Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 173

Wątek: Życie modelki

  1. #21
    Stary wyjadacz Awatar bazylia0
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    445
    Cytat Zamieszczone przez martynika Zobacz posta
    no właśnie wezmy sytuacje Bazyli która dostała oferte zdjęć do katalogu .
    ma szanse zaczac robic cos w tym kierunku a tu rodzice mówia nie pojedziesz no i co wtedy?? :sad:
    Martyniko, chyba do końca nie znasz sprawy :D
    Coś przeczytałaś, ale chyba nie dokłądnie i tylko jakieś fragmenty informacji
    Otóż nie o to chodzi.
    Nie jestem jeszcze w żadnej agencji dla modelek.
    Jedynie na maxmodel, facet którego nie znam, proponował mi wyjazd do Łodzi na pzowanie zdjęc do katalogu.
    I myslisz, że Ciebie by puścili rodzicie z obcym facetem, dużo starszym za rękę do oddalonego od ciebie miasta o 300 km..???

    A to że mam nie chce się zgodzić to jej się nie dziwie, bo i ja bym miała pewne obawy, nie robiłabym nic na żywioł i za wszelką cenę !

    I rodzicie wcale mi nie przeszkadzają w drodze do "kariery" bo mnie wręcz dopingują, ale też trzba popatrzeć rozsądnie na niektóre sprawy.
    Cgybym była w Agencji a ta by mi coś takiego zaproponowała, to zmienie zupełnie postać rzeczy i z pewnością by nie mieli nic preciwko temu.

    Aha, wiec Martyniko prośa do Ciebie - nie stawiaj mnie jako przykład w swoim topiku.

    Dziękuję za uwagę :D

  2. #22
    Hann to zależy ja byłam na półtora miesiąca, ale to było podczas szkoły na dłużej nie mogłam, inne dziewczyny były na 3tyg do 3 miesięcy. Raz pracowałam z dziewczyną z brazylii która nie była w domu od półtora roku, zaliczyła Azje i pod koniec siedziała w Mediolanie, cieszyła się bo za miesiąc miała wracać do domu. Taki wyjazd by mnie przerażał, ale to zależy od chęci, zaangażowania, wytrwałości =)
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  3. #23
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    410
    a u mnie zależy od sumy^^
    :p

  4. #24
    Wilcza pracowałaś za granicą?
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  5. #25
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    410
    nie, i nie zamierzam, bo nie chce mi sie jechać po nic, jak mojej koleżance z klasy.
    Popracuję na miejscu. Przynajmniej coś do domu przywiozę.
    :p

  6. #26
    Wie o co chodzi Awatar hann
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Świecie
    Posty
    67
    dziekuje za wyczerpującą odpowiedz:) . ja bym sie pewnie 10 razy zatanowiła czy wyjechać. i jeśli by mi sie kiedyś udało, to chyba wolałabym popracować w pl

  7. #27
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    Ja tylko marze by gdzieś wyjechać... coma: nawet nie wiesz, jak Ci zazrdroszczę! :D
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  8. #28
    No samej mi trudno było uwierzyć, że sie udało, na parwdę super doświadczenie i przygoda =) Trzymam kciuki aby Tobie również sie udało
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  9. #29
    Listen to your heart Awatar kabi_charmed
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczebrzeszyn
    Wiek
    32
    Posty
    777
    Cytat Zamieszczone przez Anulak100 Zobacz posta
    Ja tylko marze by gdzieś wyjechać... coma: nawet nie wiesz, jak Ci zazrdroszczę! :D

    o anulak jaaa tez bym chcilaa wyjechaac... no ale coz... z moimi rodzicami to raczej sie nie da jako ze jestem najmlodsza z rodzenstwa to dla nich jestem ciagle dzieckiem... ale jaaak skoncze 18 laaat:devil: to sie bedzie dziaalo
    My heart will go on and on...

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez kabi_charmed Zobacz posta
    o anulak jaaa tez bym chcilaa wyjechaac... no ale coz... z moimi rodzicami to raczej sie nie da jako ze jestem najmlodsza z rodzenstwa to dla nich jestem ciagle dzieckiem... ale jaaak skoncze 18 laaat:devil: to sie bedzie dziaalo
    tak sie zawsze mmowi, ze jak sie bedzie mialo 18 lat to bedzie sie dzialo. wolnosc, odpowiedzialnosc, ale to nie dziala ^^ oczywiscie z toba moze byc wyjatek, zycze ci tego:p
    Niewymowna wreszcie zacząła paplać.

  11. #31
    Cytat Zamieszczone przez Camilla1237 Zobacz posta
    NA tym polega ta praca Hann ;P
    Nie ma poświęceń/wyjazdów= nie ma zleceń= nie ma pracy ;P
    Co za bzdura. Męczy już mnie to prostolinijne myślenie.
    Można nie wyjechać i być modelką. Zarabiać po 2000 miesięcznie pracując od czasu do czasu nie rezygnując ze studiów, rodziny i przyjaciół.
    A jak naprawdę chcesz zostać modelką to wejdź na stronę:

    www.jakzostaćmodelką.pl

  12. #32
    Listen to your heart Awatar kabi_charmed
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczebrzeszyn
    Wiek
    32
    Posty
    777
    Khaki nie kazdego interesuje siedzenie w kraju i marnowanie szansy bo jesli ktos jest juz modelka to powinnien to wykorzystac...
    ja jak bym miala taka szanse to bym robila wszystko zeby sie wybic bo o tym tylko marze... i naprawde bym stawiala czolo wszelkim trudnosciom
    My heart will go on and on...

  13. #33
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez Khaki Zobacz posta
    Co za bzdura. Męczy już mnie to prostolinijne myślenie.
    Można nie wyjechać i być modelką. Zarabiać po 2000 miesięcznie pracując od czasu do czasu nie rezygnując ze studiów, rodziny i przyjaciół.
    Tu nawet nie chodziło mi tylko o wyjazdy za granicę. Załóżmy, ze jeśli mieszkam sobie w Olsztynie i chcem zostać modelką, to musze wyjechać gdzieś do agencji typu Wawa. Jeśli tam się dostanę czasami będe musiała tam pojechać, bo same castingi nie przyjadą. Tak samo jak zyski z tego.
    To według mnie nie prostolinijne myślenie, tylko rzeczywistość.
    A jeśli ktoś dostaje propozycję za granicę, na długi czas, to już jego sprawa czy pojedzie czy nie, czy zostawi rodzinę czy nie. To zalezy od tego jakie ma się plany na przyszłość, czy jest sens czy nie ;P Ale zyski są większe, i przyznajmy sobie, ze dużo dziewczyn czy chłopkaów na to 'leci'.
    Pozdrawiam ;]
    :hahaha:

  14. #34
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    khaki : I co będziesz miała z siedzenia w Polsce? marne szanse na karierę, praktycznie żadne. Dobra, od czasu do czasu pojedziesz sobie do warszawy...alee faaajnieeeeeeeee:d i to tyle, ma być?
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  15. #35
    Stary wyjadacz Awatar xXPrzemekXx
    Dołączył
    07.2008
    Lokalizacja
    Łomża
    Wiek
    30
    Posty
    574
    Cytat Zamieszczone przez Anulak100 Zobacz posta
    khaki : I co będziesz miała z siedzenia w Polsce? marne szanse na karierę, praktycznie żadne. Dobra, od czasu do czasu pojedziesz sobie do warszawy...alee faaajnieeeeeeeee:d i to tyle, ma być?
    No cuz...od czegos trzeba zaczac....ale zeby zatrzymac sie na jednym etapie kariery to bezsensowne...;/
    ...Gdyby wszystkie rzeczy nazywano po imieniu życie stałoby się prostsze...

    http://maxmodels.pl/przemek.html

  16. #36
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    Dokładnie;p
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  17. #37
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    410
    pokłócicie sie zaraz ;p
    mnie akurat interesuje siedzenie w Polsce, a miałam okazję na wyjazd do Mediolanu i to tak od razu - myk kontrakcik i za tydzień do Włoch, wiec możliwe jest, że nie trzeba na to czekać latami.

    Mnie satysfakcjonuje taka kariera, że jak jest zlecenie to jadę i robię co trzeba ;p potem wracam i oglądam ulubiony serial w TV w domu.
    :p

  18. #38
    Stary wyjadacz Awatar xXPrzemekXx
    Dołączył
    07.2008
    Lokalizacja
    Łomża
    Wiek
    30
    Posty
    574
    czyli jestes typem domatorki?? :)
    No kazdy lubi co innego
    ...Gdyby wszystkie rzeczy nazywano po imieniu życie stałoby się prostsze...

    http://maxmodels.pl/przemek.html

  19. #39
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    no to ja wam powiem że jak bym miała szanse wyrwać się z mojej mieścinki to juz by mnie tu nie było:D
    tylko czy ktos by mnie tam chciał haha :)

  20. #40
    Dziuniek_x33
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Camilla1237 Zobacz posta
    Tzn.?
    Pozwalali Ci na wszystkie wyjazdy, od razu zgodzili się na agencję itp.?
    tak. ale jak nie maja czasu to na sesje nie jade oczywiscie :)

 

 

Podobne wątki

  1. Życie modelki...
    Przez Waleria w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 2008.08.18, 14:41
  2. możecie wpłynąć na całe moje życie:p
    Przez diana w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 2006.09.19, 11:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •