Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31

Wątek: CMT grupo

  1. #21
    Też do mnie wypisuje, ale od razu mi to "śmierdziało"..

  2. #22
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2009
    Wiek
    36
    Posty
    1

    Sesja

    Cześć dziewczyny!Widzę że macie podobne problemy... ja rownież zostałam wybrana i zaproszona na sesje 27 kwietnia (w piątek)w Warszawie. Mam mętlik w głowie,czy to jakieś nabieranie ludzi,czy poważnie podchodzą do nich?Jezeli któraś z Was była chodzby na jednej takiej sesji prosze dajcie mi znac!Nie chce postąpić błedu,póżniej żałować.W zaproszeniu nie napisali mi też żadnych konkretów ani korzyści dla mnie?ani ciuchów?jak ta sesja ma wyglądać nic... Dlatego prosze Was jak wiecie coś na ten temat to piszcie CZEKAM :) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie!

  3. #23
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez angel2009 Zobacz posta
    Hej
    uważajcie na tą "Agencje" Ci ludzie werbuja dziewczyny i nie wiadomo co robią z tymi zdjęicami
    P.S. prosze o info na temat Carlosa itp
    bardzo prosze, bylo tego wiecej, ale powoli znika z netu, co do statusu tego pana, oraz jego nazwiska, wystarczy popatrzec na flage,nastepnie przeleciec liste zaproszonych gosci zagranicznych- dziwne, ze jeszcze nikt sie tym nie zainteresowal, ani tu ani tam, skad on pochodzi.......

    http://www.wsh.pl/index.php?Foto=9&idg=44

  4. #24
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    49
    Posty
    1
    Kurcze dziewczyny, ale jesteście śmieszne. Żadnej się nic nie stało i nie stanie a Wy panikujecie. Carlos Marcelo był kiedyś dyplomatą i stąd jego zdjęcia z różnymi politykami. Potem się bardzo zainteresował modelingiem i realizuje swoje hobby. Dziewczyny nie trafiają w żadne podejrzane miejsca i krzywda im się nie dzieje. No wiadomo, że zdjęcia robi jakie robi, ale przy okazji można kilka kontaktów złapać, choćby do fotografów, którzy do niego przychodzą i przeglądają katalog. A sesje są w porządku i nic się strasznego nie dzieje. Wiem bo byłem (pracowałem jako asystent: przynosiłem krzesła, wodę, odbierałem telefony itd).

  5. #25
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    41
    Posty
    1

    Sesja

    Hej ja rowniez dostalam wiadomosc od P.Carlosa o tym zebym sie zarejestrowala na ctm-models a oni wysla mi zaproszenie.Napiszcie kiedy takie zaproszenie przychodzi?bo ja jeszcze nie dostalam a sesja ma byc w lipcu w sumie jeszcze duzo czasu ale wolalabym wiedziec wczesniej i czy to nie oszustwo.Napiszcie proszę

  6. #26
    Wie o co chodzi Awatar ssylwia91
    Dołączył
    08.2008
    Posty
    73

    2009

    łoo i wielki powróta P. Carlosa - znów rozsyła zaproszenia :D hah
    (wczoraj dostalam)

  7. #27
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    32
    Posty
    10
    dziwne, ze Ci wszyscy obroncy rzekomej agencji maja jedno dniowe konto z jednym postem:) Lepiej przepuscic jedna okazja nizeliby mialo by sie okazac, ze do konca zycia juz nigdy modelka nie bedziesz.

  8. #28
    Wie o co chodzi Awatar leweronika
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Toruń/Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    49
    powiedzcie mi czemu podejrzewacie tego Carlosa o jakies lewe interesy.?
    dostalam od niego zaproszenie na casting i jednoczesnie od razu na sesje(czyli bezwzgledu czy przejde przez casting czy tez nie bede miala profesjonalna sesje) zdziwilam sie troszke...
    jak widze wiekszosc jest przeciw CMT grupo. Czy ma ktos jakies niezbite dowody(tylko nie sugestie) ze nie warto a wrecz powinno sie uciekac jak najdalej?

  9. #29
    Pierwsze kroki Awatar suchyhc
    Dołączył
    12.2006
    Wiek
    44
    Posty
    4
    Nikt nie robi nic za darmo. A czym się zajmuje agencja CMT, to niech Ci google i różne fora podpowiedzą :)

  10. #30
    Stary wyjadacz Awatar ranino
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    276
    hm w tym wątku ciekawe są pozytywne opinie - wydają je osoby jakby z wyjątkowo małym stażem hm, dziewczyny z którymi współpracuje propozycje otrzymały też - wszystkie - i co ja mam im powiedzieć - chyba je zabiorę od pachę i pojadę z nimi jako starszy braciszek i będzie wiadomo o co tu chodzi

  11. #31
    Stary wyjadacz Awatar ranino
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    276
    w kwestii tematu - przygotowałem stringi i pończochy- na odzień nie używam - to tylko w tym przypadku miałem je ożyć, dziewczęta były gotowe ja też i odwołali sesje a tak bardzo chciałem zobaczyć co to jest i o co tu chodzi w CMT - no nie mowie ze miałem szanse ale żal został::sheriff::little::hahaha:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •