Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 221 do 237 z 237
  1. #221
    Aniu, ty głupia idiotko!!!!!!!!!
    Nie podważaj decyzji jury, bo to są bardzo poważni i rozważni ludzie- jak widzę- zbyt poważni, jak na Ciebie....
    Konkurs Foto Models Poland jest uczciwy i jeśli pewne dziewczyny miały dostać jakąś biżuterię, to z pewnością ją dostały- wiem, bo rozmawiałam z jedną z laureatek, która powiedziała, że biżuterię już otrzymała!!
    A Ty, kretynko, nie wtykaj nosa w nieswoje sprawy, tylko zajmij się sobą!! Spójrz na siebie, niedopale!:ouch:

  2. #222
    Poza tym- szczerze gratuluję Patrycji, która wystąpiła w reklamie biżuterii. Jestem zachwycona!:)
    Gratulacje również Justynie (naprawdę świetne zdjęcie) i Kindze:)
    Bardzo podobają mi się te reklamy, zazdroszczę Wam, szczęściary....!!!!!!!!!

  3. #223
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    19
    brawo widze ze dorzucono nastepny adresik który ma wychwalic konkurs Gratulacje bardzo mnie to cieszy i bawi niezmiernie Widze ze szefostwo konkursu juz sie dowiedziało o niesfornej dziewczynie co to pisze prawde
    i wzmacnia szeregi Proszę tylko odniesc sie do konkretnych faktow ktore napisałam i nic więcej.Rozmawiałam z jedna z osób ktore głosowały jako jurorzy na finale oraz z osoba która miała oficjalna listę nagrodzonych jeszcze przed finałem. A ty piszesz ze jurorzy głosowali Margarita-super-manipulacja wynikami-tu poza prezesem i zaprzyjaznionymi spasorami ktorzy daja pieniadze na ten konkurs nikt inny nie decyduje o tytułach. A prezes przyznaje w zaleznosci od zasług...I ja cały czas pisze tylko o tym jaki jest ten konkurs i przestrzegam nastepne naiwne Nic nie pisze ze ja chciałam cos dostac czy czegos nie dostałam-obudz sie.

  4. #224
    Droga Moniko Młocek!!!
    Przestań wypisywać te wierutne bzdury!!
    Byłaś w Marriocie- było o.k. Byłaś na 1 zgrupowaniu, na drugim- było o.k. Przed finałem- o.k. A po ogłoszeniu wyników- wielkie rozgoryczenie i wypisywanie informacji wyssanych z palca! Zero wdzięczności! Przecież, abyś mogła sobie w słońcu wygrzewać tyłek pod palmami- ktoś musiał na to wyłożyć sporą kasę!! Ktoś w Ciebie uwierzył, dał Ci szansę, a Ty teraz tego Kogoś tak obsmarowujesz.... Jesteś BESZCZELNA:mad: :mad:
    A jeśli wcześniej coś "podejrzewałaś"- DLACZEGO NIE ZREZYGNOWAŁAŚ?????
    Co, sądziłaś, że może dostaniesz szarfę? Oczywiście, szansę miałaś, jak każda. Ale widocznie ktoś w porę zorientował się, że nie jesteś jej warta- popieram!
    Naprawdę- powinnaś się cieszyć, że miałaś szansę (być może JEDYNĄ w życiu) wyjazdu do egzotycznego kraju, bycia choć przez chwilę osobą medialną.... Wiesz- nie powinnaś się znalezć w finale, bo zabrałaś tym samym miejsce dla dziewczyny z pewnością o wiele bardziej wartościowej, niż Ty!!
    I naprawdę- sprawy decyzji jury i nagród dziewcząt powinny zostać ICH sprawami, a na pewno nie sprawami TWOIMI, Ty wścibska jędzo!
    Ach... i jeszcze 1:
    nie jestem tu po to, aby cokolwiek lub kogokolwiek bronić, czy tym bardziej wychwalać!
    Chcę Ci jedynie uświadomić, że Twój tok myślenia jest nie do końca zdrowy i sprawny.... I naprawdę- odczep się od jury, organizatorów, nagród i sponsorów!!:dead:
    ZAJMIJ SIĘ WRESZCIE SOBĄ, ŚWINIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

  5. #225
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315
    Mam pytanie - czy ktoś zamknie ten magiel?

    Przed konkursem jedna z uczestniczek z lat ubiegłych na jednym, zblatowanym z organizatorami forum wymieniała mozliwe wersje dyskusji po ogłoszeniu wyników. Tekst natychmiast skasowano, ale pytania jakby znajome. Poziom dyskusji również. Żenada
    G.
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

  6. #226
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    19
    o jak miło Prawda w oczy kole Nie zrobie wam tej przyjemnosci i nie bede zachwalac pobytu pod palmami bardzo mi przykro I kolejny raz prosze ustosunkowac sie do faktow a pisac bzdury i wychwalac to co wszyscy wiedza jak na prawde wyglada. No cóż ale o swój wizerunek firma musi dbac-wiele rzeczy robi na pokaz a za plecami swoje interesy Egzotyczny kraj-juz na ten temat pisalam tak mi sie wlasnie wydawalo ze bylas lekko posikana na lotnisku-no tak na niektorych wplywa egzotyka tzn jak wyjada za granice swojego miasta Ale nie bede sie przegadywac z toba bo to nie pisze nikt inny jak tylko ekipa organizatora wiec daruj sobie

  7. #227
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Nikt już na Twoje bzdury nie odpowiada bo dziewczynom znudziło się enty raz prostować kłamstwa, przestan pomawiac ludzi ...nie widzisz że sama sobie szkodzisz ? Powiedzialam Ci skończ to !! a nie bawisz sie w pyskówki nawet nie potrafisz wyjsc z twarzą z sytuacji. PRZESTAŃ! Jak wyjazdy za granice dla Ciebie to nic to wyjedz daleko i daj ludziom spokoj bo w Twoje bajki i tak nikt tu nie uwierzy.
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  8. #228
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Aniu radziłabym przesłuchać piosenke -:) Płomień 81 "Knebel w pysk" :guns: tyle co mam ci do powiedzenia na ten temat:ouch: :guns: :bomb:

  9. #229
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    hehe dobre .. i co dziewczyny widziałyście reklamy na polsacie- super wyszły Gratulację dla Patrycji !! Super reklama bizuterii! Ja jestem za zamknięciem już tej "ambitnej dyskusji" panie ADMIN.
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  10. #230
    Śmiesznie tu jest ! Przeżywacie jak ' mrówka okres ' to , że nic nie dostałyście na tym konkursie / mam na mysli szarfę no i co z tym idzie nagrody / !

    Mi osobiście podoba sie teledysk , w którym dziewczyny wystąpiły , a najbardziej to Aniusia - gratulacje kochana ;* ślicznie wyszłaś !!

    Pozdrawiam normalne dziewczyny z zgrupowania na półfinale / fajnie by było się jeszcze raz spotkać i porozmawiać / ! Buziaki

  11. #231
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    19
    tak ja rowniez i proponuje ci przeniesc sie na to forum na ktorym sa tylko te teksty ktore ty napisałas -OCH i ACH byłam pod palmami- Ale ty nie pojdziesz bo przeciez prawa reka prezesa musi pisac tu te klamstwa i bzdury a wtedy moze w przyszłym roku-tez pojedziesz-na pewno b Cie chwali-znam go dobrze te jego teksty na pokaz-mysli ze wszyscy sa tak głupi
    I tak jak powiedziałam wczesniej-najpierw odpowiedz na konkretne argumenty i sytuacje jakie były na konkursie a potem bujaj w obłokach. I spadaj z tad bo organizator konkursu ma swoja strone tam te teksty beda rewelacyjne

  12. #232
    Wie o co chodzi Awatar Madziulak
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Zielonka
    Wiek
    35
    Posty
    88
    Cytat Zamieszczone przez Edyta W.
    Mi osobiście podoba sie teledysk , w którym dziewczyny wystąpiły , a najbardziej to Aniusia - gratulacje kochana ;* ślicznie wyszłaś !!

    A jaki tytuł i zespuł? Chciałabym zobaczyć.

  13. #233
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    37
    Posty
    26
    znam go dobrze te jego teksty na pokaz-mysli ze wszyscy sa tak głupi
    Aniu a kiedy mialas okazje tak dobrze poznac pana prezesa?? Hmm.. Moze jestes jego dziewczyna?? A moze raczej byla dziewczyna i z tego powodu ta zlosc i rozgoryczenie..

    Wiesz.. jedno mnie jeszcze zastanawia.. Jak to mozliwe ze po polfinale wszytskie komentarze jakie byly na temat konkursu byly pozytywne, dziewczyny byly zadowolone i bylo wszystko jak nalezy.. A teraz nagle po finale co niektore sie "obudzily" ze jednak im sie nie podobalo.. ze wycieczka do Tunezji to dla nich malo.. itd.. Dziwne prawda..
    No coz.. Widocznie to zalezy osoby jak do tego podejdzie jedne potrafia przyjac porazke z godnoscia przemilczec ja i cieszyc sie z tego co osiagnely, ze zaszly tak daleko w konkursie a inne oczerniac wszytskich na okolo...

  14. #234
    Cytat Zamieszczone przez Madziulak
    A jaki tytuł i zespuł? Chciałabym zobaczyć.

    Tu znajduje się teledysk

    http://pl.youtube.com/watch?v=BMHans...eature=related

  15. #235
    Wie o co chodzi Awatar Madziulak
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Zielonka
    Wiek
    35
    Posty
    88
    Super, podoba mi się :)

  16. #236
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    33
    Posty
    1
    A ja jadę na ten konkurs teraz do warszawy i nie wiem teraz czy sie cieszycczy nie?

  17. #237
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    39
    Posty
    3

    fashion show

    Witam wszystkich:)

    Mam do Was prosbe , jestem od niedawna w Polsce dokladnie w Warszawie , wiecie moze kiedy odbywaja sie bierzace pokazy mody i gdzie ?

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •