Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31

Wątek: CMT grupo

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293

    CMT grupo

    Hej! :)
    Nie wiem czy w dobrym miejscu zakładam ten wątek ale... ;)
    Czy dostaliście od nich jakieś propozycje? Do mnie wysłali maile abym sie zarejestrowała na ich stronie. Postanowiłam sie tam zalogować bo przecież nic nie trace.. potem dostałam kilka maili z wiadomościami o moim nr do castingu. A dziś dostałam kolejną wiadomość że zostałam wybrana z ich katalogu do sesji specjalnej. W ogóle nie wiem co mam myśleć.. Oto treść maila:



    CMT Models SESJA SPECJALNA (bezplatna) (Numer 1) 22-26 KWIETNIA Warszawa

    --------------------------------------------------------------------------------

    22-26 KWIETNIA
    WARSZAWA

    Zostalas wybrana sposrod modelek z naszego katalogu na specjalna - indywidualna sesje zdjeciowa, ktora odbedzie sie w dniach 22-26 kwietnia w Warszawie.

    Bedzie to dla Ciebie szansa, aby Twoje zdjecia znalezly sie na naszej stronie w sekcji "nasze sesje", ktora jest najczesciej odwiedzana przez naszych Klientow oraz Gosci.

    Jesli jestes zainteresowana nasza propozycja prosze O kontakt mailowy [email protected] lub telefoniczny 608406082 jak tylko otrzymasz te wiadomosc, abys mogla zarezerwowac odpowiednia dla Ciebie date I godzine sesji

    Prosimy O zabranie ze soba dwoch kompletow bielizny (czarnego I bialego, niekoniecznie stringi) oraz pary rajstop I ponczoch, rozpinanej koszuli I spodnicy (krotkiej lub mini).

    Marta Bondarowska
    Cmt Grupo Team
    608406082
    [email protected]

    PS: Jesli nie ukonczylas/es jeszcze 18. Roku zycia, nie zapomnij O pisemnym zezwoleniu Twoich rodzicow/opiekunow na udzial w sesji.

    Najciekawsze osoby wylonione podczas castingów beda mogly otrzymac nastepujace nagrody:
    1. Przyjecie dla Ciebie I Twoich znajomych w Hotelu Sheraton w Warszawie O lacznej wartosci 5.000 zl.
    2. Weekend dla dwóch osób w Hotelu Sheraton w Warszawie.
    3. Kolacja dla czterech osób w Hotelu Sheraton w Warszawie.
    4. Trzy wizyty w profesjonalnym salonie fryzjerskim Jagi Hupalo I Thomasa Wolffa w Warszawie. W ramach wizyty wykonany zostanie równiez makijaz.
    5. Trzy komplety rajstop renomowanej firmy Gatta
    www.cmtgrupo.com
    Adzia :D

  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar Kasia861207
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    27
    jezeli to ten slynny carlos marcelo czy jakos tak i sesja jest w sheratonie to uwazaj...:)

  3. #3
    Pierwsze kroki Awatar Kasia861207
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    27
    a tak poza tym tez "zostalam wybrana"

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Ja wcale sie u nich nie rejestrowalam i tez dostalam takie zaproszenie:question:

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    aha.. to już wiem co mam o tym myśleć.. dzieki dziewczyny ;) pozdrawiam
    Adzia :D

  6. #6
    Pierwsze kroki Awatar Kasia861207
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    37
    Posty
    27
    na gronie jest sporo wypowiedzi na temat tej agencji

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar aneSSka
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Białystok
    Posty
    111
    Heh, tez dostałam taka propozycje :) Ale nie bardzo mi sie ona podobala. Jak dla mnie to torche podejzane jest :) Nie wiem moze przeczulona juz jestem :)
    aneSSka

  8. #8
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2005
    Posty
    42
    ja rowniez dostalam taka propozycje. Ale po obejzeniu zdjec z ich sesji stwierdzilam, ze sama potrafie lepsze zrobic :P nad wyraz tandetne :/

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar Kitifighter
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    39
    Posty
    37
    me too... a co najlepsze to ciagle otrzymuje jakis shit od nich - chyba sa za bardzo natretni:/

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar aneSSka
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Białystok
    Posty
    111
    Heh, znow dostałam od nich propozycje osobistej sesji :D
    aneSSka

  11. #11
    Pierwsze kroki Awatar dobrzezinska
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    1

    Sesja specjalna CMT

    Hej,
    ja też dostałam zaproszenie, juz drugi raz z rzędu. Podali mi adres studia na Nowym Świecie, ale jak tam sie zgłoszę to mam puścić sygnał, zeby ktoś po mnie wyszedł. Tez mam mieszane uczucia. Czy któras z was juz miała tam sesję? Może wiecie do jakich celów sa im potrzebne te zdjęcia?
    Pzdr.
    Dorota

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    40
    Posty
    2
    Ja niestety dałam się nabrac. Po pierwsze nie zwrócili mi kosztów podróży, a po drugie sesja była jednym wielkim nieporozumieniem. Zdjęcia Carlosa są po prostu jedna wielką porażką!!!!!!!!!!!!:confused:

  13. #13

    A to jeszcze odnośnie Carlosa

    No to widzę że CMT Models zaprasza wszystkie dziewczyny które są zalogowane na różnych portalach gdzie widnieją nasze zdjęcia. :curved: Justina napisz coś wiecej o Twojej sesji w firmie Carlosa.. Ciekawi mnie to bardzo.. Pozdrawiam

  14. #14
    Kasia861207 jak mozesz to podaj link grona gdzie wiecej pisze na ten temat. z góry dzieki.pa

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Posty
    5

    mieszane uczucia?

    raczej jednoznaczne! przyjrzyjcie sie tej stronie, same błędy ortograficzne, niechlujstwo. wersja angielska to dopiero masakra! zero profesjonalizmu.

    jakieś zdjęcia morskich żyjątek z encyklopedii, reszta w budowie, żadnych telefonów stacjonarnych, faxów, jedynie komórka. nawet lokal nie jest użytkowy - 5 minut i firma znika.

    do tych, co znają angielski, polecam hasło na google "modeling agencies" prostitution - dużo artykułów i opracowań. schemat działania tej firmy w 100% kompatybilny. szkoda, że nie ma polskich opracowań. dlatego tacy mogą tu bezkarnie poszaleć w mętnej wodzie......

  16. #16
    Pierwsze kroki Awatar Lirlisin
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    11
    o dzizys,tez dostawalam od nich propozycje ale mialam jakies mieszane uczucia i zaczelam ignorowac wiadomosci od nich
    ach ta 'nasza' kobieca intuicja;)

  17. #17
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Ja widze że pan Carlos Marcelo to bardzo sławna gwiazda w modelingu :)
    Wszyscy o nim wszędzie piszą!
    Szkoda że negatywnie :razz:

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2006
    Posty
    1

    sesja w sheratonie

    nie rozumie na co uważać? byłaś tam? doświadczyłaś?
    ja byłam z moim chłopakiem- to on uczestniczył w sesji- co prawda wydłużyło się o 40min ale wsio było ok i pozytywnie. tyle że to chłopak no ale nie sądze żeby było tam coś nie tak.
    jak cos wiecie to piszcie
    pozdrawiam ;) ;) ;)


    Cytat Zamieszczone przez Kasia861207
    jezeli to ten slynny carlos marcelo czy jakos tak i sesja jest w sheratonie to uwazaj...:)

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    42
    Posty
    1
    Witam!
    Nie wiem co Was spotkało ze strony Carlosa?Ja współpracuję z nim już drugi rok.Byłam u niego na trzech super sesjach.Wczoraj wróciłam z sesji,która miała na celu uaktualnienie zdjęć w profilu.W czerwcu będzie casting do międzynarodowej firmy kosmetycznej,więc na pewno się wybiorę.Zapowiada się obiecująco i pięniądze też dobre do zarobienia.Nie wiem skąd macie takie dziwne informacje.Byłam w Sheratonie na sesji i pomimo wypitej lampki wina(bo byłam już ostatnia osobą na sesji)ani Carlos ani żadna osoba z obsługi nie chciała zrobić mi krzywdy.Wręcz przeciwnie-atmosfera była bardzo fajna.Napiszcie co Wam się stało.Bo jak na razie są to wiadomości wyssane z palca.
    Pozdrawiam

  20. #20
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez karolciamore
    Witam!
    .Byłam u niego na trzech super sesjach.Wczoraj wróciłam z sesji,która miała na celu uaktualnienie zdjęć w profilu.
    A pokażesz, które to zdjęcia - z tych trzech super sesji - wystarczy link

    pochwalisz się?
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •