Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 78

Wątek: Maxima Models

  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar anka
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    3

    Maxima Models

    Czy ktoś może słyszał coś o tej agancji?
    Dla mnie wyglada ona dość podejrzanie... ale moze sie myle:|

    www.maxima-models.pl

  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar VaniliaSky
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Elbląg
    Wiek
    36
    Posty
    10
    Witam!
    Ja slyszalam tyle, ze dostalam zaproszenie na casting 25 czerwca... to sa jakies wybory miss foto model cos takiego... wiecej opinii na temat tej agencji udalo mi sie znalezc na stronie www.forum.promodels.pl i nie sa one zbyt przychylne. Ale z tego co wyczytalam w internecie ten konkurs jest dosc znany i odbywa sie od kilku lat juz. A Ty tez dostalas jakas propozycje od tej agencji?
    Pozdrawiam! :)

  3. #3
    Pierwsze kroki Awatar anka
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    3
    próbowałam sił w jednym z konkursów urody i modelingu, a po jego zakończeniu pan prezes podbiegł do mnie (wlasciwie biegl za mna kawal drogi na ulicy) by wreczyc mi swoja wizytowke.
    Ale w miedzy czasie dowiedzialam sie, że:
    1) duzo dziewczyn dostaje zaproszenia na ten konkurs fotomodelingu i przechodzi do kolejnych etapow
    2)nawet jesli dojdzie sie do finalu to pozniej raczej nic z tego nie ma
    3)ktos powiedzial nawet, ze owa agencja to burdel ( z reszta te czeste sesje zdjeciowe w cieplych krajach sa podejrzane...)
    4) wizytowka, ktora dostalam, nie wygladala jakos specjalnie..hmmm... profesjonalnie, ostatnia linike na dole miala lekko ucieta (co normalnie jest niedopuszczalne dla powaznych ludzi)

    Może przesadzam, ale zbyt wiele negatywnych opini słyszałam o tej agencji, by teraz lekcewazyc nawet najmniejsze szczegóły...

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar VaniliaSky
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Elbląg
    Wiek
    36
    Posty
    10
    Moim zdaniem nie przesadzasz. Dobrze, ze jestes ostrozna. Nie ma co... wpakowac sie w cos a pozniej zalowac...
    Ja tez nie zamierzam brac udzialu w tym castingu.
    Pozdrawiam! :)

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar aneSSka
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Białystok
    Posty
    111
    Ja tez dostalam zaproszenie (jest juz podobny temat na tym forum), ale nie skozystam... Rozmawialam z kolezanka kotra w tamtym roku tam byla, slyszalam same zle opinie... Juz jedna osoba sie wypowadala na tym forum, ze jedynie fajnie jest pozwiedzac, bo na sparawiedliwosc nie ma co liczyc... Dziwilo mnie tez, ze nie musze misc zgody rodzica, gdyz jestem niepelnoletnia... Zaproszenia dostaly tez dziewczyny korte wyslaly swoje zgloszenia np. rok temu, a nwet dwa lata temu... Ja sama nie skozystam z tego zaproszenia. Ale zycze Wam pwodzenia :):):)
    aneSSka

  6. #6
    Pierwsze kroki Awatar Letty
    Dołączył
    06.2006
    Posty
    2
    Tez dostalam zaproszenie na 25 czerwca ale po Waszych opiniach jakos nie bardzo chce z tego zaproszenia skorzystać.

  7. #7
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez aneSSka
    Dziwilo mnie tez, ze nie musze misc zgody rodzica, gdyz jestem niepelnoletnia...
    To jest niedopuszczalne i tylko źle świadczy o agencji, zakładając ze mieli informacje o twojej niepelnoletnosci.
    Bardzo groźny admin...

  8. #8
    beautiful liar
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    35
    Posty
    480

    ale się przeraziłam...:(

    Dziewczyny! Ale mnie przeraziłyście! Ja też dostałam to zaproszenie! Co najciekawsze.... nie wysłałam tam swojej fotki! Wypełniłam ankietę tylko! Jejku może faktycznie coś w tym jest...:/ Polećcie mi w takim razie jakąś porządną agencję gdzie mogłabym wysłać swoje zdjątka! Kurczę do mnie prezes też dzwonił i strasznie namawiał żebym przyjechała na ten casting! Ja też jestem niepełnoletnia... I wiecie co najbardziej mnie tam zbulwersowało?? Napisali że do tej sali gdzie będą się odbywały eliminacje nie będą wpuszczane osoby trzecie! Małym dzieckiem już nie jestem, ale to byłby mój pierwszy konkurs i nie wyobrażam sobie by nie uczestniczyła w tym np. moja starsza siostra... Chyba im już nie ufam... Dzięki kochane dziewuszki!!!!!!!

  9. #9
    Zazwyczaj na takie castingi wiksze nie wpuszczaja osob trzecich bo jakby kazda dziewczyna miala wziac ze soba pol rodzinki to by bylo strasznie ciasno. Bylam na tym castingu, dostalam sie do samego konca i nawet mnie do reklam chcieli ale potem dali mi do podpisania smieszna umowe w zwiazku z udzialem w polfinale tego konkursu... oraz zaproszenie na bankiet i fundowany przez nich nocleg w hotelu Mariot.... wnioski wyciagnijcie same :D

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    wiecie co jak tyle jest tych negatywów to napewno nie uwierze w jedna pozytywna opinie...tymbardziej ze to moze byc ktos z agencji :D <lol2>

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    8

    Maxima Models

    Dziewczyn jesteście Kochane,że dzielicie się swoimi wrazeniami.Opinie dziewczyn,które w tym uczestniczyły są najbardziej wiarygodnym źródłem.Też zastanawiałam się nad tą agencją i podobieństwem do,,burdeu'' jak naspisała tu jedna z koleżanek na forum.Te wyjazdy w ciepłe kraje na kilka dni i zdjęcia z tych wyjazdów dają wiele do zastanowienia.Jak oglądam np Fasfion Tv i widzę zdjęcia robione w plenerze nad jakimś oceanem czy na plaży,są bardzo profesjonalne,a zdjęcia w agencji Maxima Models z tych wyjazdów wyglądają jak turystyczne fotki pstrykane podczas urlopu.Same możecie to ocenić na ich stronie.Słyszałam opinię od dziewczyny,że było fajnie, że dużo zwiedziła itd,ale większośc opinii to negatywy, że pojawiają się jakies propozycje itd.jeśli któraś z Was mogłaby dokładnie opisać swoje doświadczenia byłabym wdzięczna,ja i zapewne wszystkie zainteresowane dziewczyny.

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez paollino
    Polećcie mi w takim razie jakąś porządną agencję gdzie mogłabym wysłać swoje zdjątka!
    Zależy skąd jesteś.
    Jak okolice Krakowa - No People - www.a-np.com
    Jeśli Wa-wa to np. D'vision, New Age, Rebel albo ModelPlus - te są najlepsze (wybaczcie jeśli którąś pominełam)
    Poznań - Hook
    Wrocław - SPP Models

  13. #13
    Antalii napisala:
    "wiecie co jak tyle jest tych negatywów to napewno nie uwierze w jedna pozytywna opinie...tymbardziej ze to moze byc ktos z agencji <lol2>"

    ..chyba mnie zle zrozumialas Anatlii...to ze napisalam, że mnie zaprosili na bankiet i nocleg w Mariocie to nie jest dla mnie zaleta tej agencji tylko wrecz przeciwnie WADĄ! :evil: Nie domyslasz sie Antalii po co zapraszaja przyszle kandydatki na nocleg? Myslalam ze nie musze pisac tego wprost i zrozumiecie o co mi chodzi , ale widze ze niektórym trzeba doslownie napisac ze chodzilo im o łózko...
    Juz na samym castingu mozna bylo sie zorientowac po minie panów z jury o co im chodzi...bo wzrok napalonego gościa chyba nie trudno rozpoznać...

    Nie jestem z zadnej agencji , nie jestem tez nawet modelka ani fotomodelka , po prostu bralam udzial w tym konkursie jak wiele innych dziewczyn, po raz pierwszy zresztą. :o
    Jak bym byla z agencji to bym nie napisala ze dali mi smieszna umowe do podpisania,. Chodzilo w niej o to, ze za rezygnacje lub dyskfalifikace sa placone kary, i to rzedu kilku tys. zl.!!!! :mad: No i ogolnie zobowiazanie sie do udziału w zgrupowaniach, wywiadach, pokazach i innych imprezach organizowanych przez maxima models. Jednym zdaniem : duzo wymogów,nakazów i zakazów a mało z ich strony...

    W zwiazku z tym, że dostałam sie do samego konca castingu dostałam kilka dni temu zaproszenie na zgrupowanie pod Wawą, ale nie pojechałam na nie, bo nie zamierzam sie użerac z banda zboczeńców nawet kosztem wycieczki do pięknego Egiptu :cool: , a odwiedziny osób znajomych są surowo zabronione...

    Tak wiec to juz koniec mojej przygody z tym konkursem, ale nie żałuje, czegoś sie nauczyłam, przekonałam sie jak to wygląda, zawarłam nowe znajomości (mówię tu o dziewczynach, które poznałam, zeby mnie ktos źle nie zrozumiał!) . Mogłabym owszem iśc dalej ale po co ryzykować i wdepnąc w jakieś gówno??

    Fika napisała:
    "Jak oglądam np Fasfion Tv i widzę zdjęcia robione w plenerze nad jakimś oceanem czy na plaży,są bardzo profesjonalne,a zdjęcia w agencji Maxima Models z tych wyjazdów wyglądają jak turystyczne fotki pstrykane podczas urlopu."

    Zgadzam sie z Toba calkowice, takie zdjecia może zrobic każda osoba nie będąca fotografem...

    Mam nadzieje, że jak opisałam w miare dokładnie co i jak juz kazda mi wierzy,że nie jestem z agencji? ;) Pozdrawiam Was wszystkie , jak macie jakies pytania to piszcie :)

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar aneSSka
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Białystok
    Posty
    111
    łoł... jak dobrze ze nie pojechalam :)
    aneSSka

  15. #15
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    koniczynko20 nie gniewaj sie..:) przepraszam, rzeczywiscie źle zrozumialam :p

  16. #16
    antalii oczywiscie, ze sie nie gniewam, moglas mnie zle zrozumiec, tylko nastepnym razem nie badz taka podejrzliwa :cool: pozdrawiam :)

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar freezer003
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    30
    heh podejrzliwość zabija ;)

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    39
    Posty
    17
    Maxima Models jest o.k

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    39
    Posty
    17
    Droga koniczynko niezauwarzyłam zeby ktos za mna ganial na tym zgrupowaniu ,wrecz pszeciwnie mialam cisze i spokuji

  20. #20
    Pierwsze kroki Awatar anaconda
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Śląsk
    Posty
    6
    Cześć Dziewczyny
    Chciałam się podzielić swoją opinią na temat konkursu Foto-Models i całej współpracy bo widze że niektóre z Was są niezdecydowane i obawiają się.Ja to bardzo dobrze rozumiem.Dwa lata temu przez przypadek poszłam na casting regionalny.Byłam wystraszona,nieufna i bardzo zakompleksiona.Do dziś nie wierze w cud że dostałam się do Marriotu,potem do finału.Jury jednak zauwazyło mnie i dostałam mase propozycji.Nie wygrałam wtedy nic ale do dnia dzisiejszego współpracuje z Agencją Maxima-Models i zarabiam świetne pieniądze.Gdyby nie ten przypadek to nie wiem co bym dziś robiła i za co żyła.W tym roku postanowiłam wziąść jeszcze raz udział w Konkursie.Zgrupowanie było w takim zameczku,ćwiczyłyśmy układy taneczne,a co najważniejsze to byłam zszokowana tak miłą atmosferą wśród dziewczyn.Teraz czekamy na wyniki i żyje nadzieją że może pojade na tydzień do słonecznego Egiptu w czasie polskiej zimy...
    Mogłabym Wam jeszcze wiele powiedzieć na temat Konkursu i współpracy ale czekam na konkretne pytania.Więc dziewczyny do dzieła i nie patrzcie na opinie przegranych które nie mogą się z tym pogodzić.Róbcie coś ze swoim życiem bo teraz właśnie jest Wasz czas...
    Pozdrawiam serdecznie.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •