Poka¿ wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar asiula93
    Do³±czy³
    01.2010
    Wiek
    30
    Posty
    8

    Fryzura? Jak± wybraæ, która pasuje?

    Witam :)
    Mam problem, mo¿e nie jaki¶ wielki, ale chcia³abym zmieniæ fryzurê. Tylko, ¿e zielonego pojêcia nie mam, w jakiej by³oby mi dobrze. W³osy mam ¶redniej d³ugo¶ci, sa do¶æ rzadkie, nie za gêste.
    A i zdjêcia mo¿ecie zobaczyæ na moim profilu w albumie.

    I jeszcze takie pytanko dodatkowe. Znacie jakie¶ naprawdê dobre sposoby na wzmocnienie w³osów, ¿eby nie by³y suche i siê nie ³ama³y, ¿eby by³y gêstsze?

    Z góry dziêkuje za odpowiedzi :)

  2. #2
    Znacie jakie¶ naprawdê dobre sposoby na wzmocnienie w³osów, ¿eby nie by³y suche i siê nie ³ama³y, ¿eby by³y gêstsze?
    Polecam olej rycynowy wymieszany z ¿ó³tkiem. Wciera siê toto we w³osy, od nasady po koñcówki, po czym przykrywa (np ja zak³adam foliow± reklamówkê, a na ni± jeszcze star± czapkê) i siedzi siê tak przynajmniej 3 godziny. Samopoczucie ¶rednie, ale gor±co polecam ka¿demu tê metodê. W³osy sukcesywnie wzmacnia³y mi siê, co zauwa¿y³am ju¿ po dwóch tygodniach :) Najpierw przesta³y wypadaæ, zrobi³y siê b³yszcz±ce, potem zyska³y jeszcze sprê¿ysto¶æ.
    Pieni±dze s± dla ludzi.

  3. #3
    Pierwsze kroki Awatar asiula93
    Do³±czy³
    01.2010
    Wiek
    30
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez magenta Zobacz posta
    Polecam olej rycynowy wymieszany z ¿ó³tkiem. Wciera siê toto we w³osy, od nasady po koñcówki, po czym przykrywa (np ja zak³adam foliow± reklamówkê, a na ni± jeszcze star± czapkê) i siedzi siê tak przynajmniej 3 godziny. Samopoczucie ¶rednie, ale gor±co polecam ka¿demu tê metodê. W³osy sukcesywnie wzmacnia³y mi siê, co zauwa¿y³am ju¿ po dwóch tygodniach :) Najpierw przesta³y wypadaæ, zrobi³y siê b³yszcz±ce, potem zyska³y jeszcze sprê¿ysto¶æ.
    Ciekawy sposób, bêdzie trzeba wypróbowac go.
    I jeszcze takie pytanko, co ile tak stosowa³a¶ ten preparat?:)

  4. #4
    Z ka¿dym myciem w³osów, czyli tak co dwa, trzy dni. Ale efekt sam± mnie zaskoczy³, bo nic mi nie pomaga³o i zdesperowana zastosowa³am go jako ostateczno¶æ.
    Pieni±dze s± dla ludzi.

  5. #5
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    12.2009
    Lokalizacja
    Radom/Kraków
    Posty
    88
    w³a¶nie...mia³am napisaæ to co magenta... ¿ó³tko i olejek rycynowy czyni± cuda ;p polecam jeszcze jedwab do w³osów, do wcierania w koñcówki w³osów po umyciu. ale i tak trzymam siê tego, ¿e na takie naprawdê s³abe w³osy najlepsze jest ich ¶ciêcie :p
    a, i jeszcze szampon dobry u¿ywaæ... nie te ¶wiñstwa z drogerii nafaszerowane chemi± ^^ czarna rzepa, mo¿e pomóc, w aptece za 22 z³ szampon Pregaine z czarnej rzepy, polecam :)

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    07.2010
    Wiek
    38
    Posty
    26
    Hmmm mysle ze uzywanie nafty co jakis czas wiele daje;)

 

 

Podobne w±tki

  1. Jaka Fryzura Pasuje Do Mnie I Do Moich W³osów???
    Przez magda666 w dziale Wiza¿, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 2011.07.07, 11:47
  2. Co zmieniæ w sobie?:)jaka fryzura mi pasuje?:)
    Przez kao w dziale Wiza¿, kosmetyka, fryzjerstwo, fitness, moda i stylizacja
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 2009.07.22, 23:54
  3. Jak± agencjê polecacie?
    Przez Butterfly1 w dziale Humor bran¿owy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 2009.07.07, 08:03
  4. jak wybraæ zdjêcia do agencji??
    Przez grimlukas w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2008.08.04, 02:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •