Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 55 z 55
  1. #41
    Wie o co chodzi Awatar karmen321
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Mrągowo
    Posty
    95
    dostałam propozycje od model + ,żebym do nich przyjechała przy okazji ,jak będę w Warszawie(notabene bardzo miły kontakt) Bo znów będzie tak , że pojade sie spodobam, a potem się dowiem ,że boją sie ze mna podpisać kontrakt bo myślą ,że bardziej poświęce się siatkowce .

  2. #42
    Stary wyjadacz Awatar motyl
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    31
    Posty
    447
    spróbuj pogodzić obie te rzeczy,jak sama wiesz aby w obu tych dziedzinach się wybić i zarobić kasę,trzeba wiele się napracować i też mieć wiele szczęścia.

  3. #43
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    do pogodzenia jak sie postarasz,bo pamiętaj że nie ktore modelki nawet w m+wiszą na stronie,albo mają po sesji na powiedzmy miesiąc i to b.dobrze.Wiec nie ma coś takiego,że oni sie boją uzgadniacie wszystkie warunki,co mogą ci zaproponować realnie(bo na początku wszyscy mają wielkie plany,a np.jedna z moich kol.z rebel zrobiła w ciągu pół roku jedną sesje) itp. Ale naprawde najpierw jedź i dostań tą umowe ;)
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  4. #44
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    siatkówka nie wyklucza modelingu to na plus dla Ciebie :D
    nie masz problemów z utrzymaniem figury i wątpie żeby agencja robiła z tego jakiś problem:)
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  5. #45
    Wie o co chodzi Awatar karmen321
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Mrągowo
    Posty
    95
    Powysyłałam troche zgłoszeń na próbę. I dostałam zaproszenie do agencji Orange i Avant. Ja bym chętnie pojechała, ale ciekawe co na to rodzice.
    Apropos. Wy wypowiadacie się o tej siatkówce, tak,że ja sobie raz w tygodniu poszła piłkę poodbijać. Chyba mnie nie doceniacie :D Ja mam zamiar iść do szkoły siatkarskiej w moim mieście. Już dziś miałam wstępne testy i rozmawiałam z trenerem. To jest tak że w weekendy nie mam w ogóle czasu. Sobota i niedziela to wyjazdy i mecze.

  6. #46
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Cytat Zamieszczone przez karmen321 Zobacz posta
    Powysyłałam troche zgłoszeń na próbę. I dostałam zaproszenie do agencji Orange i Avant. Ja bym chętnie pojechała, ale ciekawe co na to rodzice.
    Apropos. Wy wypowiadacie się o tej siatkówce, tak,że ja sobie raz w tygodniu poszła piłkę poodbijać. Chyba mnie nie doceniacie :D Ja mam zamiar iść do szkoły siatkarskiej w moim mieście. Już dziś miałam wstępne testy i rozmawiałam z trenerem. To jest tak że w weekendy nie mam w ogóle czasu. Sobota i niedziela to wyjazdy i mecze.
    Wierzymy w Ciebie i chyba jednak bedziesz musiała zadecydować co jest dla Ciebie ważniejsze bo jak masz tak "zawalone" weekendy to kiedy ty będziesz pracowała jako modelka?
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  7. #47
    Wie o co chodzi Awatar karmen321
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Mrągowo
    Posty
    95
    Mówie o tym od początku. Tylko wy myśleliście ,że ta siatkówka to taki dodatek, zwykłe "odbijanie". Stąd moje wcześniejsze pytanie.Bo jest taka opcja ,że przez te 3 lata nie wyjdzie mi z siatkówką, to po napisaniu matury była bym skłonna zostać modelką, oczywiście zależało by to od tego czy ktoś by mnie zechciał : )

  8. #48
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Rozumiem już doskonale .
    Zechcą Cię zechcą ;)
    podobasz mi się bardzo :) (oczywiscie jak na modelke heh)
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  9. #49
    Cytat Zamieszczone przez karmen321 Zobacz posta
    Mówie o tym od początku. Tylko wy myśleliście ,że ta siatkówka to taki dodatek, zwykłe "odbijanie". Stąd moje wcześniejsze pytanie.Bo jest taka opcja ,że przez te 3 lata nie wyjdzie mi z siatkówką, to po napisaniu matury była bym skłonna zostać modelką, oczywiście zależało by to od tego czy ktoś by mnie zechciał : )
    Zechcą Cię zachcą, ale musisz zdawać sobie sprawe że po maturze (18 lat) będziesz miała raczej marne szanse na światową kariere, to jednak późno. Ciężko wybrać, bo nie można być niestety modelką i siatkarką. Musisz się zdecydować :)
    ossom

  10. #50
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    tak musisz zdecydować,ale naprawde zanim zdecydujesz sie na modeling albo na siatkówke teraz to naprawde jedź i zobacz co ci mogą zaproponować agencje
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  11. #51
    Wie o co chodzi Awatar karmen321
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Mrągowo
    Posty
    95
    Witajcie ponownie :) Mam do Was jeszcze pytanie, a nie chcem zaśmiecać i otwierać nowy wątek.
    Więc tak http://fotomoscicki.eu/ - ten Pan zaprosił mnie do siebie do studio na sesje(zwykłą) oraz sesję na okładkę do magazynu mody wieczorowej. Moje pytanie brzmi :D Czy jest to coś godnego uwagi, i czy nie musze być w żadnej agencji ,żeby być na jakiejś okładce?

  12. #52
    Głupi post napisany w celu pochwalenia się :) ;* [no przyznaj się, przyznaj]

    Przecież skoro gość coś takiego Ci proponuje, to rozumie się samo przez się, że nie musisz :)
    Pieniądze są dla ludzi.

  13. #53
    Wie o co chodzi Awatar karmen321
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Mrągowo
    Posty
    95
    a może poprostu jestem ostrożna ? i nie chcem się pakować w coś ,żeby potem nie było biedy. Te forum jest od tego, żebym mogła się Was poradzić. Dlatego też się pytam, bo wydało mi się to dość dziwne. Jeśli według Ciebie ten post jest głupi, to na niego poprostu nie odpowiadaj. Zadaje tu pytanie i oczekuje inteligentnej odpowiedzi i wyjaśnienia, a nie skarcenia.

  14. #54
    O kurczę, przepraszam, nie chciałam, żebyś odbierała w ten sposób moją wypowiedź - zupełnie nie chciałam Cię urazić [dlatego wlepiłam do posta najwięcej uśmieszków i całusków od czasu, kiedy powiedziałam takiemu jednemu, że jest głupi, nie umie jeździć rowerem i nogi w kolanach wyginają mu się do przodu ;p ;D]
    Pieniądze są dla ludzi.

  15. #55
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2012
    Wiek
    27
    Posty
    2
    Chcę odświeżyć wątek i zadać pytanie: Czy agencja New Age Models jest dobra na rozpoczęcie kariery?

 

 

Podobne wątki

  1. Kilka pytań...
    Przez Nowa_92 w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 2008.04.23, 00:36
  2. historia pewnej "znajomości"
    Przez izabelita_1987 w dziale Sprawy różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2005.12.20, 14:39

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •