Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    34
    Posty
    8
    Mam pytanie. jak wygladaja teraz wasze opinie na temat tej agencji gdyz podpisalam umowe dzis w bydgoszczy i dopiero teraz mam dostep do internetu. ogolnie jestem troche przerazona komentarzami na ten temat... zebym ja jeszcze chciala byc modelka... ja tylko piolnie potrzebuje pieniedzy w wiekszej ilosci i dzwonilam na rozne ogloszenia w tym takze dotyczace tej firmy... i chyba sie wtopilam

  2. #42
    Wie o co chodzi Awatar aniush
    Dołączył
    06.2009
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    75
    No to masz pecha. Np. u nas w Olsztynie przez pare miesięcy była ta agencja i ostatnio jak szłam to już jej nie ma- uciekli do innego miasta wrabiac innych ludzi. przykro mi. Znajoma, która też dała sie wrobic skazyła sie, że nigdy nie dostała zlecenia a co wiecej nagle okazało sie, że nr agencji juz nie ostnieje.

  3. #43
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Posty
    1
    Zresztą z Bydgoszczy też się pewnie niedługo wyniosą.. ;/ Dzisiaj byłam umówiona na rozmowę ( nie widzieli mnie nawet, więc bark zainteresowania moją osobą nie wchodzi w grę) i nikogo nie było ! Marnują czas i pieniądze na dojazd innych.. chyba porządna agencja nie robi takich ,,jaj'' .

  4. #44

    Życie surowy nauczyciel :D

    Wymagane jest 60 zł na starcie za podpisanie umowy na promowanie wizerunku itd. Już na samym początku są żądane pieniądze , tylko że jak ktoś ma promować czyjś wizerunek skoro nie ma jego profesjonalnych zdjęć. Wg mnie bardziej logiczne byłoby gdyby ta opłata była wymagana po sesji. Już na pierwszy rzut oka widać dla osoby która wchodzi na stronę agencji http://www.media-star.pl/ i przegląda zdjęcia modelek i modeli że wszystkie zdjęcia niczym się od siebie nie różnią. Co więcej nie oszukując się zdjęcia z sesji kosztują kilkaset złotych a patrząc na model aparatu którym są robione SONY Model DSLR-A350 nie jest zbyt wysokiej jakości w porównaniu do kosztów zdjęć co świadczy już o fotografie ( można powiedzieć że za miast wykładać taką duża kasę na sesje lepiej dozbierać na porządny aparat i niech znajomy cyka zdjęcia a oprawę graficzna można zrobić u zwykłego fotografa za nie wielkie pieniądze ;) ale to tylko taka sugestia ) . Nie mam tu zamiaru obrażać nikogo ale większa część osób ze zdjęć na tej stronie raczej kariery w tej branży nie zrobi bo sie po prostu nie nadaje. Tu pada sugestia że ktoś zwyczajnie chce ubić interes zaszczepiając wszystkim którzy się do nich zgłoszą ułudę o karierze i wielkich pieniądzach które można zarobić w tej branży.. To bzdura która jest wlewana w puste głowy marzycieli. Czytam tutaj że parę osób dostało zlecenie chyba te osoby chcą się podbudować na tle innych że sa wyjątkami , które nie zostały wycięte na wałka... Nie wiem jak to tam było ale podsumowując, to firma "Media Star" jest praktycznie nie znana na Polskim rynku i ide o zakład że szef tego całego pierdzielnika jest co najwyżej po zawodówce, ma trochę gadane i nauczył się w życiu jak bajerować ludzi ;). To zwykłe oszustwo skupiające się na ludziach, którzy nie mają o tym pojęcia i zwyczajnie są oszukiwani na pieniądze. Jeżeli ktoś chce na prawdę ocenić swoje szanse to preferuje bardziej popularne agencje takie jak Mango Models Alexandra czy coś w tym rodzaju;), tam wysyłając swoje zgłoszenie z góry otrzymacie jasna odp. bez krętactw, polecam też stronę www.maxmodels.pl gdzie każdy może założyć sobie konto dostawać oferty lub samemu składać je fotografom:) Życzę wszystkim powodzenia /szubienica dla oszustów :twisted:

  5. #45
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2010
    Wiek
    32
    Posty
    1

    ludzie nie idzcie tam

    szkoda pieniedzy czasu i nadziei ze zrobia z nas modeli. pol roku temu sie zapisalam. czarowali ze piekna figura i takie tam bzdety. do tej pory sie nie odezwali i raczej sie nie odezwa. to nie jest zadna agencja bo za sesje sie nie placi w profesjonalnych agencjach. naciagacze. tam codziennie przychodzi z 20 osob i zyski maja

  6. #46
    każdy wie, że jeśli agencja pobiera opłatę to nie jest to agencja tylko naciąganie modelek na kasę, najpierw wpisowe a później jeszcze sesja za niebotyczną cenę. kwestia była poruszana przy firmach typu ATV Film Studio, Holly Model Look itp

  7. #47
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2011
    Posty
    1
    Banda oszustow nie zycze nikomu przygody z ta firma utopione pieniadze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Podobne wątki

  1. Media Garden
    Przez Magda_F_ w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2007.06.04, 22:47
  2. Media Garden?
    Przez Magda_F_ w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.06.03, 15:56
  3. Media Garden
    Przez Magda_F_ w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2007.06.02, 16:12
  4. ''agencja''promodel.tak się przynajmniej reklamują!!agencja-buhaha
    Przez ricardo w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2007.03.12, 14:16
  5. Agencja ENDO media.
    Przez e91nat w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2006.10.23, 17:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •