Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Motive Models

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Agata
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    541

    Motive Models

    Hej,
    czy ktoś miał doczynienia z agencją Motive models http://www.motivemodels.com.pl/
    Interesuje mnie to, czy wypłacają pieniądze zgodnie z umówionym terminem itd. itp.
    ale to tylko moje zdanie...

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez Agata Zobacz posta
    Hej,
    czy ktoś miał doczynienia z agencją Motive models http://www.motivemodels.com.pl/
    Interesuje mnie to, czy wypłacają pieniądze zgodnie z umówionym terminem itd. itp.
    Oczywiście, że pieniędzy nie wypłacają... agencja jest tragiczna. Jeśli upomnisz się o swoje pieniądze to zostaniesz zbluzgana i zaczną Ci grozić. Oczywiście sprawa jest zgłoszona na policję:) tak było w moim przypadku.
    pozdrawiam

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    39
    Posty
    4
    Witam,
    Ja się oczywiście przyłączam do tej wypowiedzi. Agencja nie wypłaca pieniędzy i nie dość że trzeba się wykłócać o swoje to jeszcze podchodzą do sprawy jak dzieci typu nie odbieranie telefonów głupie wymówki np: jestem w szpitalu lub za granicą. Żałosne

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2010
    Wiek
    44
    Posty
    1

    MotiveMdels

    Czyli Lump i Ćpun z głupią laską :)
    i niby to jest firma...
    Okradają ludzi jak mogą!!
    A później grożą...
    Daje rade nagrywajcie wszystkie rozmowy i idzcie na Policje niech odpowiadaja za wszystko !!!!

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Posty
    2
    Komediodramat - dzisiaj napisał do mnie " adokwat" czyli na 99% Marek Pankiewicz. Groził mi sądem i policją za pomówienie. Niestety, ale jest tutaj zamieszczona sama prawda o tej zlodziejskiej agencji. Mimo, że otrzymałem pieniądze po tym jak skierowałem sprawę do prokuratury, przeprosin nie otrzymałem, PIT został wystawiony na fałszywą kwotę, nie wspominając o groźbach itp.
    Nie bójcie się "adwokata" bo to zwykła osoba - albo Joanna Cybulska albo Marek Pankiewicz.
    A do motivemodels którzy czytają wątek na bank - zapłaccie wszystkim modelkom, bo z tego co wiem to nikomu nie zapłaciliście bo cały czas mam kontakt z ludźmi :) Mareczku, Mareczku... grabisz sobie tymi wiadomościami na PW a Urząd Kontroli Skarbowej czeka na moje pismo cały czas :)

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    39
    Posty
    4
    taaaa ja też dostałam tą wiadomość o straszeniu sądem... bez komentarza

 

 

Podobne wątki

  1. Pure Models & Wave Models
    Przez UlotnaSlodycz w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2009.01.08, 20:04
  2. [woj.pomorskie] E-models czy Beauty-Models?
    Przez gandzia w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2008.06.05, 14:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •