Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 20 z 42
  1. #1
    Administrator Awatar Robert
    Do³±czy³
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854

    KONKURS: Chcê byæ modelk±!!! - do wygrania udzia³ w kursie dla modelek

    Je¶li:
    1. Marzysz o karierze modelki?
    2. Czujesz, ¿e masz predyspozycje do pracy w tym zawodzie?
    3. Nie wiesz od czego zacz±æ albo boisz siê zacz±æ bo brakuje Ci wiedzy lub do¶wiadczenia?

    TEN KONKURS JEST W£A¦NIE DLA CIEBIE!!! Mo¿esz w nim wygraæ DARMOWY udzia³ w kursie modelingowym o warto¶ci blisko 800.00z³!

    Ale co trzeba zrobiæ? To proste!

    Konkurs jest przeznaczony tylko dla zarejestrowanych u¿ytkowniczek forum FotoModeling.pl (nie ma znaczenia data rejestracji ani ilo¶æ postów) i polega na napisaniu krótkiego (lub d³u¿szego je¶li chcesz) opowiadania, w którym opiszesz siebie i wyja¶nisz dlaczego chcia³aby¶ pracowaæ jako modelka. Opisz te¿ koniecznie jak wyobra¿asz sobie tê pracê, karierê, swoje marzenia zwi±zane z modelingiem... Mo¿esz pisaæ o wszystkim, nawet je¶li s± to tylko Twoje marzenia lub fantazje :)
    Z twojego opowiadania powinien powstaæ tekst, który zachêci jury do przyznania nagrody w³a¶nie Tobie, poka¿e Twoj± motywacjê i dobre chêci. Do opowiadania za³±cz informacje o swoich wymiarach oraz kilka zdjêæ - mog± to byæ za³±czniki do wiadomo¶ci, link do Twojej galerii je¶li ju¿ j± masz lub zdjêcia w Twoim albumie na FotoModeling.pl - wa¿ne, ¿eby jury mog³o Ciê tak¿e zobaczyæ :)


    Podsumowuj±c, ka¿de zg³oszenie powinno zawieraæ:
    • Twoje imiê, wiek i miasto, w którym mieszkasz lub województwo
    • Twoje wymiary (wzrost, waga, biust, talia, biodra)
    • Opis Twojego ewentualnego do¶wiadczenia jako modelka lub fotomodelka
    • Jak wyobra¿asz sobie pracê modelki, jakie s± Twoje marzenia - mo¿esz ¶mia³o pu¶ciæ wodzê fantazji
    • Dlaczego chcia³aby¶ pracowaæ jako modelka?
    • Co tylko zechcesz jeszcze napisaæ - liczy siê Twoja kreatywno¶æ
    Pamiêtaj, ¿e Twoje opowiadanie musi przekonaæ jury do przyznania Ci nagrody! Nie musisz mieæ ¿adnego do¶wiadczenia ani profesjonalnych zdjêæ! Nie musisz mieæ idealnych wymiarów! Wa¿na jest Twoja kreatywno¶æ i motywacja!

    Jury, z³o¿one z dwójki aktywnych u¿ytkowników tego forum wybierze dwie dziewczyny, które otrzymaj± DARMOWY udzia³ w warsztatach o których wiêcej mo¿esz przeczytaæ tutaj: http://www.akademianawybiegu.pl/

    Cz³onkowie jury to:
    DOMINIQUE_90 http://www.fotomodeling.pl/forum/mem...inique_90.html
    VITO http://www.fotomodeling.pl/forum/members/vito.html

    Wasze "opowiadania" konkursowe proszê zamieszczaæ w tym w±tku do dnia 14.06.2009 (niedziela) do pólnocy. Jury wybierze najlepsze prace w dniu 15.06.2009 i przedstawi zwyciê¿czynie.

    Warunki dodatkowe:
    - Jedna osoba mo¿e wzi±æ udzia³ w konkursie TYLKO RAZ zamieszczaj±c JEDNO zg³oszenie
    - Nie ma znaczenia ilo¶æ postów ani aktywno¶æ na forum
    - Kurs bêdzie prowadzony w kilku miastach wiêc na pewno znajdziesz co¶ blisko swojego miejsca zamieszkania
    - Je¶li jeste¶ niepe³noletnia, zapytaj o zgodê rodziców przed wys³aniem zg³oszenia
    - Do czasu zakoñczenia konkursu ani jury ani inni uzytkownicy nie bêd± komentowac zg³oszeñ w tym w±tku :)

    A teraz kilka informacji o kursie:

    Kurs trwa 3 dni i po jego ukoñczeniu powinna¶ zrobiæ pierwszy du¿y krok w modelingu:
    • Bêdziesz potrafi³a poznaæ czym charakteryzuje siê agencja modelek, idealnie dostosowana do Twoich potrzeb i nie tylko otrzymasz dostêp do listy agencji najlepiej odpowiadaj±cej Twojemu profilowi, ale równie¿ Twoja oferta zostanie pokazana Tym agencjom.
    • Bêdziesz mieæ swoj± w³asn± profesjonaln± ofertê, zawieraj±c± portfolio, Twoje wymiary oraz wspólnie uzgodnione preferencje dotycz±ce pracy w bardzo atrakcyjnej oprawie, która sprawi, ¿e agencje i klienci bêd± sami siê do Ciebie zg³aszaæ.
    • Poczujesz siê jak profesjonalistka, dziêki umiejêtno¶ci poruszania siê po wybiegu oraz pozowania do zdjêæ, dziêki czemu bêdziesz osob±, która wyró¿ni siê na tle innych startuj±cych w bran¿y dziewcz±t. To zagwarantuje Tobie wy¿sz± pozycjê od samego pocz±tku.
    • Bêdziesz wiedzia³a w jaki sposób zadbaæ o swoj± karierê, aby¶ potrafi³a odró¿niæ agencjê, która dba o Twoje interesy, od takiej, która jest przede wszystkim skupiona na swoich interesach.
    • Bêdziesz wiedzia³a w jaki sposób dbaæ o swoj± karierê, ¿eby zarabiaæ pieni±dze i d³ugo czerpaæ satysfakcjê z wykonywanej pracy.
    Brzmi zachêcaj±co? A wiêc do roboty! Nie czekaj na ostatni± chwilê!

    ¯yczymy powodzenia!

    UWAGA: W tym w±tku proszê wy³±cznie o zamieszczanie zg³oszeñ konkursowych czyli Waszych "opowiadañ". Wszelkie pytania proszê zadawaæ w dodatkowym w±tku: http://www.fotomodeling.pl/forum/mod...nizatorow.html

    Fundatorem nagród w konkursie jest agencja GREATFRUITS reprezentowana na forum FotoModeling.pl przez u¿ytkownika Khaki. Fundator jest odpowiedzialny za przekazanie nagrody zwyciêzcom.
    Ostatnio edytowane przez Robert ; 2009.06.10 o 16:54
    Bardzo gro¼ny admin...

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    05.2009
    Lokalizacja
    Nowe Miasto Lub
    Posty
    1
    ..na imiê mi Marta, jako ma³a dziewczynka uwielbia³am przegl±daæ kolorowe czasopisma, najpierw te m³odzie¿owe a pó¼niej katalogi po¶wiêcone modzie i fryzurom. Podziwia³am modelki i modelów za ich profesjonalizm, wspania³e cia³o i przepiêkne stroje oraz ubiór. kiedy tylko mia³am w rêku tego typu magazyn, rozmy¶la³am jakby to by³o byæ czê¶ci± takiego czasopisma. ¿e poza tym ¿e musi byæ to ciê¿ka praca , jest to na pewno ¶wietna zabawa.
    Pochodzê z ma³ej miejscowo¶ci po³o¿onej w województwie warmiñsko-mazurskim, mamy tutaj malownicze pejza¿e i wiele piêknych miejsc. Jednak mo¿liwo¶ci na rozwój w ¶wiecie modelingu s± nik³e.:( Moja przygoda z foto modelingiem zaczê³a siê tak naprawdê dziêki mojemu przyjacielowi i rodzinie. poniewa¿ brakowa³o mi wiary we w³asne mo¿liwo¶ci. Powtarzano mi wielokrotnie ¿e powinnam siê zaj±æ foto modelingiem jednak uwa¿a³am ¿e nie nadajê siê i ¿e zwyczajnie nikt mi nie pomo¿e w tej sprawie. Mój przyjaciel jest dziennikarzem, i robi zdjêcia do gazety lokalnej. pewnego dnia zaproponowa³ mi sesjê, taka która pozwoli mi zobaczyæ jaka jestem fotogeniczna i ¿e nie mam racji twierdz±c ze siê nie nadaje. Sesja odby³a siê jeszcze tego samego dnia... a ja czu³am siê jak w swoim ¿ywiole,. aparat by³ moim najlepszym przyjacielem, a pozowanie do zdjêæ sta³o siê moim hobby:) po tej sesji stwierdzi³am ze nie jestem taka z³a w te klocki i postanowi³am zgodziæ siê na jeszcze jedna sesje.. potem na kolejna i tak powsta³a kolekcja ¶wietnych zdjêæ zrobionych przez £ukasza.która wzb8udzi³a w krêgu moich bliskich pytanie dlaczego by nie spróbowaæ byæ fotomodelk±. Obecnie mam 19 lat i ukoñczy³am liceum Ogólnokszta³c±ce. chcia³abym zaj±æ siê foto modelingiem. jednak nie mam tutaj mo¿liwo¶æ.. zazwyczaj sesje zdjêciowe profesjonalne wiele kosztuj± mnie jednak na to nie staæ, i w sumie nie znam zdania fachowców na temat moich zdjêæ:(
    Uwa¿am ¿e nie ma rzeczy niemo¿liwych, jednak czasami warto pomóc szczê¶ciu. mimo tego ¿e bardzo chcia³abym wykonywaæ ten zawód brakuje mi motywacji:( podpisa³am umowê z agencj± modelek, byli zachwyceni zdjêciami, jednak do dzisiejszego dnia telefon milczy, a ja uzbroi³am siê w cierpliwo¶æ maj±c nadzieje ¿e kto¶ do mnie zadzwoni z propozycj± pracy przy sesjach zdjêciowych. Wa¿ê 54 kg, moje wymiary to 90, 72, 90. mój wzrost to 167 cm. Zdaje sobie sprawê ¿e nie mam szans na modelkê która wystêpuje w pokazach mody, jednak marzy mi siê chocia¿ jedna profesjonalna sesja zdjêciowa, z wiza¿yst± piêknymi strojami i fryzjerem:) liczê ¿e przy wielkim wysi³ku i ogromie pracy mo¿na wiele osi±gn±æ i jestem na to gotowa;) wiem ¿e mam wsparcie w rodzinie i przyjacio³ach:) wszystko co tutaj napisa³am jest moim wycinkiem z ¿ycia, który mam nadzieje przekona was do dania mi szansy na spe³nienie moich najskrytszych marzeñ. zdjêcia na których jest moja osoba to www.maribella.maxmodels.pl. serdecznie pozdrawiam:)Marta.

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar bazylia0
    Do³±czy³
    01.2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    445
    Witam :)
    Mam na imiê Aleksandra i pochodzê z malowniczego i piêknego miasta Krakowa .
    Jestem typow± 18-nastolatk± z marzeniami i celami które sobie obra³am. Interesuje siê modelingiem i w³a¶nie w tej dziedzinie chcia³abym osi±gn±æ pewien sukces. My¶lê , ¿e jestem na tyle zdeterminowana i rzetelna ze mog³abym pokazaæ swoje kreatywne strony jako modelka. W wolnym czasie chêtnie pozujê do zdjêæ traktujê to jako hobby lecz nie ukrywam ze chcia³abym by to przerodzi³o siê w co¶ powa¿niejszego ni¿ tylko wype³nienie mojego wolnego czasu. Moim najwiêkszym marzeniem jest wspó³praca ze znacz±c± siê agencj± na rynku i mo¿e kiedy¶ w przysz³o¶ci nawet wyjazd za granicê.
    Poniewa¿ lubiê byæ w centrum zainteresowania a w modelingu czuje siê jak ryba w wodzie, chcia³abym wyst±piæ w jakiej¶ reklamie b±d¼ w magazynie modowym. Zdajê sobie sprawê ze praca modelki jest bardzo ciê¿ka ale cechuje mnie odwaga i chêæ poszerzania swoich horyzontów .
    Uwa¿am, ze mam te¿ do tego tez predyspozycje, ju¿ od dziecka lubi³am siê przebieraæ i pozowaæ przed lustrem a z biegiem lat zaczyna³am coraz czê¶ciej i powa¿niej my¶leæ o karierze modelki . Gdy tylko dowiedzia³am siê o konkursie pomy¶la³am ze jest to szansa by móc pokazaæ siê innym a poprzez wygran± udoskonaliæ siê w dziedzinie modelingu i osi±gn±æ umiejêtno¶ci prawdziwej modelki. Mimo i¿ mój wzrost jedyne 171 cm przeszkadza mi troszkê w wybiciu siê na arenie modowej to jednak chcia³abym spróbowaæ i daæ sobie szansê :) Pozosta³e moje wymiary mieszcz± siê w granicach obowi±zuj±cej normy modelingowej w biu¶cie mam 83, w tali 63 (wiem hula-hop:D) i w biodrach przyk³adne 90 :D
    Muszê tu te¿ nadmieniæ, ¿e je¿eli mam tylko okazje pomaszerowaæ po wybiegu i udoskonalaæ swoje ruchy od razu jestem do tego gotowa i zdeterminowana. Natomiast brak 2-3 cm wzrostu , nadrabiam centymetrami je¿eli chodzi o d³ugo¶æ w³osów oraz potrafiê zaczarowaæ u¶miechem i spojrzeniem które w tej chwili kierujê w strojê szanownego jury :D:D

    Tym samym pozwolê sobie za³±czyæ link do mojej galeri zdjêci która wci±¿ jest woiêkszana o nowe prace :)
    Pozdrawiam serdecznie szanowne i jury :D
    jak równie¿ wszystkich uczestników naszej frumowej spo³eczno¶ci ;)
    Za³±czone miniatury Za³±czone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	4635.JPG
Wy¶wietleñ:	415
Rozmiar:	55.0 KB
ID:	8836   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	6191.jpg
Wy¶wietleñ:	538
Rozmiar:	37.6 KB
ID:	8837   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	6714.jpg
Wy¶wietleñ:	361
Rozmiar:	31.1 KB
ID:	8838   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	8654.jpg
Wy¶wietleñ:	453
Rozmiar:	47.8 KB
ID:	8839   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	10320.jpg
Wy¶wietleñ:	387
Rozmiar:	228.3 KB
ID:	8840  

    Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	32851.jpg
Wy¶wietleñ:	525
Rozmiar:	47.6 KB
ID:	8841   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	35819.jpg
Wy¶wietleñ:	372
Rozmiar:	137.0 KB
ID:	8842   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	43148.jpg
Wy¶wietleñ:	362
Rozmiar:	177.6 KB
ID:	8843   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	46677.jpg
Wy¶wietleñ:	411
Rozmiar:	61.0 KB
ID:	8844   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	47316.jpg
Wy¶wietleñ:	383
Rozmiar:	40.3 KB
ID:	8845  

    Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	63221.jpg
Wy¶wietleñ:	343
Rozmiar:	30.0 KB
ID:	8846   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	67475.jpg
Wy¶wietleñ:	383
Rozmiar:	125.0 KB
ID:	8847   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	98439.jpg
Wy¶wietleñ:	1125
Rozmiar:	35.5 KB
ID:	8848   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	24006.jpg
Wy¶wietleñ:	1268
Rozmiar:	175.8 KB
ID:	8995  
    Ostatnio edytowane przez Robert ; 2009.06.14 o 22:50
    ---------------------------------------
    http://maxmodels.pl/bazylia0.html

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar patrycjaWegner
    Do³±czy³
    06.2009
    Lokalizacja
    Inowroc³aw
    Wiek
    39
    Posty
    1
    Nazywam siê Patrycja i mam 24 lata. Moja przygoda z modelingiem zaczê³a siê dosyæ dawno choæ zanim dosz±³m do punktu w jakim jestem teraz wiele siê wydarzy³o. Poraz pierwszy wygra³am konkurs Banku Twarzy jako 16-latka i zosta³am zaproszona na profesjonaln± sesjê do Wa-wy. To by³o niesamowite prze¿ycie dla dziewczyny z ma³ego miasta, która od dziecka wygina³a siê przed obiektywem rodzinnego wilekiego kodaka. Niestety tak szybko jak przygoda zaczê³a siê, tak szybko siê skoñczy³a. Rodzice uwa¿ali, ¿e najwa¿n iejsza jest w tym wieku nauka. Uwa¿ali te¿, ¿e je¶li nie ma na miejscu potrzebnych instytucji do spe³niania moich marzeñ, nie ma sensu szukaæ ich gdzie¶ dalej. I tak jako¶ przesta³am d±¿yæ do tego co by³o niemo¿liwe wtedy. Czas lecia³ a ja tylko przeprowadza³am amatroskie sesje i charakteryzacje z siostr± i marzy³am. Skoñæzy³am szko³ê, posz³am na studia i nadal marzy³am... To by³o jak obsesja o której nikt nie mia³ pojêcia...strach przed wy¶mianiem i krytyk± by³ tak wielki, ze nie pozwa³am na podzielenie siê tymi marzeniami z nikim. Czasem kto¶ powiedzia³ ¿e mam du¿e predyspozycje ale uwa¿a³am ¿e mówi tak z grzeczno¶ci. Moje ¿ycie zmienia³o siê jak w kalejdoskopie. Porzucenie uczelni i rozpoczêcia pracy w pizzeri wpêdzi³o mnie tylko w depresjê. Potem wielka mi³o¶æ, ¶lub i przyj¶cie na ¶wait mojego syna. To w³a¶nie mój syne i m±¿ sprawili, ¿e zapragne³am walczyæ o sowje marzenia. Musia³am pokazaæ wszystkim m³odym kobietom, ¿e bycie ¿on± i matk± nie oznacza zostania szar± zamkniêt± w domu kur± domow±. Wróci³±m na studia, wys³a³am kilak zg³oszeñ. Agnecje najczê¶ciej odpisywa³y, ¿e nie ten wiek, ale organizator jednego z konkursów dla modelek zaprosi³ mnie na sesjê do swojego studia do Wa-wy. Us³ysza³am tam niesamowicie du¿o ciep³ych s³ów. To wszystko sprawi³o, ¿e sta³am siê innym cz³owiekiem. Pierwsze sesje, pierwsze zdiêcia, wszystko tfp ale dawa³o mi co¶ niesamowitego... niesamit± wiarê w siebie i rado¶æ. Mój syn mobilizuje mnie kazdego dnia, do tego by byæ dobr± mam±, dobra studentk± i piêkn± kobiet±. Nie przejmujê siê ju¿ tym ¿e rynek modelingu nale¿y do ma³olat. Wierze ¿a dla ka¿dej kobiety znajdzie siê kawa³ek tej sceny. CZêsto ludzie nie wierz± ¿e mam dziecko, mo¿e to z racji mojej figury. Kiedy przeczyta³am o konkursie stwierdzi³am, ¿e mo¿na napisaæ co¶ o sobie, najlepiej prawdê. Wiem, ¿e ilu ludzi tyle historii, i ka¿da z nich jest wyj±tkowa i jedyna w sowim rodzaju. Moim marzeniem jest zrobienie kariery w fotomodelingu mimo tego ¿e w tym roku ukoñczê ju¿ 25 lat, mimo tego, ¿e mam dziecko i ejstem mê¿atk±. Chcê to zrobiæ dla siebie i dla moich blizkich. Chcê to zrobiæ dla wszystkich kobiet, które straci³y wiarê w siebie. Odnis³am sukces w ¿yciu prywatnym, jestem jedn± z lepszych studentek na roku wiêc nic nie stoi na przeszkodzie bym odnios³a kolejne sukcesy. W wolnych chwilach piszê felietony. Nie s±dzê ¿eby moja rodzina ucierpia³a na moich marzeniach, mam rzadki dar godzenia ze sob± wielu czynno¶ci bez szkody dla ¿adnej z nich :)
    To chyba tyle z mojej opowie¶ci. Jako ¿e wcze¶niej nie wspomnia³am o wymiarach poni¿ej podam dane :)

    Patrycja Wegner-Keiling, 24 lata, Inowroc³aw
    Wymiary - 90-67-90, Wzrost 177 cm
    Oczy zielone, W³osy blond
    (nie stosujê solarium, tipsów itp :))
    Moje pf - http://www.maxmodels.pl/majolika.html

    Ps. Szczerze powiedziawszy mam przed oczyma pewien obrazek. Mam 90 lat, siedzê w fotelu pomarszczona i siwa, dooko³a masa wnucz±t i prawnucz±t a ja wyciogam moje ksi±¿ki pf i pokazujê im jak piêkn± kobiet± by³a babcia :):P

    Dziêkujê za mo¿liwo¶æ opowiedzenia swojej historii i pozdrawiam!!!

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2009
    Lokalizacja
    wa³cz
    Wiek
    30
    Posty
    1

    Martynka?-¦LICZNA DZIEWCZYNKA

    Jestem Martynka jak ju¿ ka¿dy wie:)
    Mam piêkn± twarz i nogi te¿...
    Lubiê siê stroiæ oraz malowaæ,
    ciuchy dobieraæ i poflirtowaæ:)
    Chcia³abym b³yszczeæ w ¶wietle reflektorów,
    byæ zauwa¿alna, jak i popularna...
    Moje marzenia?...ubieraæ, przymierzaæ
    piêkne ubrania, w których zawsze jestem doskona³a=)
    wychodziæ na scenê byæ fotografowana.
    Mówi±, ¿e mam du¿e predyspozycje do tego co pragnê robiæ...

    Martyna xxxxxxxx
    xxxxxxxxxx
    xxxxxxxx

    nr. kom. xxxxxxxxxxx...
    www.martyncia99881.fotka.pl
    Ostatnio edytowane przez Vito ; 2009.06.11 o 17:28 Powód: prywatne dane; ukryte dla bezpieczenstwa autora

  6. #6
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    11.2008
    Posty
    31
    Mam na imie Dagmara.Od jaki¶ kilku lat zaczê³am interesowaæ siê mod±.Wszyscy mówili ¿e niemam szans, czasem nawet wy¶miewali moje marzenia.Stara³am siê nie zwracaæ na to uwagi i z czasem nawet mi to dobrze wychodzi³o.Zaczê³am robiæ swoje.Wysy³a³am zg³oszenia do ró¿nych agencji.Kilka zaprosi³o mnie na casting do Warszawy a inne by³y zachwycone moj± urod±.Niestety mój wzrost by³ gór± niemnia³am szans bo by³am za niska.Postanowi³am wys³aæ zg³oszenia na fotomodelke ale niestety agencje zajmowa³y sie promowaniem tylko modelek.Wszyscy mówili ¿ebym da³a sobie spokój ale ja dalej trzyma³am siê swoich planów.W wkrótce moja ciocia spyta³a siê mnie co ja w tym widzê mówi³a ¿e to nudne itp.Odpowiedzia³am jej ¿e nie ka¿dy musi lubiæ to co ja.¯e chodzenie po wybiegu nie jest nudne to jak by siê by³o ca³kiem inn± osob± kiedy siê stoi przed tyloma lud¼mi.Czuje siê jak by siê by³o najpiêkniejsz± i najwa¿niejsz± osob± na ¶wiecie bez ¿adnych wad.JA PO PROSTU KOCHAM TO ROBIÆ.I nic tego nie zmieni.Nawet je¶li niemam predyspozycji na modelkê mogê zostaæ z mi³± chêci± fotomodelk±.Gdy kupuje czasopismo o modzie nic nie jest w stanie przerwaæ mi przegl±dania go.Czasem sobie nawet siedzê i wyobra¿am ¿e to w³a¶nie ja chodze po wybiegu.
    Moje wymiary:
    talia:60
    biodra:83
    biust:74
    waga:40
    wzrost:164
    Moja strona ze zdjêciami (zdjêcia nie s± profesjonalne):http://foto.onet.pl/mtebv,8o80k88xmwls,u.html

    Bardzo prosze o danie mi szansy wiem ¿e niema dobrego wzrostu na modelkê ale mo¿e na fotomodelke.

    Mój mail w razie jaki¶ pytañ: [email protected]
    Ostatnio edytowane przez Vito ; 2009.06.12 o 18:34 Powód: Usuniecie adresu e-mail

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar Malinowa Mamba
    Do³±czy³
    07.2008
    Lokalizacja
    Gdañsk
    Wiek
    33
    Posty
    1
    Natalia **********, 19 lat
    Przodkowo (okolice Gdañska)
    Biust: 87 cm
    Talia:74 cm
    Biodra: 90 cm
    Waga: 53 kg
    Wzrost: 1,60 cm



    Ka¿dy z nas ma marzenia. Te ma³e, te wiêksze, takie które mo¿na spe³niæ i te mniej przyziemne. Ja czê¶ciej miewam te mniej realne. Chcecie poznaæ moj± historiê?
    Dziewiêtna¶cie lat temu przysz³a na ¶wiat dziewczynka. Ju¿ jako niemowlak by³a malutka i jej babcia ¶mia³a siê, ¿e nie uro¶nie. Mama chcia³a ch³opca –nazwa³a by go Robert. Dziewczynki nie mo¿na tak nazwaæ, niestety. Wybrano dla niej imiê Natalia. I z tym piêknym imieniem ros³a sobie ma³a istota, której g³ówka zawsze wype³niona by³a marzeniami. Ma³e dzieci zazwyczaj chc± byæ stra¿akami, lekarzami a ona zawsze chcia³a byæ modelk± (nie gardzi³a te¿ piosenkark±). Dlaczego chcia³a ni± byæ? Bo kocha pozowaæ do zdjêæ tak samo jak kocha robiæ zdjêcia. Niestety Bóg nie da³ jej wzrostu a dodatkowo popsu³ go skolioz±. ¯ycie bywa okrutne dla marzeñ. Teraz mimo, ¿e Natalia ma 19-lat nadal marzy ¿e pozuje do zdjêæ ze wzrostem 1,60 i skolioz± i nie idealnymi wymiarami 87/72/90 – to wszystko nie odbiera jej pewno¶ci siebie bo to nie idealne wymiary stanowi± o piêknie cz³owieka. W marzeniach jest ¶wietn± fotomodelk±, która pozujê czy to w starej fabryce, na pla¿y, czy w studiu. Za ka¿dym razem ma na sobie piêkne stroje, cudowny makija¿ oraz ma pewno¶æ siebie, jest zaanga¿owana i cieszy siê z tego, ¿e ma szanse to robiæ.
    Za³±czone miniatury Za³±czone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC_0145.JPG
Wy¶wietleñ:	392
Rozmiar:	76.9 KB
ID:	8861   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC_0120.jpg
Wy¶wietleñ:	325
Rozmiar:	333.3 KB
ID:	8862   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC_0150.JPG
Wy¶wietleñ:	369
Rozmiar:	189.8 KB
ID:	8863   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC_0143.jpg
Wy¶wietleñ:	416
Rozmiar:	317.5 KB
ID:	8864   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC_0042.jpg
Wy¶wietleñ:	354
Rozmiar:	342.5 KB
ID:	8865  

    Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC_0126.JPG
Wy¶wietleñ:	343
Rozmiar:	80.3 KB
ID:	8866   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC_0201.JPG
Wy¶wietleñ:	269
Rozmiar:	48.2 KB
ID:	8867  
    Ostatnio edytowane przez Robert ; 2009.06.11 o 18:52 Powód: Usuniête nazwisko

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar Martini0903
    Do³±czy³
    06.2009
    Lokalizacja
    Go³kowice
    Posty
    10
    Heh pierwszy raz pisze takie co¶ nigdy jeszcze nie mia³am profesjonalnej sesji zdjêciowej, zdjêcia robi³a mi kole¿anka. Pierwszy raz postanowi³am za namow± kole¿anek spróbowaæ swoich si³ w ¶wiecie modelingu ale jak narazie nie dosta³am ¿adnych ofert wiêc mo¿e to krótkie opisanie samej siebie pozwoli mi zaistnieæ i sprawi ¿e spe³ni siê moje wielkie marzenie jakim jest b³ysk fleszy w piêknym studiu i otrzymanie zdjêæ a pó¼niej mo¿e wielka kariera :). Mam na imie Martyna i 15 pa¼dziernika koñcze 16 lat jak na swój wiek jestem bardzo dojrza³a tysi±ce my¶li krêci sie w mojej g³owie ;) jestem szczer± odwa¿n± z du¿ym poczuciem humoru jak ka¿da dziewczyna w moim wieku. £atwe nawi±zywanie kontaktów to mój znak rozpoznawczy :) Wiem mia³ byæ to krótki opis no ale tak wysz³o hihi. Mam 176cm wzrostu 83/65/85 czarne d³ugie w³osy piêkne szafirowe oczy i d³ugie nogi. Dziêkujê za zwrócon± na mnie uwagê :)
    Za³±czone miniatury Za³±czone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	IMG_0342.JPG
Wy¶wietleñ:	352
Rozmiar:	71.7 KB
ID:	8880   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	IMG_0341.JPG
Wy¶wietleñ:	352
Rozmiar:	68.3 KB
ID:	8881   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC00138.JPG
Wy¶wietleñ:	346
Rozmiar:	77.8 KB
ID:	8882   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC00172.JPG
Wy¶wietleñ:	295
Rozmiar:	52.4 KB
ID:	8883   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC00620.jpg
Wy¶wietleñ:	629
Rozmiar:	176.3 KB
ID:	8884  

    Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	ja.JPG
Wy¶wietleñ:	286
Rozmiar:	51.2 KB
ID:	8885   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC00594.JPG
Wy¶wietleñ:	280
Rozmiar:	40.8 KB
ID:	8886   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC00553.JPG
Wy¶wietleñ:	252
Rozmiar:	48.2 KB
ID:	8887   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC00346.JPG
Wy¶wietleñ:	298
Rozmiar:	41.7 KB
ID:	8888  

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    10.2008
    Wiek
    32
    Posty
    1

    To time lost begin.

    Najlepszym sposobem na stwierdzenie tego, czy która¶ z dziewczyn nadaje siê do zaistnienia w ¶wiecie modelingu jest poznanie naszych osobowo¶ci. Jak wiadomo ka¿dy jest indywidualist±, a ¿eby móc wspó³pracowaæ z jak±kolwiek firm± tego typu, trzeba posiadaæ niektóre, niezbêdne cechy charakteru. Nie powiem, ¿e chêæ bycia w pewnym sensie s³awn±, nigdy nie wzbudza³o we mnie podziwu. Kiedy mia³am dziesiêæ latek i wszystko wydawa³o siê takie niedostêpne, dla tak ma³ej dziewczynki jak± by³am, nie pomy¶la³abym wtedy sobie, ¿e za parê lat to w³a¶nie pozowanie do zdjêæ, wy³±cznie w celu zabawowym, bêdzie sprawia³o mi tak wielk± rado¶æ. Mija³y lata, a ja ju¿ staj±c siê coraz to bardziej dojrza³± kobiet± zaczyna³am decydowaæ o sobie. Jako osoba ciekawa ¿ycia próbowa³am wszystkiego. Na mojej drodze stanê³o ju¿ wtedy wiele przyjemno¶ci, ale tak¿e rozczarowañ, rozterek. Z wszystkim zawsze jako¶ sobie radzi³am. Niekiedy potrzebowa³am krótkiej rozmowy, pocieszenia, ale z regu³y nie mia³am problemów z wyja¶nianiem pewnych nieporozumieñ. Nie ka¿dy potrafi radziæ sobie z problemami, postawiæ siê kiedy trzeba, a tak¿e uledz, gdy wymaga tego sytuacja. Trzeba liczyæ siê z tym, ¿e nie zawsze bêdziemy lubiani i wszyscy wobec nas bêd± w porz±dku. Idê twardo przez ¿ycie, ale jednak z zamkniêtymi oczami. Nie wiadomo co przyniesie nam kolejny dzieñ. Tak w³a¶nie by³o ze mn±. Ju¿ ponad piêæ lat wiêkszo¶æ mojego czasu wype³nia koszykówka. Staram siê zaanga¿owaæ z ca³ych si³, a na treningach nauczyæ siê czego¶ nowego. Poza tym uczê siê w liceum, z czego nie chcê zrezygnowaæ, gdy¿ moje dalsze plany, co do wykonywania przysz³ego zawodu s± ogromne. Jestem barwn± osob±, której codziennie zdaje siê, ¿e nie bêdzie siê ¶mia³a z byle czego. Lubiê byæ tak¿e podziwiana przez innych, co wi±¿e siê niekiedy z ekstrawanganckim ubiorem czy wyszukanym towarzystwem. Wiêkszo¶æ ludzi mówi, ¿e spêdzanie czasu na dworzu, w momencie gdy jest burza i pada silny deszcz jest co najmniej bardzo dziwne. Jednak¿e, wbrew pozorom tak jak wszystko ma swój urok, krajobraz w trakcie takiej pogody te¿ potrafi zadziwiæ. Poci±gaj± mnie rzeczy, tj. filozofia, sztuka, poezja. Mo¿e nie do koñca jestem uzdolniona artystycznie, ale w zupe³no¶ci wystarcza mi moja wra¿liwo¶æ na kolory czy te¿ rytm. D±¿ê do tego, ¿eby poznaæ ¿ycie w pe³ni. Wiele pracujê nad sob±, gdy¿ uwa¿am, ¿e zawsze jest czas na doskonalenie swojej osobowo¶ci. Mimo tego, ¿e jestem osob± ¿adn± przygód, to czasami miewam chwile, w których najchêtniej zamknê³abym siê w jakim¶ pomieszczeniu i nie wychodzi³abym z niego przez kilka najbli¿szych dni. Korzystam z ¿ycia póki mogê, dlatego fotomodeling jest kolejn± z rzeczy, o których my¶lê powa¿nie. W rzeczywisto¶ci nigdy nie chcia³am siê temu po¶wiêciæ, ale my¶lê, ¿e mam do tego predyspozycje. Mam ¶wiadomo¶æ tego, ¿e aby podobaæ siê ludziom potrzebna jest cierpliwo¶æ. Jestem osob± mi³±, czaruj±c±, ³atwo zaskarbuj±c± sobie wzglêdy innych. Z regu³y bywam subtelna, choæ w chwilach wa¿kich potrafiê byæ stanowcza, sta³a. G³ówn± moj± zalet±, jest to, ¿e przed obiektywem czujê siê swobodnie, a zdjêcia tym samym wychodz± naturalnie. Teraz jestem gotowa, aby zmierzyæ siê ze ¶wiatem, który wydawa³ siê tak odleg³y.

    Nazywam siê Patrycja, mam 17 lat,
    Wejherowo, woj. pomorskie,
    Wzrost - 188cm, Biust - 78, Talia - 68, Biodra - 82.

    http://s1.zapodaj.net/36311630.jpg.html
    http://s1.zapodaj.net/74033878.jpg.html
    http://s1.zapodaj.net/9318664.jpg.html
    http://s1.zapodaj.net/36291558.jpg.html
    http://s1.zapodaj.net/67748121.jpg.html

    Pozdrawiam serdecznie i ¿yczê wszystkim powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez Robert ; 2009.06.11 o 23:43 Powód: Poprawka URL do zdjec

  10. #10
    Modeling-wokó³ niego krêci sie wiele m³odych nastolatek , z marzeniami.Brn± w poszukiwaniu okre¶lonych wymagañ ,regu³ i zasad które trzeba spe³niæ,by zostaæ modelk±.Jednak niewiele z nich przechodzi do z pozoru ³atwego "¶wiata". Niewielu z nich siê udajê,bo czasem nie wystarczy ³adnie siê u¶miechaæ . Odoporno¶æ na stres,silny charakter ,mocna osobowo¶æ ,umiejêtno¶æ przekazywania emocji,i dostosowywania siê do ró¿nych ról ,to du¿a czê¶æ z warunków jakie trzeba spe³niæ.Nie ka¿dy daje radê,bo nie zawsze uk³ada siê tak jak chcemy.Charakter i osobowo¶æ to du¿a namiastka tego zawodu.Wytrwa³o¶æ jest podstaw±.Dlatego ¶ledz±c modelling staram siê czerpaæ z niego jak najwiêcej wskazówek by w przysz³o¶ci w pe³ni je wykorzystaæ.Swoj± przygodê z modellingiem zaczê³am w styczniu.Pamiêtam pierwsz± sesjê stres,nieprzespana noc, pozowanie przed lustrem,i my¶l "jutro mój wielki dzieñ".Z czasem zaczyna³o mnie to wci±gaæ coraz bardziej.I dalej tak jest ,czerpiê z tego du¿o satysfakcji ,bo teraz sta³o siê to nie tylko rozrywk± ale i pasj±.Pierwszy wyjazd zagranczny,pierwszy edytoriala wkoñcu pierwszy wa¿ny pokaz- wierzê ,¿e kiedy¶ i ja bêdê mog³a zabrn±æ tam gdzie chcia³abym.Jak w moim ¶nie ,pierwszy wyjazd zagraniczny,Azja,pierwszy wa¿ny pokaz.Na wzystko przyjdzie pora, mam nadziejê ,¿e i ja kiedy¶ bêde mia³a swoje piêæ minut.

    Kinga/15lat/82/63/88/167cm/ [email protected]


    http://img188.imageshack.us/i/65337815.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/88634189.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/mg0650.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/mg0751.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/mg0967.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/mg5409.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/p1120077.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/p1120064.jpg/
    Ostatnio edytowane przez Vito ; 2009.06.12 o 18:33 Powód: Usuniecie adresu e-mail

  11. #11
    Blondyna;D Awatar martynika
    Do³±czy³
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Martyna Fugas,16 lat,Starachowice(woj.¶wiêtokrzyskie)
    Wzrost 174, Wymiary 87-62-89 waga:55kg
    Nie mam ¿adnego do¶wiadczenia jako modelka,nie mialam profesjonalnej sesji zdjêciowej,ale od czego¶ trzeba zacz±æ.Ten kurs da³by mi szanse na zaistnienie w tej bran¿y.
    Modelingiem interesuje sie od dawna.Wytrwale d±¿e do zrealizowania mojego planu,którego met± jest profesjonalny modeling.Zdaje sobie sprawe,¿e jest setki dziewczyn takich jak ja,pragn±cych zostaæ modelk±,jednak nie boje siê tej rywalizacji.
    Wyobra¿am sobie jak to mo¿e byæ.Wyjazdy.Castingi.Wybieg.Sesja zdjêciowa.
    Ca³y czas szykuje siê na te chwile.Podszkalam angielski,æwicze pozy i chodzenie na wysokich obcasach.Dopracowuje wymiary.
    Uwielbiam gdy ktos robi mi zdjêcia.Zazwyczaj lubie byc w centrum zainteresowania,a tak w³asnie jest w modelingu.Na wybiegu..wszystkie oczy skierowane tylko na ciebie.To musi byæ fantastyczne uczucie.Tak samo w trakcie sesji.Raz jeste¶ s³odka i niewinna innym razem niczym kobieta demon.
    Chêtnie wcieli³abym siê w ka¿d± postaæ.Tak jak to robie graj±c w teatrze.Podobno mam talent i my¶le ¿e mo¿e on zaoowocowaæ tak¿e podczas sesji.
    W dodatku moi rodzice s± przychylnie nastawieni do moich planów.Uszanuj± ka¿da moja decyzje.Nie mia³abym problemów wiêc by wyjechac za granice,poniewa¿ dobrze siê ucze i szybko nadrobi³abym materia³.
    To tyle o mnie.
    Pozdrawiam:)
    Za³±czam zdjêcia.Na ostatnim jestem bez makija¿u.
    Za³±czone miniatury Za³±czone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	zdjêcie1.jpg
Wy¶wietleñ:	431
Rozmiar:	42.3 KB
ID:	8904   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	ja.jpg
Wy¶wietleñ:	405
Rozmiar:	70.2 KB
ID:	8905   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1010742.JPG
Wy¶wietleñ:	481
Rozmiar:	148.7 KB
ID:	8906   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1010250.JPG
Wy¶wietleñ:	407
Rozmiar:	142.3 KB
ID:	8907  
    Na razie siê wspinam ale widoki s± ekstra:)

  12. #12
    Stary wyjadacz Awatar Klauuuduuusia
    Do³±czy³
    10.2007
    Lokalizacja
    ¶widnica/k Wroc³awia
    Wiek
    32
    Posty
    260
    Ja, czyli kto? Takie pytanie zada³am sobie, kiedy zaczê³am my¶leæ, co powinnam napisaæ w tym.. Opowiadaniu? Stanê³am wiêc przed lustrem, spojrza³am i zobaczy³am.. Zwyk³±, u¶miechniêt± nastolatkê. Jednak w jej zwyk³o¶ci ujrza³am w g³êbi pewn± niezwyk³o¶æ. Odbi³a siê w nim ³adna twarz o br±zowych oczach, które gdy zza okna za¶wieci³o s³oñce sta³y siê ciemno-bursztynowe. Nastêpnie nos i usta.. Twarz okrywa³y do¶æ d³ugie ciemnobr±zowe w³osy. Proste. Choæ naturalnie s± krêcone. Sylwetka nie przypomina³a postury modelek z edytoriali modowych, jednak gdyby troszkê popracowaæ da³oby siê co¶ z tym zrobiæ. Ma³y biust [83cm], do¶æ w±ska talia, ale do dopracowania [63 cm] i biodra.. [90 cm]. I na to wszystko sk³adaj±cy siê mój wzrost, który wprost kocham. Ca³e 177 centymetrów. Chocia¿ wymarzony to 1,79 m.
    Kiedy zadajê znajomym pytanie ‘jaka jestem?’ najczêstsze odpowiedzi, które siê pojawiaj± to:
    -czasem jest bardzo skromna, ale zna swoj± warto¶æ,
    -jest oddana przyjacio³om,
    -potrafi dostosowaæ siê do innych,
    -silna psychicznie i nieufna,
    -konsekwentnie d±¿y do celu,
    -nigdy nie poddaje siê, je¶li jej na czym¶ bardzo zale¿y,
    -czêsto z³o¶liwa, ale przy tym s³odka,
    -tolerancyjna i wyrozumia³a,
    -jest kobiet± i dzieckiem w jednym.
    A od siebie dodam do tego, i¿ dla ka¿dego zawsze bêdê inna. Dla jednych mogê byæ szar± myszk±, a dla innych ksiê¿niczk±. Na pewno niepoprawna romantyczka oraz optymistko-pesymistko- realistka. I.. Pozytywnie zakrêcona. Moje motto to: ‘Marzê.. Marzenia zamieniam w pragnienia. Pragnienia w plany. A plany realizujê!’ I tego siê trzymam.
    Moja przygoda z ‘tym ¶wiatem’ zaczê³a siê ju¿ kilka lat temu, kiedy to moja starsza siostra wziê³a udzia³ w konkursie Miss Polski Nastolatek moim regionie. Zosta³a wtedy I wice miss. Pojecha³a na æwieræfina³y. Pó¼niej pó³fina³ i fina³.. Po finale liczne sesje zdjêciowe, pokazy i wyjazdy.. Pomy¶la³am wiêc, ¿e ja te¿ tak mogê! Te¿ chcê spróbowaæ! Mo¿e kiedy¶ odmieni to w jaki¶ sposób moje ¿yci? Ogl±da³am pisma modowe z jej zdjêciami, je¼dzi³am na prawie wszystkie pokazy itp. Bardzo mnie to wszystko fascynowa³o. Jednak po jakim¶ czasie, kiedy zaczê³am dorastaæ moja samoocena znacznie spad³a i stanê³o na tym, ¿e wmówi³am sobie, i¿ ‘nie mam szans’ I nic do mnie nie dociera³o. Po dwóch trzech latach trafi³am w telewizji na fina³ Elite Model Look i wszystko wróci³o.. Wtedy postanowi³am, ¿e spróbujê! Wiedzia³am, ¿e je¶li nie zrobiê tego od razu pó¼niej ‘nie wyjdzie’. Zaczê³am wiêc udzielaæ siê na forum modelingowym. Pozna³am kilka tajników modelingu po jakim¶ czasie napisa³a do mnie pewna Pani fotograf. Na wie¶æ o sesji prawie pop³aka³am siê ze szczê¶cia. Mama te¿ by³a jak najbardziej na tak. Efekty wysz³y super! Szczególnie jak na pierwsza sesjê. Jednak pó¼niej w wyniku problemów zdrowotnych znowu wszystko stanê³o w jednym miejscu. I ko³o siê zamknê³o.. A¿ pewnego dnia na ulicy zaczepi³ mnie Pan i zaprosi³ na casting do konkursu Miss Bikini. Posz³am oczywi¶cie, ale na finale i kilku sesjach i pokazach mody siê skoñczy³o. Jednak by³am bogatsza o nowe do¶wiadczenia. Po drodze pojawi³o siê tez kilka propozycji spotkañ w agencjach, ale ja zawsze mia³am t± sam± wymówkê ‘wy¶miej± mnie tam!’. No i nigdy nie korzysta³am z tego.. To wszystko dla kogo¶ mo¿e byæ ma³o istotne, ale to w³a¶nie wszystkie te fakty sprawi³y, ¿e teraz dla mnie osobi¶cie wygl±da to inaczej.
    Na pytanie dla czego chcia³bym zostaæ modelk± odpowied¼ jest bardzo prosta. Jak ka¿da dziewczyna/kobieta lubiê byæ w centrum zainteresowania. Uwielbiam przeistaczaæ siê w ró¿ne postaci, a pó¼niej ogladaæ efekty sesji. Chcia³abym te¿ kiedy¶ wyjechaæ za granicê i zasmakowaæ tego 'prawdziwego' modelingu.
    Teraz mam 17 lat i inaczej na to wszystko patrzê. Niby kto¶ mo¿e powiedzieæ, ¿e to ma³o, ale ja uwa¿am, ¿e ca³kiem sporo. To jest ca³kiem inna perspektywa. Wiem gdzie pope³nia³am b³êdy i teraz staram siê ich unikaæ. Przyznam, ¿e to trudne. Ale wykonalne. Bogatsza o do¶wiadczenia i z jakim¶ tam zasobem wiedzy postanowi³am teraz zaj±æ siê tym, o czym tak bardzo marzê ju¿ od kilku lat. Czasem jestem z³a na siebie, ¿e u¶wiadomi³am sobie to tak pó¼no, no ale pocieszam siê tym, ¿e lepiej pó¼niej ni¿ wcale. ; )



    Klaudia, 17 lat, ¦widnica

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    06.2009
    Posty
    1
    Witam!
    Na t± stronê trafi³am przypadkiem. Zaciekawi³ mnie konkurs wiêc postanowi³am siê zalogowaæ i wys³aæ zg³oszenie.Kariera modelki to marzenie ka¿dej dziewczyny. Nie ma rzeczy niemo¿liwych? hmmm...byæ mo¿e. Wiem, ¿e trzeba siê du¿o napracowaæ by "co¶" osi±gn±æ. W ¿yciu nale¿y obieraæ sobie cele i do nich d±¿yæ by pó¼niej nie ¿a³owaæ(byæ mo¿e taka okazja nadarza siê tylko raz).
    Nie mnie to oceniaæ czy siê nadaje na modelkê i powinnam i¶æ w tym kierunku, nigdy nie mia³am profesjonalnej sesji zdjêciowej, ani jakichkolwiek styczno¶ci z t± bran¿±.
    Moim g³ównym atutem s± d³ugie nogi.

    Spróbowaæ zawsze warto. Pierwszy krok mam ju¿ za sob±:-) ,a co bêdzie dalej? Zobaczymy, przecie¿ nic nie tracê, a mogê jedynie zyskaæ.

    Kasia, lat17, woj.opolskie
    wzrost:175cm
    waga:54kg
    87/68/87

    xxxxxxxxxxx@xxxxxxxx


    http://s5.zapodaj.net/35758595.jpg.html

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Vito ; 2009.06.12 o 18:31 Powód: Usuniecie adresu e-mail

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    02.2009
    Posty
    6
    Dawno temu, bo a¿ dwadzie¶cia sze¶c latka przysz³am na ¶wiat jako ma³a niewninna istotka (czy Ja wiem czy taka niewninna hehehe) Dali mi klapsa w ty³eczek ;) i powiedzieli : " Teraz radz sobie sama" Wiêc wzie³am los w swoje d³onie. Rodzice dali mi imiê Ania :-) Latka tak szybko lecia³y ¿e nawet nie zauwa¿y³am jak przemieni³am siê w doros³± kobietê. Gdy to do mnie dotar³o wyznaczy³am sobie cel w ¿yciu. D±¿ê do niego zawziêcie lecz nie po trupach. Nie kiedy mi siê udaje nie kiedy muszê pogodzic siê z pora¿k±. Los dla mnie nie by³ i nie jest ³askawy, abym mog³a osi±gn±c swój cel. Wiele musia³am przej¶c bólu i cierpienia. A czy to koniec? Z tego co mi wiadomo to jeszcze nie lecz mo¿e pocz±tek. Po malutku wychodzê na prost±:-) Jestem zwyk³± dziewczyn± z wadami i zaletami, ale jak wiadomo idea³ów nie by³o nie ma i niebêdzie. Jestem jak myszka cicha i nie winna ;-) Dlatego przyjaciele nazwali mnie MYSZK¡. Interesujê siê wszystkim lecz moje zainteresowania stane³y na jednym:-)

    moje wymiary
    wzrost 157cm
    waga 41 kd
    70/61/81

    Zdjecia: http://www.fotomodeling.pl/forum/mem...18-albums.html
    Ostatnio edytowane przez Robert ; 2009.06.13 o 00:56 Powód: Doda³em link do zdjec / album

  15. #15
    Pierwsze kroki Awatar chiccoritta
    Do³±czy³
    03.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1

    a mo¿e mi siê uda ;)

    Mam na imiê Magda. Modelingiem interesujê siê od pewnego czasu niestety nie mam zbyt wielkich szans ze wzglêdu na mój wzrost a mianowicie 165cm. Mam 15 lat a moje wymiary to:pod biustem-72, talia-66, biodra-85 wa¿ê 48 kg. Nie mam ¿adnego do¶wiadczenia nie licz±c zdjêæ do lokalnej gazety ;) Jednak bardzo lubiê pozowaæ do zdjêæ. Uwielbiam przymierzaæ ró¿ne ubrania, zmieniaæ swój styl. Doskonale radzê sobie na wysokich obcasach. Jestem pewn± siebie i zdecydowan± osob±. Nie wstydzê siê pokazywaæ swojego cia³a, jestem bowiem otwart± osob±, szybko siê uczê i potrafiê siê dostosowaæ do innych. Nie ³atwo siê poddajê i nawet kiedy mi siê co¶ nie udaje szybko stajê na nogi i próbujê raz jeszcze. Uwa¿am ¿e w ¿yciu trzeba spróbowaæ wszystkiego bo kto nie spróbuje ten nic nie zyska. Moim atutem na pewno s± d³ugie w³osy i d³ugie nogi, a tak¿e dobra znajomo¶æ jêzyka ang. Niektóre z moich zdjêæ mo¿na znale¼æ na stronie: www.chiccoritta.fotka.pl skontaktowaæ mo¿na siê ze mn± poprzez e-mail: [email protected]
    Pozdrawiam serdecznie.
    Ostatnio edytowane przez Vito ; 2009.06.12 o 18:30 Powód: Usuniecie adresu e-mail

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    02.2009
    Lokalizacja
    Kalisz
    Posty
    5
    Mam na imiê Kasia i pochodzê z miasta Kalisza.
    Moja historia z modelingiem zaczê³a siê od tego jak by³am ma³ym dzieckiem. Moje rodzeñstwo ogl±da³o w telewizji teledyski i ró¿ne filmy, a ja wiele razy ogl±da³am jak dziewczyny wychodzi³y na wybieg prezentowaæ ubrania. By³am zapatrzona nie i zawsze mi siê to nie nudzi³o. Moje rodzeñstwo i tata zawsze mnie pytali dlaczego siê tak tym interesujê, a ja porostu chcia³am taka byæ. Wiele razy patrza³am jak modelki siê poruszaj± i stara³am siê robiæ to samo, ogl±dam czasopisma gdzie jest mowa o modelkach o tym co robiæ by ni± byæ. Znajomi, rodzina oraz ludzi których nie znam mówili mi wiele razy ¿e powinnam i¶æ na modelkê, to mnie jeszcze bardziej nak³ania³o do tego by byæ ni±. Ciekawi³o mnie jak to jest.
    Teraz próbujê nadal co¶ robiæ w tym kierunku, tylko pochodzê z biednej rodziny gdzie mam tylko ojca który jest emerytem oraz 6 rodzeñstwa gdzie 2 mieszka ze mn± i ciê¿ko cokolwiek zrobiæ w kierunku moich marzeñ. :sad:
    Staram siê jak mogê by byæ modelk± chocia¿ nie mam warunków by jechaæ 200 km ale zrobiê co w mojej mocy by ni± byæ. :surprised

    wiek: 17 lat
    wzrost: 171cm
    talia: 64
    biodra: 89
    biust: 78

    e-mail: [email protected]
    http://maxmodels.pl/kasia123hopl.html
    Ostatnio edytowane przez Vito ; 2009.06.12 o 18:32 Powód: Ukrycie adresu e-mail

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2009
    Lokalizacja
    Przemy¶l
    Posty
    3

    "nie spisuje wspomnieñ, ale notuje swe marzenia":)

    Natalia na imiê mi.:)
    Okazuje siê, ze tak gadatliwa osoba jak ja ma problem z przedstawieniem siebie...
    a przecie¿ jest o jakich zaletach mówiæ...;)
    Zabrzmi bardzo banalnie, ale oczywiscie od zawsze marzy³am o zawodzie modelki. I jak wiêkszo¶æ dziewczyn interesowa³am siê i nadal interesuje nowo¶ciami w ¶wiecie mody.
    Praca w modelingu, w moimi wyobra¿eniu, wi±¿e siê z twórczym my¶leniem i kreatywno¶ci±. Tak wiec choæ teoretycznie modelka nie tworzy nowych trendów, to kontakt z lud¼mi, którzy to robi±, musi byæ ogromnym prze¿yciem i jak czuje bardzo warto¶ciowym do¶wiadczeniem. Do¶wiadczeniem, które bardzo chcia³abym zdobyæ.:)
    Uwa¿am, ¿e mam wystarczaj±co du¿o odwagi, stanowczo¶ci, uporu, a jednocze¶nie autokrytyki, samokontroli i pokory aby moc pracowaæ w tej bran¿y.
    Dlaczego chcê wymagaæ od siebie i dlatego bêdê próbowaæ zaistnieæ w tym zawodzie? bo liczê na to, ¿e poznam wiele ciekawych ludzi; ¿e znajomo¶ci, które mo¿e uda³oby mi siê nawi±zaæ pozwoli³yby mi jeszcze bardziej siê rozwin±æ...jednocze¶nie mam nadzieje, ¿e praca za granica umo¿liwi³aby mi odkrywanie nowych kultur i pe³niejsze poznawanie ¶wiata...to wszystko dawa³oby mi ogromna motywacje do dalszej pracy nad udoskonalaniem siebie...
    Przez ca³y czas wierze, ¿e po przez wysi³ek i olbrzymie chêci uda³oby mi siê „odcisn±æ” w pamiêci ludzi. (mo¿na pisaæ o fantazjach, przypominam :P)
    Mo¿e gdybym by³a bardziej rozpoznawalna mog³abym pomóc wiêkszej liczbie ludzi ani¿eli bêd±c wolontariuszem czy misjonarzem;)
    Mieszkam w niewielkiej miejscowo¶ci na Podkarpaciu. Hmm zamiast wstydziæ siê tego, my¶lê, ¿e los celowo ukry³ per³ê w dzikiej bieszczadzkiej puszczy :D
    (przesadzi³am z puszcza, z per³± nie :P) mam 17lat, 173 wzrostu, wa¿ê 59 kg (bêdê robiæ pompki, brzuszki i zrzucê zbêdne kg :P) biodra 91, obwód 70, biust 92...
    Ostatnio ¶ciê³am swoje ³adne d³ugie w³osy, ¿eby mieæ jeszcze ³adniejsze, krótkie, w³osy...(ciemny-blond)...:))

    Koñcz±c: nie jestem a¿ tak zarozumia³a jak mo¿e siê wydawaæ z tre¶ci tego co napisa³am;) My¶lê, ze mam ogromny dystans do swojej osoby i poczucie
    humoru, które czêsto pomaga mi w trudnych, stresowych sytuacjach. Chcia³abym wygraæ ten konkurs, pewnie doda³oby mi to trochê wiêcej pewno¶ci siebie, która przydaje siê w tej pracy z pewno¶ci±.
    Za³±czone miniatury Za³±czone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	niebieska.jpg
Wy¶wietleñ:	307
Rozmiar:	271.0 KB
ID:	8912   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	Kowno 052.jpg
Wy¶wietleñ:	243
Rozmiar:	296.1 KB
ID:	8913   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	z aneta.JPG
Wy¶wietleñ:	278
Rozmiar:	86.5 KB
ID:	8914  

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    03.2009
    Posty
    1
    Witam!


    Mam na imiê Monika i mieszkam w Szczecinie. Za cztery miesi±ce bêdê pe³noletnia.
    Jestem doskona³ym przyk³adem osoby, która by chêtnie co¶ zrobi³a w kierunku fotomodelingu, jednak nie za bardzo wie od czego zacz±æ. Chêtnie napisa³abym, ¿e mam za sob± setki sesji, ale nie mam nawet kilkudziesiêciu. Niestety jestem nieco zielona w tej kwestii, choæ bardzo chcia³abym to zmieniæ.

    Naj¶mieszniejsze, ¿e jeszcze kilka lat temu na ka¿de plotki, ¿e kto¶ czai siê w pobli¿u z aparatem i mo¿e mnie sfotografowaæ, odczuwa³am nieodpart± chêæ schowania siê za kim¶ ros³ym. Zdecydowanie lepiej czu³am siê po drugiej stronie obiektywu, gotowa „oddaæ” ka¿demu ¶mia³kowi, który zachce mnie uwieczniæ. Zewoluowa³o to do zainteresowania fotografi± ogó³em. Pó¼niej zaczê³a siê wy³aniaæ z tego s³abo¶æ do portretów i fotografii ludzi.
    Wtedy zachwyci³am siê piêknem twarzy i ogó³em cia³a cz³owieka. Mimo ró¿norodno¶ci ka¿da mia³a w sobie co¶ niezwyk³ego, indywidualnego, hipnotyzuj±cego. Takie by³y zdjêcia „zwyk³ych” ludzi. By³y jeszcze zdjêcia w czasopismach.
    One by³y jak odbicia naszych marzeñ. Klatki z filmu o idealnych ludziach. Bi³a od nich jaka¶ taka metaforyczno¶æ, artyzm, ulotno¶æ. Mimo ¶wiadomo¶ci, ¿e przecie¿ tak naprawdê to niemal¿e normalni ludzie. Niemal¿e, bo ró¿ni³ ich „tylko” charakterystyczny typ urody i odpowiednia osobowo¶æ. Nie przeszkadza³o im to jednak ¿yæ w dwóch ¶wiatach – tym naszym i tym idealnym.
    Kurczê, naprawdê chcia³am… i chcê byæ tak jak oni. Ta my¶l pojawia³a siê i pojawia za ka¿dym razem, gdy widzê w jakim¶ magazynie fajne zdjêcie. ¦wietny fotograf zatrzymuje i pokazuje scenê z alternatywnej rzeczywisto¶ci, a ludzie w niej s± jak aktorzy. Tak ich w³a¶nie odbiera³am i sprawia to, ¿e s± jeszcze bardziej fascynuj±cy. Ci sami ludzie na jednej stronie relaksowali siê na pla¿y, by na kolejnej znajdowaæ siê w jakim¶ niesprecyzowanym, niepokoj±cym pomieszczeniu. Doskona³y fotograf to jedno, styli¶ci, makija¿y¶ci i im podobni to drugie, ale zdjêcia nie wygl±daj± tak przekonuj±ca tylko dziêki nim. Poza, wyraz twarzy, b³ysk w oczach dobrej fotomodelka czy fotomodelki sprawia, ¿e jest to tak niezwyk³e i wiarygodne.
    Jak to wyobra¿enie ma siê do rzeczywisto¶ci próbowa³am sprawdziæ podczas spontanicznej sesji z przyjació³k±. Tym razem nie by³o to co¶ „na si³ê”, zaczê³am czuæ siê przez obiektywem dobrze. A nawet bardzo dobrze. To by³o trochê takie epokowe odkrycie, bo wcze¶niej siê o to nie podejrzewa³am. Dalsze bardzo amatorskie sesje równie¿ mi siê spodoba³y. I ostatnimi czasy zaczê³am gdybaæ, co by z tym faktem zrobiæ.
    Sk³ama³abym twierdz±c, ¿e nie wiedzia³am, i¿ w agencjach przyjmowane s± dziewczyny, które oprócz marzeñ, charakterystycznej urody i osobowo¶ci maj± ponad 170 cm wzrostu. Po przetrz±¶niêciu internetu utwierdzi³am siê w przekonaniu, ¿e ze swoimi 164 (w optymistycznym wariancie 165) centymetrami mogê liczyæ ewentualnie na „zdjêcia za pozowanie”. Inne po¿±dane w fotomodelingu cechy s± ju¿ trudniejsze do zweryfikowania.

    Poniewa¿ ostatnio szczególnie intensywnie o tym my¶lê i mêczê znajomych, by trochê zdjêæ porobili, uzna³am ten konkurs za „znak z niebios”. Dlatego piszê. Poniewa¿ ju¿ siê tym zainteresowa³am, chcia³abym, ¿eby wychodzi³o mi to dobrze. Muszê jeszcze nad sob± trochê popracowaæ, ale dopiero ca³kiem niedawno siê „obudzi³am”, dlatego zakasam rêkawy i zabieram siê za siebie, maj±c nadziejê, ¿e jury dostrze¿e we mnie co¶ interesuj±cego, a mi doskonalenie siê wyjdzie.

    Monika, lat (jeszcze)17, Szczecin
    165 cm wzrostu
    Biust: 81
    Talia: 63
    Biodra: 87
    Oczy: trochê szare, trochê niebieskie
    W³osy: br±z
    Cechy charakterystyczne: abstrakcyjne poczucie humoru, upór, ambicja, marzycielstwo, determinacja, kreatywno¶æ, wra¿liwo¶æ, perfekcjonizm, ³adnono¿no¶æ,


    [img=http://img189.imageshack.us/img189/4052/pict0093a.jpg]
    [img=http://img189.imageshack.us/img189/6933/pict0021a.jpg]
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/5930/pict0016a.jpg]
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/9853/pict0018av.jpg]
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/6716/pict0027az.jpg]
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/553/kratab.jpg]
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/489/pict0096ao.jpg]
    [img=http://img190.imageshack.us/img190/4010/pict0088an.jpg]
    [img=http://img190.imageshack.us/img190/7581/pict0139a.jpg]
    [img=http://img189.imageshack.us/img189/4243/pict0238aa.jpg]
    [img=http://img189.imageshack.us/img189/9593/pict0240a.jpg]
    [img=http://img197.imageshack.us/img197/4546/pict0065a.jpg]

  19. #19

    Konkurs

    Nazywam sie Sandra ,mam 19 lat i mieszkam w Szczecinie.Jestem studentka I roku kosmetologii na Wy¿szej Szkole Kosmetologii i Promjocjii Zdrowia.Mam 172 cm wzrostu,waze 49 kg(chudzinka ze mnie ale nie moge przytyc),w biuscie mam 85,w talii 59 a w biodrach tylko 86.Juz od dziecka marzylam zeby zostac i modelka i jakos 2 lata temu spelnilo sie moje marzenie.Jestem modelka i fotomodelka,jednakze chcialabym sie wybic i zrobic prawidziwa kariere,no i oczywiscie wiecej zarabiac,bo w Szczecienie niestety sa marne pieniadze.Jezeli chodzi o moje doswiadczenie to chodzilam w kilku pokazach,mialam kilka sesji zdjeciowych i w tym roku wygralam konkurs "Bogini Juwenaliow",co mnie bardzo cieszy;)Jezeli chodzi o moje atauty to sa nimi dluuugie nogi;> i bardzo geste wlosy;)o to link do mojego portfolia:http://www.maxmodels.pl/sandrusia89.html
    Za³±czone miniatury Za³±czone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	13988.jpg
Wy¶wietleñ:	302
Rozmiar:	48.7 KB
ID:	8915   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC_2727.jpg
Wy¶wietleñ:	358
Rozmiar:	53.0 KB
ID:	8916   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	DSC_2779.jpg
Wy¶wietleñ:	256
Rozmiar:	75.1 KB
ID:	8917   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	WEEK& MODY 581.jpg
Wy¶wietleñ:	279
Rozmiar:	156.3 KB
ID:	8918   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	33e4f08676.jpg
Wy¶wietleñ:	259
Rozmiar:	59.2 KB
ID:	8919  

    Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	obrazyjjjjjjjjjj.jpg
Wy¶wietleñ:	263
Rozmiar:	273.0 KB
ID:	8920   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	s_3.JPG
Wy¶wietleñ:	274
Rozmiar:	37.2 KB
ID:	8921   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	s_4.JPG
Wy¶wietleñ:	258
Rozmiar:	45.3 KB
ID:	8922   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	IMG_2296.jpg
Wy¶wietleñ:	262
Rozmiar:	67.8 KB
ID:	8923   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	IMG_2325.JPG
Wy¶wietleñ:	257
Rozmiar:	235.1 KB
ID:	8924  

    Ostatnio edytowane przez sandrusia89 ; 2009.06.12 o 20:00 Powód: nie podalam linka do zdjec

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2009
    Lokalizacja
    Barlinek
    Wiek
    33
    Posty
    5
    Ka¿da dziewczyna marzy o tym, by byæ piêkn±, by ludzie podziwiali j± z zachwytem i wstrzymanym oddechem. Ja chcê inspirowaæ ludzi... To s± marzenia wydaje siê- nierealne, ale do marzeñ trzeba d±¿yæ. Po¶wiêcam du¿o czasu na wysy³anie swoich zdjêæ do agencji...ale có¿ z tego, gdy mieszkam w ma³ej wsi i wszêdzie mam daleko :( Mo¿e za parê lat podró¿e nie bêd± dla mnie ¿adnym problemem, ale teraz jest to góra nie do zdobycia. Samej jest trudno poruszaæ siê po ¶wiecie modelek. Czujê siê jak ma³e dziecko w ciemnym pokoju. Dlaczego tak tego pragnê? Trudno to opisaæ, poniewa¿ te skryte marzenie jest ukryte g³êboko w mej duszy... Chcia³abym udowodniæ zarówno sobie jak i innym, ¿e dziewczyna z ma³ej miejscowo¶ci te¿ mo¿e co¶ osi±gn±æ, dziêki uporowi i d±¿eniu do spe³niania swoich marzeñ. To jest dla kogo¶ malutki krok, za¶ dla mnie jest to krok, który pozwoli mi rozkwitn±æ. Poznaæ to co nieznane. Co jest tak nieosi±galne. Ogl±daj±c programy o modelkach, b±d¼ czytaj±c o ich ¿yciu, wyobra¿am sobie jakby to by³o gdybym to by³a JA. Czasami za³amujê rêce w przekonaniu, ¿e nie mam szczê¶cia, ale wierze w t± szczê¶liw± gwiazdê, która byæ mo¿e kiedy¶ siê do mnie u¶miechnie i pozwoli mi siê wzbiæ. Du¿o bym da³a, aby to wszystko mog³o siê spe³niæ. Wiele osób mówi: Mariola kiedy¶ kto¶ Ciê odkryje, kole¿anki ciesz± siê z ka¿dej zaproponowanej mi sesji, z ka¿dego dobrego s³owa przes³anego od zawodowych fotografów. Ale ten czas tak szybko biegnie. Kiedy¶ obudzê siê zbyt stara, aby dalej próbowaæ. To jest ten czas i chcê go wykorzystaæ. Nie chcê by ¿ycie umknê³o mi na zwyk³ym przyziemnym ¿yciu sprowadzonym jedynie do podstaw. Chcê czego¶ wiêcej. Nie chodzi tu o s³awê, o presti¿, ale o samospe³nienie! Chcê czuæ, ¿e ¿yjê tak jak chcê! Pragnê, by jako staruszka siedz±ca na bujanym fotelu i wspominaj±ca w³asne ¿ycie, mog³a powiedzieæ z lekkim sercem, ¿e osi±gnê³am to czego chcia³am i ¿e ¿y³am pe³ni± ¿ycia. Nigdy nic nie uda³o mi siê wygraæ. Poza osi±gniêciami w szkole i uznaniem ludzi. Jestem jak miliony innych ludzi. Szara, na tle tego wszystkiego. Chcê zab³ysn±æ! Poczuæ w sercu mi³e ciep³o. Dostaæ szansê od kogo¶... Osi±gn±æ co¶ sama.

    Mariola Wojtanowska
    Wiek 18 lat
    Wzrost 179 cm
    Waga 56kg

    Biust 89
    Talia 63
    Biodra 90

    W³osy ¶rednie, br±zowe

    Obecny kolor br±zowy

    Odzie¿ L
    Obuwie 37
    Biustonosz B75

    Do¶wiadczenie: niewielkie

    zdjêcia w linku: http://www.maxmodels.pl/mariola0209.html

 

 

Podobne w±tki

  1. KONKURS: Chcê byæ modelk±!!! - pytania do organizatorów
    Przez Robert w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 2009.06.14, 22:37
  2. Chêtnie wezmê udzia³ w sesji..
    Przez iza92 w dziale Praca i wspó³praca
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2008.12.15, 16:20
  3. Chcê byæ modelk± ale nos...
    Przez Ewka w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 2008.07.16, 16:14
  4. Konkurs dla modelek Start 4 Fashion 2006 :)
    Przez Julia w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2006.01.12, 22:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •