Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 49
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Dzierzoniow
    Posty
    5

    WAŻNE! Aniah- models- czy ktos wie cos o nich???

    Hejka, mam pytanie. Czy wiecie moze cos o wroclawskiej agencji Aniah-Models??
    Zapraszaja mnie wlsanie na sesje zdjeciowa do nich, ale nie wiem czu sie wybrac gdyz ich strona mi nie chce sie otworzyc, wiec nawet tej wizytowki przegladnac nie moge, a nic wiecej o tej agencji nie wiem... Fakt, wyslalam im jakies 2 miesiace temu kilka moich zdjec i podstawowe dane o sobie- ale jakos ostrozna jestem co to tych agencji, bo a nuz okaze sie to kolejne "CMT Grupo" z Carlosem Marcelo na czele... Jesli ktos wie cos o "Aniah-Models" to serdecznie prosze o wiadomosc i z gory dziekuje :)
    kasia:)

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    A jaki maja adres www? Moze sie komus sie ta strona otworzy skoro Ty nie możesz, ja w ogole pierwszy raz o nich slysze. Skad wzielas namiary na nich zeby wyslac fotki?

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Dzierzoniow
    Posty
    5
    Ogłaszali się w jakiejś gazecie ze potrzebuja nowych twarzy do reklam czy cos w tym stylu, juz jakis czas temu to bylo wiec dobrze nie pamietam A strona www to www.aniah-models.com. no nie wiem ja cos sie nie moge tam wbic :(
    pozdrowki
    Kasia

  4. #4
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902

    Aniah-models

    Ogłaszali sie chyba w gazecie wyborczej? Jeśli tak to też to widzialam, mi stronka normalnie wchodzi:) fakt ze w angielskim języku...;/ale z tego co sie domyslilsma to funkcjonują w donlośląskim:)

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Mi też wchodzi stronka, ale chyba ją jeszcze przebudowują, no i szukaja dziewczyn z dolnoslaskiego, nie wiem czy powinnas do nich jechac, bo to zalezy od tego jaka masz odelglosc do pokonania i czy nie zazycza sobie kasy za sesje.

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Dzierzoniow
    Posty
    5

    Thx :)

    Oooooooooooooki dziewczyny dzieki za rady- ja akurat jestem z dolnaslaskiego, a do Wrocławia mojego kochanego mam raptem 56 km. Zapytam jak ta cala sesja ma wygladac no i zastanowie sie...
    Dzieki raz jeszcze i zapraszam do Wrocławia bo to przepiękne i very przyjazne miasto!!
    Kasia:)

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Posty
    13
    Jak Wrocław to ja bym Ci poleciła bardziej SPP Models - www.spp.com
    To na pewno lepsza agencja. Porównaj sobie zdjęcia.
    Pozdrawiam;)

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    Dzierzoniow
    Posty
    5

    haha

    Chyba pomyliłaś adres strony, bo to co mi sie pod www.spp.com pokazuje to jakaś strona bankowa angielska albo amerykańska :) a póki co dzisiaj wieczorem jadę do Aniah Models, na 20 mam u nich być (troche dziwna mi się wydaje tak późna godzina- no ale... zobaczymy). Ta pani od nich kilka razy do mnie dzwonila zeby sie dopytac, czy na pewno bede, czy tez nie, to juz mam drugi termin ustawiony bo na pierwszy nie moglam sie zglosic... No, moze bedzie ok. A za zdjecia kasy nie chca, plytke mam dostac max. 2 dni po ich wykonaniu. Jak bedzie- zobaczymy...
    Serdecznie pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)
    kasia

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2006
    Posty
    13
    ooo wybacz machłam sie;P www.spp.com.pl

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Wroclaw
    Posty
    1
    Witam, forumowiczki! Jestem tu od niedawna i dzis zauwazylam ten post o Aniah-models. Chcialabym odpowiedziec autorce, ze wlasnie mialam doczynienie z ta agencja, bylam u nich na sesji zdjeciowej. I musze powiedziec, ze bardzo mi sie spodobalo, wszystko wygladalo bardzo solidnie ale jednoczesnie przyjaznie. Troche mam doswiadczenia z agencjami i wiem co do czego:) Godne polecenia.

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    4

    a co nie tak ??

    Cytat Zamieszczone przez Katasza
    bo a nuz okaze sie to kolejne "CMT Grupo" z Carlosem Marcelo na czele...
    Czy coś jest nie tak z Carlosem Marcelo ? strona wydaje się być całkiem w porządku i dwie moje modelki dostały tam zaproszenia. Mam im odradzić ?
    Może jakieś konkrety ?

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Posty
    1

    aniah models

    Witam, czy moglabys ,moglbyby sie podzielic bardziej szczegolowymi informacjami zwiazanymi z tymi sesjami zdjeciowymi,jak to wygladalo i czy sie nie 'przejechalas'?? czy warto zaufac tej agencji. bede wdzieczna

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Wiek
    35
    Posty
    1
    Witam.Dzisiaj dostałam zaproszenie na sesje od Aniah-models i tak sie zastanawiam czy isc...:sad: jak uważacie mam iść???bo od innych słyszałam ze to nieprofesjonalna firma...a zdaniem Kataszy ze warto...pomocy:happy:

  14. #14
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    czekam na jakieś dodatkowe info o tej agencji:)
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  15. #15
    Pierwsze kroki Awatar Marzycielka1990
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    19
    też dostałam propozycje próbnej sesji we wrocławiu,ale nie wiem co zrobić...nie mogę być w podanym terminie na sesji:sad: ,a drugi powód ktoś na promodels pisał,że dziewczyny tańczą tam w go go clubach.....:exclaim:


    www.aniah-models.com co wy wogóle o tym myślicie czy ktoś jeszcze z nią współpracował?czy agencja osiąga jakieś sukcesy...?:question:

  16. #16
    Wie o co chodzi Awatar Panna M.
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    77
    nawet nie wiedziałam że we Wrocławiu jest tyle agencji ;)
    Chwila szczęścia znaczy więcej niż tysiąc lat sławy.

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar Panna M.
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Posty
    77
    i jak sie okazuje calkiem dobrych... ;p
    Chwila szczęścia znaczy więcej niż tysiąc lat sławy.

  18. #18
    Pierwsze kroki Awatar TomaszKrajewski
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Wałbrzych
    Wiek
    45
    Posty
    20

    agencje....

    Kilka dziewczat ktore ze mna pracowaly byly na castingu w Aniah Models. Dostaly pozniej kilka miniaturkowych zdjec formatu 2 x 2 cm (naprawde!!!!!!) zrobionych straszliwie amatorsko. Nie wiem czy poprostu sie nie nadawaly i agencja spuscila je lekko mowiac czy taki poziom ta agencja wlasnie ma. Szlag wie, ale jakos widzac efekt sesji - nie polecam raczej

    A co do Carlosa - nie polecam juz wogole. Wejdzcie na strone - 99% zdjec to dziewczyny siedzaca na oknie w hotelu. Poprostu zdjecia marzenie hehe. W swiatku smiejemy sie e to agencja okienna :) Dramat. Aa, jedna z dziewczyn zlozyla zawiadomienie o probie gwaltu na spotkaniu Carlosem.

  19. #19
    z tego co ja sie orientuje to modelki aniah-models maja swoja poczte [email protected] i tam dostaja propozycje pracy, która moga przyjąć lub nie. Nie jest powiedzine, że jesli ktoś wybierze sie na sesje to musi przyjąć którą kolwiek z ofert, jesli jej nie odpowiadają lub wydają sie podejżane. koleznaka była na sesji i dostała dość solidne zdjecia w normalnych wymiarach i profesjonalnie zrobione, fotograf podobno bardzo przyjemny. Ja dostałam propozycje od niech pozowania za zdjecia, sesja jest za darmo i zwracaja koszt dojazdu i mam zamiar skorzystac z tego.

  20. #20
    Odświeżam wątek.
    Więcej informacji?

    Ja byłam dzisiaj na rozmowie. Chciałabym tylko zaczęrpnąć więcej informacji zanim podpisze umowę bo wtedy może być już za późno, a nie chciałabym "kwitnąć" na stronce.
    wyczuć taką chwilę, w której kocha się życie.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •