Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 61 do 78 z 78

Wątek: Maxima Models

  1. #61
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez Ania2
    Panie Administratorze:sad: dlaczego Rolka wyleciała?:sad:
    pliss plisss ona sie poprawi
    Niech sie poprawia na innym forum, tu jej nie chce. Za takie obrazliwe teksty pod adresem innych osob na forum jakie pisala bede wywalal kazdego, niezaleznie od stazu, ilosci postow itp.
    Bardzo groźny admin...

  2. #62
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Cytat Zamieszczone przez Ania2
    to najpierw niech sie zorietuje jaka jest prawda zanim zacznie wypisywać te bzdury-Maksima odmieniła moje zycie. No tak jeśli chodzi o wystep w Polsacie to za te pieniadze sie nie uda Zyczę ci serdecznie abys była tam pokazana przez 20 sekund bo widze ze bardzo na to czekasz a jak bedziesz juz w tv to na pewno zostaniesz gwiazdą!
    I nie czepiam sie jej bo to ona swoimi zachwytami probuje zachwalac ten konkurs A tu trzeba przestrzegac przed nim Jakos na moje argumenty nie potrafiła odpowiedziec-bo to prawdziwe fakty.Zreszta prosta sprawa na zgrupowaniu było tak-monisiu i jak podoba ci sie tutaj? tak panie prezesie-to napisz tam na forum jak tutaj macie sie dobrze- Oj monis monis nie widzisz ze zostalas wkrecona w to? nie widzialas wspanialych sponsorow?-moze uwazasz ze to tak ma wygladac? no jesli tak to zwracam honor jestes bez zarzutu

    "Aniu" z tego co widzę ,to Ty mało wiesz. I nie wypowiadaj się za mnie. Dla mnie punktem docelowym w życiu nie jest zostanie jak to Ty powiedzialas "gwiazdą". Jesteś młoda , zdrowa ..widać że w życiu Cię jeszcze nic strasznego nie spotkało. Może gdybyś straciła kogoś bliskiego albo była ciężko chora zrozumiałabyś że należy doceniać uroki życia. Ludzie marzą żeby być zdrowi, żeby żyć mieć co jeść a Ty przeżyć nie możesz że nie dostałaś głupiego kawałka materiału. Weź się za siebie i spróbuj osiągnąć coś dobrego w życiu a nie wylewasz złość na forum, uważaj żeby życie Ci za podłość nie odpłaciło. Ja uważam że Maxima odmieniła moje życie, i zdania nie zmienie, i nie chodzi mi o głupie reklamy Tv bo to nie jest dla mnie najwazniejsze. Przeżyłam coś wspaniałego,wyjazd, o jakim marzą tysiące dziewczyn. Próbujesz udowodnić że konkurs jest fikcją i każdy wiedział kto wygra, nie uda Ci się to , ponieważ są to bzdury. Teraz tak mówisz bo juz wiesz która wygrała, jakoś od kiedy mnie zobaczyłyście na dworcu chodziły plotki że pewnie ja wygram bo prezes mnie lubi . I co??? Nie dostałam nawet szarfy, skoro jestem takim jego jak to nazwałaś " rzecznikiem" i "ulubienicą" i nie wiem czym tam jeszcze to gdyby konkurs był taki jakim go probujesz tu przedstawic to raczej bym cos dostala nie uwazasz? I mimo że tak jak Ty wjechałam bez niczego ja nie opluwam konkursu i wszystkich dookoła.Ja stawiałam na Kingę,więc nie wypowiadaj się za dziewczyny że "każda wiedziała ".Nie będę wiecej odpowiadać na Twoje bzdury bo mam naprawdę ciekawsze rzeczy do roboty. Cały czas Ci odpowiadam tylko dlatego że nie pozwolę oczerniać ani organizatorów (którzy są dla mnie najwspanialszymi ludzmi na swiecie )ani tego konkursu.Nikt mi nic nie kazał pisać, zawsze piszę i mówię co myślę i czuję. Tak uważam , że tak właśnie ma wyglądać konkurs FMP jest on dla mnie bez zarzutu i każdemu go polecam. Na tym zakończmy tą czczą i jałową dyskusję. I Tobie też radzę dać sobie spokój i nie wypisywać bzdur jak to się mówi:
    "TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ZE SCENY ZEJŚĆ"

    BRAWA DLA ADMINA:)
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  3. #63
    Banned
    Dołączył
    11.2007
    Posty
    19
    Nie przeczytałam co napisała Rolka wiec niestety nie wiem za co została wyrzucona ale jesli przesadzila-no coż..
    w odniesieni do twojego wywodu to nie chodzi mi o to ze ja nie dostałam czegos tzn nagrody.Chodzi o sam konkurs jak on wyglada i na jakich zasadach sie odbywa.Jeśli mowi sie komus ze sa wspaniałe nagrody a nie ma ich to jest zwyklym oszustem,jeśli na swojej głównej stronie publikuje sie ze zgłosiło sie do konkursu 8tys dziewczyn a w rzeczywistosci było ich 800 to juz jest przegiecie.Rozmawiałaś z panami z Polsatu? oni byli w tamtym roku moga dokladnie przedstawic ilosc zgłoszonych dziewczyn i jak z 400 robi sie 4 tys. Masz tok myslenia ustawiony prze organizatorow-jakby ten wyjazd był ukoronowaniem zycia-cos nieprawdopodobnego-Tunezja. Zejdz na ziemie Wyjazd zagraniczny nie jest juz niczym niezwykłym i wiele dziewczyn zwiedziło juz kilka krajowi do Tunezji na pewno nie wroca bo nie ma tutaj nic fajnego-brudne morze, wycieczka na kladach po wysypisku smieci i hotel taki sam jak wszystkie nastepne -czyzbym sie myliła? Ale rozumiem bylas 1 raz za granica-samolot TV fotografowie -mozna oszalec ze szczescia Myśle ze bylas tak zachwycona ze jedziesz ze nie widzialas na tym konkursie nic. A sponsorzy z radia tych 2 łysych wiesz jakie mieli przezwiska juz w 2 dniu? plemnik i zbok-czy cos ci to mowi? Miałaś okazję byc na dyskotece po godz 22-na pewno nie bo Gosia sprawdzala czy dziewczyny sa w pokojach-no poza kilkoma dziewczynami dokladnie trzema które bawiły sie bez ograniczen-jak myslisz kto na to pozwolił? A dlaczego nic nie dostałaś-no prosze cie nagroda dla ciebie był ten wyjazd.Jeśli prezes przed finałem pyta sie jednej z dziewczyn czy tytuł miss...czegos tam jej wystarczy-to wszystko na ten temat. Nie chce mi sie juz opisywac wszystkich tych sytuacji Wierz w to co wierzysz i daj sobie spokój. Ja mam nadz ze inne dziewczyny z konkursu tez sie jeszcze tu wypowiedza-choc pewnie chca o tym wszystkim jak najszybciej zapomniec

  4. #64
    Wie o co chodzi Awatar Monika8889
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    34
    Posty
    77
    Oj skończ już bredzic bo się stajesz monotematyczna nie masz tyle godności że jak ktoś mówi do Ciebie KONIEC to znaczy KONIEC...?
    www.maxima-models.pl <= rekrutacja do konkursu FOTO MODELS POLAND 2008 "Nie musisz być miss, nie musisz być wysoka - wystarczy, że jesteś fotogeniczna! "

  5. #65
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2007
    Wiek
    37
    Posty
    26
    Wczoraj obejrzalam nasz reportaz z finalu bardzo mi sie podobal, fajnie zrobiony w szybkim tempie, ogladalo sie jednym tchem ;) zostaly fajnie uchwycone i przedstawione ciekawe momenty z naszych wycieczek, wystepow itd.. Najlepsze jednak byly wizytowki wszystkie prezentowaly sie na nich rewelacyjnie ;) Wspomnienia wrocily ;( wspominam was wszystkie jak swietnie sie bawilysmy na tych wszystkich zgrupowaniach, sa to chwile ktore napewno dlugo pozostana w pamieci kazdej z nas ;) a teraz zostala nam tylko nasza szara rzeczywistosc.. ;( no coz.. moze jeszcze kiedys bedziemy mialy okazje sie od niej oderwac tak jak w Tunezji ;)

  6. #66
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2009
    Wiek
    34
    Posty
    1

    Maxima Models;/

    Na pytanie, czy warto sie motac z Maxima odpowiem krotko: NIE!
    Kim jest fotomodelka? Rozni sie od modelki sliczna twarza, bialym usmiechem, cecha szczegolnie ladna (oczy, maly nosek, itp) i normalna waga!! Powtarzam!!
    Ja zglosilam sie do Maximy poprzez internet, co warunkowalo, ze jury rzeczywiscie mnie zobaczy i zdecyduje, czy sie nadaje. Zdjecia sie spodobaly, zaprosili mnie. Ok, tylko ze na miejscu po pierwsze, chodzi nienormalny fotograf, ktory podrywa dziewczyny i patrzy im tam czy tam, lasek jest malo, szefem jury jest podejrzanie wygladajacy mezczyzna i... Najwiekszy problem. Oni w momencie dylematu, czy wybrac ladna szczupla, czy brzydka - chuda jak wieszak, wybierali druga. A przeciez fotomodelka nie moze miec wystajacych WSZYSTKICH kosci. Zobaczcie sobie polfinalistki, kilka normalnych, reszta ;/ ;/ ;/ ...
    Byla tam taka jedna, blond wlosy miala, potargane, samemu farbowane, twarz okropnie zmieniona od wyciskania, byla biala i nieapetyczna, ale chuda. Obiektyw jej nienawidzi, ale oni sobie ja wzieli. To extra, co? Masakra!;/

  7. #67
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    35
    Posty
    5

    Aaabbbccc

    WITAM! Ja wlasnie dostalam sie do cwiercfinalu, do W-wy i chcialam zapytac kogos kto byl i mi odpowie na pytanie, "ile bedzie trwal casting????Ile godzin???" Bardzo bede wdzieczna za odpowiedz:):):):):).


    ~A co do wybierania dziewczyn: kazdy ma inny gust i to sie liczy, bo jesli wybrali taka dziewczyne, ktora nam sie kompletnie nie podoba. Moze jury chce dac szanse tym dziewczynom, zeby uwierzyly w siebie, zeby nie rezygnowaly z marzen!~

  8. #68
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez electrixgirl Zobacz posta
    Moze jury chce dac szanse tym dziewczynom, zeby uwierzyly w siebie, zeby nie rezygnowaly z marzen!~
    Chyba sama w to nie wierzysz :))))
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  9. #69
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Cytat Zamieszczone przez electrixgirl Zobacz posta
    WITAM! Ja wlasnie dostalam sie do cwiercfinalu, do W-wy i chcialam zapytac kogos kto byl i mi odpowie na pytanie, "ile bedzie trwal casting????Ile godzin???" Bardzo bede wdzieczna za odpowiedz:):):):):).


    ~A co do wybierania dziewczyn: kazdy ma inny gust i to sie liczy, bo jesli wybrali taka dziewczyne, ktora nam sie kompletnie nie podoba. Moze jury chce dac szanse tym dziewczynom, zeby uwierzyly w siebie, zeby nie rezygnowaly z marzen!~
    ja też jestem zaproszona ale nie wiem jeszcze jak wróce a ty skąd jestes?
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  10. #70
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    35
    Posty
    5
    No hej! Ja jestem z woj. lodzkiego! A TY?

  11. #71
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    35
    Posty
    5
    Oooo i widzialam wlasnie Twoje fotki, sa przesliczne Martyniko:)

  12. #72
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    35
    Posty
    5
    DO PRZEMEK LIPSKI.
    Czytam wlasnie twoje odpowiedzi na forum i tak sie dziwie dlaczego u ciebie jest wszystko na nie albo uwazasz, ze wszyscy oszukuja sie nawzajem??? Jak to wyjasnisz, ze niekotre modelki sa nieladne, a wygrywaja?

  13. #73
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2009
    Wiek
    34
    Posty
    1
    Również jade na wiercfinał do wawy.
    Patrząc na wasze wypowiedzi stwiedzam- opoby które źle się wypowiadają zazwyczaj mają żal że nie zajeły zadnego miejsca:/ Znam to. Brałam udział w pewnym konkursie- wygrała idealna dziwczyna- swoją prostotą urzekła wszystkich. Wszystkie laski były prawie nagie a ona- w płaszczyku. I ona wygrała!!! Wszystkie laski uważały że jest to ustawiony konkurs i nigdy już nie wezmą w nim udziału. A ja sobie pomyślałam- czy widziałyście się w lustrze?? Były zazdrosne.
    Co do propozycji łużkowych- co mówili? cho maleńka na pięterko?? cos nie chce mi się w to wieżyc. Napewno mówili coś w stylu- masz cos w sobie masz szanse na miss, a one interpretują to dosc prymitywnie. a jesli były te propozycje naprawde- w karzdym zawodzie się zdazają- jestem kelnerką, i słysze takie bzdury z 10 razy dziennie. Trzeba taką osobę zgasic- pamiętajmy- TO TYLKO MĘŻCZYŹNI:) nie spodziewajmy się po nich myślenia głowami:) Nawet nauczycielka słyszy propozycje od uczniów, i co ma się zwolnic?? Nie dąże do tego że jest to ok tylko do tego że zawsze znajdą się czarne owce w jakiejś organizacji- ZAWSZE!!

  14. #74
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2009
    Wiek
    35
    Posty
    5

    Polfinal foto models poland 2010

    Hej! Nie wiecie moze kiedy jest polfinal w wawie foto models poland? Bo sie dostalam dalej, a mieli wyslac maila i jakos dlugo to trwa, kolezanki, ktore tez sie dostaly, nie o3maly maila do tej pory....

  15. #75
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Płock
    Wiek
    32
    Posty
    1
    A więc tak !

    Dostałam się na casting queen of poland ! I organizatorzy mówili że oni organizuja castingi tylko i wylącznie w wawie w różnych hotelach! ja bylam w hotelu Radison - bylo super . na castingu byly różne dziecwzyny bo złoić się może każdy ale do półfinału dostało sie bodajże 70 dziewczyn ja równięz niestety do finalu nie przeszłam. Ale moje koleżanka 3 lata temu wygrała ten konkurs i ma same miłe wspomnienia i to co mówią nie ktorzy to bajka ! Ta agencja jest sprawdzona przez moje koleżanki i wszstkie sa nia zachwycone . Są osoby które podszywaja się pod maximę i organizuja konkursy w innych miastach - to ściema ! Jestem pelnoletnia ale na zaproszeniu napisali że bez osob trzecich no i dobrze bo tylko zamieszanie by tam bylo chyba że chcą podpisać umowę z osoba nie pelnoletnią wtedy proszą o zgodę rodzica.

  16. #76
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez karolincia911 Zobacz posta
    na castingu byly różne dziecwzyny bo złoić się może każdy ale do półfinału dostało sie bodajże 70 dziewczyn ja równięz niestety do finalu nie przeszłam
    Może za bardzo się złoiłaś :> :))))))))))))

    Cytat Zamieszczone przez karolincia911 Zobacz posta
    Jestem pelnoletnia ale na zaproszeniu napisali że bez osob trzecich no i dobrze bo tylko zamieszanie by tam bylo chyba że chcą podpisać umowę z osoba nie pelnoletnią wtedy proszą o zgodę rodzica.
    Nie mogą w ogóle podpisać umowy z osobą niepełnoletnią, tylko z rodzicem. Rodzić nie wyraża zgody na podpisanie umowy, tylko właśnie ją podpisuje za niepełnoletniego potomka.
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  17. #77
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez karolincia911 Zobacz posta
    Ale moje koleżanka 3 lata temu wygrała ten konkurs i ma same miłe wspomnienia i to co mówią nie ktorzy to bajka!
    Wiem, że to stary wątek ale jakoś nie mogłem się powstrzymać... Jak twoja koleżanka mogła wygrać Queen of Poland trzy lata temu jeśli konkurs w 2010 był organizowany po raz drugi? Ehhh...
    Bardzo groźny admin...

  18. #78
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2011
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1
    Uczestniczyłam w tym konkursie i nie chciałabym iść tam po raz kolejny... Uważam, że to nie jest konkurs tylko agencja dla pań do towarzystwa... Dziwne propozycje, sesje o godz. 21.00 do 2.00 nad ranem i imprezy gdzie kręci się mnóstwo podejrzanych facetów. Obraźliwe komentarze w stosunku do dziewczyn, np. "weź schudnij, bo za gruba jesteś" i inne bardzo nieprzyjemne rzeczy... Ciesze się, że wróciłam wcześniej do domu, bo nie wytrzymywałam tam. Dziewczyny płakały w pokojach, ogólnie nie polecam.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •