Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 30
  1. #1
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854

    Michael Jackson nie żyje :(

    Król popu nie żyje, RIP :(
    Bardzo groźny admin...

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar idka07
    Dołączył
    12.2008
    Lokalizacja
    Ruda Śląska
    Posty
    260
    [*]

    / znaaaaaki .
    Ostatnio edytowane przez idka07 ; 2009.06.26 o 09:54 Powód: bląd

  3. #3
    Pierwsze kroki Awatar poziomkahehe
    Dołączył
    05.2009
    Lokalizacja
    radzic stary
    Wiek
    29
    Posty
    17
    to wielka starata dla muzyki, bo był jej niekwestionowanym królem. hmm.. w lipcu miał rozpocząć trase i wyjechać do londynu. miał nastąpić jego wielki powrót. Ale cóż, skończył jak większość wspaniałych artystów. :(

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar idka07
    Dołączył
    12.2008
    Lokalizacja
    Ruda Śląska
    Posty
    260
    nie wiem po co mu było tyle operacji . dzieki nim zniszczył i skrócił sobie życie . :(

    na zdjeciu [ dla tych niewiedzacych :D ] ; Michael dawniej i teraz .
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pu_i_wp_pl.jpg
Wyświetleń:	216
Rozmiar:	23.3 KB
ID:	9113   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EN_00047991_097_460x370.jpg
Wyświetleń:	1014
Rozmiar:	18.6 KB
ID:	9114  

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    był muzycznym geniuszem...:)
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    [*]
    aż się po prostu poryczałam ^^
    :hahaha:

  7. #7
    Moderator Awatar Vito
    Dołączył
    08.2008
    Lokalizacja
    Cork, Ireland
    Posty
    980
    Cytat Zamieszczone przez Camilla1237 Zobacz posta
    [*]
    aż się po prostu poryczałam ^^
    Plakac - nie plakalem.
    Ale fakt: skonczyla sie pewna era muzyki...

    R.I.P.
    Nie ma brzydkich kobiet - sa tylko niewlasciwie oswietlone.
    Moja strona www - Blog

  8. #8
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    WIELKI człowiek, drugiego takiego już nie będzie...;([*]

  9. #9
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    ja jak sie dowiedziałam poryczałam sie jak głupia.Żal wielki żal:( uwielbiałam,uwielbiam i będę uwielbiać jego muzyke.Żałuję,że nie miałam okazji być nigdy na jego koncercie chociaż zawsze bardzo chciałam;(
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  10. #10
    Wie o co chodzi Awatar ssylwia91
    Dołączył
    08.2008
    Posty
    73

    2009

    Hmm.. Ciekawe czy ktoś za pół roku będzie pamiętał datę jego śmierci?!

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Będzie. Akurat Michael miał od cholery fanów i ciągle ich ma, niemożliwe jest o nim zapomnieć. To nie była taka sobie gwiazdeczka jakich dużo, zresztą wszyscy o tym wiedzą. Ten człowiek zostanie na zawsze w historii muzyki.
    :hahaha:

  12. #12
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    Cytat Zamieszczone przez ssylwia91 Zobacz posta
    Hmm.. Ciekawe czy ktoś za pół roku będzie pamiętał datę jego śmierci?!
    jego fani na pewno będą.A takowych sporo ma.Zmienił życie wielu ludzi.
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  13. #13
    Nie muszę nikogo przekonywać, że był wspaniałym Artystą... Ale trzeba również mówić o tym, jak niesamowitym był człowiekiem, z jednej strony silnym i utalentowanym, a z drugiej kompletnie bezbronnym we wszystkim, co się wokół niego działo... Mam dla niego bezwarunkowy respekt i cieszę się, że nie musi już cierpieć.

  14. #14
    No i trzeba przyznać, że wielu artystów się na nim wzrouje. Choćby ta Lady Gaga, chociaż osobiście za nią nie przepadam i w przeciwieństwie do Majka najchętniej nazwałabym ją królową kiczu to widać, że ma wiele uderzająco podobnych charakteryzacji. A sam Michael wielki talent. Zarówno taneczny jak i muzyczny.
    R.I.P[*]
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

  15. #15
    może rzeczywiście na trwałe wpisał sie w historie muzyki... aczkolwiek mnie tam jego smierc zbytnio nie przejęła. Miał wiele ale nie potrafił tego wykorzystać zniszczył sobie, zycie, zdrowie i popadł w gigantyczne dlugi... ( zaraz mnie zaczną linczowac za te słowa... no ale jakoś to przezyje:P)

  16. #16
    i nie nazwałabym wzorem człowieka który wstydzi sie koloru własnej skóry... troche to dziwne....

  17. #17
    Michael cierpiał na ciężką chorobę skóry, sama najpierw w to nie wierzyłam, ale rzeczywiście- po wielu publikacjach widać jak na dłoni, że to nie była jego fanaberia. Inna sprawa.. Nie zamierzam nikogo na siłę przekonywać do swoich racji, bo nie na tym polega inteligentna dyskusja.. Ale nie mierzmy Michaela swoją miarą [nie mówię tego złośliwie, proszę mnie źle nie zrozumieć ;)]. Sądzę, że każdy przeciętny zjadacz chleba umarłby już w połowie jego życia od narkotyków bądź podobnych świństw. Żeby unieść taką presją, jaką on miał na sobie całe życie, trzeba być absolutnie n i e s a m o w i t y m... Nikt z nas nie zrozumie, z czym musiał się mierzyć, więc nie oceniajmy pochopnie.
    Paradoksalnie- on dla mnie był jednym z niewielu artystów, którzy byli tak po prostu normalni.. Był szczery, prawdziwy, do końca był sobą. Bardziej żenują mnie "wspaniałe gwiazdy" dzisiejszej sceny, które wyuczone każdego gestu stają na scenie i śpiewają jeden wielki śmietnik.. Niż Michael, który wcal nie zwariował, tylko po prostu do końca, mimo tak wielkiego sukcesu, nie potrafił poradzić sobie z kompleksami, z samym sobą.

  18. #18
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez czarna19900 Zobacz posta
    i nie nazwałabym wzorem człowieka który wstydzi sie koloru własnej skóry... troche to dziwne....
    -.-
    Majkel się NIE WYBIELAŁ, a był chory na VITILIGO. Choroba została potwierdzona przez lekarzy i wielu ludzi z jego otoczenia.
    Wysyłam Cie do fotobloga na którym jest fachowe wytłumaczenie tej choroby (w opisie na dole - link)
    Wandering Star X - Ja Cię bardziej - Fotoblog kate89 w photoblog.pl
    On nigdy się nie wstydził koloru własnej skóry, zawsze to powtarzał, co też masz na video tam w linku -.-
    :hahaha:

  19. #19
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    33
    Posty
    204
    szczerze mówiąc mam identyczne zdanie na ten temat jak czarna... nie interesowałam się zbytnio (właściwie wcale się nie interesowałam) jego życiem, sukcesami, karierą... ale zawsze przed oczami mam zdjęcie gdzie Jackson pokazuje fanom swoje dziecko wystawiając je przez balkon - nienormalne... Nie oceniam go, bo jako człowiek na pewno przejdzie do historii...
    I'll spread my wings and I'll learn how to fly...

  20. #20
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Być może miał do tego jakiś powód, głupie jest oceniać człowieka po plotkach, zdjęciach w jakimś magazynie typu "party", składać jakieś nieprawdziwe zamysły(w głupią i nieprawdziwą całość) ludzi którzy nie mają co robić, tylko niszczyć innym życie.
    :hahaha:

 

 

Podobne wątki

  1. Niech żyje bal.....
    Przez Ewelina w dziale Wizaż, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2005.10.31, 21:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •