Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 55
  1. #1
    Wie o co chodzi Awatar karmen321
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Mrągowo
    Posty
    95

    Długa historia ,i sporo pytań.

    Witam ;) Nazywam się Karmen i pochodzę z Mrągowa. Mam do Was kilka pytań co do modelingu, ale zacznijmy wszystko ok początku...
    Więc tak, dwa tygodnie temu pojechałam z mamą na zakupy do Warszawy,dokładnie do Arkadii. Gdy chodziłam sobie po sklepach zaczepił mnie jakiś facet. Okazało się ,że jest to J.Kolanowski fotograf agencji Mango Models. Spytał się mnie czy nie chciałabym zostać modelką. Odpowiedziałam ,że nie zastawnawiałam się nad tym.(Troche mnie te pytanie rozśmieszyło,ponieważ nie uważam siebie za dobrą kandydatkę na modelkę) Zaczął mówić do mnie teksty typu: "Masz coś w sobie", "Masz predyspozycje" itp. Wymieniliśmy się numerami i Pan Kolanowski obiecał ,że zadzwoni za 2-3 dni, dowiedzieć się co ja i rodzice powiemy na jego propozycje. Przemyśleliśmy sytuacje z rodzicami i doszliśmy do wniosku ,że możemy zobaczyć co i jak.
    O dziwo zadzwonił odrazu na drugi dzień. Chciał mnie umówić z szefową agencji Mango Models M.Sowińska. Umówliliśmy się na wtorek(21.07.09) Razem z rodzicami dotarliśmy do agencji i na początku wypełniłam ankietę,potem zrobili mi portfolio,a nastepnie rozmawiałam z szefową. Usłyszałam ,że się nadaję,mam predyspozycje itp. Tylko musze schudnąć 2 kg ,żeby było mi widać kość policzkową :D:D Moi rodzice porozmawiali z Nią chwile i zaproponowała mi Casting w Olsztynie(bo jest bliżej mojego miasta) i powiedziała ,że jak wszystko pojdzie ok to pod koniec sierpnia sie spodkamy na rozmowę o ewentualnym kontrakcie. To koniec mojej historii :D teraz przejdziemy do pytan ,które mnie nurtują.
    1)Dlaczego zaproponowała mi Casting w Olsztynie:questionm
    2) Czy warunki umowy są elastyczne? tzn czy można sie w jakiś sposób dogadać ,żeby obie strony były zadowolone?
    3) Wejdzcie prosze do mojej galerii i zobaczcie zdj i wypowiedzcie sie na moj temat.

    Mam nadzieje ,że umieściłam to w dobrym temacie ;D
    Przepraszam za wszelkie błędy ortograficzne
    Czekam na odpowiedzi.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez karmen321 Zobacz posta
    1)Dlaczego zaproponowała mi Casting w Olsztynie:questionm
    2) Czy warunki umowy są elastyczne? tzn czy można sie w jakiś sposób dogadać ,żeby obie strony były zadowolone?
    3) Wejdzcie prosze do mojej galerii i zobaczcie zdj i wypowiedzcie sie na moj temat.
    1. Bo pewnie masz najbliżej :) Kwestia, czy jest to casting do agencji czy dla konkretnego klienta - o to po prostu mozesz sie zapytac...
    2. Jak dostaniesz umowe, nie wazne ze z renomowanej agencji, zawsze warto ja skonsultowac z rodzicami i prawnikiem. Tak jak w przypadku kazdej innej umowy zawsze mozna negocjowac warunki...
    3. Po prostu 'tak' - odpisalem ci w 'czy sie nadaje' ;)

    Powodzenia!
    Bardzo groźny admin...

  3. #3
    Wie o co chodzi Awatar MaggdaLena
    Dołączył
    04.2009
    Lokalizacja
    wln
    Wiek
    32
    Posty
    77
    Jeśli chodzi o dwa pierwsze pytania, to dostałaś już odpowiedzi, więc ja odpowiem jeszcze na trzecie. Mi sie bardzo podobasz, wymiary, które podałaś w drugim wątku jak na taki wzrost są super. Twarz też mi się bardzo podoba, charakterystyczna, dlatego wyłapał Cię pan z Mango. Tak więc życze powodzenia na tym castingu i w dalszych krokach. Pozdrawiam:)

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar aniush
    Dołączył
    06.2009
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    75
    Cytat Zamieszczone przez MaggdaLena Zobacz posta
    J...Mi sie bardzo podobasz, wymiary, które podałaś w drugim wątku jak na taki wzrost są super. Twarz też mi się bardzo podoba...
    popieram całkowicie.

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2009
    Posty
    140
    Ja śmiem zauważyc, że jesteś na tyle fajna i masz takie predyspozycje, że sie w MANGO zmarnujesz. dadza Ci umowe na 5 albo 8 lat, zrobia testy i dlug ... nie wiem. idz lepiej do Avant, Division, rebel albo model plus. to 4 naj naj najlepsze agencje w Waerszawie... zglos sie do nich internetowo :) na pewno zaprosza Cie na spotkanie. Zwlaszcza Avant indywidualnie kieruje kjariera swoich modelek i mysle, ze tam najpier wpowinnas pojsc, bo ja juz sie do Avant dostaniesz to mozesz byc pewna , ze Cie wypromuja.. a w mango orpocz Ciebie bedzie 80 new face... i bedziesz jedna z wielu wielu.

  6. #6
    Wie o co chodzi Awatar aniush
    Dołączył
    06.2009
    Lokalizacja
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    75
    dokładnie. Jesteś jedną z najładniejszych dziewczyn jakie tu widziałam :)

  7. #7
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    ja bym wysłała na Twoim miejscu zgłoszenia do lepszych agencji niż mango.Orange też nie polecam.W tych agencjach jest wiele modelek.Są lepsze agencje,w których nie będziesz jedną z wielu.
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2009
    Posty
    140
    Dominque wybacz, ale bylas kiedys w Orange ;)? zapewniam Cie, ze w Orange porownniu z mango to jest malo modelek ;) mniej wiecej tyle co w division ) poza tym orange ma rowniez indywidualne ppdejscie ;)

    chociaz moim zdnaiem najszybicej ją wypromuje avant albo rebel ;)

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar karmen321
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Mrągowo
    Posty
    95
    jak byłam na tym spodkaniu ,to rozmawialam z jedną z modelek i powiedziała ,że ostatnio im sie wysuszył skład. Prawda czy chwyt ? ; DDD:guns:

  10. #10
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    Cytat Zamieszczone przez kaaroolajnaa Zobacz posta
    Dominque wybacz, ale bylas kiedys w Orange ;)? zapewniam Cie, ze w Orange porownniu z mango to jest malo modelek ;) mniej wiecej tyle co w division ) poza tym orange ma rowniez indywidualne ppdejscie ;)

    chociaz moim zdnaiem najszybicej ją wypromuje avant albo rebel ;)
    nie,ale znam dwie dziewczyny które były w orange i mówiły,że agencja nie jest godna polecenia,gdyż bardzo trudno sie wybić.Są pupilki,które przejmują większość ofert,a reszta siedzi na 4 literach i nic nie robi za przeproszeniem.Ale wiesz jak to jest każdemu co innego pasuje.Jedni wolą coś lepszego,inni byle gównem sie zadowolą;)
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  11. #11
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2009
    Posty
    140
    Dominuque najpierw moglabys sama sie przekonac , a nie ''babcia w dzienniku uslyszala i przy kolacji z oburzeniem opowiedziała'' . W kazdej agencji znajda sie laski, ktore narzekaja... w kazdej ;) to sprawa indywidualna. al;e jesli nie wuiesz to nie mow moja droga ;)

  12. #12
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    Cytat Zamieszczone przez kaaroolajnaa Zobacz posta
    Dominuque najpierw moglabys sama sie przekonac , a nie ''babcia w dzienniku uslyszala i przy kolacji z oburzeniem opowiedziała'' . W kazdej agencji znajda sie laski, ktore narzekaja... w kazdej ;) to sprawa indywidualna. al;e jesli nie wuiesz to nie mow moja droga ;)
    wszyscy nigdy nie moga być zadowoleni :)ale tak nawiasem mówiąc to na stronie orange przeszkadza mi tylko to,że dziewczyny w portfolio mają pokazane tylko 4 zdjecia...
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  13. #13
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2009
    Posty
    140
    Mnie tez ;p ale zje jest 5 ;) poza tymnowa strona w budowie.
    nie zamsiecajmy juz watku ;)

  14. #14
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    Mozesz przecież wysłać do lepszych agencji, jak sie nie odezwa to pójdziesz do mango;) tylko jest duże prawdopodobienstwo ze bedziesz 'wisiała' na stronce przez 5 do 8 lat z kilkoma zdjeciami. To ze oni pierwsi ci to zaproponowali to nie znaczy ze musisz u nich pracowac;)
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  15. #15
    Pokaż jęzor:D;* Awatar Anulak100
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    30
    Posty
    482
    A tak wogóle to bardzo jesteś ładna;)
    "wierz w swoje siły!!!":exclaim:

  16. #16
    Wie o co chodzi Awatar ssylwia91
    Dołączył
    08.2008
    Posty
    73

    2009

    Twoja historia nie jest mi obca...
    Podobnie Pan Jacek wyłapał mnie w centrum handlowym ale nie w Arkadii tylko w Zlotych Tarasach :D heh i to samo bylo. BYlam na spotkaniu, jednak sie raczej nie spodobalam bo sie nie odezwali ( a bylo to ok. 2 lata temu). Bylam znowu jakis miesiąc temu, Szefowa tej agemncji byla mną zachwycona i tez powiedziala zebym schudla zeby moje kosci policzkowe byly bardziej widoczne i maja sie odezwac pod koniec sierpnia :)

    Zobaczymy co z tego bedzie :)

    Ale myśle nad innymi agencjami, bo podobno Mango to tzw. Masówka.

    Pozdrawiam i powodzenia :)

  17. #17
    Najpierw spróbuj w lepszych agencjach, jak nie wyjdzie idź do mango, tylko nie mów im o porażkach. Myślę, że predyspozycje masz, przeraża mnie tylko fakt schudnięcia 2 kg w Twoim przypadku, niby to niewiele, ale Ty chyba już wtedy znikniesz. Nie zapominaj, że oprócz modelingu masz tez życie prywatne..w którym bycie kościotrupem nie jest na "topie", stąd moja rada: pracuj na talia ćwiczeniami, ale nie odchudzaj się. Powodzenia!;)
    mam synka!;)

  18. #18
    Wie o co chodzi Awatar karmen321
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Mrągowo
    Posty
    95
    noo dlatego ja sie nie odchudzam :-) chociaż szczerze przyznam ja jestem wielkim żarłokiem ; DDDkolezanki zawsze sie dziwią, bo np. w szkole caly czas cos jem ,a dalej jestem jak wieszak xXD

  19. #19
    Stary wyjadacz Awatar kassiiaa
    Dołączył
    03.2009
    Lokalizacja
    Kłodzko
    Wiek
    33
    Posty
    191
    Cytat Zamieszczone przez karmen321 Zobacz posta
    noo dlatego ja sie nie odchudzam :-) chociaż szczerze przyznam ja jestem wielkim żarłokiem ; DDDkolezanki zawsze sie dziwią, bo np. w szkole caly czas cos jem ,a dalej jestem jak wieszak xXD
    bo masz szybką przemianę materii czego tylko pozazdrościć:)
    :happy:

  20. #20
    Stary wyjadacz Awatar kassiiaa
    Dołączył
    03.2009
    Lokalizacja
    Kłodzko
    Wiek
    33
    Posty
    191
    A jak tam próbowałaś już w innych agencjach?
    :happy:

 

 

Podobne wątki

  1. Kilka pytań...
    Przez Nowa_92 w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 2008.04.23, 00:36
  2. historia pewnej "znajomości"
    Przez izabelita_1987 w dziale Sprawy różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2005.12.20, 14:39

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •