Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 153
  1. #121
    Stary wyjadacz Awatar motyl
    Dołączył
    05.2008
    Wiek
    31
    Posty
    447
    aaa i nie ma jak ciucholand:D
    ostatnio zaoszczędziłam 280 zł na sweterku

  2. #122
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    noo w ciucholandanach zawsze coś fajnego sie wyszpera :)
    uwielbiam top shop :)
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

  3. #123
    zara
    bershka
    stradivarius
    pull&bear
    oysho
    i takie tam h&m , river, ;)

  4. #124
    Pierwsze kroki Awatar LillyMonaco
    Dołączył
    03.2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    29
    Posty
    19
    Ulubione;
    Dolce & Gabbana,
    Lacoste,
    [ niestety nie jestem jakąś extra bogatą osobą, mam tylko 14 lat xd ale, najbardziej lubię te firmy ]

    Najczęściej jednak kupuję w Debenham's .

    Pozdrawiam,
    xo xo

  5. #125
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez lovetrap Zobacz posta
    zara
    bershka
    stradivarius
    pull&bear
    oysho
    i takie tam h&m , river, ;)
    to tak jak ja ;p
    dopisałabym jeszcze top shop (w krakowie niestety jeszcze nie ma -.-), a jeśli chodzi o buty to ALDO :love:

    co do ciucholandów, kiedyś miałam do nich wstręt i obrzydzenie - uważałam, że tylko plebs i biedota się ubiera w lumpeksach. przekonały mnie moje koleżanki, które ilekroć miały na sobie coś ślicznego, okazywało się, że z ciucholandu za kilka zł! ostatnio popadłam w nałóg chodzenia po lumpeksach^^ zawsze wygrzebię coś fajnego z h&m, top shop czy atmosphere ;)

  6. #126
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    Cytat Zamieszczone przez clover :) Zobacz posta
    to tak jak ja ;p
    dopisałabym jeszcze top shop (w krakowie niestety jeszcze nie ma -.-), a jeśli chodzi o buty to ALDO :love:

    co do ciucholandów, kiedyś miałam do nich wstręt i obrzydzenie - uważałam, że tylko plebs i biedota się ubiera w lumpeksach. przekonały mnie moje koleżanki, które ilekroć miały na sobie coś ślicznego, okazywało się, że z ciucholandu za kilka zł! ostatnio popadłam w nałóg chodzenia po lumpeksach^^ zawsze wygrzebię coś fajnego z h&m, top shop czy atmosphere ;)
    Ja niestety nie mam szczęścia co do ciuchów z sh.
    Moja ciotka zawsze coś ładnego upoluje.
    Trzeba umieć szukać jak ona to mówi:D
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  7. #127
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    ciucholandy mają cos swoistego i magicznego
    są niepowtarzalne w stylu
    dobry ciucholand to ciekawe ciuchy
    chyba mało znaczące pochodzenie jak znajduje sie coś np. versace za 30zł
    chyba...
    Fotograficzny Portal Mody

  8. #128
    Blondyna;D Awatar martynika
    Dołączył
    12.2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,156
    dzisiaj upolowałam świwtne rurki z sh(firma jakaś lu lu) kosztowały 20 zł a sa o niebo lepsze od tych markowych z sklepu obok za 200 zł:D
    Na razie się wspinam ale widoki są ekstra:)

  9. #129
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez clover :) Zobacz posta
    zawsze wygrzebię coś fajnego z h&m, top shop czy atmosphere ;)
    Atmosphere? To jest marka ciuchów z Penneys (megamarkety z tanią odzieżą i nie tylko), chyba najtańsze możliwe :) Nie są złe, sama ich trochę mam, ale zestawianie ich z H&M, czy Bershką, Nextem i innymi markowymi (we wcześniejszych postach) wygląda zabawnie :))))) Po prostu Atmosphere w zestawieniu ze wspomnianymi markami, to mniej więcej taka ranga jak ubrania z logiem Tesco, czy Biedronki :)
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  10. #130
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    ja uwielbiam primarki(są tam ciuchy atmosphere)uwielbiam je za to,że mają tanie i bardzo dobre jakościowo ciuchy.Będąc w wakacje w Anglii obkupiłam sie właśnie w primarkach.Bardzo chwale sobie ten sklep,gdyż mają oryginalne,tanie i dobrej jakości ubrania.Śmieszy mnie natomiast,że w sh są bardzo drogie,tak samo na allegro.Dziś znalazłam w sh śliczną sukienke z atmosphere za 35 zł.Wyśmiałam,bo w primarku pewnie kosztuje 2-3 funty.Dlatego w Polsce nie kupuje,bo żal mi wydać tyle kasy za coś,co moge w Anglii kupić za naprawde śmieszne pieniądze.
    Przemek według mnie właśnie nie sztuką jest sie ubierać w samych drogich sklepach.Dla mnie sztuką jest połączyć tani ciuch z drogim i wyglądać dobrze.:)
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  11. #131
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez Dominique_90 Zobacz posta
    Dziś znalazłam w sh śliczną sukienke z atmosphere za 35 zł.Wyśmiałam,bo w primarku pewnie kosztuje 2-3 funty.Dlatego w Polsce nie kupuje,bo żal mi wydać tyle kasy za coś,co moge w Anglii kupić za naprawde śmieszne pieniądze.
    Dokładnie, w sklepie wychodzi czasem, taniej niż lumpeksie :)

    Cytat Zamieszczone przez Dominique_90 Zobacz posta
    Przemek według mnie właśnie nie sztuką jest sie ubierać w samych drogich sklepach.Dla mnie sztuką jest połączyć tani ciuch z drogim i wyglądać dobrze.:)
    Oczywiście, dlatego sobie nie kupuję w takich, a tych droższych to chyba tylko w Bershce się zdarza coś ciekawego trafić i kupić, ale nie sobie, bo dla facetów, to tam totalny badziew mają.
    Mi chodziło w moim poście o zabawne zestawieni marek z którego wynikałoby, że atmosphere jest jakąś ekskluzywną marką :))))

    ps. w Irlandii ciuchy z logo Primark też w Penney's (czyli, jak to się mówi, w "penisie") się sprzedaje :))
    ps2. swoją drogą można tam wypatrzeć sporo gadżetów do sesji :)
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  12. #132
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Lipski Zobacz posta
    Atmosphere? To jest marka ciuchów z Penneys (megamarkety z tanią odzieżą i nie tylko), chyba najtańsze możliwe :) Nie są złe, sama ich trochę mam, ale zestawianie ich z H&M, czy Bershką, Nextem i innymi markowymi (we wcześniejszych postach) wygląda zabawnie :))))) Po prostu Atmosphere w zestawieniu ze wspomnianymi markami, to mniej więcej taka ranga jak ubrania z logiem Tesco, czy Biedronki :)
    hahaha,serio? nie wiem,ale jak coś wynajduję z atmosphere to w większości bardzo fajne rzeczy ;D moja koleżanka kupowała jakieś torebki tej firmy przez internet, i nie były jakoś szczególnie tanie, więc chyba sprawa się ma tak jak napisała Dominique.

    // w ogóle rzeczy w lumpeksach drożeją.kiedyś było wszystko na wagę, teraz coraz więcej secondhandów zaczyna wyceniać rzeczy, i tak jedna bluzka nie kosztuje 2 zł a 12. jak na ciucholand to drogo u.u

  13. #133
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Dodam, że ciuchy z logiem atmosphere są jednak trochę droższe od tych z logiem Primark :) Tak, więc atmosphere nie są najtańszymi, ale i tak fajne :)
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  14. #134
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    31
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez Agata Zobacz posta
    Chyba nikt nie wspomniał o MANGO[!!!], nie lubicie tego sklepu?? Na bardzo sportowo to ROXY, choć stało się już zbyt popularne, oprócz tego (tak z tańszych) to można czasem coś fajnego znaleźć w STRADIVARIUSIE (np. mają czasem bardzo wąskie , małe spodnie, co jest dużą zaletą tego sklepu) oprócz tego (np. sukienka elegancka) MORGAN!!! i naszyjniki mają ładne. Oprócz tego Dolce, DIOR (pierdołki) i tego typu(Peak&Clopenberg ),chociaż tam jest wiele bardziej "dojrzałych ciuchów". Do tego bielizna Calvina Kleina, a tańsza to w ESOTIQ(zdarzają im się naprawdę ładne staniki). i tyle... no i kamizelki w zarze były ładne z poprzedniej kolekcji...


    POZDRAWIAM MANIACZKI :D
    new yorker?! bershka...?! (no.. czasami jest cos ciekawego) reporter?!?! chyba zartujecie... to skundlone sklepy, do których wstyd wchodzić!!!!
    CO Z WAMI?!?! No właśnie, zgadzam sie... Gdzie MANGO? To najlepszy sklep! ZARA i H&M oczywiście- nie mogłabym zapomnieć :)
    Reszta sklepów to calkowite dno, których niestety pełno w galeriach.
    Nie wspomniałam o ubraniach od projektantów... D&G, Max Mara, Galiano. Niestety nie stać mnie na takie ubrania, chociaż moim marzeniem jest sie tam ubierać :) Jak narazie kupuje elle i zagranicznego vogue zeby być na czasie. Bardzo podobaja mi sie projekty Robera Cavalliego, ale najbardziej w moim guście jest Gucci. Ale takie ubrania to możliwe, że kiedyś :):)
    Co myślice?

  15. #135
    Cytat Zamieszczone przez marlena92 Zobacz posta
    new yorker?! bershka...?! (no.. czasami jest cos ciekawego) reporter?!?! chyba zartujecie... to skundlone sklepy, do których wstyd wchodzić!!!!
    CO Z WAMI?!?! No właśnie, zgadzam sie... Gdzie MANGO? To najlepszy sklep! ZARA i H&M oczywiście- nie mogłabym zapomnieć :)
    Reszta sklepów to calkowite dno, których niestety pełno w galeriach.
    Nie wspomniałam o ubraniach od projektantów... D&G, Max Mara, Galiano. Niestety nie stać mnie na takie ubrania, chociaż moim marzeniem jest sie tam ubierać :) Jak narazie kupuje elle i zagranicznego vogue zeby być na czasie. Bardzo podobaja mi sie projekty Robera Cavalliego, ale najbardziej w moim guście jest Gucci. Ale takie ubrania to możliwe, że kiedyś :):)
    Co myślice?
    co rozumiesz przez okreslenie skundlone sklepy?
    ja sie nie wstydze do nich wchodzic! CO KTO LUBI.
    Niewymowna wreszcie zacząła paplać.

  16. #136
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    Cytat Zamieszczone przez clover :) Zobacz posta
    w ogóle rzeczy w lumpeksach drożeją.kiedyś było wszystko na wagę, teraz coraz więcej secondhandów zaczyna wyceniać rzeczy, i tak jedna bluzka nie kosztuje 2 zł a 12. jak na ciucholand to drogo u.u
    co prawda to prawda,chociaż zależy jaki sh.Ja ostatnio znalazłam śliczną kopertówkę za 5 zł.oraz broszke za 3 zł:)więc mówie,zależy od sh.Chociaż fakt teraz większość jest takich co wycienia i to czasem za taką kase,że aż żal.Ostatnio fajną sukienke znalazłam to kosztowała 59 zł(no sorry troche przegięcie!to już wole kupić w sklepie nową za te pieniądze!)
    ja tam uwielbam w sobote łazić,bo wtedy 50% taniej i czasem można coś fajnego wyszukać,chociaż ostatnio nic nie kupiłam,bo same uhm szmaty są takie totalne ehs Oo
    btw.apropo oszczędzania w sh ja zaoszczędziłam 150 zł na torebce oryginalnej Vans ;)
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  17. #137
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    32
    Posty
    10
    Wlasciwie to wszystko od xdye czyli:
    - pull&bear, bershka, zara (+stradivarius dla kobiet:))
    Fajne rzeczy zdarzaja sie w H&Mie i C&A, coraz fajniejsze rzeczy ma reserved i cubus.

    No i oczywiscie scotch&soda szczegolnie kolekcje zimowe:]

    Zazdroszcze wszystkim mieszkajacym w duzych miastach, ja do najblizszej galerii musze jechac ok. 160km:<.

    Bardzo podobaja mi sie ubrania DSQURED2 i versace ale rozmiar portfela jeszcze nie ten:)

    Co do zakupow na targu i cen ubran. To na prawde nie jest takie drogie, tym bardziej jezeli poczeka sie na wyprzedaz gdzie jest -70% na wszystko, fajne ubrania mozna dostac za grosze nieraz taniej niz na targu a i czasem taniej niz w sh.
    Facetowi ciezej jest sie dobrze ubrac, przynajmniej W polsce jeszcze malo sklepow z odzieza meska a i ceny sa wyzsze od ubran plci pieknej:)

  18. #138
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez evokajz Zobacz posta
    Facetowi ciezej jest sie dobrze ubrac
    Jakie tam ciężej... Jakieś dżinsy, koszulka, kawałek buta i jest git. Co więcej trzeba...
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  19. #139
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    dla mnie jest żałosne to,że wszyscy w polsce uważają H&M za super sklep.Za granicą to jeden z najtańszych sklepów 'firmowych' a tutaj wszyscy szpanują'patrz mam bluzke z H&M' szczerze dla mnie to jest śmieszne:]
    fakt Zara i Mango mają fajne ciuchy,ale o cenie nie wspomne...nie każdego stać na ich szmatki.
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  20. #140
    Stary wyjadacz Awatar Channele
    Dołączył
    02.2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,313
    Cytat Zamieszczone przez Dominique_90 Zobacz posta
    dla mnie jest żałosne to,że wszyscy w polsce uważają H&M za super sklep.Za granicą to jeden z najtańszych sklepów 'firmowych' a tutaj wszyscy szpanują'patrz mam bluzke z H&M' szczerze dla mnie to jest śmieszne:]
    fakt Zara i Mango mają fajne ciuchy,ale o cenie nie wspomne...nie każdego stać na ich szmatki.
    szpanują,bo dla nich to drogi sklep albo to jedyny sklep zagraniczny w którym byli.Można miec ciuchy z czego chcesz,ale trzeba umieć je nosić..nawet taką bluze z kapturem z hm można ubrać tak,że wygląda jak z chińskiego targu :)
    Swank Heights

    coraz mniej czasu...:)no i chudnie dla m+,albo i nie...hmmm xoxo

    wyjazd

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •