Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Szamponetki.

  1. #1

    Szamponetki.

    Mam kilka pytań w związku z szamponetkami:
    1. Jak długo utrzymuje się kolor?
    2. Jaka mam pewność, że kolor będzie taki jak powinien?
    3. Jakie szamponetki polecacie?
    4. Czy po zrobieniu szmponetki o kolorze ciemnego brązu na ciemnych blond włosach, po zmyciu kolor będzie ciemniejszy?
    Chyba więcej pytań nie mam, ale chętnie poczytam o waszych poglądach na temat szamponetek :)

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez Moniśka
    Mam kilka pytań w związku z szamponetkami:
    1. Jak długo utrzymuje się kolor?
    2. Jaka mam pewność, że kolor będzie taki jak powinien?
    3. Jakie szamponetki polecacie?
    4. Czy po zrobieniu szmponetki o kolorze ciemnego brązu na ciemnych blond włosach, po zmyciu kolor będzie ciemniejszy?
    Chyba więcej pytań nie mam, ale chętnie poczytam o waszych poglądach na temat szamponetek :)
    ja na twoim miejscu nie ryzykował bym z szamponetkami ponieaż one szybko sie zmywaja i po kilku myciach kolor jest za przeproszeniem do <dupy> kolor z szamponetek zazwyczaj wychodzi ciemniejszy niż w rzeczywisości. a jeśli już kupisz to z firmy MARION POLECAM

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Nekara
    Dołączył
    10.2006
    Wiek
    31
    Posty
    132
    Odradzam szamponetki.
    Kumpela mnie namówiła,a ja się głupia zgodziłam i z mojego pięknego blondu zrobiłam sobie miedź.
    Była radocha kilka dni,ale kolor zaczał się zmywać.
    I dobrze.Problem w tym,ze teraz po2 tygodniach stanął w miejscu i ani w tą ani w tą...nie mogę za nic się dostać do mojego kochanego własnego koloru.
    Jeden wielki żal nie polecam

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar Zoe
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    32
    Posty
    25
    ja zastosowałam kiedys "szamponetke" "do 12 myć" i prawie sie nie zmyła! mam włosy brązowe ze złotym połyskiem i farbnełam na rudy który po jakims czasie tylko troche wypłowiał. a moja kumpela , ciemna blondynka zastosowała zwyklą szamponetke do 5 myć kolor czerwony i tez nie chciała jej zejsc...

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2008
    Posty
    1

    Szamonetki

    Cytat Zamieszczone przez Moniśka
    Mam kilka pytań w związku z szamponetkami:
    1. Jak długo utrzymuje się kolor?
    2. Jaka mam pewność, że kolor będzie taki jak powinien?
    3. Jakie szamponetki polecacie?
    4. Czy po zrobieniu szmponetki o kolorze ciemnego brązu na ciemnych blond włosach, po zmyciu kolor będzie ciemniejszy?
    Chyba więcej pytań nie mam, ale chętnie poczytam o waszych poglądach na temat szamponetek :)


    Hmm
    1.Kolorek w zależności ok tego jaką kupisz szamponetke.....ja polecam od 6 do 8 umyć
    2.Pewności Nigy nie mamy zalezy jaki masz kolorek....bo np.. jak masz ciemne i chcesz blond to nie ma szans aby wyszły idealne......U każdego kolor jest inny.....twoje włoski przyjmją kolor inaczej niz włosy twoich koleżanek...
    3.Szamponetki z Palette są super....
    4......hmmm niewiem :question:

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez Moniśka
    Mam kilka pytań w związku z szamponetkami:
    1. Jak długo utrzymuje się kolor?
    2. Jaka mam pewność, że kolor będzie taki jak powinien?
    3. Jakie szamponetki polecacie?
    4. Czy po zrobieniu szmponetki o kolorze ciemnego brązu na ciemnych blond włosach, po zmyciu kolor będzie ciemniejszy?
    Chyba więcej pytań nie mam, ale chętnie poczytam o waszych poglądach na temat szamponetek :)
    1. to naprawde roznie z czego wiem, niektore w ogole nie schodza a niektore schodza po jednym myciu... zalezy to od wielu czynnikow.. tj kolor Twoich wlosow, jakosc farby, kolor jaki chcesz uzyskac, to czy dobrze ja nalozysz, jak dlugo bedziesz trzymala ja na glowie przed splukaniem itp...
    2. ZADNA!! xDD
    3. nie wiem... nie stosuje i wyzekam sie ich xPP
    4. mysle, ze nie ale to zalezy od czynnikow wymienionych w '1'

    szamponetki strasznie niszcza wlosy, nawet bardziej od tych farb, ktore dziewczyny nieumiejetnie nakladaja sobie amatorsko na wlosy... wiec naprawde odrdzam Ci uzywanie szamponetek... zwlaszcza, ze nigdy nie masz pewnosci czy zejdzie z wlosow po tych 6 czy 8 myciach i mozesz zostac oszpecona na dlugi czas dopoki wlosy nei odrosna...

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Moniśka
    Mam kilka pytań w związku z szamponetkami:
    1. Jak długo utrzymuje się kolor?
    2. Jaka mam pewność, że kolor będzie taki jak powinien?
    3. Jakie szamponetki polecacie?
    4. Czy po zrobieniu szmponetki o kolorze ciemnego brązu na ciemnych blond włosach, po zmyciu kolor będzie ciemniejszy?
    Chyba więcej pytań nie mam, ale chętnie poczytam o waszych poglądach na temat szamponetek :)
    1.Hmm zależy czy kupisz szamponetkę, która zmywa się po 8, czy po 24 razach.
    2.No raczej nie masz pewności...
    3.polecam szamponetki z Marionu.
    4.Raczej kolor po zmyciu zostaje naturalny.. Przez okres kiedy zmywa się kolor, masz różne odcienie włosów...
    Pozdrawiam;)

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar Arturrooo
    Dołączył
    07.2008
    Wiek
    41
    Posty
    1
    Witam:mysteriou :mysteriou
    Z checia bym pomógl ale niestety nie posiadam wiedzy na temat "szamponetek"koloryzujacych do włosów-czegos takiego w salonach fryzjerskich sie nie stosuje!
    Wiem natomiast ze oklejaja one wlosy mimo że sa delikatnymi preparatami z regóły nie zawierajacymi amoniaku.

  9. #9
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    a ja wcale nie polecam. naturalne to piekne ;)

  10. #10
    na opakowaniu jest wszystko napisane..
    ale nie ma napisane, ze kolor powinien byc taki jaki powinien.
    moze wyjsc nawet rudy :P

    im dluzej potrzymasz na wlosach, tym wlosy beda ciemniejsze.
    ja uzywalam BRĄZY Palette, o ile dobrze pamietam. i wyszly takie, jakie chcialam.

    ale osobiscie polecam SZAMPONY. kolor sie utrzymuje nawet do 20 myc.
    :)

    najlepszy naturalny?
    kazdemu zawsze cos sie nudzi.
    naturalny masz przez cale zycie.. no moze nie przez cale, bo siwe kiedys beda :P

  11. #11
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    wiem, sama farbowalam, ale wrocilam do naturalnego ;)

  12. #12
    Ja tez. :)
    w sumie wole naturalnosc :P
    brak mocnego makijazu, podkladu, wyrazistych szminek.. :)

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Lokalizacja
    Kielce
    Wiek
    29
    Posty
    21
    Cytat Zamieszczone przez Okienko16 Zobacz posta
    3.Szamponetki z Palette są super....
    Taaa... jasne szczególne wtedy jak lubimy sobie patrzeć jak nasze włosy chodzą sobie na spacerki po każdym myciu a później gubią drogę do domu...
    Pozatym szaponetka Palette za żadne skarby nie zejdzie. W czerwcu użyłam tej szaponetki, włosy miały być lekko brązowe a wyszły wściekle czarne i do tej pory nie mogę się tego czegos pozbyć (z natury jestem janą blondynką więc troche dziwnie to na poczatku wyglądało)... Pozatym nawet jak kupisz szamponetkę innej firmy to musisz się liczyc z tym że są ogromne szanse na to, że raczej już nie wrócisz do naturalnego koloru włosów ponieważ szamponetka również wpływa na włos zmieniając jego zabarwienie. polecam nieco bardziej naturalne metody bo nie niszczą włosów i nie powodują łysienia. Henna np jest bardzo dobra i płukanki oraz oczywiście domowe sposoby ^^

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2011
    Wiek
    27
    Posty
    1
    Cytat Napisał Moniśka
    Mam kilka pytań w związku z szamponetkami:
    1. Jak długo utrzymuje się kolor?
    2. Jaka mam pewność, że kolor będzie taki jak powinien?
    3. Jakie szamponetki polecacie?
    4. Czy po zrobieniu szmponetki o kolorze ciemnego brązu na ciemnych blond włosach, po zmyciu kolor będzie ciemniejszy?
    Chyba więcej pytań nie mam, ale chętnie poczytam o waszych poglądach na temat szamponetek :)


    1. To zależy jaką kupisz sobie szamponetkę ja polecam z MaRioNU < musisz sobie wybrać od ilu spłukań ci się ma zmyć...

    2. Musisz na sobie tego doświadczyć , wtedy będzie najpewniej chociaż ja w tamtym roku farbowałam i wyszedł taki sam jak na testerze :)

    3. Jak już wcześniej pisałam polecam z Marionu :)

    4.Raczej nie ale może się tak zdarzyć moja koleżanka ma bląd włosy i zafarbowała włosy na brąz i ma takie same :)

    __________________________________________________ ________________________________________

    A ja się z nikim nie zgodzę że wam powychodziły złe kolory lub jakieś inne powikłania PO PROSTU NIE UMIECIE FARBOWAĆ

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •