Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    33
    Posty
    9
    sluchajcie a tak szczerze to ze wzrostem 171 mam szanse na wybieg?

  2. #42
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2008
    Posty
    34
    Cytat Zamieszczone przez rejczel Zobacz posta
    sluchajcie a tak szczerze to ze wzrostem 171 mam szanse na wybieg?
    szczerze? myślę, że tak. Jeśli jesteś szczupła - Twoje wymiary są zbliżone do 85-60-85 to naprawdę jestem dobrej myśli.
    Byle by na dobrą Agencję trafić:)

  3. #43
    Stary wyjadacz Awatar Agata
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    541
    Cytat Zamieszczone przez JulkaAa Zobacz posta
    bo nie ma zleceń
    ale to tylko moje zdanie...

  4. #44
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    33
    Posty
    9
    Wybaczcie, ze zadaje tyle pytań, ale jestem początkująca i wiem, że mogę się od Was dowiedziec wielu ciekawych rzeczy, a więc kolejne z nich to czy slyszeliscie cos o agencji MODELESA?! bo wlansie dostalam zaproszenie na sesje...


    http://www.esa.pl/modelesa/

  5. #45
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2008
    Posty
    34
    Cytat Zamieszczone przez rejczel Zobacz posta
    Wybaczcie, ze zadaje tyle pytań, ale jestem początkująca i wiem, że mogę się od Was dowiedziec wielu ciekawych rzeczy, a więc kolejne z nich to czy slyszeliscie cos o agencji MODELESA?! bo wlansie dostalam zaproszenie na sesje...


    http://www.esa.pl/modelesa/
    z innej beczki... próbowałaś wysłać zgłoszenie do Agencji, które wymieniłam w wątku?

    możesz także spróbować wziąć udział w konkursach, które organizują prestiżowe Agencje np w gazetach takich jak Avant, Brawo Gil, Dziewczyna etc.

    naprawdę szkoda lat na słabe Agencje.

    Dziewczyna, która ma 162 cm może próbować robić karierę w foto modelingu, bo na wybieg nie ma szans. Jeśli buźka jest ładna to znajdą się dobrzy fotografowie, którzy będą mieli pomysł na takie osoby.

  6. #46
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2009
    Wiek
    33
    Posty
    9
    powysylalam zggloszenia i zobaczymy co z tego bedzie, ale np. widzac ze w wymaganiach maja min, 174 nie wysylam, gdyz jak juz mowilam mam 171

  7. #47
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2008
    Posty
    34
    Cytat Zamieszczone przez rejczel Zobacz posta
    powysylalam zggloszenia i zobaczymy co z tego bedzie, ale np. widzac ze w wymaganiach maja min, 174 nie wysylam, gdyz jak juz mowilam mam 171

    jak widać są odstępstwa od reguł przykłady są prawie w każdej Agencji.

  8. #48
    Stary wyjadacz Awatar Agata
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    541
    Cytat Zamieszczone przez rejczel Zobacz posta
    powysylalam zggloszenia i zobaczymy co z tego bedzie, ale np. widzac ze w wymaganiach maja min, 174 nie wysylam, gdyz jak juz mowilam mam 171
    wysyłaj wszędzie, 171 cm to dobry wzrost na fotomodelke, mimo, że jest to kryterium to zwróć uwagę na to jak wiele jest niskich dziewczyn w prestiżowych agencjach
    ale to tylko moje zdanie...

  9. #49
    Pierwsze kroki Awatar Katrine
    Dołączył
    11.2010
    Wiek
    34
    Posty
    1
    Witam, czytałam wszystkie wasze opinie o Aniah-Models i jestem troche zaskoczona tymi komentarzami. Nie faktem, ze niektóre z was zastanawiaja się czy to jest dobra agencja (normalne pytanie ) ale cala reszta. Jeśli agencja nie kaze wam się od razu rozbierac ,ani placic za sesje i do tego od czasu do czasu oferuje możliwość pracy to Aniah model jest dobra agencja. Miałam z nimi sesje, maja biuro na rynku we Wrocławiu, mówią po angielsku i francusku, i ich zadaniem jest rekrutowanie modelek dla innych agencji we Francji, Włoszech itp. , to jest jasne ze nie sa studiem fotograficznym. Chyba Ich celem nie jest robienie darmowych portfolii..i jeslii otrzymałyście tylko miniaturki zdjęć, to prawdopodobnie dlatego ze nie chca wam pomgac w tym abyście wysyłały ‘ich’ zdjęcia jako swoje portfolia do innych agencji. Przede wszystkim co pewnie wiecie, rekrutacja modelek jest praca która musi przynieść jakis dochód zarówno modelce jak i agencji. Na pewno wiele agencji otrzymuje codziennie mase fotek od dziewczyn, i dlaczego mieli by odpowiadac na wszystkie, szczególnie ze jest wiele ‘modelek’ które tak naprawde nie mysla powaznie o karierze, które nie mówia w zadnym jezyku obcym (nie mogą wtedy podróżować) i sesje traktuja jak zabawe.
    W każdym razie polecam tą agencje tak jak spp, obie sa na rynku od kilku lat ( gdzie wiele innych już się zwinęło).
    Jeśli chodzi o zdjęcia na stronce, niebralabym tego na powaznie, to co jest na stronie, nie oddaje ich dużej bazy dziewczyn, z którymi współpracują. Ja tam wole agencje, która wykorzysta swój czas aby znaleźć mi prace, niż super piekne fotki na stroni, bez perspektyw. Wrocław nie jest miastem mody…, dla kogos kto chce pracowac za granica, być fotomodelka dla np. katalogow z bielizna, hostessa na jakis targach to Aniah jest ok. 
    Pozdrawiam was wszystkie i zycze duuzej kariery, mnie się udalo

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •