Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 81 do 99 z 99
  1. #81
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2006
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez Beti
    Jasne! =) Przynajmniej tak jest w moim przypadku ;) Dużo też zależy od włosów i jakie kosmetyki na nie nakładasz ;)
    Jutro rano wyprobuje ten sposob i dam znac..:D hmm chodzi o kosmetyki do prostowania czy odzywki i szampony? nienakladam zadnych kosmetykow do prostowania a jesli chodzi i szampon i odzywke to z pantene-pro v do wlosow przetłuszczających sie:) a jakie komsetyki do prosotwania wlosow są najlepsze???? stosowalam kiedys z joanny ale szybko sie przetluszczaly i byly oklapnięte

  2. #82
    Pierwsze kroki Awatar Beti
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    4
    Ja nie używam żadnych kosmetyków do prostowania, także nie wiem jakie są najlepsze ;)

  3. #83

    dziewczyny!help!

    Przeczesałam ;) tysiące stron z fryzurami (no może dziesiątki) w poszukiwaniu grzywy takiej co mi siedzi na myśli ale nie potrafię znaleźć. A szukam fajnej na skos, gęstej. Wklejcie mi jakieś zdjęcia, bo takich prostych grzywek wszędzie pełno a mnie interesuje na skos. Plissssss, jak coś kiedyś gdzieś znajdziecie wrzućcie tu.
    Z góry dzięki- macie u mnie cole i lody :) (nie to żebym chciała was przekupić;) ) pozdrówka ciepłe :)

  4. #84
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2006
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez vanilia87
    Przeczesałam ;) tysiące stron z fryzurami (no może dziesiątki) w poszukiwaniu grzywy takiej co mi siedzi na myśli ale nie potrafię znaleźć. A szukam fajnej na skos, gęstej. Wklejcie mi jakieś zdjęcia, bo takich prostych grzywek wszędzie pełno a mnie interesuje na skos. Plissssss, jak coś kiedyś gdzieś znajdziecie wrzućcie tu.
    Z góry dzięki- macie u mnie cole i lody :) (nie to żebym chciała was przekupić;) ) pozdrówka ciepłe :)
    Proponuje sie wybrac do fryzjera i poprosic o katalog fryzor albo poprostu isc do fryzjera wytlumaczyc o co chodzi i juz :) W salonach fryzjerskich jest peplno zdjec z różniastymi fryzurami

  5. #85
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    54
    Cytat Zamieszczone przez Ewelina
    Grzywki zgodnie z prośbą ;)
    jak by mi bylo w grzywce tej- 2 rzad zdjec, pierwsza od lewej (brunetka)? chce zmienic moja fryzure koniecznie:( i grzywka bylaby dobra (maybe) ale mam zadzior po prawej stronie czola....i nie wiem :)

  6. #86
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    33
    Posty
    2

    obcinanie wloskow

    hey :) zamierzam udac sie do fryzjera tylko nie mam wogole pomyslu jak sie obciac.moze ktos mi pomoze?? mam ciemne wloski z kreconymi koncuwkami (koszmar). jaka fryzurka bedzie mi pasowac??

  7. #87
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2006
    Posty
    93
    Cytat Zamieszczone przez zielonooka17
    hey :) zamierzam udac sie do fryzjera tylko nie mam wogole pomyslu jak sie obciac.moze ktos mi pomoze?? mam ciemne wloski z kreconymi koncuwkami (koszmar). jaka fryzurka bedzie mi pasowac??
    Mam takie same włosy jak ty tzn kreća się kocówki i proponuje abys poprostu poszla do fryzjera i pocieniowala włoski a jesli chcesz grzywke to do takich wlosow grzywke musialabys CODZIENNIE prostowac tak jak ja...bo inaczej wygladałabys jak kosmitka;) dlatego propnuje zrobic grzywke na bok albo w ogole bez grzywki:)

  8. #88
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Posty
    1
    Jaka grzywka pasuje do owalnej twarzy i wysokiego czoła ???? Odpowiedzcie Bo jutro ide do fryzjera :d zeby sobie zrobic grzyweczke ;d

  9. #89
    Cytat Zamieszczone przez justkaaa
    Jaka grzywka pasuje do owalnej twarzy i wysokiego czoła ???? Odpowiedzcie Bo jutro ide do fryzjera :d zeby sobie zrobic grzyweczke ;d
    Może po prawej stronie krótsza troszkę nad brew, a po lewej tak na ukos:) ja tak mam śiwetnie zrobiona! bo ogólnie cały rząd włosów pod spodem jest krótki, lekko nad brwi, a po tej lewej jest druga warstwa na ukos:) - polecam, jesli masz dość gęste włoski:)

  10. #90
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    33
    Posty
    2

    dzieki za rade

    Cytat Zamieszczone przez Aniusia:D
    Mam takie same włosy jak ty tzn kreća się kocówki i proponuje abys poprostu poszla do fryzjera i pocieniowala włoski a jesli chcesz grzywke to do takich wlosow grzywke musialabys CODZIENNIE prostowac tak jak ja...bo inaczej wygladałabys jak kosmitka;) dlatego propnuje zrobic grzywke na bok albo w ogole bez grzywki:)

    dzieki za rade jest bardzo przydatna pozdrowienia

  11. #91
    Pierwsze kroki Awatar ilona090
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Posty
    1

    grzywka

    kurcze przegladam tutaj forum i jest pare zdjec fryzur z grzywkami, jednak jest ich malo:( kurcze pomozcie:exclaim:

  12. #92
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    1
    kurcze pomozecie mi chcialam sobie zrobic grzywke jak myslicie mam okragla dosyc twarz i nie wiem czy mi bedzie pasowala ale chyba oleje to czy bedzie pasowala czy nie :P bo tak bardzo chcialam ta grzyweczke:)...

  13. #93
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    Grzywka??... hmMm... zgadzam sie ze nie kazdemu pasuje i zalezy to od wielkosci czola.... =D ja osobiscie niekorzystnie wygladam w grzywce.... ale uwazam ze sa bardzo modne i stylowe.... ale tylko takie idealnie proste....
    Ja np. wybralam dluzsza grzywke na bok... i bardzo mi sie podoba... a gdy jestem nia zmeczona... tzn.. np wchodzi mi w oczy lub przeszkadza po prostu spinam spinka =D

  14. #94
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Kolbuszowa
    Posty
    6
    a ja mam grzywkę, bo mam wysokie czoło! :( nie musze jej układać, bo mam włosy proste jak kołki.
    a strrrasznie mi się podobają włosy kręcone/falowane (zadbane!). są prze-naturalne! :D :)))

  15. #95
    Stary wyjadacz Awatar KrYssTiAnO2
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Posty
    631
    Ajj grzywki fajnie to wyglada u dziewczyn:) no oczywiscie jesli im to pasuje i wygladaja ładnie:D
    Nawet jesli wszyscy już w Ciebie zwątpili pokaż,że sie mylili

    www.krystian.maxmodels.pl

  16. #96
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    32
    Posty
    1

    Grzywki!

    Nie wszystkim pasują grzywki!! np. mi nie pasuje!Sama sie o tym dzisiaj przekonałam! mówią że mi ladnie,ale jak dla mnie BEZNADZIEJNIE!! Na szczęście włosy odrastają i istnieja takie rzeczy jak opaski wsówki spinki i gumki:) coś sie wykombinuje !! Dlatego radze pomysleć czy naprawde warto :) z drugiej strony raz się zyje ! :)

  17. #97
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Posty
    1
    ja mam zamiar zrobic sobie grzywkę taką za brwi:) nie wiem czy bd mi ładnie ale duzo czytałam ze do okrągłej twarzy grzywki badzo pasuja:):) zobaczymy jak to będzie hehe:D:D raz sie zyje:D:D

  18. #98
    Pierwsze kroki Awatar Chenti
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Bedzin (ok.Katowic)
    Posty
    3

    Hymmm...

    No taak... ja tez wlasnie mysle nad grzywka... Prawde powiedziawszy to niedawno bylam u fryzjera i rzadna wielkich zmian obcielam [tzn. fryzjer to zrobil] swoje dlugasne wlosy do pasa na... dlugosc ruchanny, pardon, rihanny XD Oczywiscie wtedy, kiedy miala te krotkie, teraz juz sie nei orientuje jak wyglada owa gwiazda. Obcinal mnie pan, z czego rada jestem niezmiernie, stwierdzil, ze bedzie mi cudownie w fryzurze rihanny no i poszloo... zaraz po wyjsciu od niego bylam wniebowzieta, no ale... no ale ja kurcze nie potrafie zrobic tak, zeby wygladac normalnie... czyli tak, jak on to ze mna zrobil;/ No oczywiscie najwiekszy problem to grzywa [i tu dochodze do powiazania z tematem watku XD, wreszcie], ktora mialam dluga na oko, ale poniewaz mnie meczyla, to mu powiedzialam, ze ma zrobic tak, zeby mi nei przeszkadzala... A on mnie tak urzadzil, ze wpada toto cos do oczu non stop, no i spinam to spinka, a resztke wlosow w dwa cudem naciagniete kucyki ;/ Wyglada to malo tworczo, zaryzykowalabym nawet powiedziec, ze wygladam z tym jak dziewczynka w przedszkolu o__O" I teraz pojawia sie moje pytanie: Czy jest mozliwosc, ze mnie z moim niskim czolem, i wlosami pocieniowanymi w dziwny sposob pasowalaby prosta grzywka do brwi? Wydaje mi sie, ze rozwiazaloby to problem z ukladaniem tego polkolaz wlosow na czole XDDD


    Prosze o rade :(

  19. #99
    impossible girl Awatar Agnesa93
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Bolesławiec
    Posty
    196
    Ja tam nie jestem zaprostymi grzywkami..tylkoza tymi na bok lepiej wyglądają i są praktyczniejsze ...
    tańcze, tańcze - Wytańcze ? ...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •