Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 20 z 42
    Administrator Awatar Robert
    Doczy
    09.2005

KONKURS: Chc by modelk!!! - do wygrania udzia w kursie dla modelek

Jeli:
    1. Marzysz o karierze modelki?
    2. Czujesz, e masz predyspozycje do pracy w tym zawodzie?
    3. Nie wiesz od czego zacz albo boisz si zacz bo brakuje Ci wiedzy lub dowiadczenia?

TEN KONKURS JEST WANIE DLA CIEBIE!!! Moesz w nim wygra DARMOWY udzia w kursie modelingowym o wartoci blisko 800.00z!

Ale co trzeba zrobi? To proste!

Konkurs jest przeznaczony tylko dla zarejestrowanych uytkowniczek forum FotoModeling.pl (nie ma znaczenia data rejestracji ani ilo postw) i polega na napisaniu krtkiego (lub duszego jeli chcesz) opowiadania, w ktrym opiszesz siebie i wyjanisz dlaczego chciaaby pracowa jako modelka. Opisz te koniecznie jak wyobraasz sobie t prac, karier, swoje marzenia zwizane z modelingiem... Moesz pisa o wszystkim, nawet jeli s to tylko Twoje marzenia lub fantazje :)
    Z twojego opowiadania powinien powsta tekst, ktry zachci jury do przyznania nagrody wanie Tobie, pokae Twoj motywacj i dobre chci. Do opowiadania zacz informacje o swoich wymiarach oraz kilka zdj - mog to by zaczniki do wiadomoci, link do Twojej galerii jeli ju j masz lub zdjcia w Twoim albumie na FotoModeling.pl - wane, eby jury mogo Ci take zobaczy :)

Podsumowujc, kade zgoszenie powinno zawiera:
    • Twoje imi, wiek i miasto, w ktrym mieszkasz lub wojewdztwo
    • Twoje wymiary (wzrost, waga, biust, talia, biodra)
    • Opis Twojego ewentualnego dowiadczenia jako modelka lub fotomodelka
    • Jak wyobraasz sobie prac modelki, jakie s Twoje marzenia - moesz miao puci wodz fantazji
    • Dlaczego chciaaby pracowa jako modelka?
    • Co tylko zechcesz jeszcze napisa - liczy si Twoja kreatywno
    Pamitaj, e Twoje opowiadanie musi przekona jury do przyznania Ci nagrody! Nie musisz mie adnego dowiadczenia ani profesjonalnych zdj! Nie musisz mie idealnych wymiarw! Wana jest Twoja kreatywno i motywacja!

Jury, zoone z dwjki aktywnych uytkownikw tego forum wybierze dwie dziewczyny, ktre otrzymaj DARMOWY udzia w warsztatach o ktrych wicej moesz przeczyta tutaj: http://www.akademianawybiegu.pl/

Czonkowie jury to:
    DOMINIQUE_90 http://www.fotomodeling.pl/forum/mem...inique_90.html
    VITO http://www.fotomodeling.pl/forum/members/vito.html

Wasze "opowiadania" konkursowe prosz zamieszcza w tym wtku do dnia 14.06.2009 (niedziela) do plnocy. Jury wybierze najlepsze prace w dniu 15.06.2009 i przedstawi zwyciczynie.

Warunki dodatkowe:
    - Jedna osoba moe wzi udzia w konkursie TYLKO RAZ zamieszczajc JEDNO zgoszenie
    - Nie ma znaczenia ilo postw ani aktywno na forum
    - Kurs bdzie prowadzony w kilku miastach wic na pewno znajdziesz co blisko swojego miejsca zamieszkania
    - Jeli jeste niepenoletnia, zapytaj o zgod rodzicw przed wysaniem zgoszenia
    - Do czasu zakoczenia konkursu ani jury ani inni uzytkownicy nie bd komentowac zgosze w tym wtku :)

A teraz kilka informacji o kursie:

Kurs trwa 3 dni i po jego ukoczeniu powinna zrobi pierwszy duy krok w modelingu:
    • Bdziesz potrafia pozna czym charakteryzuje si agencja modelek, idealnie dostosowana do Twoich potrzeb i nie tylko otrzymasz dostp do listy agencji najlepiej odpowiadajcej Twojemu profilowi, ale rwnie Twoja oferta zostanie pokazana Tym agencjom.
    • Bdziesz mie swoj wasn profesjonaln ofert, zawierajc portfolio, Twoje wymiary oraz wsplnie uzgodnione preferencje dotyczce pracy w bardzo atrakcyjnej oprawie, ktra sprawi, e agencje i klienci bd sami si do Ciebie zgasza.
    • Poczujesz si jak profesjonalistka, dziki umiejtnoci poruszania si po wybiegu oraz pozowania do zdj, dziki czemu bdziesz osob, ktra wyrni si na tle innych startujcych w brany dziewczt. To zagwarantuje Tobie wysz pozycj od samego pocztku.
    • Bdziesz wiedziaa w jaki sposb zadba o swoj karier, aby potrafia odrni agencj, ktra dba o Twoje interesy, od takiej, ktra jest przede wszystkim skupiona na swoich interesach.
    • Bdziesz wiedziaa w jaki sposb dba o swoj karier, eby zarabia pienidze i dugo czerpa satysfakcj z wykonywanej pracy.
    Brzmi zachcajco? A wic do roboty! Nie czekaj na ostatni chwil!

yczymy powodzenia!

UWAGA: W tym wtku prosz wycznie o zamieszczanie zgosze konkursowych czyli Waszych "opowiada". Wszelkie pytania prosz zadawa w dodatkowym wtku: http://www.fotomodeling.pl/forum/mod...nizatorow.html

Fundatorem nagrd w konkursie jest agencja GREATFRUITS reprezentowana na forum FotoModeling.pl przez uytkownika Khaki. Fundator jest odpowiedzialny za przekazanie nagrody zwycizcom.
    Ostatnio edytowane przez Robert ; 2009.06.10 o 15:54
    Bardzo grony admin...

Pierwsze kroki
    Doczy
    05.2009
    ..na imi mi Marta, jako maa dziewczynka uwielbiaam przeglda kolorowe czasopisma, najpierw te modzieowe a pniej katalogi powicone modzie i fryzurom. Podziwiaam modelki i modelw za ich profesjonalizm, wspaniae ciao i przepikne stroje oraz ubir. kiedy tylko miaam w rku tego typu magazyn, rozmylaam jakby to byo by czci takiego czasopisma. e poza tym e musi by to cika praca , jest to na pewno wietna zabawa.
    Pochodz z maej miejscowoci pooonej w wojewdztwie warmisko-mazurskim, mamy tutaj malownicze pejzae i wiele piknych miejsc. Jednak moliwoci na rozwj w wiecie modelingu s nike.:( Moja przygoda z foto modelingiem zacza si tak naprawd dziki mojemu przyjacielowi i rodzinie. poniewa brakowao mi wiary we wasne moliwoci. Powtarzano mi wielokrotnie e powinnam si zaj foto modelingiem jednak uwaaam e nie nadaj si i e zwyczajnie nikt mi nie pomoe w tej sprawie. Mj przyjaciel jest dziennikarzem, i robi zdjcia do gazety lokalnej. pewnego dnia zaproponowa mi sesj, taka ktra pozwoli mi zobaczy jaka jestem fotogeniczna i e nie mam racji twierdzc ze si nie nadaje. Sesja odbya si jeszcze tego samego dnia... a ja czuam si jak w swoim ywiole,. aparat by moim najlepszym przyjacielem, a pozowanie do zdj stao si moim hobby:) po tej sesji stwierdziam ze nie jestem taka za w te klocki i postanowiam zgodzi si na jeszcze jedna sesje.. potem na kolejna i tak powstaa kolekcja wietnych zdj zrobionych przez ukasza.ktra wzb8udzia w krgu moich bliskich pytanie dlaczego by nie sprbowa by fotomodelk. Obecnie mam 19 lat i ukoczyam liceum Oglnoksztacce. chciaabym zaj si foto modelingiem. jednak nie mam tutaj moliwo.. zazwyczaj sesje zdjciowe profesjonalne wiele kosztuj mnie jednak na to nie sta, i w sumie nie znam zdania fachowcw na temat moich zdj:(
    Uwaam e nie ma rzeczy niemoliwych, jednak czasami warto pomc szczciu. mimo tego e bardzo chciaabym wykonywa ten zawd brakuje mi motywacji:( podpisaam umow z agencj modelek, byli zachwyceni zdjciami, jednak do dzisiejszego dnia telefon milczy, a ja uzbroiam si w cierpliwo majc nadzieje e kto do mnie zadzwoni z propozycj pracy przy sesjach zdjciowych. Wa 54 kg, moje wymiary to 90, 72, 90. mj wzrost to 167 cm. Zdaje sobie spraw e nie mam szans na modelk ktra wystpuje w pokazach mody, jednak marzy mi si chocia jedna profesjonalna sesja zdjciowa, z wizayst piknymi strojami i fryzjerem:) licz e przy wielkim wysiku i ogromie pracy mona wiele osign i jestem na to gotowa;) wiem e mam wsparcie w rodzinie i przyjacioach:) wszystko co tutaj napisaam jest moim wycinkiem z ycia, ktry mam nadzieje przekona was do dania mi szansy na spenienie moich najskrytszych marze. zdjcia na ktrych jest moja osoba to www.maribella.maxmodels.pl. serdecznie pozdrawiam:)Marta.

Stary wyjadacz Awatar bazylia0
    Doczy
    01.2009
    Witam :)
    Mam na imi Aleksandra i pochodz z malowniczego i piknego miasta Krakowa .
    Jestem typow 18-nastolatk z marzeniami i celami ktre sobie obraam. Interesuje si modelingiem i wanie w tej dziedzinie chciaabym osign pewien sukces. Myl , e jestem na tyle zdeterminowana i rzetelna ze mogabym pokaza swoje kreatywne strony jako modelka. W wolnym czasie chtnie pozuj do zdj traktuj to jako hobby lecz nie ukrywam ze chciaabym by to przerodzio si w co powaniejszego ni tylko wypenienie mojego wolnego czasu. Moim najwikszym marzeniem jest wsppraca ze znaczc si agencj na rynku i moe kiedy w przyszoci nawet wyjazd za granic.
    Poniewa lubi by w centrum zainteresowania a w modelingu czuje si jak ryba w wodzie, chciaabym wystpi w jakiej reklamie bd w magazynie modowym. Zdaj sobie spraw ze praca modelki jest bardzo cika ale cechuje mnie odwaga i ch poszerzania swoich horyzontw .
    Uwaam, ze mam te do tego tez predyspozycje, ju od dziecka lubiam si przebiera i pozowa przed lustrem a z biegiem lat zaczynaam coraz czciej i powaniej myle o karierze modelki . Gdy tylko dowiedziaam si o konkursie pomylaam ze jest to szansa by mc pokaza si innym a poprzez wygran udoskonali si w dziedzinie modelingu i osign umiejtnoci prawdziwej modelki. Mimo i mj wzrost jedyne 171 cm przeszkadza mi troszk w wybiciu si na arenie modowej to jednak chciaabym sprbowa i da sobie szans :) Pozostae moje wymiary mieszcz si w granicach obowizujcej normy modelingowej w biucie mam 83, w tali 63 (wiem hula-hop:D) i w biodrach przykadne 90 :D
    Musz tu te nadmieni, e jeeli mam tylko okazje pomaszerowa po wybiegu i udoskonala swoje ruchy od razu jestem do tego gotowa i zdeterminowana. Natomiast brak 2-3 cm wzrostu , nadrabiam centymetrami jeeli chodzi o dugo wosw oraz potrafi zaczarowa umiechem i spojrzeniem ktre w tej chwili kieruj w stroj szanownego jury :D:D

Tym samym pozwol sobie zaczy link do mojej galeri zdjci ktra wci jest woikszana o nowe prace :)
    Pozdrawiam serdecznie szanowne i jury :D
    jak rwnie wszystkich uczestnikw naszej frumowej spoecznoci ;)
    Zaczone miniatury Zaczone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	4635.JPG
Wywietle:	223
Rozmiar:	55.0 KB
ID:	8836   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	6191.jpg
Wywietle:	353
Rozmiar:	37.6 KB
ID:	8837   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	6714.jpg
Wywietle:	189
Rozmiar:	31.1 KB
ID:	8838   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	8654.jpg
Wywietle:	252
Rozmiar:	47.8 KB
ID:	8839   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	10320.jpg
Wywietle:	195
Rozmiar:	228.3 KB
ID:	8840  

Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	32851.jpg
Wywietle:	360
Rozmiar:	47.6 KB
ID:	8841   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	35819.jpg
Wywietle:	196
Rozmiar:	137.0 KB
ID:	8842   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	43148.jpg
Wywietle:	172
Rozmiar:	177.6 KB
ID:	8843   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	46677.jpg
Wywietle:	231
Rozmiar:	61.0 KB
ID:	8844   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	47316.jpg
Wywietle:	193
Rozmiar:	40.3 KB
ID:	8845  

Nazwa:	63221.jpg
Wywietle:	166
Rozmiar:	30.0 KB
ID:	8846   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	67475.jpg
Wywietle:	189
Rozmiar:	125.0 KB
ID:	8847   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	98439.jpg
Wywietle:	836
Rozmiar:	35.5 KB
ID:	8848   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	24006.jpg
Wywietle:	1101
Rozmiar:	175.8 KB
ID:	8995  
    Ostatnio edytowane przez Robert ; 2009.06.14 o 21:50
    ---------------------------------------
    http://maxmodels.pl/bazylia0.html

Pierwsze kroki Awatar patrycjaWegner
    Doczy
    06.2009
    Nazywam si Patrycja i mam 24 lata. Moja przygoda z modelingiem zacza si dosy dawno cho zanim doszm do punktu w jakim jestem teraz wiele si wydarzyo. Poraz pierwszy wygraam konkurs Banku Twarzy jako 16-latka i zostaam zaproszona na profesjonaln sesj do Wa-wy. To byo niesamowite przeycie dla dziewczyny z maego miasta, ktra od dziecka wyginaa si przed obiektywem rodzinnego wilekiego kodaka. Niestety tak szybko jak przygoda zacza si, tak szybko si skoczya. Rodzice uwaali, e najwan iejsza jest w tym wieku nauka. Uwaali te, e jeli nie ma na miejscu potrzebnych instytucji do speniania moich marze, nie ma sensu szuka ich gdzie dalej. I tak jako przestaam dy do tego co byo niemoliwe wtedy. Czas lecia a ja tylko przeprowadzaam amatroskie sesje i charakteryzacje z siostr i marzyam. Skozyam szko, poszam na studia i nadal marzyam... To byo jak obsesja o ktrej nikt nie mia pojcia...strach przed wymianiem i krytyk by tak wielki, ze nie pozwaam na podzielenie si tymi marzeniami z nikim. Czasem kto powiedzia e mam due predyspozycje ale uwaaam e mwi tak z grzecznoci. Moje ycie zmieniao si jak w kalejdoskopie. Porzucenie uczelni i rozpoczcia pracy w pizzeri wpdzio mnie tylko w depresj. Potem wielka mio, lub i przyjcie na wait mojego syna. To wanie mj syne i m sprawili, e zapragneam walczy o sowje marzenia. Musiaam pokaza wszystkim modym kobietom, e bycie on i matk nie oznacza zostania szar zamknit w domu kur domow. Wrcim na studia, wysaam kilak zgosze. Agnecje najczciej odpisyway, e nie ten wiek, ale organizator jednego z konkursw dla modelek zaprosi mnie na sesj do swojego studia do Wa-wy. Usyszaam tam niesamowicie duo ciepych sw. To wszystko sprawio, e staam si innym czowiekiem. Pierwsze sesje, pierwsze zdicia, wszystko tfp ale dawao mi co niesamowitego... niesamit wiar w siebie i rado. Mj syn mobilizuje mnie kazdego dnia, do tego by by dobr mam, dobra studentk i pikn kobiet. Nie przejmuj si ju tym e rynek modelingu naley do maolat. Wierze a dla kadej kobiety znajdzie si kawaek tej sceny. CZsto ludzie nie wierz e mam dziecko, moe to z racji mojej figury. Kiedy przeczytaam o konkursie stwierdziam, e mona napisa co o sobie, najlepiej prawd. Wiem, e ilu ludzi tyle historii, i kada z nich jest wyjtkowa i jedyna w sowim rodzaju. Moim marzeniem jest zrobienie kariery w fotomodelingu mimo tego e w tym roku ukocz ju 25 lat, mimo tego, e mam dziecko i ejstem matk. Chc to zrobi dla siebie i dla moich blizkich. Chc to zrobi dla wszystkich kobiet, ktre straciy wiar w siebie. Odnisam sukces w yciu prywatnym, jestem jedn z lepszych studentek na roku wic nic nie stoi na przeszkodzie bym odniosa kolejne sukcesy. W wolnych chwilach pisz felietony. Nie sdz eby moja rodzina ucierpiaa na moich marzeniach, mam rzadki dar godzenia ze sob wielu czynnoci bez szkody dla adnej z nich :)
    To chyba tyle z mojej opowieci. Jako e wczeniej nie wspomniaam o wymiarach poniej podam dane :)

Patrycja Wegner-Keiling, 24 lata, Inowrocaw
    Wymiary - 90-67-90, Wzrost 177 cm
    Oczy zielone, Wosy blond
    (nie stosuj solarium, tipsw itp :))
    Moje pf - http://www.maxmodels.pl/majolika.html

Ps. Szczerze powiedziawszy mam przed oczyma pewien obrazek. Mam 90 lat, siedz w fotelu pomarszczona i siwa, dookoa masa wnuczt i prawnuczt a ja wyciogam moje ksiki pf i pokazuj im jak pikn kobiet bya babcia :):P

Dzikuj za moliwo opowiedzenia swojej historii i pozdrawiam!!!

Pierwsze kroki
    Doczy
    04.2009

Martynka?-LICZNA DZIEWCZYNKA

Jestem Martynka jak ju kady wie:)
    Mam pikn twarz i nogi te...
    Lubi si stroi oraz malowa,
    ciuchy dobiera i poflirtowa:)
    Chciaabym byszcze w wietle reflektorw,
    by zauwaalna, jak i popularna...
    Moje marzenia?...ubiera, przymierza
    pikne ubrania, w ktrych zawsze jestem doskonaa=)
    wychodzi na scen by fotografowana.
    Mwi, e mam due predyspozycje do tego co pragn robi...

Martyna xxxxxxxx
    xxxxxxxxxx
    xxxxxxxx

nr. kom. xxxxxxxxxxx...
    www.martyncia99881.fotka.pl
    Ostatnio edytowane przez Vito ; 2009.06.11 o 16:28 Powd: prywatne dane; ukryte dla bezpieczenstwa autora

Wie o co chodzi
    Doczy
    11.2008
    Mam na imie Dagmara.Od jaki kilku lat zaczam interesowa si mod.Wszyscy mwili e niemam szans, czasem nawet wymiewali moje marzenia.Staraam si nie zwraca na to uwagi i z czasem nawet mi to dobrze wychodzio.Zaczam robi swoje.Wysyaam zgoszenia do rnych agencji.Kilka zaprosio mnie na casting do Warszawy a inne byy zachwycone moj urod.Niestety mj wzrost by gr niemniaam szans bo byam za niska.Postanowiam wysa zgoszenia na fotomodelke ale niestety agencje zajmoway sie promowaniem tylko modelek.Wszyscy mwili ebym daa sobie spokj ale ja dalej trzymaam si swoich planw.W wkrtce moja ciocia spytaa si mnie co ja w tym widz mwia e to nudne itp.Odpowiedziaam jej e nie kady musi lubi to co ja.e chodzenie po wybiegu nie jest nudne to jak by si byo cakiem inn osob kiedy si stoi przed tyloma ludmi.Czuje si jak by si byo najpikniejsz i najwaniejsz osob na wiecie bez adnych wad.JA PO PROSTU KOCHAM TO ROBI.I nic tego nie zmieni.Nawet jeli niemam predyspozycji na modelk mog zosta z mi chci fotomodelk.Gdy kupuje czasopismo o modzie nic nie jest w stanie przerwa mi przegldania go.Czasem sobie nawet siedz i wyobraam e to wanie ja chodze po wybiegu.
    Moje wymiary:
    talia:60
    biodra:83
    biust:74
    waga:40
    wzrost:164
    Moja strona ze zdjciami (zdjcia nie s profesjonalne):http://foto.onet.pl/mtebv,8o80k88xmwls,u.html

Bardzo prosze o danie mi szansy wiem e niema dobrego wzrostu na modelk ale moe na fotomodelke.

Mj mail w razie jaki pyta: [email protected]
    Ostatnio edytowane przez Vito ; 2009.06.12 o 17:34 Powd: Usuniecie adresu e-mail

Pierwsze kroki Awatar Malinowa Mamba
    Doczy
    07.2008
    Natalia **********, 19 lat
    Przodkowo (okolice Gdaska)
    Biust: 87 cm
    Talia:74 cm
    Biodra: 90 cm
    Waga: 53 kg
    Wzrost: 1,60 cm

Kady z nas ma marzenia. Te mae, te wiksze, takie ktre mona speni i te mniej przyziemne. Ja czciej miewam te mniej realne. Chcecie pozna moj histori?
    Dziewitnacie lat temu przysza na wiat dziewczynka. Ju jako niemowlak bya malutka i jej babcia miaa si, e nie uronie. Mama chciaa chopca –nazwaa by go Robert. Dziewczynki nie mona tak nazwa, niestety. Wybrano dla niej imi Natalia. I z tym piknym imieniem rosa sobie maa istota, ktrej gwka zawsze wypeniona bya marzeniami. Mae dzieci zazwyczaj chc by straakami, lekarzami a ona zawsze chciaa by modelk (nie gardzia te piosenkark). Dlaczego chciaa ni by? Bo kocha pozowa do zdj tak samo jak kocha robi zdjcia. Niestety Bg nie da jej wzrostu a dodatkowo popsu go skolioz. ycie bywa okrutne dla marze. Teraz mimo, e Natalia ma 19-lat nadal marzy e pozuje do zdj ze wzrostem 1,60 i skolioz i nie idealnymi wymiarami 87/72/90 – to wszystko nie odbiera jej pewnoci siebie bo to nie idealne wymiary stanowi o piknie czowieka. W marzeniach jest wietn fotomodelk, ktra pozuj czy to w starej fabryce, na play, czy w studiu. Za kadym razem ma na sobie pikne stroje, cudowny makija oraz ma pewno siebie, jest zaangaowana i cieszy si z tego, e ma szanse to robi.

Nazwa:	DSC_0145.JPG
Wywietle:	174
Rozmiar:	76.9 KB
ID:	8861   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC_0120.jpg
Wywietle:	151
Rozmiar:	333.3 KB
ID:	8862   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC_0150.JPG
Wywietle:	157
Rozmiar:	189.8 KB
ID:	8863   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC_0143.jpg
Wywietle:	192
Rozmiar:	317.5 KB
ID:	8864   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC_0042.jpg
Wywietle:	147
Rozmiar:	342.5 KB
ID:	8865  

Nazwa:	DSC_0126.JPG
Wywietle:	154
Rozmiar:	80.3 KB
ID:	8866   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC_0201.JPG
Wywietle:	129
Rozmiar:	48.2 KB
ID:	8867  
    Ostatnio edytowane przez Robert ; 2009.06.11 o 17:52 Powd: Usunite nazwisko

Pierwsze kroki Awatar Martini0903
    Doczy
    06.2009
    Heh pierwszy raz pisze takie co nigdy jeszcze nie miaam profesjonalnej sesji zdjciowej, zdjcia robia mi koleanka. Pierwszy raz postanowiam za namow koleanek sprbowa swoich si w wiecie modelingu ale jak narazie nie dostaam adnych ofert wic moe to krtkie opisanie samej siebie pozwoli mi zaistnie i sprawi e speni si moje wielkie marzenie jakim jest bysk fleszy w piknym studiu i otrzymanie zdj a pniej moe wielka kariera :). Mam na imie Martyna i 15 padziernika kocze 16 lat jak na swj wiek jestem bardzo dojrzaa tysice myli krci sie w mojej gowie ;) jestem szczer odwan z duym poczuciem humoru jak kada dziewczyna w moim wieku. atwe nawizywanie kontaktw to mj znak rozpoznawczy :) Wiem mia by to krtki opis no ale tak wyszo hihi. Mam 176cm wzrostu 83/65/85 czarne dugie wosy pikne szafirowe oczy i dugie nogi. Dzikuj za zwrcon na mnie uwag :)

Nazwa:	IMG_0342.JPG
Wywietle:	168
Rozmiar:	71.7 KB
ID:	8880   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	IMG_0341.JPG
Wywietle:	169
Rozmiar:	68.3 KB
ID:	8881   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC00138.JPG
Wywietle:	147
Rozmiar:	77.8 KB
ID:	8882   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC00172.JPG
Wywietle:	117
Rozmiar:	52.4 KB
ID:	8883   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC00620.jpg
Wywietle:	408
Rozmiar:	176.3 KB
ID:	8884  

Nazwa:	ja.JPG
Wywietle:	114
Rozmiar:	51.2 KB
ID:	8885   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC00594.JPG
Wywietle:	103
Rozmiar:	40.8 KB
ID:	8886   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC00553.JPG
Wywietle:	101
Rozmiar:	48.2 KB
ID:	8887   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC00346.JPG
Wywietle:	142
Rozmiar:	41.7 KB
ID:	8888  

Pierwsze kroki
    Doczy
    10.2008

To time lost begin.

Najlepszym sposobem na stwierdzenie tego, czy ktra z dziewczyn nadaje si do zaistnienia w wiecie modelingu jest poznanie naszych osobowoci. Jak wiadomo kady jest indywidualist, a eby mc wsppracowa z jakkolwiek firm tego typu, trzeba posiada niektre, niezbdne cechy charakteru. Nie powiem, e ch bycia w pewnym sensie sawn, nigdy nie wzbudzao we mnie podziwu. Kiedy miaam dziesi latek i wszystko wydawao si takie niedostpne, dla tak maej dziewczynki jak byam, nie pomylaabym wtedy sobie, e za par lat to wanie pozowanie do zdj, wycznie w celu zabawowym, bdzie sprawiao mi tak wielk rado. Mijay lata, a ja ju stajc si coraz to bardziej dojrza kobiet zaczynaam decydowa o sobie. Jako osoba ciekawa ycia prbowaam wszystkiego. Na mojej drodze stano ju wtedy wiele przyjemnoci, ale take rozczarowa, rozterek. Z wszystkim zawsze jako sobie radziam. Niekiedy potrzebowaam krtkiej rozmowy, pocieszenia, ale z reguy nie miaam problemw z wyjanianiem pewnych nieporozumie. Nie kady potrafi radzi sobie z problemami, postawi si kiedy trzeba, a take uledz, gdy wymaga tego sytuacja. Trzeba liczy si z tym, e nie zawsze bdziemy lubiani i wszyscy wobec nas bd w porzdku. Id twardo przez ycie, ale jednak z zamknitymi oczami. Nie wiadomo co przyniesie nam kolejny dzie. Tak wanie byo ze mn. Ju ponad pi lat wikszo mojego czasu wypenia koszykwka. Staram si zaangaowa z caych si, a na treningach nauczy si czego nowego. Poza tym ucz si w liceum, z czego nie chc zrezygnowa, gdy moje dalsze plany, co do wykonywania przyszego zawodu s ogromne. Jestem barwn osob, ktrej codziennie zdaje si, e nie bdzie si miaa z byle czego. Lubi by take podziwiana przez innych, co wie si niekiedy z ekstrawanganckim ubiorem czy wyszukanym towarzystwem. Wikszo ludzi mwi, e spdzanie czasu na dworzu, w momencie gdy jest burza i pada silny deszcz jest co najmniej bardzo dziwne. Jednake, wbrew pozorom tak jak wszystko ma swj urok, krajobraz w trakcie takiej pogody te potrafi zadziwi. Pocigaj mnie rzeczy, tj. filozofia, sztuka, poezja. Moe nie do koca jestem uzdolniona artystycznie, ale w zupenoci wystarcza mi moja wraliwo na kolory czy te rytm. D do tego, eby pozna ycie w peni. Wiele pracuj nad sob, gdy uwaam, e zawsze jest czas na doskonalenie swojej osobowoci. Mimo tego, e jestem osob adn przygd, to czasami miewam chwile, w ktrych najchtniej zamknabym si w jakim pomieszczeniu i nie wychodziabym z niego przez kilka najbliszych dni. Korzystam z ycia pki mog, dlatego fotomodeling jest kolejn z rzeczy, o ktrych myl powanie. W rzeczywistoci nigdy nie chciaam si temu powici, ale myl, e mam do tego predyspozycje. Mam wiadomo tego, e aby podoba si ludziom potrzebna jest cierpliwo. Jestem osob mi, czarujc, atwo zaskarbujc sobie wzgldy innych. Z reguy bywam subtelna, cho w chwilach wakich potrafi by stanowcza, staa. Gwn moj zalet, jest to, e przed obiektywem czuj si swobodnie, a zdjcia tym samym wychodz naturalnie. Teraz jestem gotowa, aby zmierzy si ze wiatem, ktry wydawa si tak odlegy.

Nazywam si Patrycja, mam 17 lat,
    Wejherowo, woj. pomorskie,
    Wzrost - 188cm, Biust - 78, Talia - 68, Biodra - 82.

http://s1.zapodaj.net/36311630.jpg.html
    http://s1.zapodaj.net/74033878.jpg.html
    http://s1.zapodaj.net/9318664.jpg.html
    http://s1.zapodaj.net/36291558.jpg.html
    http://s1.zapodaj.net/67748121.jpg.html

Pozdrawiam serdecznie i ycz wszystkim powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez Robert ; 2009.06.11 o 22:43 Powd: Poprawka URL do zdjec

Modeling-wok niego krci sie wiele modych nastolatek , z marzeniami.Brn w poszukiwaniu okrelonych wymaga ,regu i zasad ktre trzeba speni,by zosta modelk.Jednak niewiele z nich przechodzi do z pozoru atwego "wiata". Niewielu z nich si udaj,bo czasem nie wystarczy adnie si umiecha . Odoporno na stres,silny charakter ,mocna osobowo ,umiejtno przekazywania emocji,i dostosowywania si do rnych rl ,to dua cz z warunkw jakie trzeba speni.Nie kady daje rad,bo nie zawsze ukada si tak jak chcemy.Charakter i osobowo to dua namiastka tego zawodu.Wytrwao jest podstaw.Dlatego ledzc modelling staram si czerpa z niego jak najwicej wskazwek by w przyszoci w peni je wykorzysta.Swoj przygod z modellingiem zaczam w styczniu.Pamitam pierwsz sesj stres,nieprzespana noc, pozowanie przed lustrem,i myl "jutro mj wielki dzie".Z czasem zaczynao mnie to wciga coraz bardziej.I dalej tak jest ,czerpi z tego duo satysfakcji ,bo teraz stao si to nie tylko rozrywk ale i pasj.Pierwszy wyjazd zagranczny,pierwszy edytoriala wkocu pierwszy wany pokaz- wierz ,e kiedy i ja bd moga zabrn tam gdzie chciaabym.Jak w moim nie ,pierwszy wyjazd zagraniczny,Azja,pierwszy wany pokaz.Na wzystko przyjdzie pora, mam nadziej ,e i ja kiedy bde miaa swoje pi minut.

Kinga/15lat/82/63/88/167cm/ [email protected]

http://img188.imageshack.us/i/65337815.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/88634189.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/mg0650.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/mg0751.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/mg0967.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/mg5409.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/p1120077.jpg/
    http://img188.imageshack.us/i/p1120064.jpg/
    Ostatnio edytowane przez Vito ; 2009.06.12 o 17:33 Powd: Usuniecie adresu e-mail

Blondyna;D Awatar martynika
    Doczy
    12.2008
    Martyna Fugas,16 lat,Starachowice(woj.witokrzyskie)
    Wzrost 174, Wymiary 87-62-89 waga:55kg
    Nie mam adnego dowiadczenia jako modelka,nie mialam profesjonalnej sesji zdjciowej,ale od czego trzeba zacz.Ten kurs daby mi szanse na zaistnienie w tej brany.
    Modelingiem interesuje sie od dawna.Wytrwale de do zrealizowania mojego planu,ktrego met jest profesjonalny modeling.Zdaje sobie sprawe,e jest setki dziewczyn takich jak ja,pragncych zosta modelk,jednak nie boje si tej rywalizacji.
    Wyobraam sobie jak to moe by.Wyjazdy.Castingi.Wybieg.Sesja zdjciowa.
    Cay czas szykuje si na te chwile.Podszkalam angielski,wicze pozy i chodzenie na wysokich obcasach.Dopracowuje wymiary.
    Uwielbiam gdy ktos robi mi zdjcia.Zazwyczaj lubie byc w centrum zainteresowania,a tak wasnie jest w modelingu.Na wybiegu..wszystkie oczy skierowane tylko na ciebie.To musi by fantastyczne uczucie.Tak samo w trakcie sesji.Raz jeste sodka i niewinna innym razem niczym kobieta demon.
    Chtnie wcieliabym si w kad posta.Tak jak to robie grajc w teatrze.Podobno mam talent i myle e moe on zaoowocowa take podczas sesji.
    W dodatku moi rodzice s przychylnie nastawieni do moich planw.Uszanuj kada moja decyzje.Nie miaabym problemw wic by wyjechac za granice,poniewa dobrze si ucze i szybko nadrobiabym materia.
    To tyle o mnie.
    Pozdrawiam:)
    Zaczam zdjcia.Na ostatnim jestem bez makijau.

Nazwa:	zdjcie1.jpg
Wywietle:	282
Rozmiar:	42.3 KB
ID:	8904   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	ja.jpg
Wywietle:	232
Rozmiar:	70.2 KB
ID:	8905   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	P1010742.JPG
Wywietle:	261
Rozmiar:	148.7 KB
ID:	8906   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	P1010250.JPG
Wywietle:	215
Rozmiar:	142.3 KB
ID:	8907  
    Na razie si wspinam ale widoki s ekstra:)

Stary wyjadacz Awatar Klauuuduuusia
    Doczy
    10.2007
    Ja, czyli kto? Takie pytanie zadaam sobie, kiedy zaczam myle, co powinnam napisa w tym.. Opowiadaniu? Stanam wic przed lustrem, spojrzaam i zobaczyam.. Zwyk, umiechnit nastolatk. Jednak w jej zwykoci ujrzaam w gbi pewn niezwyko. Odbia si w nim adna twarz o brzowych oczach, ktre gdy zza okna zawiecio soce stay si ciemno-bursztynowe. Nastpnie nos i usta.. Twarz okryway do dugie ciemnobrzowe wosy. Proste. Cho naturalnie s krcone. Sylwetka nie przypominaa postury modelek z edytoriali modowych, jednak gdyby troszk popracowa daoby si co z tym zrobi. May biust [83cm], do wska talia, ale do dopracowania [63 cm] i biodra.. [90 cm]. I na to wszystko skadajcy si mj wzrost, ktry wprost kocham. Cae 177 centymetrw. Chocia wymarzony to 1,79 m.
    Kiedy zadaj znajomym pytanie ‘jaka jestem?’ najczstsze odpowiedzi, ktre si pojawiaj to:
    -czasem jest bardzo skromna, ale zna swoj warto,
    -jest oddana przyjacioom,
    -potrafi dostosowa si do innych,
    -silna psychicznie i nieufna,
    -konsekwentnie dy do celu,
    -nigdy nie poddaje si, jeli jej na czym bardzo zaley,
    -czsto zoliwa, ale przy tym sodka,
    -tolerancyjna i wyrozumiaa,
    -jest kobiet i dzieckiem w jednym.
    A od siebie dodam do tego, i dla kadego zawsze bd inna. Dla jednych mog by szar myszk, a dla innych ksiniczk. Na pewno niepoprawna romantyczka oraz optymistko-pesymistko- realistka. I.. Pozytywnie zakrcona. Moje motto to: ‘Marz.. Marzenia zamieniam w pragnienia. Pragnienia w plany. A plany realizuj!’ I tego si trzymam.
    Moja przygoda z ‘tym wiatem’ zacza si ju kilka lat temu, kiedy to moja starsza siostra wzia udzia w konkursie Miss Polski Nastolatek moim regionie. Zostaa wtedy I wice miss. Pojechaa na wierfinay. Pniej pfina i fina.. Po finale liczne sesje zdjciowe, pokazy i wyjazdy.. Pomylaam wic, e ja te tak mog! Te chc sprbowa! Moe kiedy odmieni to w jaki sposb moje yci? Ogldaam pisma modowe z jej zdjciami, jedziam na prawie wszystkie pokazy itp. Bardzo mnie to wszystko fascynowao. Jednak po jakim czasie, kiedy zaczam dorasta moja samoocena znacznie spada i stano na tym, e wmwiam sobie, i ‘nie mam szans’ I nic do mnie nie docierao. Po dwch trzech latach trafiam w telewizji na fina Elite Model Look i wszystko wrcio.. Wtedy postanowiam, e sprbuj! Wiedziaam, e jeli nie zrobi tego od razu pniej ‘nie wyjdzie’. Zaczam wic udziela si na forum modelingowym. Poznaam kilka tajnikw modelingu po jakim czasie napisaa do mnie pewna Pani fotograf. Na wie o sesji prawie popakaam si ze szczcia. Mama te bya jak najbardziej na tak. Efekty wyszy super! Szczeglnie jak na pierwsza sesj. Jednak pniej w wyniku problemw zdrowotnych znowu wszystko stano w jednym miejscu. I koo si zamkno.. A pewnego dnia na ulicy zaczepi mnie Pan i zaprosi na casting do konkursu Miss Bikini. Poszam oczywicie, ale na finale i kilku sesjach i pokazach mody si skoczyo. Jednak byam bogatsza o nowe dowiadczenia. Po drodze pojawio si tez kilka propozycji spotka w agencjach, ale ja zawsze miaam t sam wymwk ‘wymiej mnie tam!’. No i nigdy nie korzystaam z tego.. To wszystko dla kogo moe by mao istotne, ale to wanie wszystkie te fakty sprawiy, e teraz dla mnie osobicie wyglda to inaczej.
    Na pytanie dla czego chciabym zosta modelk odpowied jest bardzo prosta. Jak kada dziewczyna/kobieta lubi by w centrum zainteresowania. Uwielbiam przeistacza si w rne postaci, a pniej oglada efekty sesji. Chciaabym te kiedy wyjecha za granic i zasmakowa tego 'prawdziwego' modelingu.
    Teraz mam 17 lat i inaczej na to wszystko patrz. Niby kto moe powiedzie, e to mao, ale ja uwaam, e cakiem sporo. To jest cakiem inna perspektywa. Wiem gdzie popeniaam bdy i teraz staram si ich unika. Przyznam, e to trudne. Ale wykonalne. Bogatsza o dowiadczenia i z jakim tam zasobem wiedzy postanowiam teraz zaj si tym, o czym tak bardzo marz ju od kilku lat. Czasem jestem za na siebie, e uwiadomiam sobie to tak pno, no ale pocieszam si tym, e lepiej pniej ni wcale. ; )

Klaudia, 17 lat, widnica

Pierwsze kroki
    Doczy
    06.2009
    Witam!
    Na t stron trafiam przypadkiem. Zaciekawi mnie konkurs wic postanowiam si zalogowa i wysa zgoszenie.Kariera modelki to marzenie kadej dziewczyny. Nie ma rzeczy niemoliwych? hmmm...by moe. Wiem, e trzeba si duo napracowa by "co" osign. W yciu naley obiera sobie cele i do nich dy by pniej nie aowa(by moe taka okazja nadarza si tylko raz).
    Nie mnie to ocenia czy si nadaje na modelk i powinnam i w tym kierunku, nigdy nie miaam profesjonalnej sesji zdjciowej, ani jakichkolwiek stycznoci z t bran.
    Moim gwnym atutem s dugie nogi.

Sprbowa zawsze warto. Pierwszy krok mam ju za sob:-) ,a co bdzie dalej? Zobaczymy, przecie nic nie trac, a mog jedynie zyska.

Kasia, lat17, woj.opolskie
    wzrost:175cm
    waga:54kg
    87/68/87

[email protected]

http://s5.zapodaj.net/35758595.jpg.html

pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Vito ; 2009.06.12 o 17:31 Powd: Usuniecie adresu e-mail

Dawno temu, bo a dwadziecia szec latka przyszam na wiat jako maa niewninna istotka (czy Ja wiem czy taka niewninna hehehe) Dali mi klapsa w tyeczek ;) i powiedzieli : " Teraz radz sobie sama" Wic wzieam los w swoje donie. Rodzice dali mi imi Ania :-) Latka tak szybko leciay e nawet nie zauwayam jak przemieniam si w doros kobiet. Gdy to do mnie dotaro wyznaczyam sobie cel w yciu. D do niego zawzicie lecz nie po trupach. Nie kiedy mi si udaje nie kiedy musz pogodzic si z porak. Los dla mnie nie by i nie jest askawy, abym moga osignc swj cel. Wiele musiaam przejc blu i cierpienia. A czy to koniec? Z tego co mi wiadomo to jeszcze nie lecz moe pocztek. Po malutku wychodz na prost:-) Jestem zwyk dziewczyn z wadami i zaletami, ale jak wiadomo ideaw nie byo nie ma i niebdzie. Jestem jak myszka cicha i nie winna ;-) Dlatego przyjaciele nazwali mnie MYSZK. Interesuj si wszystkim lecz moje zainteresowania staney na jednym:-)

moje wymiary
    wzrost 157cm
    waga 41 kd
    70/61/81

Zdjecia: http://www.fotomodeling.pl/forum/mem...18-albums.html
    Ostatnio edytowane przez Robert ; 2009.06.12 o 23:56 Powd: Dodaem link do zdjec / album

Pierwsze kroki Awatar chiccoritta
    Doczy
    03.2009

a moe mi si uda ;)

Mam na imi Magda. Modelingiem interesuj si od pewnego czasu niestety nie mam zbyt wielkich szans ze wzgldu na mj wzrost a mianowicie 165cm. Mam 15 lat a moje wymiary to:pod biustem-72, talia-66, biodra-85 wa 48 kg. Nie mam adnego dowiadczenia nie liczc zdj do lokalnej gazety ;) Jednak bardzo lubi pozowa do zdj. Uwielbiam przymierza rne ubrania, zmienia swj styl. Doskonale radz sobie na wysokich obcasach. Jestem pewn siebie i zdecydowan osob. Nie wstydz si pokazywa swojego ciaa, jestem bowiem otwart osob, szybko si ucz i potrafi si dostosowa do innych. Nie atwo si poddaj i nawet kiedy mi si co nie udaje szybko staj na nogi i prbuj raz jeszcze. Uwaam e w yciu trzeba sprbowa wszystkiego bo kto nie sprbuje ten nic nie zyska. Moim atutem na pewno s dugie wosy i dugie nogi, a take dobra znajomo jzyka ang. Niektre z moich zdj mona znale na stronie: www.chiccoritta.fotka.pl skontaktowa mona si ze mn poprzez e-mail: [email protected]
    Pozdrawiam serdecznie.
    Ostatnio edytowane przez Vito ; 2009.06.12 o 17:30 Powd: Usuniecie adresu e-mail

Pierwsze kroki
    Doczy
    02.2009
    Mam na imi Kasia i pochodz z miasta Kalisza.
    Moja historia z modelingiem zacza si od tego jak byam maym dzieckiem. Moje rodzestwo ogldao w telewizji teledyski i rne filmy, a ja wiele razy ogldaam jak dziewczyny wychodziy na wybieg prezentowa ubrania. Byam zapatrzona nie i zawsze mi si to nie nudzio. Moje rodzestwo i tata zawsze mnie pytali dlaczego si tak tym interesuj, a ja porostu chciaam taka by. Wiele razy patrzaam jak modelki si poruszaj i staraam si robi to samo, ogldam czasopisma gdzie jest mowa o modelkach o tym co robi by ni by. Znajomi, rodzina oraz ludzi ktrych nie znam mwili mi wiele razy e powinnam i na modelk, to mnie jeszcze bardziej nakaniao do tego by by ni. Ciekawio mnie jak to jest.
    Teraz prbuj nadal co robi w tym kierunku, tylko pochodz z biednej rodziny gdzie mam tylko ojca ktry jest emerytem oraz 6 rodzestwa gdzie 2 mieszka ze mn i ciko cokolwiek zrobi w kierunku moich marze. :sad:
    Staram si jak mog by by modelk chocia nie mam warunkw by jecha 200 km ale zrobi co w mojej mocy by ni by. :surprised

wzrost: 171cm
    talia: 64
    biodra: 89
    biust: 78

e-mail: [email protected]
    http://maxmodels.pl/kasia123hopl.html
    Ostatnio edytowane przez Vito ; 2009.06.12 o 17:32 Powd: Ukrycie adresu e-mail

Pierwsze kroki
    Doczy
    04.2009

"nie spisuje wspomnie, ale notuje swe marzenia":)

Natalia na imi mi.:)
    Okazuje si, ze tak gadatliwa osoba jak ja ma problem z przedstawieniem siebie...
    a przecie jest o jakich zaletach mwi...;)
    Zabrzmi bardzo banalnie, ale oczywiscie od zawsze marzyam o zawodzie modelki. I jak wikszo dziewczyn interesowaam si i nadal interesuje nowociami w wiecie mody.
    Praca w modelingu, w moimi wyobraeniu, wie si z twrczym myleniem i kreatywnoci. Tak wiec cho teoretycznie modelka nie tworzy nowych trendw, to kontakt z ludmi, ktrzy to robi, musi by ogromnym przeyciem i jak czuje bardzo wartociowym dowiadczeniem. Dowiadczeniem, ktre bardzo chciaabym zdoby.:)
    Uwaam, e mam wystarczajco duo odwagi, stanowczoci, uporu, a jednoczenie autokrytyki, samokontroli i pokory aby moc pracowa w tej brany.
    Dlaczego chc wymaga od siebie i dlatego bd prbowa zaistnie w tym zawodzie? bo licz na to, e poznam wiele ciekawych ludzi; e znajomoci, ktre moe udaoby mi si nawiza pozwoliyby mi jeszcze bardziej si rozwin...jednoczenie mam nadzieje, e praca za granica umoliwiaby mi odkrywanie nowych kultur i peniejsze poznawanie wiata...to wszystko dawaoby mi ogromna motywacje do dalszej pracy nad udoskonalaniem siebie...
    Przez cay czas wierze, e po przez wysiek i olbrzymie chci udaoby mi si „odcisn” w pamici ludzi. (mona pisa o fantazjach, przypominam :P)
    Moe gdybym bya bardziej rozpoznawalna mogabym pomc wikszej liczbie ludzi anieli bdc wolontariuszem czy misjonarzem;)
    Mieszkam w niewielkiej miejscowoci na Podkarpaciu. Hmm zamiast wstydzi si tego, myl, e los celowo ukry per w dzikiej bieszczadzkiej puszczy :D
    (przesadziam z puszcza, z per nie :P) mam 17lat, 173 wzrostu, wa 59 kg (bd robi pompki, brzuszki i zrzuc zbdne kg :P) biodra 91, obwd 70, biust 92...
    Ostatnio ciam swoje adne dugie wosy, eby mie jeszcze adniejsze, krtkie, wosy...(ciemny-blond)...:))

Koczc: nie jestem a tak zarozumiaa jak moe si wydawa z treci tego co napisaam;) Myl, ze mam ogromny dystans do swojej osoby i poczucie
    humoru, ktre czsto pomaga mi w trudnych, stresowych sytuacjach. Chciaabym wygra ten konkurs, pewnie dodaoby mi to troch wicej pewnoci siebie, ktra przydaje si w tej pracy z pewnoci.

Nazwa:	niebieska.jpg
Wywietle:	155
Rozmiar:	271.0 KB
ID:	8912   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	Kowno 052.jpg
Wywietle:	123
Rozmiar:	296.1 KB
ID:	8913   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	z aneta.JPG
Wywietle:	138
Rozmiar:	86.5 KB
ID:	8914  

Pierwsze kroki
    Doczy
    03.2009
    Witam!

Mam na imi Monika i mieszkam w Szczecinie. Za cztery miesice bd penoletnia.
    Jestem doskonaym przykadem osoby, ktra by chtnie co zrobia w kierunku fotomodelingu, jednak nie za bardzo wie od czego zacz. Chtnie napisaabym, e mam za sob setki sesji, ale nie mam nawet kilkudziesiciu. Niestety jestem nieco zielona w tej kwestii, cho bardzo chciaabym to zmieni.

Najmieszniejsze, e jeszcze kilka lat temu na kade plotki, e kto czai si w pobliu z aparatem i moe mnie sfotografowa, odczuwaam nieodpart ch schowania si za kim rosym. Zdecydowanie lepiej czuam si po drugiej stronie obiektywu, gotowa „odda” kademu miakowi, ktry zachce mnie uwieczni. Zewoluowao to do zainteresowania fotografi ogem. Pniej zacza si wyania z tego sabo do portretw i fotografii ludzi.
    Wtedy zachwyciam si piknem twarzy i ogem ciaa czowieka. Mimo rnorodnoci kada miaa w sobie co niezwykego, indywidualnego, hipnotyzujcego. Takie byy zdjcia „zwykych” ludzi. Byy jeszcze zdjcia w czasopismach.
    One byy jak odbicia naszych marze. Klatki z filmu o idealnych ludziach. Bia od nich jaka taka metaforyczno, artyzm, ulotno. Mimo wiadomoci, e przecie tak naprawd to niemale normalni ludzie. Niemale, bo rni ich „tylko” charakterystyczny typ urody i odpowiednia osobowo. Nie przeszkadzao im to jednak y w dwch wiatach – tym naszym i tym idealnym.
    Kurcz, naprawd chciaam… i chc by tak jak oni. Ta myl pojawiaa si i pojawia za kadym razem, gdy widz w jakim magazynie fajne zdjcie. wietny fotograf zatrzymuje i pokazuje scen z alternatywnej rzeczywistoci, a ludzie w niej s jak aktorzy. Tak ich wanie odbieraam i sprawia to, e s jeszcze bardziej fascynujcy. Ci sami ludzie na jednej stronie relaksowali si na play, by na kolejnej znajdowa si w jakim niesprecyzowanym, niepokojcym pomieszczeniu. Doskonay fotograf to jedno, stylici, makijayci i im podobni to drugie, ale zdjcia nie wygldaj tak przekonujca tylko dziki nim. Poza, wyraz twarzy, bysk w oczach dobrej fotomodelka czy fotomodelki sprawia, e jest to tak niezwyke i wiarygodne.
    Jak to wyobraenie ma si do rzeczywistoci prbowaam sprawdzi podczas spontanicznej sesji z przyjacik. Tym razem nie byo to co „na si”, zaczam czu si przez obiektywem dobrze. A nawet bardzo dobrze. To byo troch takie epokowe odkrycie, bo wczeniej si o to nie podejrzewaam. Dalsze bardzo amatorskie sesje rwnie mi si spodobay. I ostatnimi czasy zaczam gdyba, co by z tym faktem zrobi.
    Skamaabym twierdzc, e nie wiedziaam, i w agencjach przyjmowane s dziewczyny, ktre oprcz marze, charakterystycznej urody i osobowoci maj ponad 170 cm wzrostu. Po przetrzniciu internetu utwierdziam si w przekonaniu, e ze swoimi 164 (w optymistycznym wariancie 165) centymetrami mog liczy ewentualnie na „zdjcia za pozowanie”. Inne podane w fotomodelingu cechy s ju trudniejsze do zweryfikowania.

Poniewa ostatnio szczeglnie intensywnie o tym myl i mcz znajomych, by troch zdj porobili, uznaam ten konkurs za „znak z niebios”. Dlatego pisz. Poniewa ju si tym zainteresowaam, chciaabym, eby wychodzio mi to dobrze. Musz jeszcze nad sob troch popracowa, ale dopiero cakiem niedawno si „obudziam”, dlatego zakasam rkawy i zabieram si za siebie, majc nadziej, e jury dostrzee we mnie co interesujcego, a mi doskonalenie si wyjdzie.

Monika, lat (jeszcze)17, Szczecin
    165 cm wzrostu
    Biust: 81
    Talia: 63
    Biodra: 87
    Oczy: troch szare, troch niebieskie
    Wosy: brz
    Cechy charakterystyczne: abstrakcyjne poczucie humoru, upr, ambicja, marzycielstwo, determinacja, kreatywno, wraliwo, perfekcjonizm, adnonono,

[img=http://img189.imageshack.us/img189/4052/pict0093a.jpg]
    [img=http://img189.imageshack.us/img189/6933/pict0021a.jpg]
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/5930/pict0016a.jpg]
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/9853/pict0018av.jpg]
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/6716/pict0027az.jpg]
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/553/kratab.jpg]
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/489/pict0096ao.jpg]
    [img=http://img190.imageshack.us/img190/4010/pict0088an.jpg]
    [img=http://img190.imageshack.us/img190/7581/pict0139a.jpg]
    [img=http://img189.imageshack.us/img189/4243/pict0238aa.jpg]
    [img=http://img189.imageshack.us/img189/9593/pict0240a.jpg]
    [img=http://img197.imageshack.us/img197/4546/pict0065a.jpg]

Konkurs

Nazywam sie Sandra ,mam 19 lat i mieszkam w Szczecinie.Jestem studentka I roku kosmetologii na Wyszej Szkole Kosmetologii i Promjocjii Zdrowia.Mam 172 cm wzrostu,waze 49 kg(chudzinka ze mnie ale nie moge przytyc),w biuscie mam 85,w talii 59 a w biodrach tylko 86.Juz od dziecka marzylam zeby zostac i modelka i jakos 2 lata temu spelnilo sie moje marzenie.Jestem modelka i fotomodelka,jednakze chcialabym sie wybic i zrobic prawidziwa kariere,no i oczywiscie wiecej zarabiac,bo w Szczecienie niestety sa marne pieniadze.Jezeli chodzi o moje doswiadczenie to chodzilam w kilku pokazach,mialam kilka sesji zdjeciowych i w tym roku wygralam konkurs "Bogini Juwenaliow",co mnie bardzo cieszy;)Jezeli chodzi o moje atauty to sa nimi dluuugie nogi;> i bardzo geste wlosy;)o to link do mojego portfolia:http://www.maxmodels.pl/sandrusia89.html

Nazwa:	13988.jpg
Wywietle:	140
Rozmiar:	48.7 KB
ID:	8915   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC_2727.jpg
Wywietle:	159
Rozmiar:	53.0 KB
ID:	8916   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	DSC_2779.jpg
Wywietle:	109
Rozmiar:	75.1 KB
ID:	8917   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	WEEK& MODY 581.jpg
Wywietle:	112
Rozmiar:	156.3 KB
ID:	8918   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	33e4f08676.jpg
Wywietle:	109
Rozmiar:	59.2 KB
ID:	8919  

Nazwa:	obrazyjjjjjjjjjj.jpg
Wywietle:	101
Rozmiar:	273.0 KB
ID:	8920   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	s_3.JPG
Wywietle:	134
Rozmiar:	37.2 KB
ID:	8921   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	s_4.JPG
Wywietle:	115
Rozmiar:	45.3 KB
ID:	8922   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	IMG_2296.jpg
Wywietle:	112
Rozmiar:	67.8 KB
ID:	8923   Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	IMG_2325.JPG
Wywietle:	108
Rozmiar:	235.1 KB
ID:	8924  

Ostatnio edytowane przez sandrusia89 ; 2009.06.12 o 19:00 Powd: nie podalam linka do zdjec

Pierwsze kroki
    Doczy
    04.2009
    Kada dziewczyna marzy o tym, by by pikn, by ludzie podziwiali j z zachwytem i wstrzymanym oddechem. Ja chc inspirowa ludzi... To s marzenia wydaje si- nierealne, ale do marze trzeba dy. Powicam duo czasu na wysyanie swoich zdj do agencji...ale c z tego, gdy mieszkam w maej wsi i wszdzie mam daleko :( Moe za par lat podre nie bd dla mnie adnym problemem, ale teraz jest to gra nie do zdobycia. Samej jest trudno porusza si po wiecie modelek. Czuj si jak mae dziecko w ciemnym pokoju. Dlaczego tak tego pragn? Trudno to opisa, poniewa te skryte marzenie jest ukryte gboko w mej duszy... Chciaabym udowodni zarwno sobie jak i innym, e dziewczyna z maej miejscowoci te moe co osign, dziki uporowi i deniu do speniania swoich marze. To jest dla kogo malutki krok, za dla mnie jest to krok, ktry pozwoli mi rozkwitn. Pozna to co nieznane. Co jest tak nieosigalne. Ogldajc programy o modelkach, bd czytajc o ich yciu, wyobraam sobie jakby to byo gdybym to bya JA. Czasami zaamuj rce w przekonaniu, e nie mam szczcia, ale wierze w t szczliw gwiazd, ktra by moe kiedy si do mnie umiechnie i pozwoli mi si wzbi. Duo bym daa, aby to wszystko mogo si speni. Wiele osb mwi: Mariola kiedy kto Ci odkryje, koleanki ciesz si z kadej zaproponowanej mi sesji, z kadego dobrego sowa przesanego od zawodowych fotografw. Ale ten czas tak szybko biegnie. Kiedy obudz si zbyt stara, aby dalej prbowa. To jest ten czas i chc go wykorzysta. Nie chc by ycie umkno mi na zwykym przyziemnym yciu sprowadzonym jedynie do podstaw. Chc czego wicej. Nie chodzi tu o saw, o presti, ale o samospenienie! Chc czu, e yj tak jak chc! Pragn, by jako staruszka siedzca na bujanym fotelu i wspominajca wasne ycie, moga powiedzie z lekkim sercem, e osignam to czego chciaam i e yam peni ycia. Nigdy nic nie udao mi si wygra. Poza osigniciami w szkole i uznaniem ludzi. Jestem jak miliony innych ludzi. Szara, na tle tego wszystkiego. Chc zabysn! Poczu w sercu mie ciepo. Dosta szans od kogo... Osign co sama.

Mariola Wojtanowska
    Wiek 18 lat
    Wzrost 179 cm
    Waga 56kg

Biust 89
    Talia 63
    Biodra 90

Wosy rednie, brzowe

Obecny kolor brzowy

Odzie L
    Obuwie 37
    Biustonosz B75

Dowiadczenie: niewielkie

zdjcia w linku: http://www.maxmodels.pl/mariola0209.html

Podobne wtki

1. KONKURS: Chc by modelk!!! - pytania do organizatorw
    Przez Robert w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 2009.06.14, 21:37
  2. Chtnie wezm udzia w sesji..
    Przez iza92 w dziale Praca i wsppraca
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2008.12.15, 15:20
  3. Chc by modelk ale nos...
    Przez Ewka w dziale Czy si nadaj?
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 2008.07.16, 15:14
  4. Konkurs dla modelek Start 4 Fashion 2006 :)
    Przez Julia w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2006.01.12, 21:23

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •