Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Posty
    1

    Czy pomożesz mi w pracy badawczej nad estetyką twarzy?

    Witam serdecznie :)
    Postaram się zwięźle...

    Jestem studentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od ponad roku zajmuję się pracą naukową dotyczącą różnych aspektów estetyki i atrakcyjności twarzy. W związku z tym mam do was wszystkich gorącą prośbę:

    Do mojej aktualnej pracy potrzebne są mi zdjęcia kobiet, mężczyzn i dzieci. Najlepsze byłyby zdjęcia en face (od przodu, bez żadnego przechylania głowy, patrzenia w bok itp.) na jednolitym, jasnym tle, z włosami zaczesanymi do tyłu, lub spiętymi (dotyczy to głównie kobiet). Bez widocznego makijażu i bez biżuterii.

    Wiem, że jesteście ludźmi na co dzień pokazującymi się na zdjęciach (lub też sami je robicie). Wasza pomoc i dostarczenie zdjęć pomogłoby mi w prowadzeniu tych interesujących badań (oczywiście każdy kto użyczy mi swoich zdjęć będzie mógł zobaczyć za kilka miesięcy końcowy efekt tej pracy).

    Zdjęcia, które otrzymam, poddane będą wielu różnym procesom obróbki - będą symetryzowane (lub desymetryzowane), odmładzane, mieszane z innymi itp. Będzie również zorganizowane kilka ankiet, w których ludzie oceniać będą wprowadzone na zdjęciach zmiany. Oczywiście wszystko kompletnie anonimowo i bez żadnych identyfikujących kogokolwiek danych. Same retuszowane fotografie.

    Jako załączniki zamieszczam dwie przykładowe fotografie. Jedna z nich przedstawia komputerowo modyfikowaną twarz męską, a druga twarz kobiecą wymieszaną w pewnych proporcjach z twarzą dziecięcą (obrazek jest niewielki i bardzo uproszczony, w zasadzie tylko w celach pokazania wam jakiegoś przykładu). Dzięki waszym zdjęciom będzie można wykonać więcej obróbek i przeprowadzić poważne badania.

    Wszystkich zainteresowanych proszę o odpowiedź w tym wątku lub kontakt na PW.

    Pozdrawiam serdecznie, bardzo liczę na zainteresowanie tym ciekawym tematem i odzew :)
    Echelon
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kobieta+dziecko.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	6.4 KB
ID:	9975   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	chimera -3.JPG
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	8.7 KB
ID:	9976  

 

 

Podobne wątki

  1. tzw. Poszukiwacze twarzy
    Przez sweet_olcia w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 2008.08.14, 10:41
  2. Ocena twarzy :)
    Przez Kasjopeja w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 2007.02.10, 00:01
  3. W czym do pracy?
    Przez Kasia w dziale Wizaż, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2006.12.30, 09:25
  4. Szukam pracy
    Przez klaudia w dziale Modelka poszukuje zleceń lub fotografa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2006.02.09, 20:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •