Nawi±¿e wspó³pracê z osobami - firmami (wydawnictwa, projektanci/producenci odzie¿y, agencje modelek, fryzjerzy, kamerzy¶ci imprez okoliczno¶ciowych itp.) z woj. ¶l±skiego, którym potrzebny jest wykwalifikowany fotograf z w³asnym sprzêtem tj. lustrzanki cyfrowa, analogowa, obiektywy, lampa b³yskowa, o¶wietlenie studyjne (3 lampy Markoflash 600Ws, softboxy), zawieszenie do te³, laptop z photoshopem cs2 (legalnym), kamera cyfrowa (1Mpix), samochód i inne. Posiadam dyplom Specjalisty ds. Fotografii Reklamowej, mam za¶wiadczenie z kursu z Kurii Metropolitalnej z Katowic (imprezy zwi±zane z Ko¶cio³em - ¶luby, komunie itp.). Najwiêksze do¶wiadczenie mam w wykonywaniu sesji zdjêciowych do portfolio dla modelek (praca w Agencji Modelek) i retuszu fotografii na komputerze (usuwanie niedoskona³o¶ci skóry, cia³a, poprawianie wygladu ubrañ, fryzury, zmiana kolorystyki itp.). Wykonujê sesje plenerowe, we wnêtrzach. Wspó³pracujê z fotomodelkami (w³asna baza modelek).

Mogê zaoferowaæ: przeprowadzanie sesji zdjêciowych mody, do porfolio dla modelek, zaawansowany retusz fotografii - najlepiej na umowê o dzie³o (lub zlecenie), a dla powa¿nych firm, które zaoferuj± mi du¿o op³acalnych zleceñ wyposa¿enie studia (swojego miejsca pracy) w Twojej firmie (minimalne wymiary studia 8x4m wysoko¶æ pow. 3m). Jestem chêtny pomóc osobom zaczynaj±cym swoj± dzia³ano¶æ (np. odzie¿ow±) poprzez zaoferowanie minimalnych kosztów zwi±zanych z sesj± zdjêciow± (sta³a wspó³praca - wzajemna promocja).

Czekam na maile z ciekawymi propozycjami (równie¿ innymi ni¿ ww.).

Janusz Ha³adus - [email protected]