Witam ;) Nazywam się Karmen i pochodzę z Mrągowa. Mam do Was kilka pytań co do modelingu, ale zacznijmy wszystko ok początku...
Więc tak, dwa tygodnie temu pojechałam z mamą na zakupy do Warszawy,dokładnie do Arkadii. Gdy chodziłam sobie po sklepach zaczepił mnie jakiś facet. Okazało się ,że jest to J.Kolanowski fotograf agencji Mango Models. Spytał się mnie czy nie chciałabym zostać modelką. Odpowiedziałam ,że nie zastawnawiałam się nad tym.(Troche mnie te pytanie rozśmieszyło,ponieważ nie uważam siebie za dobrą kandydatkę na modelkę) Zaczął mówić do mnie teksty typu: "Masz coś w sobie", "Masz predyspozycje" itp. Wymieniliśmy się numerami i Pan Kolanowski obiecał ,że zadzwoni za 2-3 dni, dowiedzieć się co ja i rodzice powiemy na jego propozycje. Przemyśleliśmy sytuacje z rodzicami i doszliśmy do wniosku ,że możemy zobaczyć co i jak.
O dziwo zadzwonił odrazu na drugi dzień. Chciał mnie umówić z szefową agencji Mango Models M.Sowińska. Umówliliśmy się na wtorek(21.07.09) Razem z rodzicami dotarliśmy do agencji i na początku wypełniłam ankietę,potem zrobili mi portfolio,a nastepnie rozmawiałam z szefową. Usłyszałam ,że się nadaję,mam predyspozycje itp. Tylko musze schudnąć 2 kg ,żeby było mi widać kość policzkową :D:D Moi rodzice porozmawiali z Nią chwile i zaproponowała mi Casting w Olsztynie(bo jest bliżej mojego miasta) i powiedziała ,że jak wszystko pojdzie ok to pod koniec sierpnia sie spodkamy na rozmowę o ewentualnym kontrakcie. To koniec mojej historii :D teraz przejdziemy do pytan ,które mnie nurtują.
1)Dlaczego zaproponowała mi Casting w Olsztynie:questionm
2) Czy warunki umowy są elastyczne? tzn czy można sie w jakiś sposób dogadać ,żeby obie strony były zadowolone?
3) Wejdzcie prosze do mojej galerii i zobaczcie zdj i wypowiedzcie sie na moj temat.

Mam nadzieje ,że umieściłam to w dobrym temacie ;D
Przepraszam za wszelkie błędy ortograficzne
Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam