Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41
    la petit stylish Awatar sparkle wish
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    KatoCity
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez asxxx
    Rosati jest śliczna,jej piegi mi się podobają,mogłaby być trochę wyższa :) a tak ogólnie to jej nie lubię bo widać,że ma pusto w głowie i skrzeczy jak żaba w stawie
    dobrze powiedziane ;P
    Easy for good girl to gone bad. So u`ve better learn how to treat us right `cause when we go we`ve gone forever.
    U don`t have to like me but u will respect me `cause I`m bossy.

  2. #42
    Wie o co chodzi Awatar Girl
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Katowice
    Posty
    89
    MOim zdaniem jest piekna.Tu jest bez makijażu
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	weronika_rosati_weronika_679052.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	11.0 KB
ID:	3642  
    Pozdrawiam

  3. #43
    Moim zdaniem jest ładna, ale nie piękna, twarz ma o taką o, jest zgrabna. Ładnie ułożone włosy, dobry makijarz nic specjalnego żeby ładnie wyjść na zdjęciu. Ale ładna to ona jest :-) nie przecze

  4. #44
    Pierwsze kroki Awatar aq_
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    35
    Posty
    14
    ktos napisal, ze piegi nie pasuja do takiego typu urody. bardzo malo jest takich dziewczyn: ciemne wlosy i piegi, znam jedna i twierdze, ze wyglada to bardzo orginalnie i absolutnie pasuje. co do weroniki, to ma piekne wlosy [fryzjerzy], swietny styl [to, ze ją postarza to już jej sprawa- chce się czuć jak dorosła kobieta, niech się czuje]; ale WSZYSTKO zawdzięcza swoim rodzicom. oj takim to dobrze, nie muszą się rozpychać łokciami

  5. #45
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez Kasia
    Co myślicie o Weronice? Uważacie, że jest piękna czy zwyczajna?
    Ja myślę, że jest piękną kobietą...!
    moim zdaniem to jedna z najpiękniejszych Polek, jestem dużą fanką jej urody i figury. Myślę, że bez makijażu też wygląda ok, bo ma bardzo ładne rysy twarzy

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •