Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 20 z 24
    ofca
    Guest

Wosy cienkie, bez objtoci, pdugie...

Taak... To niestety moje wosy... POMOCY!!! Potrzebuje fryzurki, ktra oywi i podniesie te moje woski...

Pierwsze kroki Awatar Nirvana
    Doczy
    04.2006
    Nie do koca rozumiem... Ty potrzebujesz fryzury czy sposobu na to eby wosy byy adniejsze i pene objtoci??

ofca
    Guest
    napisalam ze fyzury :]

Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Doczy
    10.2005
    mam dokadnie takie same wosy. Radz sobie z nimi na rne sposoby:
    1. Uywam pianki i susz gow w d.
    2. Nakrcam przy nasadzie na waki - taki due.

A fryzurk to mam klasyczn - proste wosy i skon grzyweczk, lekko postopniowane na dugoci.

Dodam, e moj futro jeszcze si elektryzuje :depressed
    "Gdybymy mieli magiczn umiejtno odgadywania cudzych myli, pierwszym efektem tego byoby zerwanie wszelkich przyjani."

ofca
    Guest
    gosia... moje tez sie elektryzuja... chociaz ostatnio uzywam odzywki elseve do wlosow cienkich i suchych i szamponu rowniez elseve ale do wlosow cienkich, ktora jakos tam pogrubia wlosy... powiem szczerze, ze kondycja moich wlosow sie poprawila po tym :) polecam tez odzywke nivea hair care do wlosow suchych - duze efekty :)

nie uzywam suszarki ani prostownicy, by ich bardziej nie wysuszac... za to dosc skuteczne jest nakladanie sporej ilosci zelu do wlosow na koncowki trzymajac glowe w dol, badz lakier przy nasadzie lub na koncowki...

eeh... ciezko jest... ;/

Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Doczy
    10.2005
    Znam ten bl. Moje wosy jako ostatnio nabray witalnoci. Moe to po wizycie u fryzjera, albo jako si wzmocniy co mnie bardzo cieszy :) wic pki co dmucham na zimne i czekam co bedzie dalej :)
    "Gdybymy mieli magiczn umiejtno odgadywania cudzych myli, pierwszym efektem tego byoby zerwanie wszelkich przyjani."

Stary wyjadacz
    Doczy
    01.2006
    Najlepiej wybra si do fryzjera tam Ci doradz :)

ofca
    Guest
    w wawie owszem, ale w takim przeworsku to wtpie :p aga

eh... te cienkie wosy...

wiem doskonale co to znaczy mie takie cienkie woski:( to udreka Czowiek stara sie zeby to jakos na glowie wygladalo, a tu nadal pozostaje nierozwiazany problem cienkich wlosow.

jesli chodzi o optyczne powiekszanie woskw

to mam dla was kilka rad. Przedewszystkim uzywac kosmetykow specjalnie dobranych do typu wlosow, czyli w naszym przypadku <cienkich>, uzywac lakieru do wlosow, pianek, zeli. Mowic poprostu wszystkich tych kosmwtykow do stylingu(oczywiscie w umiarkowanych ilociach) :))

Stary wyjadacz Awatar agony
    Doczy
    11.2008
    a moe je troch wycieniuj ?
    no chyba, e masz ich mao .

to powinno optycznie podnie wosy. ;)
    A Ty kim ? kim dla mnie mgby by?

Pierwsze kroki
    Doczy
    03.2009
    Do codziennej pielgnacji polecam Ci produkty z serii: Wiksza objto, Pantene Pro–V, kady produkt ok. 9 z; Szampon Lift Volume, Nivea, ok. 8 z lub Bain Volumactive Shampoo, Kerastase Resistance, ok. 80 z. Ten ostatni kosmetyk polecam kadej pani borykajcej si z problemem cienkich wosw. Jest to kuracja na tyle skuteczna, e z biegiem czasu, wosy nie tylko optycznie, ale i fizycznie staj si grubsze.

Co do strzyenia, skrci, skrci, jeszcze raz skrci. I to drastycznie! Polecabym dugo, przynajmniej do ramion lub brody. Jeli masz do odwagi, moesz zdecydowa si na krtk potargan fryzur z grzywk. Do tego maksymalne cieniowanie. aden kosmetyk nie da takiej objtoci jak umiejtne strzyenie.

Moe pasowaaby Ci fryzura Rihanny ,Agyness Deyn albo Victoria Beckham ?
    sprbuj. ;)

Pierwsze kroki
    Doczy
    12.2008
    intensywne mycie wstpne to klucz do mikkich wosw plus jaki dobry balsam. i po sprawie

Pierwsze kroki
    Doczy
    09.2014
    Polecam zagszczanie wosw. Mylaam, e ju nic nie poprawi mojego wygldu a jednak!
    Poszam z przypadku na bezpatn konsultacj do Kliniki Wosw w Krakowie. Nie wiedziaam, jak si to odbywa ale usyszaam, e mona przyj i wypyta o wszystko.
    Wreszcie nie wstydz si swoich rzadkich wosw .
    Efekt natychmiastowy!
    S to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osb z problemami ysienia, hormonalnymi i osabionymi wosami. Mam teraz burz wosw na gowie! :)

Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie wida, e miaam kiedy problemy! Znajome mnie nie poznaj :)

Zajrzyj na internet , tam maj wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

jakby co to podpowiem, napisz prywatn wiadomo

Cena – rozsdna, ale efekt jest tego warty!
    Pozdrawiam

Pierwsze kroki
    Doczy
    09.2014
    Witam, ja mam namiar na wspania fryzjerk dziaajc w Krakowie. Przeduam wosy regularnie metod keratynow wosami sowiaskimi jasny blond i jestem bardzo zadowolona z efektw a przede wszystkim cenowo wychodzi wietnie bo mona dugo nosi woski! Fajnie doradzaj jak o wosy dba i jakie stosowac kosmetyki. Numer tel. 508091281 i pytasz o stylistk z Krakowa! :)
    Pozdrawiam :)

Wie o co chodzi
    Doczy
    11.2014
    Polecam zagszczanie wosw. Mylaam, e ju nic nie poprawi mojego wygldu a jednak!
    Poszam z przypadku na bezpatn konsultacj do Kliniki Wosw w Krakowie. Nie wiedziaam, jak si to odbywa ale usyszaam, e mona przyj i wypyta o wszystko.
    Wreszcie nie wstydz si swoich rzadkich wosw .
    Efekt natychmiastowy!
    S to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osb z problemami ysienia, hormonalnymi i osabionymi wosami. Mam teraz burz wosw na gowie! :)

Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie wida, e miaam kiedy problemy! Znajome mnie nie poznaj :)

Zajrzyj na internet , tam maj wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

jakby co to podpowiem, napisz prywatn wiadomo

Cena – rozsdna, ale efekt jest tego warty!
    Pozdrawiam

Wie o co chodzi
    Doczy
    11.2014
    Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak byo ze mn i przeduaniem wosw. Pierwszy raz skusia mnie niska cena – strasznie si zawiodam. Szukaam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiam na Pani Ew.

Dopiero u Pani Ewy dowiedziaam si, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobia mi na gowie byo tak okropne.

Fryzjerki prbuj oszczdza na wosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupuj najtaszej jakoci pasemka wosw czyli podrbki o niskiej gstoci i bardzo cienkie. Nie chc po prostu w nas zainwestowa, a zdecydowanie chc jak najwicej zarobi.

Poza tym musicie uwaa na niektre Panie zajmujce si tym dodatkowo – jako zajciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pienidzy. Raz daam si tak nacign. Teraz nauczona na swoich bdach mog z ca stanowczoci poleci Wam jak nie da si oszuka.

Po pierwsze proponuj poczyta co nie co o samym zabiegu i metodach jakich mona uy. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam mona wszystko na spokojnie przeczyta, jest opisane kade z rodzajw przeduania. Potem dopiero zastanwcie si i zadecydujcie co bdzie dla Was najlepsze.

Ja wybraam najnowsz metod na rynku – infralight. Szybko i bezpiecznie.

Ja sobie ceni, bo czenia s bardzo wytrzymae – ale musz by profesjonalnie zaoone. Trzymaj si zdecydowanie lepiej ni wykonane innymi urzdzeniami.

Chtnie doradz i powiem Wam jak takie wosy potem pielgnowa – nie jest trudne, ale trzeba zna tajniki i odpowiednie sposoby.

Mam nadziej e Wam nieco wyjaniam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam wicej :)

Pierwsze kroki
    Doczy
    12.2014

wosy

Najwaniejsze aby byy zadbane.

_________
    www.laptoprepaircenter.pl

Wie o co chodzi
    Doczy
    11.2014
    Witam, miaam ostatnio przeduane wosy 4 miesice temu ale byo to bardzo niefachowe i musiaam je szybko cign. Teraz szukam lepszej fryzjerki oraz miejsca, gdzie dostan gwarancj na zabieg. Mylaam tez o bardziej zaawansowanej metodzie ni microringi. Znalazam duo informacji i pozytywnych opinii o beauty-for-you w Krakowie. A wy, co sdzicie, moe korzystalicie i powiecie mi co wicej?
    Z gry dzikuj za pomoc :)

Pierwsze kroki
    Doczy
    02.2015
    Witam, ja mam namiar na wspania fryzjerk dziaajc w Krakowie. Przeduam wosy regularnie metod keratynow wosami sowiaskimi jasny blond i jestem bardzo zadowolona z efektw a przede wszystkim cenowo wychodzi wietnie bo mona dugo nosi woski! Fajnie doradzaj jak o wosy dba i jakie stosowac kosmetyki. Numer tel. 508091281 i pytasz o stylistk z Krakowa! :)
    Pozdrawiam :)

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •