Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 47
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Posty
    4

    agencja Media Star

    czy ktoś wie coś na temat tej agencji?
    proszę pomóżcie

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    38
    Posty
    4
    Witam, wczoraj podpisalem taka umowe w agencji media star w olsztynie. 60zl zaplacone, jestem kolejnym jeleniem ktory najpierw podpisuje a pozniej czyta o agencji w internecie. Umowa zawarta na okres 1 roku. Co teraz z tym zrobic? Maja do niej zastosowanie chyba przepisy kc o zleceniu. Czyli co mozna ja wypowiedziec w kazdym czasie ze skutkiem natychmiastowym? Czy rozwiazujac taka umowe narazam sie na jakies konsekwencje? Nie ma w niej nic o kaze umownej, jest tylko ze 60zl zaplacone co pokrywa koszty rejestracji i promocji i ze pod zadnym warunkiem nie podlega zwrotowi. Co proponujecie zrobic? spotkanie mam z szefem w czwartek, ale wiadomo po co, wiec lepiej zakonczyc ta farse tak szybko jak to tylko mozliwe. Macie moze jakis wzor wypowiedzenia? prosze o szybka odpowiedz.

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    38
    Posty
    4
    aha i jeszcze jedno, czy podawac jakis powod wypowiedzenia?

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Posty
    4
    kurde ja też właśnie mam spotkanie z szefem w czwartek!
    zapłaciłam 60 zł także i dopiero zastanawiam się czy to nie jest jakiś przypał, czy się nie wpakowałąm w bagno...
    co robić? :(

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    33
    Posty
    3
    to nie jestem sama;)
    też oczywiście tylko spojrzałam na umowę i podpisałam. w sumie tylko 60 zł, a ja żadnych zobowiązań nie mam.
    też rozmawiałam z szefem w czwartek. powiedział mi że bardzo im na mnie zależy tylko muszę mieć profesjonalne zdjęcia a oni mogą mi je zrobić. jakiś fotograf miał przyjechać z poznania 15.05 i za tydzień w czwartek.
    No ale ta sesja kosztuję 580zł + 200 za wstawienie tych zdjęć na stronę internetową (swoją drogą to max 50zł może kosztować, ale ja się nie znam)
    Pan Tomek był jednak bardzo miły i zaangażowany w mój rozwój i moją karierę i zaproponował że zapłacą z mnie a ja mam im dać TYLKO 290zł za PROFESJONALNĄ sesję. powiedziałam ze się zastanowię i oddzwonię.
    patrzyłam w google ile takie coś kosztuje i znalazłam ze 200-500 ale z wizażystą.
    Patrząc na zdjęcia na ich stronie to nie wydają mi się ona takie super profesjonalne....
    Jeśli wam pan Tomasz tez tak słodził to chyba sprawa jasna...
    dajcie zać.

  6. #6
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Cytat Zamieszczone przez Nour Zobacz posta
    to nie jestem sama;)
    też oczywiście tylko spojrzałam na umowę i podpisałam. w sumie tylko 60 zł, a ja żadnych zobowiązań nie mam.
    też rozmawiałam z szefem w czwartek. powiedział mi że bardzo im na mnie zależy tylko muszę mieć profesjonalne zdjęcia a oni mogą mi je zrobić. jakiś fotograf miał przyjechać z poznania 15.05 i za tydzień w czwartek.
    No ale ta sesja kosztuję 580zł + 200 za wstawienie tych zdjęć na stronę internetową (swoją drogą to max 50zł może kosztować, ale ja się nie znam)
    Pan Tomek był jednak bardzo miły i zaangażowany w mój rozwój i moją karierę i zaproponował że zapłacą z mnie a ja mam im dać TYLKO 290zł za PROFESJONALNĄ sesję. powiedziałam ze się zastanowię i oddzwonię.
    patrzyłam w google ile takie coś kosztuje i znalazłam ze 200-500 ale z wizażystą.
    Patrząc na zdjęcia na ich stronie to nie wydają mi się ona takie super profesjonalne....
    Jeśli wam pan Tomasz tez tak słodził to chyba sprawa jasna...
    dajcie zać.
    nie badz głupia i nie zgadzaj sie na ta sesje;\
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    33
    Posty
    3
    Właśnie czytam tutaj o tej miłej "agencji" która już ma trzecią nazwę...
    dobrze że tylko na 60zł dałam się naciągnąć:/

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    34
    Posty
    4
    noooo to widzę, że ładnie się dzieje.. bo ja jestem kolejną dziewczyną, która dała się nabrać.. w ogóle może zrobimy coś z tym żeby nie udało im się dalej nabierać ludzi? myślicie, że można by gdzieś to zgłosić żeby nie uchodziło im na sucho?

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    33
    Posty
    3
    też o tym myślałam.
    może jakaś gazeta albo nie wiem, interwencja nawet:)?
    nam i tak to nic nie da bo kasy nie zwrócą, ale przynajmniej oni nie będą się dorabiać na ludziach.

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    34
    Posty
    4
    wczoraj zebrałam się i napisałam do Gazety Olsztyńskiej.. Mam nadzieje, ze nie przejdą obok tego obojętnie, chociaż nie licze na zbyt wiele :P Ale dobrze by było jakby udało nam się wspólnymi siłami udowonić to co dzieje się w tej agencji..! Przecież nie może być tak, ze będziemy siedzieć cicho, a oni nadal będą sobie na luzie zarabiać niezłą kase! Może gdzieś jeszcze można dać o tym znać? Bo przynam, ze mi się już powoli kończą pomysły ;/

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    36
    Posty
    1
    Widzę, że zadowolone osoby nic nie piszą na ten temat...może po prostu większość zajmuje się czymś innym niż pisaniem głupot na takich portalach...No ale ja napiszę, co ja o tym myślę...a mam nieco odmienne zdanie.
    W tamtym roku współpracowałam z tą firmą... tak jak i wy podpisałam umowę i niedługo po tym pojechałam na pierwsze zlecenie : coroczna impreza Sunrise. Spędziłyśmy z dziewczynami 3 fajne dni. Razem z napiwkami zarobiłam 600zł. Fakt męcząca jest praca nocą, ale oprócz pracy wybawiłysmy sie baaardzo :) Poza tym plaża, słońce...:D:D:D A później następny tydzień bawilysmy się nad morzem za zarobioną kasę.Następny weekend kolejne zlecenie : na Helu. 4 dziewczyny brały w niej udział jako tancerki... Wiadomo...szef to szef...ma od nas wymagania więc były też i spięcia...ale mimo wszystko w tym roku znowu chcemy z nim współpracować i znowu jedziemy na Sunrise :)
    To, że Tomek obiecuje wam, że postara się coś zrobić jest w pewnym stopniu przecież prawdą...ale nie każdy ma do tego predyspozycje..On ma zlecenia od innych osob, a oni mają pewne wygania. My też najpierw miałyśmy spotkanie i tak jakby Casting z organizatorem imprezy Krisem (ci co znają tą impreze to wiedzą kto to jest) i jestem pewna, że to Kris wybierał dziewczyny które jadą...Tomek mu to wszystko tylko zorganizował.
    Uwierzcie, że w modelingu i fotomodelingu naprawdę ciężko jest cokolwiek osiągnąć... To wszystko z mojej strony :) Pozdrawiam ;)

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    34
    Posty
    4
    fajnie, że chociaż jedna osoba napisała coś pozytywnego o tej agencji :) Mam nadzieje, ze jest tak jak napisałaś i wszyscy się mylimy..

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Posty
    4
    ja po niedługim czasie od podpisania umowy dostałam pierwsze zlecenie:)))
    w sumie zdziwiłam się, że tak szybko, bo szczerze mówiąc będąc urodzoną pesymistką nie liczyłam na to, że jakiekolwiek dostanę:P

    jak na razie współpraca układa się pozytywnie także na dzień dzisiejszy polecam
    i nie przejmujcie się opiniami (zazdrość i konkurencja zrobi wszystko żeby wyszło na ich zdanie) a poza tym kto nie ryzykuje ten nie ma:)

    najlepiej samemu sprawdzić:P

    pozdrawiam;)

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    34
    Posty
    4
    no właśnie ja ostatnio byłam na spotkaniu z szefem tej agencji i muszę przyznać, że albo rzeczywiście konkurencja rozpowiada taką plotę albo facet umie świetnie manipulować ludźmi :P w każdym razie mam takie same podejście jak kamylavw.. w życiu trzeba ryzykować, bo nic nie przyjdzie samo, a nikt nie powiedział, ze życie będzie proste :P nawet jeśli nie zadzwonią to będę bogatsza w to doświadczenie ;]

    A jesli chodzi o sesje zdjęciową, którą podobno komuś zaproponowali to ja też dostałam taką propozycję, ale powiedziałam, ze narazie nie jestem zainteresowana, a szef powiedział, ze rozumie moje podejście i tyle bylo tego tematu :P pozostaje tylko pozytywnie myśleć i czekać, a może jednak się odezwą :)

  15. #15
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Cytat Zamieszczone przez kamylavw Zobacz posta
    ja po niedługim czasie od podpisania umowy dostałam pierwsze zlecenie:)))
    w sumie zdziwiłam się, że tak szybko, bo szczerze mówiąc będąc urodzoną pesymistką nie liczyłam na to, że jakiekolwiek dostanę:P

    jak na razie współpraca układa się pozytywnie także na dzień dzisiejszy polecam
    i nie przejmujcie się opiniami (zazdrość i konkurencja zrobi wszystko żeby wyszło na ich zdanie) a poza tym kto nie ryzykuje ten nie ma:)

    najlepiej samemu sprawdzić:P

    pozdrawiam;)
    no jasne warto zaryzykowac:D
    PRZECIEZ 60 ZŁ TO NIE PIENIĄDZE;]
    gratuluje myslenia:confused:
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  16. #16
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    żadna dobra agencja nie oczekuje pieniędzy od potencjalnego kandydata,który ma przynosić korzyści dla agencji,bo to przecież dzięki wam agencja zarabia,prawda?więc gratuluje głupoty wszystkim co zapłacili;) może ja też założe agencje i będe zbijać kase na takich naiwniakach.A czuje że to dobry interes,na pewno nie jeden/jedna by sie tacy znaleźli jak widać na załączonym obrazku:hahaha:
    Ostatnio edytowane przez Dominique_90 ; 2009.07.11 o 10:12
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    36
    Posty
    1

    Nienormalni jestescie wszyscy... ;/

    Cytat Zamieszczone przez kamylavw Zobacz posta
    czy ktoś wie coś na temat tej agencji?
    proszę pomóżcie
    Sluchajcie ja juz od 3 lat pracuje z ta agencja<co roku podpisuje nowa umowe> i pierwsze zlecenie dostalam po 11 miesiacach... i w ciagu 3 lat mialam ich okolo 10... moze to wy robicie z siebie ksiezniczki i lALECZKI A TAK NAPRAWDE NIE MACIE LUSTERKA W DOMU...moze sie nie nadajecie a na sile przychodzicie... ta agencja zajmuje sie promojcja waszego wizerunku a nie bezposrednio daje zlecenia...i wezcie sie zastanowcie co piszecie bo tak naprawde jestescie wsciekle ze nie macie zlecien i korona ksiazniczki spada z waszych glow... dla mnie mega zal zal zal... :exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::excl aim::exclaim::exclaim::exclaim:

  18. #18
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    spokojnie...po 11 miesiącach to nie które dziewczyny mają już kilka sesji i kilka wyjazdów za granicę...
    jak dla mnie nie ma sensu zgłaszać sie do agencji,w ktorej nawet 1 modelka nie miała sesji choćby dla takiego polskiego "twój styl"..reszta agencji to już inny poziom na którym nie masz szans na prestiżowe zlecenia. Umowa jednak zobowiązuje do czegoś,wiec już lepiej szukać fotografów na własną reke i mieć pewność,że to dobry fotograf i bedziesz miała zdjecia podobne do tych agencyjnych.
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  19. #19
    Wie o co chodzi Awatar aniush
    Dołączył
    06.2009
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    75
    ja obecnie zastanawiam się nad podpisaniem umowy z ta agencja ale teraz to już sama nie wiem czy próbować....a czy ta sesja jest konieczna by dostać potem jakąś propozycje ?

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2009
    Wiek
    38
    Posty
    1
    Witajcie! Ja również zgłosiłam się do tej agencji (Olsztyn), dziś miałam 1 rozmowę. Na razie nic im nie zapłaciłam, ponieważ nie byłam na to przygotowana, ale powiedziano mi, że mam zapłacić następnym razem. W środę mam spotkanie z szefem. Jeśli mi zaproponują jakąś płatną sesję to oczywiście odmówię, bo na takie coś nie dam się nabrać... ale 60 zł to nie dużo, może warto "wtopić"?
    Widzę, że opinie na temat tej agencji są różne, mam nadzieję, że nie są to oszuści... pozdrawiam

 

 

Podobne wątki

  1. Media Garden
    Przez Magda_F_ w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2007.06.04, 22:47
  2. Media Garden?
    Przez Magda_F_ w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.06.03, 15:56
  3. Media Garden
    Przez Magda_F_ w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2007.06.02, 16:12
  4. ''agencja''promodel.tak się przynajmniej reklamują!!agencja-buhaha
    Przez ricardo w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2007.03.12, 14:16
  5. Agencja ENDO media.
    Przez e91nat w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2006.10.23, 17:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •