Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 78

Wątek: Maxima Models

  1. #41
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    rolka urzekła mnie twoja opowieść:guns: ,masz z sobą problem? Chcesz o tym porozmawiać?:happy: :questionm :glasses:

  2. #42
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    37
    Posty
    26
    Rolka zastanów się piszesz, że studiujesz na Laurentian University w Kanadzie, a twoja wypowiedz i zachowanie wskazuje na coś zupełnie innego.. Może "pustoty na twarzy nie masz wypisanej" ale poziomem inteligencji się tutaj nie popisałaś..

  3. #43
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    8
    Droga szara ROLKO papieru do dupy.Napisze w punktach żeby dotarło:exclaim:
    1.
    Cytat Zamieszczone przez rolka
    Pustoty na twarzy raczej nie mam wypisanej, inaczej nie zaproszono by mnie na studia na Laurentian University w Kanadzie, gdzie prowadzę badania naukowe
    Zaprosili cię ale chyba jako eksponat do badań nad ludzką głupotą. Z pewnością powinni wykonać badania naukowe twojej głowy.Powinnaś przyjąć zaproszenie...
    2.
    Cytat Zamieszczone przez rolka
    A tak wracając - dziecko, zanim coś napiszesz- dorośnij , wyjedź z wioski, poznaj trochę życia
    Dziecko z wielkiego miasta zapraszamy na wioski bo język wypowiedzi twojej nadaje się do kopania buraków w polu.

    3.
    Cytat Zamieszczone przez rolka
    Ty w ogóle jesteś kobietą, czy sfrustrowaną k… z jakiegoś domu publicznego i podszywasz się pod kogoś innego… Nie podskakuj dzieciaku bo ze mną i tak nie wygrasz
    Ty na pewno kobietą nie jesteś tylko ciekawe ile brakuje ci do k.... z domu publicznego. Ta dziewczyna nie musi podskakiwać bo nie sięgasz jej nawet do pięt i na pewno nie wygra bo taki bogaty zasób słów posiadasz tylko ty.

    4.
    Cytat Zamieszczone przez rolka
    a ja tam byłam i powtarzam już chyba setny raz że na bankietach sponsorzy (nie wszyscy) składają łóżkowe propozycje
    Na zgrupowaniu finalistek nie było żadnego bankietu.Ale jak to droga Rolko nie wszyscy ci złożyli propozycje???To straszne-współczuje :sad:

    :) :) :)

  4. #44
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    AASSIIAA twoja inteligencja daje dużo do życzenia , krytykujesz innych , przypatrz się Sobie jaką klase pokazujesz .
    :(

  5. #45
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    8
    Pyzolku...Niestety musiałam się zniżyć do poziomu tamtej osoby bo wychodzę z założenia że cham inaczej nie zrozumie jak po chamsku.
    Do Ciebie nigdy tak się nie zwróciłam choć nie zgadzam się z Twoja krytyką, bo nie była poniżej pasa.

    Pani Rolka nie zasługuje na mądrą rozmowę.Jak to powiadają głupota nie zwalnia od myślenia więc mam nadzieję że jakieś procesy myślowe pomogą jej zrozumieć że wulgaryzmy nie ładnie jest stosować do innych ludzi.

    Przesłanie dzisiejszego dnia :)
    Eurypides:
    Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą.

  6. #46
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez AASSIIAA
    Pyzolku...Niestety musiałam się zniżyć do poziomu tamtej osoby bo wychodzę z założenia że cham inaczej nie zrozumie jak po chamsku.
    Do Ciebie nigdy tak się nie zwróciłam choć nie zgadzam się z Twoja krytyką, bo nie była poniżej pasa.

    Pani Rolka nie zasługuje na mądrą rozmowę.Jak to powiadają głupota nie zwalnia od myślenia więc mam nadzieję że jakieś procesy myślowe pomogą jej zrozumieć że wulgaryzmy nie ładnie jest stosować do innych ludzi.

    Przesłanie dzisiejszego dnia :)
    Eurypides:
    Mów mądrze do głupca, a nazwie cię idiotą.

    Nie moge się z Tobą zgodzić , wypowiedzi Rolki nie były kierowane do Ciebie i nie miałaś prawa pchać sie z buciorami, a już napewno nie z tym tekstem " szara Rolka papier do.........", poniżej krytyki.
    Niestety Rolka ma racje w wielu kwestiach, moze posuneła się za daleko, ale ty pobiłaś wszystkich .:neutral:

  7. #47
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Bardzo jestes pyza dowcipna...:confused: :confused: racje????:confused: A mi się wydaje że Ty i rolka to to samo:guns: powiedzialam ode mnie i od mojej siostry wara:guns: :guns: :guns: skoro mowi ze bylo dobrze to znaczy ze bylo i kropka:bohoo:

  8. #48
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez paolunia30
    ze bylo dobrze to znaczy ze bylo i kropka:bohoo:
    no cóż ......młoda i naiwna....masz siostrę która po prostu lubi "donosić" na dziewczyny i czas sie z tym pogodzić:)
    za rok sama sie przekonasz jaka w tym konkursie panuje "sielska" atmosfera...ale wydaje mi się że będzie ci wstyd przyznać sie sie do błędu ....

  9. #49
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Sun żebyś się nie zdziwiła...donosić?? pfff...śmieszne... wręcz żałosne.. jakieś chore bajki sobie wkręcacie i w nie wierzycie. Zachowujecie się jak Hieny..czekające na padlinę..żeby tylko się ktoś potknął żeby tylko kogoś wyśmiać , pomówić ukarać..bo ma inne zdanie niż Ty? To jest powód? Taka zła jestem? A może poprostu gorycz i zazdrość Cię zaślepiła i szukasz byle pretekstu aby się do mnie przyczepić? Ale cóż.. a co stać ludzi dla których hobby to malowanie paznokci albo wykluczanie konkurencji w sposob podly i zawistny...żal... gdzie jest dobro na tym świecie? Bo ja widzę samych potworów idących po trupach. Myslicie że nie mam co robic tylko zajmować się waszymi chorymi urojeniami i plotkami.Mam dosyc takich osób...zwyczajnie dosyć!!! Zajmijcie się sobą a nie pisaniem bredni na forum. Paula może i młoda ale uwierz nie naiwna. Atmosfera była taka jaką same stworzylyscie co nie znaczy że za rok będą te same dziewczyny i będzie ta sama podłość. Mnie za rok może nie być najważniejsze żeby moja siora pojechała i przeżyla te piekne chwile które ja przezylam. I mozecie sobie wypisywać bzdury. Człowiek który ma godność , wdziecznosc i dobre serce nigdy by zlego slowa na Maxime nie powiedzial bo dzieki nim tam bylyscie dzieki nim zwiedzilyscie...żal mi was... powinni sie do takich jak wy odwrocic plecami bo co dla was by nie zrobil i tak bedzie zle. I nie oczerniajcie tu mnie i Pauline, to moja siostra ktora kocham i nie pozwole żeby wasza podlosc dotykala takze i ją. Honoru , szacunku i...KLASY!
    Nie musicie mnie lubic ale szanować musicie tak jak i kazdego innego człowieka KAZDEGO!
    Nie zamierzam już więcej tego czytać , brzydzę się tymi wypowiedziami...BRZYDZE!!! Zajmijcie się czymś..nie macie jakichś pasji??? Chcecie się wyżyć?? To na siłownie!! A nie tutaj gniewy głośne żale bo to nie są opinie to jest krzyk ludzi nie umiejących się pogodzić z przegraną i wrócić do dnia codziennego. Tylko kogoś oszkalowac obsmarować...dlaczego?? A tak bo macie na to ochote bo trzeba bylo spasc z nieba na ziemie. Niestety taki życie... a ja w tym życiu mam dosyć tej podłości i tych żali!! Chcecie zmieniać świat to zacznijcie od siebie i znajdzcie chwile na refleksje nad samą sobą a nie widzicie wady tylko w innych nie w samych sobie.... Błagam skończcie juz to..
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  10. #50
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    3
    zgadzam sie z tym że w Tunezji przeżyłyśmy piękne chwile ale to tylko dzięki atmosferze jaką stworzyły dziewczyny.....
    na sprawiedliwość nie ma co liczyć bo my już w warszawie na zgrupowaniu wiedziałyśmy która dziewczyna wygra....tego nie dało sie ukryć...sama "wygrana" nie była wynikiem zaskoczona.....co zresztą zobaczycie sami w sobotę na Polsacie :)
    maniko....ty być może jesteś zbyt łatwowierna....zbyt zakochana w maximie i nie widziałaś i nie słyszałaś tego co my ....tym lepiej dla ciebie:exclaim: :exclaim:
    my z pyzą wypowiadamy tylko nasze prywatne zdanie...tego nie możesz nam zabronić:exclaim: :exclaim:

    nie można nikomu zabronić udziału w tym konkursie ale ostrzec zawsze można

    niestety...konkurs mógłby być świetny gdyby zmienić organizatora i nie zapraszać na zgrupowania licznych sponsorów...ehhhh

  11. #51
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez pyzolek
    Nie moge się z Tobą zgodzić , wypowiedzi Rolki nie były kierowane do Ciebie i nie miałaś prawa pchać sie z buciorami, a już napewno nie z tym tekstem " szara Rolka papier do.........", poniżej krytyki.
    Niestety Rolka ma racje w wielu kwestiach, moze posuneła się za daleko, ale ty pobiłaś wszystkich .:neutral:

    O jaaaa naprawdę?? Naprawdę pobiłam wszystkich?Dobrze że nie na żywo :glasses: Poza tym ja- tak bez bucików się wbiłam na tą imprezkę :)

    A tak poważnie (bo tylko pozostało się śmiać z tego co tu piszesz) to moja droga- jeśli uważasz że nazywanie dziewczyny ku....ą jest lepszym słownictwem niż "papier do dupy" to sorry -ale zostałam wychowana w nieco innym systemie wartości....

    Pozdro dla wszystkich światowych panienek:)))
    PS. Całkiem zapomniałam tutaj jest taka opcja słownika żeby inni nie stracili wzroku przez błędy ortograficzne. Następnym razem jak pojawi Ci się podkreślenie na czerwono to znaczy BŁĄD :)) "Napewno" pisze się osobno:exclaim:

  12. #52
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    19
    Monisia powala swoimi tekstami na kolana
    Całuj organizatora tego konkursu po nogach ze cie tam zabrał i tak uszczesliwił
    Tylko pamietaj ze teraz za 800zł mozna spedzic tydzien w takim hotelu i to w zdecydowanie lepszym towarzystwie.I miec cały tydzien dla siebie. A druga sprawa to nikt nie robi tego dla ciebie tylko zarabia na tym duze pieniadze. Ty jestes tam tylko ruszajacym sie przedmiotem ktory zajmuje 1 lozko hotelowe i ma swoj numer-gwiazdo

  13. #53
    Pierwsze kroki Awatar paolunia30
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Niebo
    Posty
    26
    Odwal sie od Moniki co się jej przyczepiłaś.:guns: :guns: To trzeba bylo nie jechac na konkurs tylko samemu na wakacje :happy: a nie jej sie czepiasz bo tobie cos sie nie podobalo a jej tak...:confused: ma prawo byc zadowolona i to nie znaczy ze masz po niej jechac:sad: :confused: :confused: skoro uwaza za słuszne bronic Maximy to niech broni ja ją znam od małego i wierze bo widze ze jest zadowolona.:swirl: Odczep sie :guns:

  14. #54
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez rolka
    Ty opierasz się na opinii ledwo postronnej osoby , a ja tam byłam i powtarzam już chyba setny raz że na bankietach sponsorzy (nie wszyscy) składają łóżkowe propozycje, a o tym kto wygra, wiadomo było od początku. Organizatorzy wykorzystują desperacje dziewczyn marzących o karierze, skutecznie podsycając je barwnymi opowieściami. Żal.
    Nie byłem tam i nie wiem jak było, ale wcale bym się nie zdziwił, gdyby było tak jak to opisujesz :/ Jakby nie było głównym celem takich konkursików (np. różne miski internetu) jest kasa dla organizatorów, a sponsorzy pewnie mają nadzieję na coś poza reklamą...
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  15. #55
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    8
    Hahaha- za 800 zł do Tunezji?? Ty to masz poczucie humoru :hahaha:
    Te teksty niedługo będą lepsze od samego Majewskiego. Za 800 zł to Ty nawet na wielbłądzie nie dojedziesz do 5-gwiazdkowego hotelu. Jeśli masz za 800 zł przelot, hotel pięciogwiazdkowy-all inclusive, wycieczki, występ w Polsacie i sesje zdjęciowe to ja chciałabym się zapisać na taki bilet :sheriff:
    Załączone obrazki Załączone obrazki  

  16. #56
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    AASSIIAA daj spokoj one to juz mają tak wybujałą fantazje że im więcej piszą tym wiecej bzdur.Niedługo to nie wiem co im przyjdzie do głowy...Ania ? A to ciekawe bo wątpie żeby Lenarcik tak napisała, a byla jeszcze Sławeta w co tez watpie zeby te bzdury pisala
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  17. #57
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Rolka - poszukaj sobie innego forum, z tego wlasnie wylecialas. Papa.
    Bardzo groźny admin...

  18. #58
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez paolunia30
    Odwal sie od Moniki co się jej przyczepiłaś.:guns: :guns: To trzeba bylo nie jechac na konkurs tylko samemu na wakacje :happy: a nie jej sie czepiasz bo tobie cos sie nie podobalo a jej tak...:confused: ma prawo byc zadowolona i to nie znaczy ze masz po niej jechac:sad: :confused: :confused: skoro uwaza za słuszne bronic Maximy to niech broni ja ją znam od małego i wierze bo widze ze jest zadowolona.:swirl: Odczep sie :guns:
    to najpierw niech sie zorietuje jaka jest prawda zanim zacznie wypisywać te bzdury-Maksima odmieniła moje zycie. No tak jeśli chodzi o wystep w Polsacie to za te pieniadze sie nie uda Zyczę ci serdecznie abys była tam pokazana przez 20 sekund bo widze ze bardzo na to czekasz a jak bedziesz juz w tv to na pewno zostaniesz gwiazdą!

    I nie czepiam sie jej bo to ona swoimi zachwytami probuje zachwalac ten konkurs A tu trzeba przestrzegac przed nim Jakos na moje argumenty nie potrafiła odpowiedziec-bo to prawdziwe fakty.Zreszta prosta sprawa na zgrupowaniu było tak-monisiu i jak podoba ci sie tutaj? tak panie prezesie-to napisz tam na forum jak tutaj macie sie dobrze- Oj monis monis nie widzisz ze zostalas wkrecona w to? nie widzialas wspanialych sponsorow?-moze uwazasz ze to tak ma wygladac? no jesli tak to zwracam honor jestes bez zarzutu

  19. #59
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    19
    Panie Administratorze:sad: dlaczego Rolka wyleciała?:sad:
    pliss plisss ona sie poprawi

  20. #60
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    37
    Posty
    26
    Rolka pewnie wyleciala bo to co wypisywala to byly pomowienia a takiego zachowania nie mozna tolerowac..
    A tak poza tym to ciekawa jestem co tam slychac u Moniki Mlocek ;)

    Widzialyscie reklamowki na POLSACIE i zapowiedzi konkursu?? Gratulacje dla Patrycji, Justyny i Kini slicznie wyszlyscie dziewczynki :)gratulacje dla was i dla osob ktore nad tym pracowaly REWELACJA :) naprawde jestem pod wrazeniem ;) Pozdrawiam :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •