Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Wiek
    32
    Posty
    12

    WAŻNE pytanko :)

    Dostałam od agencji RORES MODELS zaproszenie na casting... wysyłałam tam zgłoszenie, dodawałam zdjęcia, wymiary, dane. Nie było żadnego kontaktu, ten e-mail był taki oficjany :/ To samo wysłali mojej koleżance która też wysyłała do nich formularz. Nie wiem co jest grane, ale zdaje mi się że oni zapraszają na casting każdą dziewczyne która do nich wysyła formularz, choćby miała 160 cm wzrostu, ważyła 60 kg i była brzydka jak nie wiem co! To są tylko moje wrażenia, ale w każdym razie jadę na ten casting chyba...jeszcze się zastanawiam. Wiem że o agencji rores chodzą nieprzyjemne opinie, ale to są tylko plotki moim zdaniem, zresztą sama się przekonam. W gruncie rzeczy wiele z ich modelek są sławnymi super modelkami, a większość wyjeżdża na wakacje do różnych państw świata na sesje. Jak myślicie? czy oni wogóle oglądają te formularze, zdjęcia itd. czy od razu każdą dziewczyne zapraszają na casting? Bo nie wiem czy jest się z czego cieszyć...

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Koszalin
    Posty
    6
    Wiesz wydaje mi sie ze moze poprostu chca was obejzec... Jakmowisz chodza rozne plotki, wiec poprstu warto jechac ale i byc ostrożną. Myśle jednak ze oni wola was obejrzec na zywo tak zawsze jest lepiej...a zaewne tym dziewczyna ktore sa atrakcyjne a nienadaja sie na wybieg to znajda inne propozycje.Wiec warto jechac lecz oczywiscue zachowac ostroznosc. A i na poczatku zadnych skladek nie wplacaj... jak na pierwszym spotkaniu cos od Ciebie bede chcieli to bedziesz wiedziala czy te "plotki" byly prawda czy nie...:P:) Serdecznie Pozdrawiam

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Wiek
    32
    Posty
    12
    No właśnie jade z mamą :) dla ostrożności. A ten gościu cały czas mi powtarza w każdym e-mailu że wszystko u nich jest darmowe, bo są profesjonalna agencją
    hmmm zobaczymy :)

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Było już troche o tej agencji.. ale z tego co wiem nie ma ona zbyt dobrych opinii.. :neutral:
    Adzia :D

  5. #5
    Wie o co chodzi Awatar Nurbika
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    48
    Ale zawsze warto sprawdzić osobiście agencję i dopiero wyrażać swoją opinię. Dobrze, ze wybierasz się z mamą. Życze Ci by agencja okazała się jednak w porządku. Powodzenia.

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Wiek
    37
    Posty
    2
    "A ten gościu cały czas mi powtarza w każdym e-mailu że wszystko u nich jest darmowe"
    a to ciekawe, bo ja od nich dostałam maila, że za 12 moich zdjęć na ich stronie mam zapłaciś 40 zł..

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •