Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2009
    Wiek
    28
    Posty
    1

    Fotograf- kraków .

    Poszukuję profesionalnego fotografa, aby zrobił sesję zdjęc do portfolio.
    Cena do 300 zł.

  2. #2
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    sprobuj na maxmodels;)
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  3. #3
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Popieram, po co tracić kase :P

  4. #4
    Leczę ze złudzeń.... Awatar D50
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    615
    Cytat Zamieszczone przez adaaa5 Zobacz posta
    Popieram, po co tracić kase :P
    :shocked: widzę te tłumy na tfp..:hahaha:
    S5PRO + kilka szkieł + pasja. Strona www Kraków, TFP - czasami... :waldo:
    i polecam TO

  5. #5
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Cytat Zamieszczone przez D50 Zobacz posta
    :shocked: widzę te tłumy na tfp..:hahaha:
    Fotograf jest lepszy i jest gorszy, na tym portalu jest ich mnóstwo, każdy szuka czegoś innego. Niektórzy dopiero zaczynają, więc nie muszę mieć od razu przed obiektywem Kasi Struss. No wiesz, po co dziewczyna, która zaczyna ma wydać np. 300zł na beznadziejne zdjęcia, które nic/mało wniosą do jej folio, skoro może pomóc sobie i komuś w rozwoju bez marnotrawienia pieniędzy. Fotografów na tym portalu jest mnóstwo, ja sama nie mam tam konta, aczkolwiek jeśli miałbyś mieć 300zł, a nie mieć, to raczej wybrałbyś to pierwsze, więc nie rozumiem kupy śmiechu, nic dziwnego, że tłumy :) Nikt nie rodzi się idealny, bez wad, każdy znajduje takiego fotografa na jakiego ma szanse, a czasami los może nas mile zaskoczyć :)

  6. #6
    Leczę ze złudzeń.... Awatar D50
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    615
    Cytat Zamieszczone przez adaaa5 Zobacz posta
    Fotograf jest lepszy i jest gorszy, na tym portalu jest ich mnóstwo, każdy szuka czegoś innego. Niektórzy dopiero zaczynają, więc nie muszę mieć od razu przed obiektywem Kasi Struss. No wiesz, po co dziewczyna, która zaczyna ma wydać np. 300zł na beznadziejne zdjęcia, które nic/mało wniosą do jej folio, skoro może pomóc sobie i komuś w rozwoju bez marnotrawienia pieniędzy. Fotografów na tym portalu jest mnóstwo, ja sama nie mam tam konta, aczkolwiek jeśli miałbyś mieć 300zł, a nie mieć, to raczej wybrałbyś to pierwsze, więc nie rozumiem kupy śmiechu, nic dziwnego, że tłumy :) Nikt nie rodzi się idealny, bez wad, każdy znajduje takiego fotografa na jakiego ma szanse, a czasami los może nas mile zaskoczyć :)
    Za 300 PLN zrobię (nasz klient nasz pan, część dla współpracownika bo pewnie modelki nie ma, reszta dla mnie i ma 5/6 zdjęć ) :surprised ale TFP to praca zespołowa: modelka z pomysłem do tego wizażystka (farbki też kosztują) i fotograf, którego klamoty nie kosztują 5 zł. Każda z tych osób coś wnosi i otrzymuje produkt jaki wypracowali. Takie TFP jest OK. Ale jeżeli np. modelinka ma zero doświadczenia ... to co zyskają wizażystka i fotograf? NIC!!! :crunk: Dziewczyna katarzyna17 w branży "stylizcja" chce TFP? OK ale niech coś da od siebie, niech napisze: mam pomysł taki a taki, załatwiłam modelkę taką a taką szukam fotografa aby zrealizować swój zamysł. Pomysł dobry chętni będą......ZERO pomysłów chętnych brak.
    S5PRO + kilka szkieł + pasja. Strona www Kraków, TFP - czasami... :waldo:
    i polecam TO

  7. #7
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Każdy się uczy: modelka, wizażystka, fotograf. Wszyscy początkujący-wszyscy się uczą. Wizażystka musi najpierw sama zainwestować-ucząc się na modelkach, nie ważne, czy początkujących czy tych topowych, żeby potem brać za to pieniądze-za coś, w czym jest dobra. Fotograf sam może wyjść z pomysłem-bądź można stworzyć coś razem.

  8. #8
    Leczę ze złudzeń.... Awatar D50
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    615
    Autorka postu chce zapłacić..OK. Dostaje min. od ciebie odpowiedź : idź na MM to ci za free pstrykną... Sugerujesz więc jej: nie masz nic i nic nie umiesz, dostaniesz coś. A potem jeszcze piszesz:
    Cytat Zamieszczone przez adaaa5 Zobacz posta
    Każdy się uczy: modelka, wizażystka, fotograf. Wszyscy początkujący-wszyscy się uczą. Wizażystka musi najpierw sama zainwestować-ucząc się na modelkach, nie ważne, czy początkujących czy tych topowych, żeby potem brać za to pieniądze-za coś, w czym jest dobra. Fotograf sam może wyjść z pomysłem-bądź można stworzyć coś razem.
    To jaką inwestycję ona poniesie, mając "0" doświadczenia?
    S5PRO + kilka szkieł + pasja. Strona www Kraków, TFP - czasami... :waldo:
    i polecam TO

  9. #9
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Cytat Zamieszczone przez D50 Zobacz posta
    Autorka postu chce zapłacić..OK. Dostaje min. od ciebie odpowiedź : idź na MM to ci za free pstrykną... Sugerujesz więc jej: nie masz nic i nic nie umiesz, dostaniesz coś. A potem jeszcze piszesz:
    To jaką inwestycję ona poniesie, mając "0" doświadczenia?
    Każdy się uczy, nie od razu Kraków zbudowano. Sądzę raczej, że gdyby wiedziała, że ktoś może jej zrobić zdjęcia za darmo-nie płaciła by. Znam tysiąc dziewczyn, które płaciły, a gdy dowiedziały się o tym, że mogły mieć zdjęcia za darmo złapały się za głowe. To była sugestia, nikt Jej nie rozkazuje, a Ty roztrząsasz całą sprawę śmiejąc się z Bóg wie czego.

    tyle z mojej strony :)

  10. #10
    Pierwsze kroki Awatar MajkaS
    Dołączył
    03.2010
    Wiek
    33
    Posty
    13
    także polecam Maxmodels, wielu z tamtych fotografów zrobi lepsze pf za darmo niż inniza 300zł, wystarczy zobaczyć zdjęcia w galerii.

  11. #11
    Wie o co chodzi Awatar Kamilcia
    Dołączył
    06.2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    41
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez D50 Zobacz posta
    Za 300 PLN zrobię (nasz klient nasz pan, część dla współpracownika bo pewnie modelki nie ma, reszta dla mnie i ma 5/6 zdjęć ) :surprised ale TFP to praca zespołowa: modelka z pomysłem do tego wizażystka (farbki też kosztują) i fotograf, którego klamoty nie kosztują 5 zł. Każda z tych osób coś wnosi i otrzymuje produkt jaki wypracowali. Takie TFP jest OK. Ale jeżeli np. modelinka ma zero doświadczenia ... to co zyskają wizażystka i fotograf? NIC!!! :crunk: Dziewczyna katarzyna17 w branży "stylizcja" chce TFP? OK ale niech coś da od siebie, niech napisze: mam pomysł taki a taki, załatwiłam modelkę taką a taką szukam fotografa aby zrealizować swój zamysł. Pomysł dobry chętni będą......ZERO pomysłów chętnych brak.
    zgadzam się w 100%, tu nie chodzi o kasę to pomysł się liczy ... a potem mówi, że zdjęcia jakieś nie takie jak chciała :unsure: masakra

  12. #12
    Wie o co chodzi Awatar Cleo
    Dołączył
    10.2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    29
    Zasada prosta jak płacisz to wymagasz...

  13. #13
    Stary wyjadacz Awatar ranino
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    276
    za 300 to nie robię nawet na Maxmodels.pl

  14. #14
    a ja uważam że każdy Fotograf jakby brał nawet te 50 zł za zdjęcia to nauczyłby szacunku modelki, które dostają zdjecia, potem w byle pierwszym programie je edytują i podpisuja nazwiskiem fotografa !! Dwa modelka pozuje max 2-3h a fotograf ile pracy w to wkłada ? Pomijam koszt sprzetu...a czas ? Sesja a po sesji ? Nikt chyba nie daje modelce zdjęć chociaż minimalnie poprawionych. Myślę że te 50 zł to minimalna kwota jaką powinien brać KAŻDY fotograf.

 

 

Podobne wątki

  1. szukam PANI fotograf KRAKÓW!!!
    Przez asxxx w dziale Modelka poszukuje zleceń lub fotografa
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2010.11.18, 19:02
  2. Fotograf poszukuje modelki!! KRAKÓW
    Przez tomeq188 w dziale Fotografia i obróbka zdjęć
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2009.12.15, 11:40
  3. [Kraków] fotograf szuka: modelki i wizażystki
    Przez Rio w dziale Oferty fotografów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 2009.07.19, 22:17
  4. [KRAKÓW] Fotograf szuka modelki do zdjęć!!!
    Przez Pinky-Studio w dziale Zlecenia oraz castingi dla modelek, modeli i hostess
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.09.07, 01:23
  5. [KRAKÓW] Fotograf szuka wizażystki/stylistki/fryzjerki!!!
    Przez Pinky-Studio w dziale Praca i współpraca
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.09.07, 01:17

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •