Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2009
    Lokalizacja
    Ciechocinek
    Wiek
    33
    Posty
    3
    Jak dla mnie to tez ściema:)

  2. #22
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    38
    Posty
    4
    Powiem wam że kilka lat temu byłam na takim castingu..tylko że w Zgierzu. To był niby jakiś bank twarzy i wszystkim wmawiali że są wyjątkowi i żeby podpisali umowę i zapłacili 160 zł za sesję zdjęciową. Teraz też dostałam zaproszenie, tylko że nie mam już figury aby biegać po wybiegach, a tym bardziej wieku co by być modelką:/ Pójdę tam jutro z samej choćby ciekawości, ale jakoś nieładnie mi to pachnie..tym bardziej że firma nie istnieje w żadnym z internetowych zapisków:/

  3. #23
    Witam i któraś z was była na tym castingu?

  4. #24
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    38
    Posty
    4
    Byłam..nic rewelacyjnego. Zrobili kilka zdjęć wśród dzikich tłumów. Potem popatrzyli na nie i powiedzieli że mogę z nimi podpisać umowę. Nie podpisałam bo na dole umowy było napisane ze nie ponoszą odpowiedzialności jeżeli nie dostaniesz żadnych ofert. Poza tym mało kto nie przechodził. Dla mnie to lipa. Fajnie by było gdyby jakaś dziewczyna która się dostała napisała za dwa tygodnie czy rzeczywiście dostała angaż. Fajniejszy był casting w graffiti.

  5. #25
    Stary wyjadacz Awatar agony
    Dołączył
    11.2008
    Lokalizacja
    lublin
    Wiek
    31
    Posty
    440
    secherezade, placilas za ta 'sesje' ?
    A Ty kim ? kim dla mnie mógłbyś być?

  6. #26
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    38
    Posty
    4
    No chcieli żebym podpisała co wiąże sie z 80 zł wpłaty..ale nie podpisałam więc nie płaciłam ;)..poza tym jeżeli te zdjęcia w jakimś calu miały być "profesjonalne' to ja mam 3 ręce i 5 nóg :smoking: nie podobały mi się zdjęcia, a to one miały być późniejszym portfolio tylko że po przerobieniu(retuszu)...może się aż tak nie znam ale portfolio obejmuje całą sylwetkę i to w stroju i kostuimie;>

  7. #27
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    38
    Posty
    4
    ps.też lubię fotografować w czasie nudy
    (mój blog: http://www.photoblog.pl/mloda85 )
    i mam też znajomych którzy w tym siedzą (Kacha: http://www.garnek.pl/trusi/4265173/mariusz )
    i naprawdę wydawały mi się te zdjęcia bardzo taki sobie :/

  8. #28
    Stary wyjadacz Awatar agony
    Dołączył
    11.2008
    Lokalizacja
    lublin
    Wiek
    31
    Posty
    440
    do dziewczyn z lublina [ i nie tylko ] ;)
    http://www.miastostudentow.pl/content/view/3600/94/
    A Ty kim ? kim dla mnie mógłbyś być?

  9. #29
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Nie idź, żen a nie agencja

  10. #30
    Stary wyjadacz Awatar agony
    Dołączył
    11.2008
    Lokalizacja
    lublin
    Wiek
    31
    Posty
    440
    pójdę, ale nie będę brała udziału w tym castingu.
    [ chcę zobaczyć jak to wygląda ]
    odbywa się to w galerii lubelskiej.. więc zawsze mogłam pójść na zakupy :D
    A Ty kim ? kim dla mnie mógłbyś być?

  11. #31
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    jak już idziesz to weź udział ;-) to nie casting do agencji, tylko do EML, więc ... fajny konkurs, wybic się mozna :)ale lubelskie agencje sa beznadziejne, wiec nie radze sie z nimi wiazac, taka prawda ;)

  12. #32
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Posty
    2
    A Więc byłam na tym castingu ;P
    Zapłaciłam . I faktycznie na dole umowy było napisane małym druczkiem, że osoby te nie ponosza odpowiedzialności za brak kontaktu itd. ;P Sama tego nie zauwazyłam...;P Bo akurat gadałam z koleżanką (allle wtopa xd )Ale jakaś dziewczyna za mną to zaluwazyła i powiedziała,że z tego co jest tam napisane wynika ,ze oni nie ponosza za nic odpowiedzialności itd. I ten cały Piotr, zaczął się tam tłumaczyc i powiedział ,ze możemy dopisac pod tym ,ze Agencja zobowiązana jest do przesłania zdjęć i ofert do 2 tyd. od dnia zawarcia umowy;P, i że on się pod tym podpisze. I tak też zrobiłyśmy ;P
    Najlepsze jest to , że tam ogromna większość tych dziewczyn się dostała....O.o A nie kazda była szczupła i ładna...Wiecie o czym mówię....;P
    A teraz , jakaś osoba wypowiedziała się na profilu Karoliny,że Agencja nie ma strony, nazwy, i nigdzie nie ma żadnej informacji o tych ludziach. I komentowanie jej profilu zostało zablokowane;P
    Była tam też babka, która siedziała tam od dłuższego czasu i nawet ciekawiło mnie czy ona naprawdę tu z kims przyszła, bo siedzi tu już tyle a tyle tur tych dziewczyn juz poszło. I w którymś momencie powiedziala, że ona sprawdzała czy ta Agencja działa, i faktycznie działa...szkoda, że dopiero teraz weszłam na tę storę :D:D:P I dopiero teraz zaczęłam składać puzzle...;P
    Jako ,że nigdy nie byłam na żadnym castingu to wyglądało tak :
    Jedna fotofrafka- Karolina
    Jeden gość-Piotr
    Mnóstwo ludzi
    Jedna sala(mała)
    80zł do zapłaty
    Niemal wszystkie dziewczyny się dostały.....:swirl:

    Truudno;P;P zobaczymy, co bedzie:D:P

  13. #33
    Pierwsze kroki Awatar Kasia:*
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    34
    Posty
    1
    Też dostałam wiadomość na n-k od jakiejś Karoliny Dudy.Odpisałam jej...Wysłała mi jakieś linki na pocztę (takie same jak Wam pewnie...).Casting jest w niedzielę Kielcach,ale po tym co tu przeczytałam jakoś odechciało mi się tam iść tym bardziej,że przejechałam się już na pewnej działającej podobnie do tej agencji:-p.Szukałam jakichś informacji na temat F&M.Znalazłam tylko jakiś stary blog na fotka.pl:-(.Dzięki za ostrzeżenie:*.

  14. #34
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    no i pewnie chodziło im o 80zł, za które nic nie będziecie mieć :)

  15. #35
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Posty
    2

    hahahha;P;P

    Witamy!
    Oto najnowsze-najbardziej aktualne oferty związane z branżą modelingową.
    Osoby, decydujące o przydzieleniu danej diewczyny do reklamy produktu
    odezwą się w przypadku iż uznają daną osobę za godną podjęcia tego
    zlecenia. Ważne czynniki-to uroda, nienaganna aparycja, dyspozycyjność I to one
    decydują o powodzeniu I otrzymaniu zlecenia. Tylko osoby, które będą
    nadawały się do konkretnego zlecenia otrzymają maila od organizatorów. W razie
    szczegółów proszę o kontakt telefoniczny pod mój numer telefonu.
    Zlecenia obejmuja konkretne daty, konkretne terminy i wynagrodzenie. Poniższe
    zlecenia należą do firm z którymi jeszcze nie współpracowaliśmy, natomiast
    mają bardzo bogatą ofertę. Ważnym czynnikiem jest czas. Jeśli któraś z
    osób Ciebie ubiegnie-a dodatkowo będzie wizualnie atrakcyjniejsza-to
    napewno ona otrzyma to zlecenie a nie ty. Oferty są jednak tak wybrane by kazda
    osoba mogła znaleźć coś dla siebie-tym bardziej,że często do jednego
    zlecenia potrzebują aż 10-a nawet 30 osób. Może się zdarzyć, że
    właściciel oferty nie odpisze, bo nie będzie mu się chciało.

  16. #36
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2009
    Wiek
    37
    Posty
    1

    piotr zudziewicz OSZUST

    w zwiazku z tym, że trafiłam na temat pana piotra zudziewicza i organizaowanych przez niego castingów chcialam ostrzec wszystkie zainteresowane dziewczyny. STRATA CZASU I PIENIEDZY
    sama byłam na owym spotkaniu tak samo uwazajac ze zawsze mozna sprobowac niestety pozniej bylo tylko rozczarowanie. casting wyglada nastepujaco wypelnia sie ankiety i czeka w kolejce na zrobie paru fotek. po zrobieniu zdjec 10 osobom daje zdjecia do przejrzenia p.zudziewiczowi ktory okiem "profesjonalisty" ocenia ktore osoby z dziesiatki nadaja sie do podpisania umowy. wszystko z pozoru wyglada w porzadku gosc odpowiada na kazde pytanie, jest umowa, jest niby jakas strona o ich agencji (oczywiscie na miejscu nie ma jak sprawdzic czy naprawde istnieje, jak sie poznie okazuje nic na necie o nim nie ma, nazwisko zudziewicz mozna znalezc jedynie na forum) gwarancja ze kazda z osob podpisujacych umowe dostanie oferte zdjec lub pokazow i tak dalej. chcialam zaznaczyc ze nie naleze do osob latwowiernych i wiele slyszlaam na temat oszukanych castingow dlatego zadawalam mnostwo pytan i niby wszystko wydawalo sie ok dlatego podpisalam umowe i zaplacilam 80zl.
    dodatkowo zadziwil mnie fakt ze p.zudziewicz jest zainteresowany wiekszoscia osob nawet 14-letnimi dziewczynkami ktore golym okiem patrzac na zdjecia nie za bardzo nadaja sie do roli modelki. wiadomo ze chodzi o kase i o naciagniecie jak najwiekszej liczby osob. smieszne jeszcze jest to ze daje komentarze typu: musisz bardziej zadbac o cere, zmienic fryzure, tu makijaz mi sie podoba, tutaj trzeba zmienic, dbac zeby czolo sie nie swiecilo itp wiec wyobrazcie sobie jak niektore dziewczyny musialy sie poczuc. kontynuujac o ofertach. zasady sa takie ze niby masz otrzymac 3 maile z ofertami w przeciagu 2 miesiecy jezeli nie odpowiesz na zadna wtedy umowa jest zrywana. i tu jest haczyk bo oferta wyglada tak ze za jednym razem otzrtmuje sie oferty rozne typu hostessa, zdjecia, pokazy. musisz sama wysylac zdjecia (czyli reklamowac sie, jezeli nie posiadasz portfolio nikt cie nie wezmie) i ubiegac sie o przyjecie. ja jak wg umowy na oferte odpowiedzialam, wyslalam zdjecia w 3 mozna powiedziec rozne miejsca i nei dostalam zadnej odpowiedzi. nie twierdze moze sie nie nadaje, nie spodoboalam sie itp ale nie o to chodzi minely juz chyab 3 miesieca i dwoch kolejnych ofert od pana menedzera nie widze i na pewno nie zobacze bo kreci interes w koljenych mistach wiec jak ma sobie poradzic z tysiacami maili do dziewczyn.
    troche sie rozpisalam, ale chce was uchronic przed ta "fantastyczna" oferta i mam nadzieje, ze przyjdzie dzien gdzie na jego castingu nikt sie nie pojawi

 

 

Podobne wątki

  1. casting
    Przez Łukasz Stańczak w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2008.11.28, 19:16
  2. Casting
    Przez newagemodels w dziale Praca i współpraca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2008.11.21, 13:10
  3. Casting
    Przez Casting w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 2008.10.30, 16:31
  4. Casting
    Przez summerwine w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2007.04.03, 17:23
  5. Casting
    Przez Naataliaa w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2006.11.20, 17:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •