Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    No właśnie.. O tym mówię, nie trzeba go kochać, ale nie wypowiadajmy się wtedy, kiedy nasza jedyna wiedza ogranicza się do jego zdjęcia z dzieckiem na balkonie.. Chcecie wiedzieć jaki miał stosunek do ludzi, do świata?-
    Wywiad Michaela z Oprah
    Moim zdaniem komentarz jest zbędny.

  2. #22
    Doczytałam w necie ze przy tej chorobie możliwa jest repigmentacja i depigmentacja to dlaczego w takim razie nie skłonił się w kierunku tej pierwszej??? (to tak w celu podtrzymania dyskusji)

    a tak zupełnie serio to w historie muzyki się wpisał, i od artystów takich jak on ludzie oczekiwali by aby byli oni idealni,... ale ideałow nie ma i MJ do nich takze nie nalezy. Moze rzeczywiscie był chory ( nie wiedziałam o jego chorobie - bo fanka nie jestem) nie wnikam i nie potępiam go ,ale wychwalać w niebiosa tez nie zamierzam...

  3. #23
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    33
    Posty
    204
    też o to mi chodzi, nie oceniam go, bo to i tak nie ma sensu... Zresztą nie mam do tego prawa. Ale swoje zdanie mam
    I'll spread my wings and I'll learn how to fly...

  4. #24
    Listen to your heart Awatar kabi_charmed
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczebrzeszyn
    Wiek
    32
    Posty
    777
    najbardziej mnie to wkurzalo i wkurza ze za jego zycia w gazety plotkowaly o nim i wbijaly mu noz w serce... a teraz szukaja przyczyny, a niektore nawet zdjecie ciala Jacksona wsadzaja sobie na pierwsza strone ... to chore...
    My heart will go on and on...

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez czarna19900 Zobacz posta
    i nie nazwałabym wzorem człowieka który wstydzi sie koloru własnej skóry... troche to dziwne....
    ON SIĘ NIE WYBIELAŁ!!!
    jak tak bardzo chcesz oceniac to zapraszam na Wikipedia, wolna encyklopedia ipoczytaj sobie o jego chorobie.
    żal dupe ściska jak widze coś takiego
    Niewymowna wreszcie zacząła paplać.

  6. #26
    A mi w którymś momencie przyszło do głowy coś, co w jednej chwili aż mnie zirytowało... Jeszcze nie tak dawno, może rok temu gazety pisały -"Michael J. -podupadająca gwiazda?" "Czy to już koniec kariery MJ" Wytykały mu ciągle błędy długi itp, a w ciągu ostatnich kilku dni na okładkach tych samych gazet widnieją nagłówki brzmiące głównie tak: "KRÓL NIE ŻYJE", "OGROMNY TALENT NIGDY JUZ NIE ZASPIEWA" .


    :neutral::confused:
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  7. #27
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez NataluSska Zobacz posta
    A mi w którymś momencie przyszło do głowy coś, co w jednej chwili aż mnie zirytowało... Jeszcze nie tak dawno, może rok temu gazety pisały -"Michael J. -podupadająca gwiazda?" "Czy to już koniec kariery MJ" Wytykały mu ciągle błędy długi itp, a w ciągu ostatnich kilku dni na okładkach tych samych gazet widnieją nagłówki brzmiące głównie tak: "KRÓL NIE ŻYJE", "OGROMNY TALENT NIGDY JUZ NIE ZASPIEWA" .


    :neutral::confused:
    To, że może w jakimś sensie zaprzestał koncertować i jak to nazwał jakiś brukowiec "podupadał" nie oznacza, że nie był on Królem i wielkim talentem.
    Wiadomo, miał sprawy w sądzie, choroba go strasznie wyniszczyła, i teraz miał powrócić... no ale niestety do tego nie doszło.
    A to, że jeszcze parę miesięcy wszyscy mu truli życie... cóż... czasami docenia się coś, dopiero wtedy gdy się to straci :)
    :hahaha:

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez Camilla1237 Zobacz posta
    To, że może w jakimś sensie zaprzestał koncertować i jak to nazwał jakiś brukowiec "podupadał" nie oznacza, że nie był on Królem i wielkim talentem.
    Wiadomo, miał sprawy w sądzie, choroba go strasznie wyniszczyła, i teraz miał powrócić... no ale niestety do tego nie doszło.
    A to, że jeszcze parę miesięcy wszyscy mu truli życie... cóż... czasami docenia się coś, dopiero wtedy gdy się to straci :)
    No ja se zgadzam z Tobą w 100%.
    Niewymowna wreszcie zacząła paplać.

  9. #29
    Ahh oczywiście, że tak Cam, chodziło mi o to, że przekreślili jego szanse na powrót, a artykuły były napisane w taki sposób jakby nikt już nie słuchał twórczości MJ, a przecież obie dobrze wiemy, że tak nie było :)
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  10. #30
    Wiecie co.. Gazety gazetami, są szmatławcami i takimi pozostaną, niestety popyt daje im prawo bytu. Ale Michael był tak mangetyczną i niezwykłą osobowością, że i tak obroni się sam, przyciągał tłumy, i wielu go jeszcze doceni- niestety niektórzy dopiero po śmierci, ale lepiej teraz niż wcale. Emanował ciepłem i skromnością, scena była dla niego zastrzykiem energii, razem z publiką tworzył istną symbiozę, a jednocześnie poza nią był delikatnym i nieśmiałym człowiekiem. Jeszcze raz powtórzę, w całym tym wariackim życiu, pozostał dla mnie normalny. Pozwolę sobie zacytować bardzo piękny fragment, mówiący o tym o czym wspomniała Czarna, o oczekiwaniu ideału, z przepięknego Will You Be There:
    But they told me
    A man should be faithful
    And walk when not able
    And fight to the end
    But I'm only human

    Everyone's taking control of me
    Seems that the world's
    Got a role for me
    I'm so confused
    Will you show to me
    You'll be there for me
    And care enough to bear me

    Jeśli kiedyś nagram płytę, którą sprzedam w nakładzie ponad 100mln egzemplarzy i nie oszaleję choć trochę przy wszystkim, co towarzyszy takiej sławie i presji [choć jego sława jest już raczej nie do pobicia ;)], to wrócę na ten wątek i wydam ponowny osąd ;)
    Patrzę na niego na scenie i czuję nieogarniony respekt, szacunek i podziw.
    YouTube - Michael Jackson Beat it-Rehearsal
    YouTube - Michael Jackson - Dirty Diana
    YouTube - Michael Jackson - Earth Song live
    YouTube - Michael Jackson - Earth Song live in Auckland 1996

 

 

Podobne wątki

  1. Niech żyje bal.....
    Przez Ewelina w dziale Wizaż, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2005.10.31, 21:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •