Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 65
  1. #1
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128

    program do obróbki zdjęć

    Może znacie coś godnego polecenia, no i najlepiej nie jakiś super skomplikowany :)

  2. #2
    ofca
    Guest
    adobe photoshop najlepszy. mniej skomplikowane, a zarazem mniej funkcji - photo impression, hp image zone

  3. #3
    kometa___
    Guest
    zgadzam sie photoshop najelpszY:D

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    10
    Cytat Zamieszczone przez kometa___
    zgadzam sie photoshop najelpszY:D
    ta tylko ze szopa to 3 lata sie poznaje :) 2 uczy: i 1 doswiadczenia trzeba miec zeby nie skopac...
    powiedz co chesz edytowac i jak moze jakos pomozemy

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    A ja mam pytanie czy wie ktoś może skąd można ściągnąć Photo shopa? I czy w ogóle jest taka mozliwość ;)

  6. #6
    kometa___
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez lort-fenix
    ta tylko ze szopa to 3 lata sie poznaje :) 2 uczy: i 1 doswiadczenia trzeba miec zeby nie skopac...
    powiedz co chesz edytowac i jak moze jakos pomozemy
    a czy ja paisalam ze ja go znam nbapisalam ze jest najlepszy i nadal tak sadze
    przy okazji zgadzam sie z tym ja umiem bardzio malutko w nim a jak dla mnie to jzu starcza ale ciagle go chce poznac:]

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315

    Corel Paint Shop Pro X....

    Nie mówięże ze najlepszy, ale konkurencyjny. Za 400 zł legalny, od końca lutego po polsku. Wiele fajnych bajerów przydatnych dla Pań Modelek - np funkcja Makeover...
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128
    Oki ja już ściągnełam photo shopa jescze tylko 3 lata nauki mi zostały :P Ja ogólnie zaczełam sie interesować fotografią i chciałabym zacząć uczyć się tzw. obróbki zdjęć. Pomału odkrywam niesamowite możliwości!

  9. #9
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128
    Cytat Zamieszczone przez Grazioso
    Wiele fajnych bajerów przydatnych dla Pań Modelek - np funkcja Makeover...
    WOW :D Trzeba się bedzie przyjrzeć wersji próbnej (bezpłatnej)

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Cytat Zamieszczone przez Isabelle
    Oki ja już ściągnełam photo shopa jescze tylko 3 lata nauki mi zostały :P !
    a skąd go ściągnęłaś? Bo ja szukam i nie mogę znaleść :/

  11. #11
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    128
    Agaa- ściagnełam go ze swojej lokalnej sieci :P Moze sproboj przez kaze?

  12. #12
    ofca
    Guest
    proponuje sciagnac go przez emule

  13. #13
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315

    Paint Shop Pro X skąd...?

    Oficjalna strona Kanadyjczyków www.corel.com , jest już panel po polsku.
    By dostać serial /numer seryjny/do wersji trial - trzeba się zarejestrować na stronie. Okres ważności triala 30 dni ale - uwaga - waży toto 100 Mb i trochę się ciągnie.
    W Polsce dealerem jest firma magit.pl
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Właśnie dobry temat:)

    Też czegoś poszukuje. Trochę zdjęć robię i chciałabym je troche obrobić. Np korekcja niedoskonałości twarzy (czyt. jakieś syfki, przebarwienia czy coś tego typu), oporawienie ostrości, ziarnistość. Takie podstawowe rzeczy póki co, a później zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Mnie polecono Paint Shop Pro 9, ale przyznam, że nie mam pojęcia co to jest.
    Więc byłabym zobowiązana gdyby mi ktoś coś polecił. A już w ogóle byłabym cała w skowronkach gdyby powiedział mi ktoś gdzie te funkcje znaleźć;)
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

  15. #15
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez Gosia
    Mnie polecono Paint Shop Pro 9, ale przyznam, że nie mam pojęcia co to jest.
    Więc byłabym zobowiązana gdyby mi ktoś coś polecił. A już w ogóle byłabym cała w skowronkach gdyby powiedział mi ktoś gdzie te funkcje znaleźć;)
    Tylko po co... skoro ktoś Ci polecił PSP i nie zadałas sobie trudu zobaczyć co to jest, to po co cokolwiek polecać?

    I tak patrząc na tą dyskusje, napiszę duzymi literami: KAŻDEGO PROGRAMU TRZEBA SIĘ NAUCZYĆ - samo sie nie zrobi.
    A który wybrać? Zalezy od preferencji i stanu portfela.

    PS. Paint Shop pro to bardzo dobry pomysł, jest jeszcze Photoshop Elements - młodszy brat Photoshopa, Corel Photo Paint, GIMP (bezpłatny) i... itd.

  16. #16
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    fkk: nie bulwerduj się tak;) Nie każdy ma we krwi opanowane programy, niektórym zajmuje to więcej czasu;)

    Ok więc zabawie się w PSP
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

  17. #17
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez Gosia
    fkk: nie bulwerduj się tak;) Nie każdy ma we krwi opanowane programy
    Się nie bulwerduje, tego się nie ma we krwi, to właśnie trzeba opanować (czyt: zadać sobie trochę trudu) :D

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    54
    Posty
    21

    Mhm...

    Primo: nie ma "najlepszego"programu do pewnych czynności edycyjnych będzie lepszy jeden, do innych drugi. Standartem jest oczywiście Adobe Photoshop, ale jak ktoś się uczy obróbki od zera to może lepiej kożystać z Gimpa, bezpłatny i dostępny bez problemu, a potrafi niemalże to samo
    Secundo:Żeby napradę nauczyć się obróbki fotografii, to trzeba się uczyć obróbki fotografii, a nie obsługi tego, czy innego programu, proponuję zacząć od ciemni i paru starych książek o fotografowaniu
    Tercio: Photoshop jest powszechnie dostępny w sieciach P2P, ale akurat Kazaa nie jest dobrym pomysłem ze względu na zanieczyszczenie spyware, adware i innym draństwem, osobiście polecam dowolnego klienta sieci torrent
    Quatro: do korekcji fotek, tak, żeby wyglądały "do ludzi" wystarczy tydzień nad photoshopem z jakimiś paroma dobrymi toutorialami, do opanowania go perfekcyjnie- może 10 lat

  19. #19
    Pierwsze kroki Awatar Przemek B
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Świnoujście
    Wiek
    46
    Posty
    14
    przez tydzien to sie nauczy okienka przesuwac i otwierac:P

    a tak powaznie zeby poznawac photoshopa trzeba duzo o nim czytac, fora, tutoriale, materialy pdf i inne oraz oczywiscie praktyka
    ja polecam http://www.good-tutorials.com/

  20. #20
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Ja ostatnio używam na jednym komputerze Paint Shop Pro 9 czy jakoś tak a na drugim PS CS. I chyba PSP 9 jest dla mnie bardziej przyjazny.

    Ale to kweistia gusty. Znajomego Tata używa też jakiejś Ninja coś tam, ale nei wiem jaki on jest.
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •