Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35
  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807

    Szmateksy, secondhandy, lumpexy...

    Właśnie tak się zaczęłam sobie myśleć, że żeby się dobrze ubrać i być na topie trzeba mieć sporo kasy i zwiedzać niekoniecznie przyjemne galerie bądź duże sieciowe sklepy.
    Kolejny minus jest taki, że 3/4 dziewczyn chodzi w ubraniach z hm czy reserved.

    Dobrym sposobem żeby się wyróżnić z tłumu jest szperanie w szmateksach ;)
    moja propozycja jest następująca - wpisujcie swoje ulubione, gdzie zawsze coś ciekawego wyniuchacie. Koniecznie z adresem i jeśli macie info, kiedy mają dostawy to też piszcie, ok?? :)
    Aha, nie ograniczajmy się tylko do wawy, chociaż tutaj pewnie jest najwięcej lumpexów. Na pewno poza Warszawą też są ciekawe szmateksy, które warto odwiedzić :)

  2. #2
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    35
    Jesli chcesz to moge Ci lokalizajce secondhandow w Białymstoku podac ;-P . Okazyjnie (jak mam dużo czasu) lubie pojsc i wtedy zaczynam wielkie poszukiwania ;-D . Czasami cos w nich zniemie ,albo jakiś napis dorobie . Pozdrawiam ;-)

  3. #3
    Wie o co chodzi Awatar Klaudd
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    34
    Posty
    40

    The best ;)

    To nieprawda, że w lumapch ubierają sie tylko bezdomni i biedni. Ja kocham tam chodzić! Zawsze znajde tam coś czego szuakm i czego nie ma w sklepach. Ostatnio kupiłam tam sobie kilka bluzek i spodnie w kratke i spodnice w kratke też ;) Idzie sobie tam znaleźć cos oryginalnego :P

  4. #4
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    35
    Posty
    32
    czasami można znaleźć naprawdę fajne rzeczy, których nikt inny nie będzie miał. lubię chodzić po lumpeksach.

  5. #5
    Wie o co chodzi Awatar martus1991
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    W-wa .
    Wiek
    32
    Posty
    54
    z trzy lumpexy są w Wawie na Bemowie obok McDonalda :]

    i fajne są. ostatnio kupiłam sobie tam bluze [;
    habibi =* . www.chocomodels.com . <3

  6. #6
    Wie o co chodzi Awatar Ola21
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    39
    Posty
    90
    W Warszawie polecam ciuchland przy pl. Narutowicza. Dostawa jest w każdy poniedziałek i z tego co pamiętam tam jest 40zł/kg. Zawsze mnie śmieszy fakt kupowania rzeczy na wage, ale naparwdę dużo bardziej się to opłaca. Ostatnio kupiłam tam śliczny sweterek Mexx'a który kosztował mnie....15zł, dodam, że był w świetnym stanie.

  7. #7
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    35
    Posty
    32
    ja ostatnio kupiłam sobie dżinsową spódniczkę i bluzkę.. z wizerunkiem jezusa i napisem 'jesus is my homeboy'( ;)
    najbardziej jestem zadowolona z tej bluzki, bo na pewno nigdzie indziej bym takiej nie znalazła.

  8. #8
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez aneta_
    ja ostatnio kupiłam sobie dżinsową spódniczkę i bluzkę.. z wizerunkiem jezusa i napisem 'jesus is my homeboy'( ;)
    najbardziej jestem zadowolona z tej bluzki, bo na pewno nigdzie indziej bym takiej nie znalazła.

    a ja bym nigdy nie zalożyła takiej bluzki- co za brak wyczucia.. och jaka teraz jestes modna- żal mi Ciebie.

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar Klaudd
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    34
    Posty
    40

    :/

    Melissa22, każdy ubiera się jak chce! Dla mnie brakeim wyczucia jest krytykowanie innych. Ty napewno masz własnego styliste, który sam dobrał ci styl. Jeśli ona nosi bluzkę z jezusem i jej to pasuje to nie krytykuj, co?!

  10. #10
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez Klaudd
    Melissa22, każdy ubiera się jak chce! Dla mnie brakeim wyczucia jest krytykowanie innych. Ty napewno masz własnego styliste, który sam dobrał ci styl. Jeśli ona nosi bluzkę z jezusem i jej to pasuje to nie krytykuj, co?!

    hehe.. dobre. Zawiode Cię, ale sama wybieram w co mam się ubrać.. i swietnie mi to wychodzi:)

    Sam fakt Jezuza na bluzce az tak mi nie przeszkadza, ale ten napis jest niesmaczny i drwiący. To mi bardzo przeszkadza!

  11. #11
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    35
    Posty
    32
    o gustach podobno się nie dyskutuje, toteż się nie wypowiem.

  12. #12
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez aneta_
    o gustach podobno się nie dyskutuje, toteż się nie wypowiem.

    w tym przypadku nie chodzi o gust.

  13. #13
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    35
    Posty
    32
    że to niby brak szacunku dla jezusa, bluźnierstwo? ja w niego nie wierzę i mnie to nie gorszy. ale to już całkiem inna sprawa, nie warta dyskusji.

  14. #14
    beautiful liar
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    35
    Posty
    480
    Po lumpeksach nie chodzę bo ich nie ma w moim mieście ale ja uwielbiam ciuchy z targu :) Potrafię godzinami stać przy stoisku i oglądać jakieś bluzeczki, spódniczki... :) Zaletą tego jest to że najczęściej jest taka tylko jedna lub dwie i zwykle nie spotykam nikogo innego w takiej :) Często też znajduję tam ciuchy które widziałam przed chwilą w markowych sklepach a które są o połowę tańsze tylko dlatego że nie mają metki. Ogólnie nie ubieram się w jakichś markowych sklepach bo mnie po prostu nie stać :( No ostatnio troszkę takich sobie kupiłam bo wydawałam kasę jeszcze z 18stki ... :) Ale tak - wolę normalne sklepy (co nie znaczy że w tych markowych nie ma ładnych ubranek - bo są :))
    WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #15
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez paollino
    Po lumpeksach nie chodzę bo ich nie ma w moim mieście ale ja uwielbiam ciuchy z targu :) Potrafię godzinami stać przy stoisku i oglądać jakieś bluzeczki, spódniczki... :) Zaletą tego jest to że najczęściej jest taka tylko jedna lub dwie i zwykle nie spotykam nikogo innego w takiej :) Często też znajduję tam ciuchy które widziałam przed chwilą w markowych sklepach a które są o połowę tańsze tylko dlatego że nie mają metki. Ogólnie nie ubieram się w jakichś markowych sklepach bo mnie po prostu nie stać :( No ostatnio troszkę takich sobie kupiłam bo wydawałam kasę jeszcze z 18stki ... :) Ale tak - wolę normalne sklepy (co nie znaczy że w tych markowych nie ma ładnych ubranek - bo są :))
    a ja kiedyś wpadłem pożyczyć troche ciuchów z "strupexu" do zdjęć takiego gościa jegomościa porwałem pare rzeczy i siuuuu do studia ! a tam patrze - golfik "tom taylor" drugi golfik "miuccia prada" koszula "ferreti" nie oddałem do dziś w tym chodze ! a nasza "markowa" klasa typu reserved ... coż to polskie firmy w polsce szyte z tanich materiałów tylko niezły marketing....

  16. #16
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    a tak na marginesie to każdy nosi to co mu sie podoba ! i czy ważne że to ma metke bossa czy samopomocy chłopskiej ? nieraz szyte w ten sam sposób i z tych samych materiałów tylko miecia ma kase a frania nie ma...

  17. #17
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez skywhite
    a tak na marginesie to każdy nosi to co mu sie podoba ! i czy ważne że to ma metke bossa czy samopomocy chłopskiej ? nieraz szyte w ten sam sposób i z tych samych materiałów tylko miecia ma kase a frania nie ma...

    z tym to się nie zgodzę, rzeczy markowe są lepszej jakości . Np. bluzeczka Burberry , którą mam już 6 rok wygląda tak samo jak wtedy gdy ją kupiłam.
    Jesli chodzi o jeansy to kiedys nosiłam Wranglery , Lee, Levi's .. 1 rok i juz były to wyzucenia. Mam jeansy od Cavalii, 3 rok i wyglądają jak nowki. Owszem cena większa markowych rzeczy, ale opłaca sie i tak bo można dłużej nosic.

  18. #18
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez melissa22
    z tym to się nie zgodzę, rzeczy markowe są lepszej jakości . Np. bluzeczka Burberry , którą mam już 6 rok wygląda tak samo jak wtedy gdy ją kupiłam.
    Jesli chodzi o jeansy to kiedys nosiłam Wranglery , Lee, Levi's .. 1 rok i juz były to wyzucenia. Mam jeansy od Cavalii, 3 rok i wyglądają jak nowki. Owszem cena większa markowych rzeczy, ale opłaca sie i tak bo można dłużej nosic.
    mi chodzi o to że dla niektórych marka kończy sie na levisach
    nie idzisz z duchem czasu !!! 6 lat to samo... :) to był żart

  19. #19
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez skywhite
    mi chodzi o to że dla niektórych marka kończy sie na levisach
    nie idzisz z duchem czasu !!! 6 lat to samo... :) to był żart

    6 lat można nosić rzecz o ile jest klasyczna.. w tym przypadku jest to biala bluzeczka z lamowką we wzór Burberry, zawsze będzie modna.

  20. #20
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    a mnie metka nie obchodzi.Ostatnio sie zdecydowanie przekonałam,że w secondhandach są super ciuchy!moja mum wylookała bluzke brązową(H&M)za 12zł:)według mnie,żeby dobrze sie ubierać wcale nie trzeba mieć dużo kasy!
    podobno bardzo dobre lumpeksy są w Anglii(koleżanka mówiła;P)
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •