Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 47
  1. #21
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    Cytat Zamieszczone przez alicja69 Zobacz posta
    Witajcie! Ja również zgłosiłam się do tej agencji (Olsztyn), dziś miałam 1 rozmowę. Na razie nic im nie zapłaciłam, ponieważ nie byłam na to przygotowana, ale powiedziano mi, że mam zapłacić następnym razem. W środę mam spotkanie z szefem. Jeśli mi zaproponują jakąś płatną sesję to oczywiście odmówię, bo na takie coś nie dam się nabrać... ale 60 zł to nie dużo, może warto "wtopić"?
    Widzę, że opinie na temat tej agencji są różne, mam nadzieję, że nie są to oszuści... pozdrawiam
    rób co chcesz.Jak chcesz kase stracić tylko to możesz mi oddać i to samo zrobie dla Ciebie co ta agencja.Czyli...nic:D a kase bede mieć w kieszeni;D
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  2. #22
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Dominique_90 Zobacz posta
    żadna dobra agencja nie oczekuje pieniędzy od potencjalnego kandydata,który ma przynosić korzyści dla agencji,bo to przecież dzięki wam agencja zarabia,prawda?więc gratuluje głupoty wszystkim co zapłacili;) może ja też założe agencje i będe zbijać kase na takich naiwniakach.A czuje że to dobry interes,na pewno nie jeden/jedna by sie tacy znaleźli jak widać na załączonym obrazku:hahaha:

    takie naśmiewanie się, jest chyba troszeczkę nie na miejscu ;>
    masz rację,że trzeba być naiwnym,żeby się dać na takie rzeczy nabrać,ale z drugiej strony jeśli ktoś w ogóle się nie orientuje jakimi prawami rządzi się ta branża,to wydaje mu się,że może w każdej agencji trzeba na początku coś zapłacić. niestety,ale wystarczy kilka obiecujących zdań pseudoagenta o wspaniałych predyspozycjach i wielkiej zagranicznej karierze,i większość dziewczyn daje się nabrać. dla Ciebie pewne rzeczy są oczywiste bo się tym interesujesz,i potrafisz wyniuchać pewne oszustwa,ja również,ale ile jest dziewczyn,które nie mają o tym zielonego pojęcia?

  3. #23
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2009
    Wiek
    34
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez Dominique_90 Zobacz posta
    żadna dobra agencja nie oczekuje pieniędzy od potencjalnego kandydata,który ma przynosić korzyści dla agencji,bo to przecież dzięki wam agencja zarabia,prawda?więc gratuluje głupoty wszystkim co zapłacili;) może ja też założe agencje i będe zbijać kase na takich naiwniakach.A czuje że to dobry interes,na pewno nie jeden/jedna by sie tacy znaleźli jak widać na załączonym obrazku:hahaha:
    Być może masz rację, natomiast jak na mój rozum oni też muszą ryzykować, bo być może modelka nie będzie wogle zarabiać, a oni starają się o to, żeby jednak coś osiągnęła. Pozatym obiecują, że dojazdy i noclegi zapewniają na własny koszt, toteż jakiś tam wkład, dla jednej osoby niewielki, napewno bardzo im pomaga. Podpisałam z nimi umowę i mam nadzieję, że nie będę żałować. A jeśli tak to trudno;) 60zł nie tak dużo...

  4. #24
    Pierwsze kroki Awatar ThunderStorm
    Dołączył
    08.2009
    Lokalizacja
    Sacramento
    Wiek
    33
    Posty
    1
    Jak bylam w polska, bylam w agencji 'Media Star' w lipcu z moja kuzynka. Kazda prawdziwa agencja modelek wszedzie na swiecie ma cos konkretne do powiedzenia, w olsztyn czegos takiego nie bylo.
    Jest duzo obietnic i malo konkretnych info.
    Czy pomyslal ktos dlaczego maja tam tylko laptops a nie normal pcs?:shocked:
    Dlaczego uzywaja tylko cellphones a nie normal?:shocked:
    Dlaczego nie pytaja o nic konkretnego?:shocked:
    Jakieś inne spostrzezenia?

    [Przepraszam za moj polski. Ja sie jeszcze ucze!]
    If someone wanna ask about anything please write to me: [email protected]
    I'll answer in English (I prefer to write in) if you don't use this language I'll help you in German [Deutsch], Polish [Polski], French [Francais], Spanish [Espanol]
    :question:

  5. #25
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2009
    Wiek
    28
    Posty
    9

    Agencja w Olsztynie

    Hejka!

    Jutro mam spotkanie z tym szefem z Poznania i niewiem na jakie pytania mam się przygotować. Mogłybyście podpowiedzieć mi jakie on pytania zadaje ??.Bardzo was proszę... A trzeba być wygadanamym u niego na spotkaniu ??

  6. #26
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2009
    Wiek
    28
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez ThunderStorm Zobacz posta
    Jak bylam w polska, bylam w agencji 'Media Star' w lipcu z moja kuzynka. Kazda prawdziwa agencja modelek wszedzie na swiecie ma cos konkretne do powiedzenia, w olsztyn czegos takiego nie bylo.
    Jest duzo obietnic i malo konkretnych info.
    Czy pomyslal ktos dlaczego maja tam tylko laptops a nie normal pcs?:shocked:
    Dlaczego uzywaja tylko cellphones a nie normal?:shocked:
    Dlaczego nie pytaja o nic konkretnego?:shocked:
    Jakieś inne spostrzezenia?

    [Przepraszam za moj polski. Ja sie jeszcze ucze!]
    If someone wanna ask about anything please write to me: [email protected]
    I'll answer in English (I prefer to write in) if you don't use this language I'll help you in German [Deutsch], Polish [Polski], French [Francais], Spanish [Espanol]
    :question:
    Oni są poprostu nowoczesni. Innych spostrzeżeń nie ma. Oni są dopiero pewnie rozwiającą sie firmą i zaczynają od podstaw nikt nie ma dla nich taki wymagań.

  7. #27
    Wie o co chodzi Awatar aniush
    Dołączył
    06.2009
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    75
    jedna wielka sciema a znam juz duzo naiwnych ..

  8. #28
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2009
    Wiek
    28
    Posty
    9

    :/

    Cytat Zamieszczone przez aniush Zobacz posta
    jedna wielka sciema a znam juz duzo naiwnych ..
    Co nie przyjeli cie i dlatego tak mówisz....W życiu trzeba ryzykować bo bez ryzyka nie ma życia :?

  9. #29
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2009
    Wiek
    28
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Dominique_90 Zobacz posta
    rób co chcesz.Jak chcesz kase stracić tylko to możesz mi oddać i to samo zrobie dla Ciebie co ta agencja.Czyli...nic:D a kase bede mieć w kieszeni;D
    No tak tu sie nie dostałaś to mówisz innym...Zajmij się swoja firmą modelek :/

  10. #30
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    Cytat Zamieszczone przez Misiunia1317 Zobacz posta
    No tak tu sie nie dostałaś to mówisz innym...Zajmij się swoja firmą modelek :/
    agencją nie firmą,jesli taka "agencja" każe ci płacić za cokolwiek z góry to masz jak w banku,że to nie jest prawdziwa agencja
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  11. #31
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2009
    Wiek
    28
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Channele Zobacz posta
    agencją nie firmą,jesli taka "agencja" każe ci płacić za cokolwiek z góry to masz jak w banku,że to nie jest prawdziwa agencja
    Byłam dzisiaj na spotkaniu z szefem. zapytałam sie czy będę musiała ponośić koszty jakiś sesji on powiedział ,ze nic nie trzeba płacić tylko oni mi będą płacić za sesje... :/ niewiem czemu wy tak kłamiecie na temat tej agencji

  12. #32
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2009
    Posty
    2
    To są naciągacze. Ten pan Tomek też mówił, żebym sobie sesję zrobiła itd, że jestem bardzo fotogeniczna i firma we mnie zainwestuje i dopłaci trochę... Głupia nie jestem. Zawsze uważałam, że jestem niefotogeniczna, a on tu wyskoczył... Żallll... Cały czas ogłaszają w Gazecie, że poszukują hostess do pracy. A co do czego to od podpisania umowy minęło ok. 3 miesięcy i żadnej pracy jako hostessa mi nie zaproponowali. A przeciez tak ogłaszają się, że potrzebuja hostess. Te osoby, które dobrze się wypowiadają o tej agencji, na pewno sa podstawione. Albo dla kitu wysłali je gdzieś...

  13. #33
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2009
    Wiek
    28
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez donataaa Zobacz posta
    To są naciągacze. Ten pan Tomek też mówił, żebym sobie sesję zrobiła itd, że jestem bardzo fotogeniczna i firma we mnie zainwestuje i dopłaci trochę... Głupia nie jestem. Zawsze uważałam, że jestem niefotogeniczna, a on tu wyskoczył... Żallll... Cały czas ogłaszają w Gazecie, że poszukują hostess do pracy. A co do czego to od podpisania umowy minęło ok. 3 miesięcy i żadnej pracy jako hostessa mi nie zaproponowali. A przeciez tak ogłaszają się, że potrzebuja hostess. Te osoby, które dobrze się wypowiadają o tej agencji, na pewno sa podstawione. Albo dla kitu wysłali je gdzieś...
    no tak tylko ja byłam na tym spotkaniu mi też powiedział ,że jestem bardzo fotogeniczna i mi nawet nic nie wspomniał na temat sesji... a mojej kolezance powiedział ,że jeśli będzie chciała sobie zrobić zdięcia perfekcyjne to może przyjśc we wtorek na sesje ale nie musi :p

  14. #34
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2009
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez Misiunia1317 Zobacz posta
    no tak tylko ja byłam na tym spotkaniu mi też powiedział ,że jestem bardzo fotogeniczna i mi nawet nic nie wspomniał na temat sesji... a mojej kolezance powiedział ,że jeśli będzie chciała sobie zrobić zdięcia perfekcyjne to może przyjśc we wtorek na sesje ale nie musi :p
    Wystarczy, że skasował od ciebie 60 zł. Nie bądź taka naiwna.

  15. #35
    Wie o co chodzi Awatar aniush
    Dołączył
    06.2009
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    75
    Misia czy jakoś tak ^^ wyobraź sobie, że byłam w tej agencji i jak kazda słyszałam ze jestem piekna etc., wiec za przeproszeniem zamknij się i znajdź sobie inna prace niż w tej agencji, a przynajmniej nie zaśmiecaj forum

  16. #36
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2009
    Wiek
    28
    Posty
    9
    zobaczymy później...:exclaim:

  17. #37
    Wie o co chodzi Awatar aniush
    Dołączył
    06.2009
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    75
    eee co to ma znaczyć niby?

  18. #38
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2009
    Wiek
    28
    Posty
    9
    ale niby co ??

  19. #39
    Wie o co chodzi Awatar aniush
    Dołączył
    06.2009
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    75
    Cytat Zamieszczone przez Misiunia1317 Zobacz posta
    zobaczymy później...:exclaim:

    no to właśnie ??

  20. #40
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2009
    Wiek
    28
    Posty
    9
    już nie ważne xd.

 

 

Podobne wątki

  1. Media Garden
    Przez Magda_F_ w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2007.06.04, 22:47
  2. Media Garden?
    Przez Magda_F_ w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.06.03, 15:56
  3. Media Garden
    Przez Magda_F_ w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2007.06.02, 16:12
  4. ''agencja''promodel.tak się przynajmniej reklamują!!agencja-buhaha
    Przez ricardo w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2007.03.12, 14:16
  5. Agencja ENDO media.
    Przez e91nat w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2006.10.23, 17:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •