Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Wiek
    35
    Posty
    2

    może ktoś wie?

    witam!:)
    mam do was pytanko: czy znacie jakąś profesjonalna agencje ktora zatrudnia rozniez niskie(160 cm) dziewczyny jako fotomodelki??

  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar Anjouka
    Dołączył
    11.2005
    Posty
    24
    Hook. Chocomodels.

  3. #3
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    67
    Raczej trudno z 160 cm cos zdzialac...:( i raczej jak przegladam stronke Hook to tam sa dziewczyny, ktore nie schodza ponizej 170 ale nie martw sie moze urosniesz jeszcze....:)

  4. #4
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    :o z tego co mi wiadomo (nie wiem czy dobrze wiem ;P) to modelka owszem musi być wysoka, 170 i wiecej ale fotomodelka? wcale niekoniecznie, jesli tylko zarysowuje sie kobieca sylwetka i szczupła jest, ladna buzia to nie ma problemu...próbuj :) pozdro

  5. #5
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454

    :)))))))))))))))))

    ojjj drogie panie, do pracy w fotomodelingu możecie mieć nawet 140 cm wzrostu i być grube ... wasze wyobrażenie o czymkolwiek jest bardzo nikłe - poprostu wystarczy mieć to coś w sobie co druga osoba potrzebuje uchwycić !!!

  6. #6
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez skywhite
    ojjj drogie panie, do pracy w fotomodelingu możecie mieć nawet 140 cm wzrostu i być grube ... wasze wyobrażenie o czymkolwiek jest bardzo nikłe - poprostu wystarczy mieć to coś w sobie co druga osoba potrzebuje uchwycić !!!
    Bez watpienia nie orientuję sie w tym za bardzo ;) dopiero zaczynam poznawać tę branze, jednak bardzo mnie pocieszyles :D moim problemem jest wlasnie wzrost wlasciwie 2 cm chociaz :D mam 169, wymiary w porzadku i chyba ogolnie nie jest najgorzej..:o a problemy i tak sa...szukam i szukam, ale jak dotad dostaje propozycje od fotografow na sesje "zdjęcia za pozowanie" nie wiem czy chce zaczynac od czegos takiego...amatorskie zdjecia zrobi mi rowniez moja mama i przynamniej nie beda wyswietlane na prywatnej stronie fotografa...a do agencji wyslać takie mozna;) zawsze mysle "jak juz cos robic to dobrze albo wcale"...wiadomo ze trudno na poczatku oczekiwac kokosow ale niektore agencje wlasnie zaznaczaja ze szukaja dziewczyn ktore nie maja swoich zdjec na darmowych stronach, czy stronach fotografow...czyli takich "dziewiczych" :D czekam na odpowiedzi..:o pozdrawiam :D

  7. #7
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    67
    Antalii a nie probowalas w zadnej agencji?

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez -Milka-
    Antalii a nie probowalas w zadnej agencji?
    owszem, probowalam...ale najbliższe pożadane agencje są w Warszawie, Poznaniu itp:( moze wiecie gdzie moglabym sie zglosic ? Tak by to bylo z okolic Lodzi...jesli chodzi o dojazd npo na castingi to luuz tylko ze za rok:D narazie 18 nie skonczona i za bardzo nie moge sie rzadzic ;) :D prosze o odp i pozdrawiam :)

  9. #9
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    67
    Z okolic Lodzi to tylko nasuwa mi sie:

    http://www.newface.pl/

    Ja tez nie mam 18 lat ale mam to szczescie ze agencje mam w moim miescie hihi

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    nom :D tez bym tak chciala...dzieki za odp ;) wiesz cos o nich? wysle zgloszenie :)

  11. #11
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    67
    szczerze tylko onich slyszlam...ale slyszlam dobre opinie...:)

    PS. wyslalm Tobie prywatna widomosc odnosnie watku gdzie sie mozesz roziwjac hihih...POZDRAWIAM

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Środa Wlkp.
    Posty
    2

    Zadowolona:)

    :razz: ale mnie ucieszyliście:) Moim marzeniem jest być fotomodelką(bo na modelke nie nadaje się napewno;( przez wzrost) Zastanawiałam się czy jeśli mam 1.60cm.nadaje sie na foto??!! i widze wasze opinie że tak??!:) bardzo mnie to cieszy:) Czyli to prawda ze jeśli jestem niskiego wzrostu to moge probowac sil?? :confused:

  13. #13
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    67
    Sil swoich zawsze mozesz probowac..:) jednak latwiej jest gdy ma sie wyzszy wzrost ale do foto mozesz sie nadawac nawet z nizszym wzrostem:)trzymam kciuki powodzenia:);)

  14. #14
    Wie o co chodzi Awatar Ola21
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    39
    Posty
    90
    Cytat Zamieszczone przez skywhite
    ojjj drogie panie, do pracy w fotomodelingu możecie mieć nawet 140 cm wzrostu i być grube ... wasze wyobrażenie o czymkolwiek jest bardzo nikłe - poprostu wystarczy mieć to coś w sobie co druga osoba potrzebuje uchwycić !!!

    Mnie bardzo pocieszyłaś tym, co napisałaś. Nie mam problemów ze wzrostem, choć super wysoka też nie jestem, bo mam 171 cm, więc w jakichś granicach się mieszczę. Natomiast problemem są wymiary, biodra i biust są ok., natomiast talii jest parę cm za dużo w związku z czym wiele osób mi mówi, że powinnam schudnąć, a ja niestety mam za słabą wolę. Dzięki temu, co napisałaś odkryłam jakąś szansę, że może ktoś zobaczy we mnie cos na tyle ciekawego by rozpocząć współpracę.

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    niektore agencje wlasnie zaznaczaja ze szukaja dziewczyn ktore nie maja swoich zdjec na darmowych stronach, czy stronach fotografow...czyli takich "dziewiczych"
    Z tym też trzeba uważać, bo są "agencje" i "profesjonalni fotografowie", którzy specjalnie polują na niedoświadczone "kandydatki na modelki" żeby je potem wykorzystać - czy to finansowo, czy też... inaczej ;) przecież doświadczonej modelce nie da się wmówić, że gostek z compactem to profesjonalista, że fotograf ma prawo co chwilę poprawiać bieliznę na modelce, że na każdej sesji trzeba się rozebrać, a najlepiej jeszcze zrobić fotografowi dobrze...

    Dlatego też najlepiej na pierwsze sesje nie umawiać się z fotografami, którzy nie mają porządnej strony internetowej ze swoimi zdjęciami, i od których nie macie referencji przynajmniej od jednej modelki, która była u niego na sesji. Bo zdarzają się też tacy, co zdjęcia robią całkiem dobre, ale modelki swoją drogą lubią obłapiać.

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2006
    Posty
    2
    heyaa!! Tak czytam sobie to wszystko co tutaj piszecie, bo ostatnio modeling zaczal mnie kusic...nie mam kompletnie zadnego doswiadczenia w tej branzy i jak kazda z tych poczatkujacych dziewczyn mam rozne obawy. Chcialabym sie wybrac do jakiegos porzadnego fotografa i porobic jakies fajne zdjecia. Jak juz bede je miala to wstawie je na tym forum i poslucham Waszych iopinii na moj temat, a tymczasem znacie jakies agencje sprawdzone czy cokolwiek w wielkopolsce? Pozdrowienia dla wszystkich

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Środa Wlkp.
    Posty
    2

    jeszcze jeden problem;/

    Chciałabym zapytać kto wie jakie są DOBRE agencje w Poznaniu??!!Bo mam taki problem ze mieszkam w okolicach Poznania a nie wiem jak tam z tymi agencjami??!! Prosze mi napisac adres internetowy albo e-maila do jakieś dobrej!!Może ktoś wie??PISAĆ:exclaim:
    Dzieki za szybkie odpisanie Milka pozdro:evil:

  18. #18
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    67
    Sanderko polecam tobie
    www.gaga.pl
    www.greatfruits.com

    A o co chodiz z tym ze szybko odpislam:confused: bo sie pogubilam Sandro;) trzymam kciuki pozdrofki

  19. #19
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez Ola21
    Mnie bardzo pocieszyłaś tym, co napisałaś. Nie mam problemów ze wzrostem, choć super wysoka też nie jestem, bo mam 171 cm, więc w jakichś granicach się mieszczę. Natomiast problemem są wymiary, biodra i biust są ok., natomiast talii jest parę cm za dużo w związku z czym wiele osób mi mówi, że powinnam schudnąć, a ja niestety mam za słabą wolę. Dzięki temu, co napisałaś odkryłam jakąś szansę, że może ktoś zobaczy we mnie cos na tyle ciekawego by rozpocząć współpracę.
    olaaaaaaaaaaaaaa ja nie jestem kobietą !!!

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Sanderka
    Chciałabym zapytać kto wie jakie są DOBRE agencje w Poznaniu??!!Bo mam taki problem ze mieszkam w okolicach Poznania a nie wiem jak tam z tymi agencjami??!! Prosze mi napisac adres internetowy albo e-maila do jakieś dobrej!!Może ktoś wie??PISAĆ:exclaim:
    Dzieki za szybkie odpisanie Milka pozdro:evil:

    przedewszystkim Hook..... www.hook.pl

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •