Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: prosze o porady

  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2009
    Posty
    2

    potrzebna krótka porada!!!

    Czesc. nigdy do końca nie byłam przekonana do branzy w fotomodelingu mimo, że miałam propozycje.. jednak jakies pare dni temu zadzwonił do mnie mężczyzna widząc jakies moje najzwyklejsze zdjęcie (był podany mój nr telefonu - ogłoszenie o prace bodajże). Spodobało mu się i przedstawił mi zarys fotomodelingu na prawde bardzo profesjonalnie (w moim przekonaniu tak to wyglądało) Zdawał sie byc poważnym fotografem i potrafił mnie tym wszytkim zainteresowac. Poprosił o wysłanie dotatkowych paru zwykłych zdjęć i spodobały mu się. Powiedział jednak ze powinnam przesłac mu bardziej profesjonalne zdjęcia.. wiadomo ze protfolio nie wchodzi w gre, ale ma to być sesja 'ala modelki czyli 1) jasne dzinsy, jasny t-shirt 2) struj kąpielowy 3)bielizna zwykła 4)w szortach 5)w bardziej skąpych majteczkach (wszytko w jasnych kolorach) dał mi tydzien na zastanowienie uprzedził jednak ze sesja ma byc zdrobiona w świetle dziennym i że szczegóły odnośnie poz tez mi poda jezeli bede miała wątpliwości. czy fotograf wspołpracujący z jakąs firma mógłby w ten sposob szukać modelek? Jak powinnam do tego podejśc? O co powinnam zapytać? i jak to wygląda z waszego ptk widzenia?

  2. #2
    karolajna
    Guest
    lipnie troche. podał naziwsko? jakies www, gdzie mozna obejrzec jego prace?

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2009
    Posty
    2
    Podał nazwisko ale na samym początku przedstawiając sie.. rozmowa trwała około godziny takze wyleciało mi z głowy kompletnie. Nie mówiliśmy o żadnych www itp. Chciałabym mu zadać pare pytań no i wiedziec ze sie w nic nie pakuję wysylając tych parenaście fotek.

  4. #4
    karolajna
    Guest
    no to popros go o mozliwosc zobaczenia jego prac :)

  5. #5
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez karolajna Zobacz posta
    no to popros go o mozliwosc zobaczenia jego prac :)
    ty to byś chciała odrazu wszystko !!! :D
    Fotograficzny Portal Mody

  6. #6
    Dziuniek_x33
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Nikoshi Zobacz posta
    ty to byś chciała odrazu wszystko !!! :D
    no a jak ! ;D

  7. #7
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez Dziuniek_x33 Zobacz posta
    no a jak ! ;D
    no to nie takie hop siup ...
    tylko studenci walą foty tam siam w kibel i gdzie bozia da...
    Fotograficzny Portal Mody

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez kaasica Zobacz posta
    Czesc. nigdy do końca nie byłam przekonana do branzy w fotomodelingu mimo, że miałam propozycje.. jednak jakies pare dni temu zadzwonił do mnie mężczyzna widząc jakies moje najzwyklejsze zdjęcie (był podany mój nr telefonu - ogłoszenie o prace bodajże). Spodobało mu się i przedstawił mi zarys fotomodelingu na prawde bardzo profesjonalnie (w moim przekonaniu tak to wyglądało) Zdawał sie byc poważnym fotografem i potrafił mnie tym wszytkim zainteresowac. Poprosił o wysłanie dotatkowych paru zwykłych zdjęć i spodobały mu się. Powiedział jednak ze powinnam przesłac mu bardziej profesjonalne zdjęcia.. wiadomo ze protfolio nie wchodzi w gre, ale ma to być sesja 'ala modelki czyli 1) jasne dzinsy, jasny t-shirt 2) struj kąpielowy 3)bielizna zwykła 4)w szortach 5)w bardziej skąpych majteczkach (wszytko w jasnych kolorach) dał mi tydzien na zastanowienie uprzedził jednak ze sesja ma byc zdrobiona w świetle dziennym i że szczegóły odnośnie poz tez mi poda jezeli bede miała wątpliwości. czy fotograf wspołpracujący z jakąs firma mógłby w ten sposob szukać modelek? Jak powinnam do tego podejśc? O co powinnam zapytać? i jak to wygląda z waszego ptk widzenia?
    Masz dwa wyjścia:
    1) Sprawdzić gościa na własną rękę:
    Dzwonisz do niego i pytasz o
    • imię i nazwisko
    • maila
    • przesłanie próbek jego pracy
    • wzór umowy
    • agencje modelek z którymi pracował

    nastepnie w google wpisujesz po kolei:
    [LIST][*]"imię nazwisko" (w cudzysłowie) i patrzysz co wyskakuje[*][email protected][*]nazwa agencji - odszukujesz kontakt i dzwonisz

    Jak dodzwonisz się do agencji zapytaj o tego "Pana".

    2) Zrobić to przez agencje modelek
    A jak naprawdę chcesz zostać modelką to wejdź na stronę:

    www.jakzostaćmodelką.pl

 

 

Podobne wątki

  1. Potrzebuję porady... Elite Model Look?
    Przez vikiii92 w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 2008.01.30, 17:11
  2. prośba o porady
    Przez rudzia w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 2006.10.29, 01:54
  3. Potrzebuję porady...
    Przez d_29 w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2006.08.27, 18:47
  4. szukam porady
    Przez Kaczor w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2005.11.20, 20:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •