Poka¿ wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128

    modne ciêcia na d³ugich w³osach

    pomó¿cie! Doradzcie co mozna zobiæ z d³ugimi prostymi w³osami, które s± troche proste troche falowane :P raczej nie grube- takie normalne! Muszê zmieniæ fryz na modniejszy bo zwariujê! Mam twarz trójk±tn± jesli komu¶ to pomo¿e. Zdjêcia mile widzine. DZIEKUJE

  2. #2
    Wie o co chodzi Awatar freezer003
    Do³±czy³
    07.2006
    Lokalizacja
    £ód¼
    Wiek
    46
    Posty
    30
    po udaniu sie do fryzjera i przeprowadzeniu krótkiej rozmowy napewno dojdziesz do wniosku ¿e niema siê co baæ zmian i napewno dobierzesz sobie modn± i pasuj±c± do ciebie fryzure

  3. #3
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    11.2006
    Lokalizacja
    Plymouth, Anglia
    Posty
    57

    Porada

    Radze tobie zwiazywac wlosy. Najlepiej w konski ogon -tak to wygladaja regularnie. Przy rozpuszczaniu trzeba je intensywnie szczotkowac zeby sie wyprostowaly.
    Ja mam ten sam problem. Pol roku temu scielam wlosy i teraz wygladam jak czupiradlo. Musze je nosic w konskim ogonie -inaczej leca na wszystkie strony swiata. problem w tym ze moje wlosy sa u nasady proste a na koncach sie zawijaja i moj kucyk jest postrzepiony. Nie podoba mi sie to ale musze przetrzymac. Zastanawiam sie jak mozna wyprostowac wlosy na koncowkach? Dziekuje pa!
    Cytat Zamieszczone przez Isabelle
    pomó¿cie! Doradzcie co mozna zobiæ z d³ugimi prostymi w³osami, które s± troche proste troche falowane :P raczej nie grube- takie normalne! Muszê zmieniæ fryz na modniejszy bo zwariujê! Mam twarz trójk±tn± jesli komu¶ to pomo¿e. Zdjêcia mile widzine. DZIEKUJE

  4. #4
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    11.2006
    Lokalizacja
    Plymouth, Anglia
    Posty
    57

    Ps

    PS jesli bardziej niz ja lubisz eksperymenty - ja poki co wlosy zapuszczam - mozesz tez sie udac do fryzjera- na pewno Ci dobrze doradzi jak bedziesz dobrze wygladala. Pozdrawiam pa:happy:

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Do³±czy³
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    Te s± fajne, ale trochê...smia³e ;D
    Za³±czone miniatury Za³±czone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	fryzura.jpg
Wy¶wietleñ:	682
Rozmiar:	23.1 KB
ID:	2782   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	fryzura1.jpg
Wy¶wietleñ:	1021
Rozmiar:	2.6 KB
ID:	2783   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	fryzura2.jpg
Wy¶wietleñ:	1419
Rozmiar:	16.6 KB
ID:	2784   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	fryzura3.jpg
Wy¶wietleñ:	1219
Rozmiar:	10.0 KB
ID:	2785  

  6. #6
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez BlackBlondi
    Te s± fajne, ale trochê...smia³e ;D
    no co TY ;p moze pierwsza i 3 ewentualnie a pozostale ok ;) 4 to chyba baaardzo popularna :) 2 mi sie podoba..:)

  7. #7
    Nie jestem specjalistk± ale je¶li chcesz skróciæ w³osy to polecam t±:

    Mo¿e troche za bardzo smia³a

  8. #8
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    04.2008
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    72
    zastanow sie 10 X zanim zetniesz zebys nie zalowala...tak jak na przyk³ad kiedys ja :)

  9. #9
    www.gudejko.pl Awatar MonikaG89
    Do³±czy³
    05.2008
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    192
    Lepiej nie ¶cinaj w³osów pamiêtaj- nie koniecznie "fachowe" obciêcie frzjerki mo¿e byæ takie jak sobie wymarzy³a¶!

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •