Poka¿ wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    07.2009
    Wiek
    34
    Posty
    3

    salon fryzjerski/fryzura na sesjê zdjêciow±

    Jestem nowa wiêc "cze¶æ" wszystkim :)
    Potrzebujê fryzjera, który mia³by "pomys³" na moje w³osy i uczesa³ mnie przed sesj± zdjêciow±. Macie jakie¶ namiary, kogo¶ godnego polecenia?:) Albo pomys³y jaka fryzura najlepsza na sesjê? To by³aby moja pierwsza sesja, wiêc nie mam pojêcia co zrobiæ ze swoim wygl±dem oprócz tego, ¿e wiem, ¿e mam koszmarne w³osy. Mam loki do ramion ale sama kompletnie nie umiem ich u³o¿yæ i wygl±daj± jak gniazdo albo jeden kud³aty ko³tun. :)

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    01.2010
    Wiek
    36
    Posty
    1

    pomoc w s³usznej sprawie

    www.marco-photo.pl polecam ta stronê poniewa¿ zajmujê siê tam stylizacj± na profesjonalne sesje zdjêciowe. Jako osoba odpowiedzialna za u³o¿enie w³osów, my¶lê ¿e da³oby siê co¶ zrobiæ z Twoimi w³osami, oczywi¶cie po przeprowadzeniu wywiadu na temat Twoich w³osów. Bardzo prosi³abym o wys³anie Twojego zdjêcia, i nawet gdyby¶ nie zdecydowa³a siê na sesjê akurat tam gdzie proponujê, to fajnie jakbym mog³a Ci jako¶ pomóc wysy³aj±c kilka fryzur które bym dla Ciebie znalaz³a. oczywi¶cie je¶li masz ochotê:) mój adres mailowy to [email protected] . obiecujê odes³aæ moje propozycje:)

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    07.2010
    Wiek
    38
    Posty
    26
    Powy¿ej masz ju¿ dwa adresy,mozesz je sprawdzic. Je¶li masz troche czasu,to wstaw chocia¿ zdjêcie swoich w³osów na forum,zobaczymy co da sie z nimi zrobic:)

 

 

Podobne w±tki

  1. Salon Fryzjerski KRAKÓW
    Przez Suuun w dziale Wiza¿, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 2011.06.03, 15:10
  2. [KRAKÓW] portfolio za sesje zdjêciow±.
    Przez pabloes w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 2008.09.12, 15:59
  3. Czy mam szansê na profesjonaln± sesjê zdjêciow±?
    Przez Joanna_Lazar w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 2008.05.11, 11:10
  4. [woj.¶l±skie]Wygraj bezp³atn± sesjê zdjêciow±
    Przez fotoimperia w dziale Oferty fotografów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2006.11.29, 15:50
  5. Sprzet Fryzjerski
    Przez syndi w dziale Wiza¿, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2006.04.14, 09:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •