Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 237
  1. #21
    d_29
    Guest

    Ale czy to prawda?

    Cytat Zamieszczone przez Lollitka
    Ja bralam udzial w foto models poland 2006 tzn przeszlam do polfinalu i czekam na wyniki czy sie dostalam do finalu, ktory w tym roku jest w EGIPCIE!!! w jadnym z najdrozszych hoteli na swiecie w Sharm el sheight! w zeszlym roku dziewczyny byly w hotelu Hilton( tez w Egipcie), widzialam film i zdjecia! dziewczyny plywaly z delfinami, jezdzily na wielbladach i kładach po pustyni, nurkowaly na rafie koralowej, plynely rejsem po morzu czerwonym! widzialm film na ktorym plakaly ze nie chca wracac do polski bo tam im jest cudownie!!( a komu by nie bylo???!?!)
    Laski mialy zagwarantowane all inclusive( czyli jedza i robia co chca w calym hotelu za friko!)poza trym jezdzily na egipski bazar kupowac ciuchy!!( poprostu jak na wakacjach!!)codziennie jesli chaialy mogly isc na basen, dyskoteke, plaze nad morzem(oczywiscie jezeli nie mialy w tym czasie nagran np dla Polsatu,ktory emitowal caly wyjazd w zeszlym roku-moglyscie same obejzec!)
    Dziewczyna ktora zostal;a Miss Foto models Poland 2005 dostala 50 000 zl i wiele ofert pracy jako fotomodelka, poza tym bylo 10 tytułów komplementarnych np miss Seata (laska dostala nowiutkiego seata), miss Harleya Davidsona(dostala motorek), miss Cosmopolitana( sesje dla tej gazety!!!!)miss hotelu Hilton( darmowy pobyt na wakacjach dla 2 osob na 2 tyg.)i tak dalej...
    Dziewczyny ktore nie dostaly zadnych tytulow rowniez dostaly oferty pracy, poniewaz na gale jest zaproszonych 1500 osob z calego swiata, Mozesz dostac kontrakt w japonii, usa, angli, wlk. Brytanii, niemczech, na krecie, karaibachitd dla roznych wydawnictw, bior podrozy, do kalendarzy itd.
    Pozatym nie zrywasz kontaktu z Maxima models ktory tez organizuje sesje i castingi ma Twoj numer i dzwoini aby Cie zaprosic!!!!
    Ech ale sie rozpisalam:) ale juz nie moglam patrzec na te bzdury ktore tu wypisujecie!! pytajcie a ja wam wszystko opowiem! jak bylo na zgrupowaniu polfinalowym(super wakacje!!)jak na cwiercfinale jak w zzeszlym roku i dwa lata temu, o panu prezesie andrzeju Cichockim tez moge wam opowiedziec!!! pytajcie jesli chcecie!!!

    Brzmi jak z bajki...:)

  2. #22
    Pierwsze kroki Awatar Lollitka
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    35
    Posty
    25
    Wiesz wydaje mi sie ze prawda rozmawialam ze spora iloscia dziewczyn bykych finalistek i raczej wyrazaja sie pochlebnie...

  3. #23
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    39
    Posty
    17
    To porazajace ze dziewczyny ktore nigdy nie braly udzialu w tym konkursie maja tyle do powiedzenia.W tym roku wzielam udział w owym konkursie i jestem bardzo zadowolona .Polfinaly odbyly sie w Mariocie, a nie jak MIS POLONIA w SZKOLE, bylo bardzo sympatycznie zakfalifikowalam sie do pol finaly .Zgrupowanie odbyl sie w przepieknym palacu pod warszawa gdzie udzylysmy sie choreografi mialysmy robione zdjecja a takze byly wystepy przed kamera .byla telewizja .Co mam powiedziec, bylo super ,fajne warunki ,mila atmosfera .Teraz czekam na wyniki ale niezaleznie od tego czy sie dostane do finalu czy nie i tak jestem zadowolona a final jest w Egipcie .Jesli cos was interesuje wystarczy zapytac.

  4. #24
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    39
    Posty
    17
    Dostałam sie do konkursu dzieki kolezance to ona mnie zachecala do wziecia w nim udzialu,a wiedziala o nim bo w zeszlym roku brala w nim udzial i chociarz nie wygrala wspomina to bardzo dobrze

  5. #25
    Pierwsze kroki Awatar anaconda
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Śląsk
    Posty
    6

    100% Satysfakcji

    Cześć Dziewczyny;)
    Chciałam się podzielić swoją opinią na temat konkursu Foto-Models i całej współpracy bo widze że niektóre z Was są niezdecydowane i obawiają się.Ja to bardzo dobrze rozumiem.Dwa lata temu przez przypadek poszłam na casting regionalny.Byłam wystraszona,nieufna i bardzo zakompleksiona.Do dziś nie wierze w cud że dostałam się do Marriotu,potem do finału.Jury jednak zauwazyło mnie i dostałam mase propozycji.Nie wygrałam wtedy nic ale do dnia dzisiejszego współpracuje z Agencją Maxima-Models i zarabiam świetne pieniądze.Gdyby nie ten przypadek to nie wiem co bym dziś robiła i za co żyła.W tym roku postanowiłam wziąść jeszcze raz udział w Konkursie.Zgrupowanie było w takim zameczku,ćwiczyłyśmy układy taneczne,a co najważniejsze to byłam zszokowana tak miłą atmosferą wśród dziewczyn.Teraz czekamy na wyniki i żyje nadzieją że może pojade na tydzień do słonecznego Egiptu w czasie polskiej zimy...
    Mogłabym Wam jeszcze wiele powiedzieć na temat Konkursu i współpracy ale czekam na konkretne pytania.Więc dziewczyny do dzieła i nie patrzcie na opinie przegranych które nie mogą się z tym pogodzić.Róbcie coś ze swoim życiem bo teraz właśnie jest Wasz czas...
    Pozdrawiam serdecznie.
    Ostatnio edytowane przez anaconda ; 2006.09.19 o 23:54 Powód: formatowanie czcionki

  6. #26
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    38
    Posty
    1

    Foto Models Poland

    Ja rowniez byłam na castingu w ubiegłym roku dostałam sie do finału i przezyłam niezapomniana przygodę,gdyż po raz pierwszy byłam w tak cudownym miejscu,do konkursu warto się zgłosić dla samego przezycia i zobaczenia tych pięknych miejsc,które zwiedziłyśmy,wszystko było all inclusive,nurkowałyśmy,jeżdziłyśmy na kładach i na wielbładach,pogoda była gwarantowana pomimo iż był grudzień. A co było najwspanialszym przezyciem to to.że do chwili w której wyczytano moje nazwisko na scenie nie wiedziałam,że zajmę jakiś tytuł,wygrałam wycieczkę na tydzień dla dwóch osób do Hurghady,oczywiście poleciałam.po raz drugi spędziłam tam piękne chwile!!! I to nieprawda,że zawsze wszystko jest ustawione,bo sama się przekonałam,że nigdy nie wiadomo co kogo spotka w życiu! I uważam,że to co się zobaczy nikt nigdy nikomu nie obierze :) Pozdrawiam! :happy:

  7. #27
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez Lollitka
    do finalu, ktory w tym roku jest w EGIPCIE!!! w jadnym z najdrozszych hoteli na swiecie w Sharm el sheight!
    czy to nie w tym kurorcie byl atak terrorystyczny? ja bym sie bala :P
    no to sie zestarzalam...

  8. #28
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    39
    Posty
    17
    eNka dobrze powiedzialas byl,drugi raz juz nie bedzie

  9. #29
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Afrodyta ja bym nie byla szczerze mowiac taka pewna, bo tam co chwile sa ataki na turystow, a co dopiero jak bedzie tyle dziewczyn i wielka impreza, na ktora przyjdzie mnostwo osob. wymarzony cel. poza tym tam nie dziala Al-Quaida, ale ich lokalni arabscy terrorysci.
    fakt faktem, ja zdazylam zobaczyc to i owo ;) ale jak bylam, jeszcze przed tyloma atakami, a dopiero ich poczatkiem juz konwojowali turystow... a co dopiero teraz. nie rozumiem troche ich postepowania, bo turysci nakrecaja gospodarke panstwa, a ci jeszcze ich wyplaszaja,no ale coz co kraj to obyczaj.
    no to sie zestarzalam...

  10. #30
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    39
    Posty
    17
    eNka nie mozna wten sposub myslec ataki zdarzaja sie wszedzie ,nawet we własnym domu nikt nie jest bezpieczny a taka okazja wyjazdu moze sie nie powtorzyc zwlaszcza ze nie kazde3go stac na taki wyjazd .pozdrawiam

  11. #31
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    36
    Posty
    11

    maxima models

    Hej dziewczyny!

    Ja nie wiem dlaczego tyle dziewczyn rozpowiada na forach takie głupoty.. brałam udział w konkursie w Egipcie, we wspaniałym hotelu, to niesamowite że mogłam tam być!

    Nie wygrałam ale nie żałuję bo było warto! Za rok też spróbuję, może uda mi się przejść do finału, który odbędzie się w Tunezji!

    A kto rozpowiada plotki, że konkursy są ustawiane.. wątpie.. jeżeli któraś z was nie wygrała i teraz jest przez to wredna to jej sprawa ale nie ma potrzeby zarzucania takich przekrętów.

    Maxima Models zmieniła teraz stronę na bardziej profesjonalną i łatwo odnaleźć ważne informacje.

    Ja polecam, na stronie można wysyłać zgłoszenia przez formularz, jeżeli czujecie się na siłach zmierzyć się z innymi dziewczynami to polecam! Ja wysyłam!

  12. #32
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    :D
    mam dziwne wrażenie,że te optymistyczne sądy pisze jedna osoba:D
    Podobna ilość wpisów,prawie identyczne zwroty i styl wypowiedzi...:D
    Właściciel?Osoba zarabiająca na tym cyrku?
    Jak można robić dziewczynom wodę z mózgu????
    Jaki konkurs,gdzie ta profesjonalna strona.Zdjecia wyglądaja jak nieobrobione pstrykacze rodem z CKM-u (to juz komplement).
    Nie wytrzymalam ale na takie głupoty nie można siedziec spokojnie.

  13. #33
    chaos... Awatar newImage
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    50
    Posty
    185
    ...ja już pisałem na innym forum co o tej imprezie sądzę:
    "Realizacja tej imprezy i cała otoczka była na poziomie Polsatu czyli... tandetna straszna.
    Początkowo myślałem, że to kolejne wybory "miss hotelu X" jak usłyszałem, że to wybory "miss foto" o mało nie wypadłem z fotela.
    Ogólnie - Żenada."

    Czytając niektóre wypowiedzi tutaj widzę, że 5* hotel All Inclusive w Egipcie czy Tunezji to szczyt marzeń, jeśli tak to ja przepraszam.
    Skoro ma być z rozmachem to proponuję następną edycję w 5* hotelu na wyspach Bali lub w innym egzotycznym miejscu - ale nie Egipt - to taniocha i tandeta jakich mało.
    :confused:
    ...practically not attainable

  14. #34
    Pierwsze kroki Awatar Lollitka
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    35
    Posty
    25

    :d

    Ja w tym roku tez probuje:)bo w zeszlym roku nie moglam pojechac na final, chciaz sie dostalam z przyczyn osobistych, i bardzo tego zalowalam...
    myslcie sobie co chcecie pewbie zadna z was nigdy by sie do takiego konkursu nie zakwalifikowala i dlatego puszczacie jakies durne teksty na temat tej agencji i tego konkursu...
    Naprawde wiele tracicie.

  15. #35
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    ale wiesz czego nie tracą te dziewczyny,które sie nie zgłaszają----GODNOŚCI!

  16. #36
    Pierwsze kroki Awatar anaconda
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Śląsk
    Posty
    6
    1.NewImage-widać że myślisz najwyżej o czubku własnego nosa.Może w takim razie Panie bogaczu fundnie Pan wycieczke dla 100 osób na Bali.W Polsce wiekszość dziewczyn pracuje 14 godzin w Mc Donaldzie nie marząc nawet o wyjeździe w polskie góry za darmo.Twoje słowo-"żenada"odnosi się tylko i wyłącznie do Ciebie.

    2.EwaCh-Widocznie musiałaś ją stracić wielokrotnie skoro masz takie przykre doświadczenia...Pani wyraźnie wykazuje chęć konkurencji.Jak może obiektywnie wypowiadac się osoba która też ma agencje.Zwał jak zwał-popatrzcie sami-www.puremodels.pl.To dopiero strona a te zdjęcia nawet z ckm-em nie da się porównac,co najwyżej z kroniką akt policyjnych-ktokolwiek widział:)) TRAGEDIA.
    Bez komentarza........

  17. #37
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    36
    Posty
    11

    maxima models

    1. EwaCh - jasne, kolejna teoria spiskowa dziejów. W szary układ też wierzysz?

    Pierwszy raz wypowiadam się na forum i tylko jako biedroneczka. a jeżeli masz z tym jakiś problem to proponuję leczenie.

    Czekam na Wasze agencje modelek - może jestescie tak wspaniali że potraficie zdobyć sponsorów na 100 tys. złotych nagrody, kase na przeloty, wyżywienie, hotel i zabawę dla tylu dziewczyn i obslugi. Jakoś ta agencja sobie radzi i przez ludzi w biznesie oceniana jest jako II konkurs po miss polski.

    Pozdrawiam.

  18. #38
    chaos... Awatar newImage
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    50
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez anaconda
    1.NewImage-widać że myślisz najwyżej o czubku własnego nosa.Może w takim razie Panie bogaczu fundnie Pan wycieczke dla 100 osób na Bali.W Polsce wiekszość dziewczyn pracuje 14 godzin w Mc Donaldzie nie marząc nawet o wyjeździe w polskie góry za darmo.Twoje słowo-"żenada"odnosi się tylko i wyłącznie do Ciebie.

    2.EwaCh-Widocznie musiałaś ją stracić wielokrotnie skoro masz takie przykre doświadczenia...Pani wyraźnie wykazuje chęć konkurencji.Jak może obiektywnie wypowiadac się osoba która też ma agencje.Zwał jak zwał-popatrzcie sami-www.puremodels.pl.To dopiero strona a te zdjęcia nawet z ckm-em nie da się porównac,co najwyżej z kroniką akt policyjnych-ktokolwiek widział:)) TRAGEDIA.
    Bez komentarza........
    Dziecko, skoro oceniasz mnie w/w sposób ujawnij się z imienia i nazwiska jeśli stać Cię na takowy gest i o ile wystarczy Ci cywilnej odwagi.
    Wtedy mogę z Tobą podyskutować w tym temacie.
    ...practically not attainable

  19. #39
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Bardzo prosze by ktoś kto pracuje w tym bagnie nawet nie nazywal swojego bagna agencją modelek-bo blizej do innego typu agencji...:D

  20. #40
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez anaconda
    W Polsce wiekszość dziewczyn pracuje 14 godzin w Mc Donaldzie
    ---------> Sąd Pracy, Państwowa Inspekcja Pracy i bezlitośnie skarżyc kierownictwo takich firm. Nagrywac, notowac, spisywac by miec jak najwięcej dowodów.
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •