Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    7

    Holly Film Studio

    Hej ! Wie ktos, cos o tej wlasnie agencji - Holly Film Studio ?? Czy warto z nimi wspolpracowac, nie sa to oszusci tak jak np. ABBFilm ? Z gory dziekuje za wszelkie info. na ten temat...:)

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    6

    podejrzane

    Wiem tylko tyle, że pobierają pieniądze za casting...

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    7

    Holly Film Studio, oszustwo czy droga ku slawie ? :D

    Prowadza wlasnie casting do filmu " GENOM ". Udalo mi sie przejsc do II etapu tego castingu co bylo dla mnie zaskoczeniem bo debiutuje w tej dziedzinie...i chca zebym do nich pojechal, zaplacil 25 zl za: umieszczenie moich fotek na ich stronie i przejscie do nastepnego etapu. Zastanawiam sie czy im zaufac..Opierajac sie na opiniach innych zauwazylem ze te agencje lodzkie nie sa zbyt ciekawe..Sam nie wiem..Pomozcie !! :)

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    słyszalam ze Holly jest kiepska... ale sama jeszcze nie sprawdzialm
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  5. #5
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez Harry
    Prowadza wlasnie casting do filmu " GENOM ". Udalo mi sie przejsc do II etapu tego castingu co bylo dla mnie zaskoczeniem bo debiutuje w tej dziedzinie...i chca zebym do nich pojechal, zaplacil 25 zl za: umieszczenie moich fotek na ich stronie i przejscie do nastepnego etapu. Zastanawiam sie czy im zaufac..Opierajac sie na opiniach innych zauwazylem ze te agencje lodzkie nie sa zbyt ciekawe..Sam nie wiem..Pomozcie !! :)
    No brzmi to troche glupio - skoro casting jest do konkretnego przedsiewziecia to po co umieszczenie na stronie? Oplata smieszna i żalosna moim zdaniem...
    Bardzo groźny admin...

  6. #6
    Wie o co chodzi Awatar cherryvanilla
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Amsterdam
    Wiek
    42
    Posty
    36
    agancje, ktore wymagaja oplaty za umieszczanie na stronie, wykonanie portfolia etc nie sa "prawdziwymi" agencjami....

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Podejrzewam, ze za 25 zl to kazdy przechodzi do drugiego etapu...

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    7

    ....

    sam juz nie wiem....w takim razie co proponujecie ?
    jechac do nich czy nie ? a tak w ogole....to znacie jakies dobre agencje filmowe godne polecenia ?

  9. #9
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez Harry
    sam juz nie wiem....w takim razie co proponujecie ?
    jechac do nich czy nie ? a tak w ogole....to znacie jakies dobre agencje filmowe godne polecenia ?
    Gudejko :)
    Bardzo groźny admin...

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    4
    Ja tez dostałam się do drugiego etapu, wystarczylo że wysłałam zdjęcie i teraz nie wiem co robic do Łodzi mam trochę daleko i nie chcę ryzykować

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    4
    Jezeli dowiedziałes się czegoś to daj znać bo ja już nie wiem co mam robic

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    7
    no wlasnie nie wiem....:) tez mam daleko do lodzi dlatego musze sie zastanowic..w jakim terminie masz sie u nich zjawic ?

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    4
    Od 22 do 30 ale jeszcze dokładnie do nich nie dzwoniłam. Nie wydaje Ci się , że to byłoby zbyt łatwe ?

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    7
    mnie mowili zebym sie zjawil do 25 maja...podobno wszyscy przechodza do II etapu zeby pozniej placili 25 zl ;] moze pojedziemy tam razem w ktoryms dniu ?:P i sprawdzimy co i jak ?:) w kupie sila :) ja jeszcze nie zdecydowalem czy jechac ale we dwoje zawsze razniej :P...masz jakies jeszcze informacje na temat tego castingu ?

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    4
    Ja pojadę jeśli wogóle pojade to to chyba 29 lub 30 maja. Bo inny termin mi nie pasuje.

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    7
    bylas w koncu u nich ?? :)

  17. #17
    Pierwsze kroki Awatar Olymp1a
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    33
    Posty
    8
    Ja się tam dostałem bez wysyłania żadnych zdjęć :D Nic nie powiedzieli mi na temat opłat :D Ale nie poszedłem do nich.

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2006
    Wiek
    32
    Posty
    1
    Oni tylko oszukują najpierw kazali mi z czewy przyjechac przyjechałam a tam wszyskto pozamykane a obiecywali że będe a nic mi nie mówili że casting jest płatny a jak jest to tylko i wyłącznie to jest oszustwo ostrzegam wszystkich nie współpracujcie z agencjami które każą wam płacić (soorka za błędy ortografczne)

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2006
    Wiek
    40
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez Harry
    Prowadza wlasnie casting do filmu " GENOM ". Udalo mi sie przejsc do II etapu tego castingu co bylo dla mnie zaskoczeniem bo debiutuje w tej dziedzinie...i chca zebym do nich pojechal, zaplacil 25 zl za: umieszczenie moich fotek na ich stronie i przejscie do nastepnego etapu. Zastanawiam sie czy im zaufac..Opierajac sie na opiniach innych zauwazylem ze te agencje lodzkie nie sa zbyt ciekawe..Sam nie wiem..Pomozcie !! :)
    Witam serdecznie:) Ja również otrzymałam dzisiaj mail o podobnej tresci i tez sama nie wiem co z tym zrobić, jestem z Wrocławia moze jest ktos tutaj kto tez otrzymał taką wiadomość i jest z tej samej miejscowości:) pozdrawiam!

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    1

    ...

    Ja jestem z Wrocławia i dostałam identyczną odpowiedź. Z tym, że tą odpowiedź dostałam w lutym, a casting trwa już od roku, więc to już świadczy o tym, że coś jest nie tak.
    Prezszłam pierwszy etap,wpłaciłam 25zł, dostałam zaproszenie na zdjęcia próbne lecz zrezygnowałam ponieważ słyszałam wiele złych opini o Holly więc postanowiłam nie tracić czasu i pinieędzy. Swoją drogą czytałam, że zdjęcia do filmu miały się rozpocząć w marcu. A mamy już połowę grudnia.
    Ja bym nie ryzykowała.
    Pozdrawiam!

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •