Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807

    Jak dobrze wyglądać nago po polsku

    Telewizja TVN Style bedzie rozbierać Polki. Kanału tematyczny dla kobiet pokaże program "Jak dobrze wyglądać nago". Stylista pokaże uczestniczkom, że można wyglądać pięknie bez interwencji chirurga czy katowania się dietami.

    Dotychczas mogliśmy oglądać brytyjską wersję programu. W marcu rusza nowa edycja, w której rozbiora się Polki.

    Program poprowadzi stylista Piotr Sałata. To on doradzi występującym w show kobietom, jak powinny się ubierać, jak malować i jak zadbać o swoje ciało. Na koniec programu każda z uczestniczek wcieli się w rolę modelki i wystąpi w rozbieranej sesji zdjęciowej.

    Każdy odcinek brytyjskiego programu to przemiana jednej z kobiet, która mawyjątkowo niską samoocenę. Ciekawe czy Piotr Sałata sprosta zadaniu i dorówna Wan Gokowi- prowadzącemu brytyjską wersję programu.

    Stylista współpracował z domami mediowymi: Prime Communications, Zoom, Agencja Ikon, Groove Control oraz z salonem mody Emporio Armani. Od dwóch lat pełni funkcję sekretarza działu mody w magazynie "Hot Moda & Shopping" oraz współpracuje z działem mody magazynu "Viva!" i "Viva! Moda".


    Ośmioodcinkowy cykl będzie pokazywany od 4 marca, w środy o godz. 22

  2. #2
    karolajna
    Guest
    słyszałam o tym i to całkiem niegłupie jest :) bede ogladala ;p moze mi sie przyda ;]

 

 

Podobne wątki

  1. `. Jak powinna wyglądać idealna fotomodelka?
    Przez Silence w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 2008.04.29, 23:02
  2. Poszukuje dobrze platnej agencji promocyjnej w Krakowie
    Przez paulina0983 w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2006.12.17, 21:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •