Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 78

Wątek: Maxima Models

  1. #21
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    39
    Posty
    17
    Droga Anakondo duzo nas laczy ,ten sam konkurs a takze pozytywna opinia o nim .Pozdrawiam i zycze powodzenia.

  2. #22
    beautiful liar
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    35
    Posty
    480
    Taaa ja też sie dostałam do Marriotu... I to żaden cud bo najlepsze jest to że ja w ogóle zdjęć nie wysłałam :| A wysłali mi zaproszenie, w dodatku sam A. Cichocki do mnie zadzwonił i namawiał gorąco jak odmawiałam bo "on mnie chce widzieć w Egipcie":D

  3. #23
    Pierwsze kroki Awatar anaconda
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Śląsk
    Posty
    6
    to powinnaś się cieszyć...nie rozumiem twojego nastawienia.Każda chciałaby pojechać do Egiptu na konkurs i to w środku zimy:confused:

  4. #24
    beautiful liar
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    35
    Posty
    480
    Ale potem sprawdziłam tą agencję no i na tym forum i na promodels i się przestraszyłam bo opinie były nienajlepsze - sama zobacz... No i w końcu stwierdziłam że lepiej dmuchać na zimne ;)
    WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #25
    Pierwsze kroki Awatar anaconda
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Śląsk
    Posty
    6
    Ja znam tą agencje i jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy a na takim forum zazwyczaj wypowiadają się przegrane dziewczyny które nic nie zajęły albo do niczego się nie nadają:)Popatrz sama kto organizuje finały w tak egzotycznych miejscach.Wszystkie 24 dziewczyny były już wygrane bo znalazły sie w Egipcie w środku zimy.Pozdrawiam:)

  6. #26
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    36
    Posty
    4
    ;)
    Anaconda :)
    Rozkosznie bylo wygrzac sie w sloncu Egipskim...

    Szczerze... polecam... bylo swietnie, hotel REWELACYJNY, pokoje i jedzenie tez na duzy +, a dziewczyny w tym roku rewelacyjne - po prostu swietne wakacje na ktore tak naprawde nie bylo by mnie stac...
    wspaniala byla wycieczka do delfinarium :D gdzie moglysmy miziac... i .... plywac z idelfinami :] pelnia szczescia :D
    No i co wazne czesto dzwonia informuja o pokazach mody, castingach do reklam...
    Naprawde nie rozumiem jak mozna cos zlego pisac o tej Agencji...
    Chyba co niektorzy szukaja dziury w calym - dla rozrywki i knucia intryg... tylko dlaczego???

    chyba tylko z zalu po odrzuceniu...
    :)

  7. #27
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    36
    Posty
    11

    polecam!

    Właściwie Kitty napisała wszystko... a szczególnie ostatnie zdanie jest ważne - dziewczyny które są do niczego krytykują... na zgrupowaniach zdarzało się że dziewczyny zachowywały się niepoważnie albo rażąco łamały regulamin i miały ostrzeżenie a potem znowu robiły to samo i czasami musiały pożegnać się z agencją a teraz pewnie się mszczą... dziewczyny!! jeżeli jesteście ładne, fotogeniczne to zamiast marnować czas na pisanie głupot zacznijcie wygrywać konkursy!!!!

  8. #28
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    nie chce pisac tego samego co wczesniej

    tu napisalam co o tym mysle.
    http://www.fotomodeling.pl/forum/mod...-poland-3.html

  9. #29
    Agencja, która oferuje prace dla modelek, fotomodelek i jeszcze hostess czy jakoś tak = BRAK PRACY

  10. #30
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Dziewczyny co wy opowiadacie!! Ja bylam na tegorocznym zgrupowaniu i mogę ręczyć że każdy może czuć sie bezpiecznie i nie ma tutaj takich sytuacji o jakich wy mówicie. Atmosfera jest świetna. Wszystko zorganizowane na bardzo wysokim poziomie. Możemy się nauczyć wiele przydatnych rzeczy. Państwo z Maximy są bardzo mili ,sympatyczni i na poziomie . Traktują nas jak księzniczki, zabierają w niedzielę do kościola a wy wypisujecie tutaj takie bzdury...również też mamy atrakcje jak ogniska dyskoteki, zajecia z p.chareog., reżyserem , sesję zdjęciowe z fotografami i przed kamerą telewizyjną. Jedzenie mialysmy znakomite i kilka dań do wyboru . Państwo z Agencji zwracają uwagę na prawidowe zachowanie przy stole...naprawdę wiele można się nauczyć, aż się przykro czowiekowi robi że tak wspanialych ludzi mozna tak oczerniac!! A na przyszlosc radze sobie brać do serca opinie dziewczyn które byly , slyszaly i widzialy na wlasne oczy .Bo z tego co widze piszą tu zdesperowane dziewczyny którym się poprostu nie powiodlo. Jestem dumna że biorę udzial w tak prestiżowym konkursie.

  11. #31
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez Monika8889
    Dziewczyny co wy opowiadacie!! Ja bylam na tegorocznym zgrupowaniu i mogę ręczyć że każdy może czuć sie bezpiecznie i nie ma tutaj takich sytuacji o jakich wy mówicie. Atmosfera jest świetna. Wszystko zorganizowane na bardzo wysokim poziomie. Możemy się nauczyć wiele przydatnych rzeczy. Państwo z Maximy są bardzo mili ,sympatyczni i na poziomie . Traktują nas jak księzniczki, zabierają w niedzielę do kościola a wy wypisujecie tutaj takie bzdury...również też mamy atrakcje jak ogniska dyskoteki, zajecia z p.chareog., reżyserem , sesję zdjęciowe z fotografami i przed kamerą telewizyjną. Jedzenie mialysmy znakomite i kilka dań do wyboru . Państwo z Agencji zwracają uwagę na prawidowe zachowanie przy stole...naprawdę wiele można się nauczyć, aż się przykro czowiekowi robi że tak wspanialych ludzi mozna tak oczerniac!! A na przyszlosc radze sobie brać do serca opinie dziewczyn które byly , slyszaly i widzialy na wlasne oczy .Bo z tego co widze piszą tu zdesperowane dziewczyny którym się poprostu nie powiodlo. Jestem dumna że biorę udzial w tak prestiżowym konkursie.
    Co za najwność przez Ciebie przemawia.Niestety Ja nie moge powiedzieć tego samego.
    Cały konkurs to jeden wieiki chaos,totalny brak organizacji . Jedna dziewczyna biega i próbuje to wszystko łatać.
    dziewczyny są wiecznie stresowane jak tam nie popaść w kompleksy ,jeśli na śniadanie,obiad,kolacje słyszysz jesteście za grube , tego ci nie wolno ,tamtego też nie. Paranoia.Zauważcie że nigdzie przez ten rok nie zauważyłam byłej miss Mileny , robi taką kariere że nigdzie jej nie widać.:question:

  12. #32
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Ja się tam dobrze bawiłam i jestem wdzięczna że mogłam zwiedzić trochę świata! I nikt mi pięknych wspomnien nie zabierze!
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  13. #33
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    3

    Ja byłam na konkursie FMP

    Na bankietach na zgrupowaniu niestety pijani sponsorzy składali propozycje łóżkowe. Dziewczyny były traktowane nie do końca sprawiedliwie, niektóre nie wiedzieć czemu były ze sponsorami na "ty" (?). Widać było wyrażnie wyróżnianie pewnej grupy dziewczyn i dyskryminację.

  14. #34
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Powiem to raz i nie będę 100 razy powtarzać. Moja siostra brała udział w tym konkursie przyjechała tak szczęśliwa że aż byłam w szoku. :D Opowiadała mi o całym tym konkursie z takim zachwytem i wdzięcznością że nikt powtarzam NIKT nie powienien wierzyć w te plotki i wymysły. :):) :D:D Mało tego namówiła mnie abym sama wysłała zgłoszenie :D więc NA PEWNO nic złego tam się nie dzieje bo znam swoją siostrę a ona nie narazalaby mnie na nieprzyjemności.:D:D Wątpie żeby którakolwiek dostawałaby tam jakies łóżkowe propozycje. :D Więc przestańcie wypisywać na tych forach brednie bo to jest zwyczajnie bez sensu.:)

  15. #35
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    3

    Twoja siostra musiała być ślepa

    Albo łatwa, skoro wróciła zachwycona, współczuję rodziny (do tego w domu sie nie przyzna). Ty opierasz się na opinii ledwo postronnej osoby , a ja tam byłam i powtarzam już chyba setny raz że na bankietach sponsorzy (nie wszyscy) składają łóżkowe propozycje, a o tym kto wygra, wiadomo było od początku. Organizatorzy wykorzystują desperacje dziewczyn marzących o karierze, skutecznie podsycając je barwnymi opowieściami. Żal.

  16. #36
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Z mojej siostry to zejdź bo sobie inaczej porozmawiamy ty.......:[:guns: ;[ A łatwa to ty jesteś:bohoo: skoro ktoś Ci coś oferował ( w co wątpie) widocznie masz pustactwo na twarzy wypisane.:):guns: :china man: Moja siostra też była i w przeciwieństwie do ciebie nie pozwoliłaby sobie na takie zachowania.:happy: To tylko i wylacznie o tobie świadczy skoro ona byla i nie prowokowała swoim zachowaniem to teraz wrocila zadowolona :) :) a ty jak sie zachowywalas jak :guns: .... to tak masz jak masz. żal to tobie tylek sciska że nie wygrałaś skoro wypisujesz pierdoly.:teeth: godości! i lepiej skoncz tą dziecinna pyskowke bo ja sie tu z toba opierniczac nie bede.

  17. #37
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Wrzucam Cię na ignor więc nie marnuj swojego kłamliwego jadu;) i nie wypisuj banialuk.

    Wracając do konkursu.
    Strasznie podobały mi się na zdjęciach stroje arabskie...:):):) Coś niesamowitego:)

  18. #38
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    3
    Na ten temat wypowiadam się nie tyko na forum(chyba już ostatni raz), żałosna tępoto. Pustoty na twarzy raczej nie mam wypisanej, inaczej nie zaproszono by mnie na studia na Laurentian University w Kanadzie, gdzie prowadzę badania naukowe i gdzie ocenia się tzw. całokształt. (jak nie wierzysz zakompleksiony pustaku, mogę wysłać ci moje publikacje, choć niewiele z tego zrozumiesz). Moje stanowisko zawodowe jest na tyle poważne, że pozwoliło moim przyjaciołom, szefowi i chłopakowi skwitować twoją wypowiedź wybuchem śmiechu .
    A tak wracając - dziecko, zanim coś napiszesz- dorośnij , wyjedź z wioski, poznaj trochę życia i na litość boską zrób coś z siostrą (Moniką?)- łatwą i pustą idiotką (a mówią, że rodzeństwo zazwyczaj niepodobne), bo z takich rzeczy się nie wyrasta, zanim ktoś nie zareaguje w porę. Pozdrawiam :)
    P.S. Mam tylko jeden nick na forum, jak widać, kłótliwa debilko, nie tylko ja się prowadzę z tobą wątpliwie przyjemną dyskusję. Ty w ogóle jesteś kobietą, czy sfrustrowaną k… z jakiegoś domu publicznego i podszywasz się pod kogoś innego… Nie podskakuj dzieciaku bo ze mną i tak nie wygrasz :)
    P.S. 2 Od dwóch lat trenuję taniec brzucha, czyli taniec arabski, takich strojów mam kilka w domu, bardzo niewygodne, ale efektowne, to fakt... Oj wsi polska... ;)

  19. #39
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Bez komentarza..poziom wypowiedzi poniektórych osób jest poniżej krytyki, a to właśnie świadczy o wartości człowieka bądź jego braku.
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  20. #40
    Wie o co chodzi Awatar Madziulak
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Zielonka
    Wiek
    35
    Posty
    88
    Cytat Zamieszczone przez rolka
    (jak nie wierzysz zakompleksiony pustaku, mogę wysłać ci moje publikacje, choć niewiele z tego zrozumiesz).
    a mogłabyś mi przesłać? ja bym chętnie poczytała :) mój mail [email protected]
    czekam :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •